dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 279 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Taśmowa

Mokotów,Warszawa

787 000 zł33 m² 23 513,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 33,47 mkw. usytuowane na 5. piętrze w 6-piętrowym nowoczesnym budynku przy ul. Taśmowej, w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

780 000 zł52 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Białołęka - ul. Głębocka; 52 m - 2 pokoje - Ogród zimowy - Garaż - Komórka Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone przy ul. Głębockiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasielska

Ochota,Warszawa

599 000 zł37 m² 16 366,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Przedstawiam do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,6 m na Ochocie-Rakowcu przy ul. Jasielskiej. Budynek z 1967 r., wybudowany w technologii Rama H, po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

750 000 zł62 m² 12 057 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Nieruchomość - Lokalizacja : Osiedle Niedżwiadek Warszawa Ursus ul. Zagłoby - Metraż : 62,3 m2 - Liczba pokoi: 3 - Piętro: 3/4 - Rynek: wtórny - Stan wykończenia: do zamieszkania - Dostępność: od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Belwederska

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł61 m² 54,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis mieszkania Do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe położone przy ul. Belwederskiej, w jednej z najbardziej cenionych i prestiżowych lokalizacji Warszawy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okrzei

Stara Praga,Warszawa

1 530 000 zł62 m² 24 546,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Podstawowe informacje Apartament z inwestycji marvipolu Dom przy Okrzei o powierzchni użytkowej 62,33 m2, trzypokojowy, usytuowany na pierwszym piętrze z windą. Zalety nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 089 000 zł51 m² 21 340,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Warszawy, które łączy komfort kamienicy z doskonałą lokalizacją! Atuty nieruchomości Ścisłe centrum Warszawy - Aleja Armii Ludowej, pomiędzy Aleją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

927 000 zł51 m² 18 123,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przytulne mieszkanie na zamkniętym, monitorowanym osiedlu! lokalizacja I otoczenie: mieszkanie położone jest na cichym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu, jest doskonale odgrodzone od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

577 700 zł34 m² 16 991,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowe do wprowadzenia sprzedaż Z wyposażeniem , sprzętem agd i rtv ***ok.20min. do stacji metra *** Białołęka ul. Marii Callas 16a ok 200m. od ul.Verdiego MIESZKANIE 2 pokojowe 34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białej Floty

Mokotów,Warszawa

3 210 zł43 m² 74,65 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mieszkanie z tarasem i miejscem postojowym przy ul. Białej Floty 4a w Marina Mokotów! Nieruchomość: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, taras (około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 200 zł23 m² 96 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni ok 23m przy Waryńskiego tuż przy wejściu do stacji Metra Politechnika. Idealne dla pracującego studenta Kawalerka składa się z: -przestronnego pokoju ok 16m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

997 101 zł61 m² 16 388,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w podwyższonym stanie deweloperskim, położone na Włochach w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Bakalarskiej - jednej z najlepiej skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

399 000 zł21 m² 18 847,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania jednopokojowy mikro Apartament 21,17 m2 na wynajem w pełni wykończony w inwestycji Apartamenty Pileckiego. Budynek o przeznaczeniu hotelarskim. Doskonała Inwestycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paryska

Saska Kępa,Warszawa

2 150 000 zł122 m² 17 622,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament na Saskiej Kępie - 122 m powierzchni całkowitej z historią i widokiem na panoramę Warszawy Na sprzedaż niezwykle klimatyczny, 4-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

6 500 zł78 m² 83,87 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,5 m2 przy ul. Egejskiej na Mokotowie. Mieszkanie składa się z dużego salonu połączonego z kuchnią (38 m2), dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

892 330 zł49 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Cudowne mieszkanie, które czeka na ciebie okazja! na rynku prawie nie ma takich mieszkań! jedyne W swoim rodzaju I może być twoje! Wyobraź sobie poranek, w którym budzisz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

5 400 zł80 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 80 m , położone na 1. piętrze budynku na warszawskim Mokotowie, przy ul. Modzelewskiego. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stanisławowska

Grochów,Warszawa

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| polecam do wynajęcia ciche, słoneczne mieszkanie w kamienicy, na 3 - cim piętrze, bez windy. Powierzchnia 39m2, dwa pokoje. Rozkład - duży pokój / przejściowy / ok. 20m2 z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podchorążych

Sielce,Warszawa

2 552 862 zł85 m² 29 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość w nowo powstającej inwestycji tuż obok Łazienek Królewskich. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to apartament o powierzchni 85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magellana

Ursynów,Warszawa

810 000 zł60 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią usytuowane na 2 piętrze w bloku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Wejście na klatkę zabezpieczone domofonem Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łucka

Wola,Warszawa

960 000 zł49 m² 19 551,90 zł/m²

 

Piętro:9/30

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

We speak pl, ua, ru, eng Numer oferty: 554132 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie - ul. Łucka, warszawa (wola) Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prystora

Ursus,Warszawa

930 000 zł52 m² 18 019,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w Warszawie, ul. Prystora 3a Przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z osobną widna kuchnią o pow. 51,61m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oboźna

Powiśle,Warszawa

8 400 zł72 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament po generalnym remoncie | Oboźna 9 | Zapraszam do wyjątkowego apartamentu w prestiżowym budynku - przy trakcie, położonym w jednej z najlepszych lokalizacji Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

420 000 zł25 m² 17 004,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie do remontu w cichym, klimatycznym miejscu. Położone na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z windą. Główne atuty mieszkania na Woli to dynamiczny rozwój dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Podchorążych

Sielce,Warszawa

2 707 012 zł82 m² 32 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość w nowo powstającej inwestycji tuż obok Łazienek Królewskich. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to apartament o powierzchni 82.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Warszawska

Niedźwiadek,Warszawa

2 500 zł23 m² 108,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nową kawalerkę w apartamentowcu z 2026 r. znajdujące się w Ususie (ul. Warszawska). Nieruchomość o powierzchni 23 mkw składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Eukaliptusowa

Stegny,Warszawa

9 000 zł71 m² 126,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękny apartament Z ogrodem W cichym zakątku dolnego mokotowa Mokotów Stegny | Nowy budynek | Unikalny standard | Klimatyzacja | 1 miejsce postojowe | Widok na zieleń | Ogródek | Dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Włochy,Warszawa

535 000 zł36 m² 14 861,10 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

*Wyłącznie w mojej ofercie* Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 36 m2, położone na 3 piętrze w budynku z 1967 roku, zlokalizowane na granicy Włoch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Flatta

Wilanów,Warszawa

3 810 380 zł135 m² 28 317,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywne apartamenty W kameralnych willach Wysoki standard wykończenia | Idealne dla rodziny | Spokojna i zielona okolica ***** rozkład pomieszczeń: apartamenty o powierzchni od 113 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

495 000 zł29 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 29,29 m , na którą składają się: - salon, - kuchnia, - przedpokój, - łazienka. Stan prawny: pełna własność Czynsz administracyjny: około 410 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wasilkowskiego

Natolin,Warszawa

850 000 zł61 m² 13 934,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w cichej i pełnej zieleni okolicy to dobrze trafiłeś. Znakomita lokalizacja na Ursynowie przy ul. Wasilkowskiego 3 w pobliżu metra Imielin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uroczysko

Targówek,Warszawa

1 111 000 zł90 m² 12 356,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 3 pokoje z możliwością zrobienia 4 pokoju, usytuowane na wysokim parterze w budynku 3 piętrowym w bardzo dobrej lokalizacji Targówek / Zacisze. Blisko do wszystkiego : sklepy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szekspira

Wawrzyszew,Warszawa

659 000 zł51 m² 12 998 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mamy do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrzyszewie. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku jedenastopiętrowym. Na piętrze znajdują się trzy mieszkania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

555 000 zł44 m² 12 642 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,9m2 znajdujące się przy ulicy Odkrytej 44b na Nowodworach. Mieszkanie Jest ono bardzo ustawne, jego centralną częścią jest salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmochowskiego

Powiśle,Warszawa

5 500 zł60 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne słoneczne mieszkanie ok. 60 m | powiśle/solec Gotowe do wprowadzenia Do wynajęcia jasne, komfortowe i niezwykle funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 60 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowskiego

Gocław,Warszawa

797 000 zł72 m² 10 993,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Digital Broker prezentuje mieszkanie 3 pokojowe, 72,5 m2 znajdujące się na warszawskim Gocławiu przy ul. Bukowskiego 2a Bardzo blisko mieszkania będzie budowana Stacja Metra! Mieszkanie Skałda się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głębocka

Lewandów,Warszawa

1 800 zł29 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną na ul. Głębockiej 104. Mieszkanie o powierzchni 28,80M2 gotowe do wprowadzenia! Mieszkanie zadbane, czyste. Wysokość 270cm. Do lokalu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

870 000 zł45 m² 19 511,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Warszawa Wola I ul. Fort Wola | 44,59 m2 | 2 pokoje | parter | Rok budowy: 2018 | srzeżone osiedle | westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Afrykańska

Saska Kępa,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m zlokalizowane przy ul. Afrykańskiej na Osiedlu Ateńska. Miejsce parkingowe za szlabanem. Mieszkanie wyróżnia się bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górczewska

Jelonki,Warszawa

720 000 zł62 m² 11 669,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zakupu niezwykle atrakcyjnego mieszkania zlokalizowanego na Zielonym Bemowie (jelonki). Bliskość metra, spokój, zieleń w połączeniu z doskonałą infrastrukturą, komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kopernika

Powiśle-Skarpa,Warszawa

349 000 zł11 m² 31 727,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Ustawna mikro kawalerka w wyjątkowej lokalizacji (ul. Kopernika 28). Piękna kamienica Ludwika Gerlacha zrealizowana według projektu Władysława Marconiego, zlokalizowana jest tuż obok Traktu.