dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 279 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 589 000 zł118 m² 13 477,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż I 1 589 000 zł | 3 pokoje | 117,92 m2 plus 103 m2 ogródka I bemowo I powstańców śląskich I metro I bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji dla agencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niemcewicza

Stara Ochota,Warszawa

8 500 zł70 m² 121,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mówię po / I speak / - en/ru/pl/es Wyjątkowy apartament 3-pokojowy z inteligentnym systemem Smart Home | Garaż | Ochrona 24h na Starej Ochocie Oferujemy na wynajem długoterminowy stylowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Blatona

Bemowo,Warszawa

2 700 zł66 m² 40,72 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 66,3 m2, zlokalizowane przy ul. Blatona na Bemowie. W okolicy liczne sklepy, restauracja, piekarnia, placówki oświatowe. Przystanek tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Okęcie,Warszawa

977 436 zł60 m² 16 427,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Arthome - oficjalny partner sprzedaży kameralnej inwestycji deweloperskiej Warszawa Włochy! Dzięki współpracy z naszą agencją zyskujesz warunki specjalne: zwolnienie z kosztów notarialnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

1 599 000 zł91 m² 17 617,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Szukasz mieszkania z charakterem, duszą i niepowtarzalnym klimatem starej Warszawy? A może przestrzeni pod kancelarię, biuro czy butikowe studio w prestiżowej lokalizacji? Poznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

899 000 zł57 m² 15 771,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzielna muranów Mieszkanie, które rośnie z człowiekiem. Dzielnica, która daje wolność. Adres, który czeka na kogoś wyjątkowego. Są miejsca, które nie potrzebują krzyczeć, żeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 29 Listopada

Śródmieście,Warszawa

19 000 zł126 m² 150,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Apartament na wynajem znajduje się w prestiżowej inwestycji - Rezydencja Łazienki Park, która stanowi unikatową ofertę na rynku nieruchomości Śródmieścia, zlokalizowaną w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walewska

Praga-Południe,Warszawa

587 250 zł40 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość 40,5 m2, salon, sypialnia, łazienka, kuchnia, przedpokój, piwnica. Po remoncie instalacji elektrycznej, odmalowane, wymieniona armatura łazienkowa: zlew, kabina prysznicowa, wc, nowa pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

2 300 000 zł83 m² 27 811,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam 3 pokojowy apartament przy ul. Pięknej, przy Teatrze Polonia Układ mieszkania : - pokój dzienny 29,64 m - sypialnia 13,65 m - sypialnia 10,05 m - kuchnia 9,23 m - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Znanieckiego

Gocławek,Warszawa

3 200 zł71 m² 45,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia komfortowego, cichego i funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego na Gocławiu przy ul. Znanieckiego 3. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogińskiego

Targówek,Warszawa

600 000 zł54 m² 11 215 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy narożne, 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,3m2, zlokalizowane przy ul. Kleofasa Ogińskiego na Targówku. Jest to idealna nieruchomość inwestycyjną, dla pary lub rodziny 2+1,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowalczyka

Żerań,Warszawa

699 000 zł45 m² 15 430,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Place4you ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,30 m , zlokalizowane przy ul. Kowalczyka 1 na Białołęce. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mała

Nowa Praga,Warszawa

1 149 000 zł73 m² 15 664,60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Digital Broker prezentuje funkcjonalne, 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 73,35 m , położone na 3. piętrze w budynku z 2001 roku przy ul. Małej, na klimatycznej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poematu

Wawer,Warszawa

1 550 000 zł86 m² 18 023,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Klimatyzacja Pełne agd, taras 53m szafy z led Miasteczko Wawer Przestronne mieszkanie z dużym tarasem Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

460 000 zł21 m² 21 873,50 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Propozycja inwestycyjna - działający najem krótkoterminowy (ok. 5 000 zł/mies. netto) Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 21,03 m , położony na czwartym piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pohoskiego

Mokotów,Warszawa

9 000 zł135 m² 66,91 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o wysokim standardzie, położone w prestiżowej części Mokotowa przy ul. Pohoskiego, zaledwie kilka minut spacerem od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewartowskiego

Muranów,Warszawa

998 000 zł50 m² 19 948 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Gotowe do wprowadzenia 50 m | 2 pokoje + balkon | cegła | Muranów, zielono i cicho a w Śródmieściu | metro M1 To mieszkanie łączy w sobie wszystko, czego dziś szukają kupujący:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Saska Kępa,Warszawa

1 780 000 zł76 m² 23 569,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jeśli cenisz sobie nowoczesne osiedle, a zieleń za oknem sprawia, że łapiesz oddech to to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie. Mieszkanie o powierzchni 75,52 m2 znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łucka

Wola,Warszawa

1 375 000 zł68 m² 20 370,40 zł/m²

 

Piętro:13/31

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferta wyłącznie w naszym biurze! In English please read below! Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,50 m2 składające się z otwartego salonu połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

870 000 zł58 m² 14 922,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam przytulne, czteropokojowe mieszkanie położone w fantastycznej lokalizacji, tuż obok stacji Metro Bemowo oraz rozległego, zielonego Parku Górczewska. Bliskość pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielone Zacisze

Bródno,Warszawa

910 000 zł54 m² 16 852 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania duże, przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 znajdujące się na Osiedlu Zielone Zacisze, kilka minut pieszo od wejścia do metra Kondratowicza. Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Poczuj rytm Warszawy i zamieszkaj w samym sercu biznesowego Mokotowa! Oto jasne, wyremontowane mieszkanie na 8. piętrze przy ul. Rzymowskiego (róg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Okęcie,Warszawa

975 460 zł60 m² 16 260,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Arthome - oficjalny partner sprzedaży kameralnej inwestycji deweloperskiej Apartamenty Przystań Włochy! Dzięki współpracy z naszą agencją zyskujesz warunki specjalne: zwolnienie z kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Marymont-Kaskada,Warszawa

1 649 000 zł78 m² 21 154,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, gotowe do zamieszkania, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,95 m , usytuowane na 3. piętrze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszno

Wola,Warszawa

789 000 zł46 m² 17 063,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Opiekun oferty: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,26m2 w świetnej lokalizacji. Podstawowe informacje: prezentowana nieruchomość usytuowana jest na 2 piętrze trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sygietyńskiego

Praga-Południe,Warszawa

649 000 zł46 m² 14 182,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Szukasz mieszkania, które urządzisz według własnego pomysłu? Zapraszam na ul. Tadeusza Sygietyńskiego do spokojnej, a zarazem dobrze skomunikowanej części Pragi-Południe. Dlaczego warto wybrać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesne, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 30 m , położone przy Batalionów Chłopskich 91b na warszawskim Bemowie. Pierwszy najem lokal świeżo wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czapelska

Praga-Południe,Warszawa

4 700 zł62 m² 75,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia piękne i słoneczne mieszkanie 3-pokojowe w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się 5 minut piechotą od Ronda Wiatraczna (praga-Południe) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

750 000 zł37 m² 20 107,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje wyjątkowy apartament położony przy ul. Jana Kazimierza w Warszawie. Nieruchomość wyróżnia się bezpośrednim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

1 100 000 zł44 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane przy ul. Złotej w samym sercu Warszawy, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

750 000 zł55 m² 13 711,20 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 7 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach - Chomiczówka. Blok zadbany, ocieplony. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noakowskiego

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł36 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Feel free to contact us. WE do speak english. Uwaga: jako biuro nieruchomości induo house nie pobieramy wynagrodzenia od najemcy! Zanim omówisz się na prezentację, obejrzyj wirtualny spacer klikając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

2 550 zł35 m² 73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

> mieszkanie idealne dla singla lub pary < dostępne od 22 lutego 2026 > oferuję do wynajęcia mieszkanie o pow. 35 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku z 2010 roku przy Skarbka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wergiliusza

Bielany,Warszawa

3 400 zł46 m² 74 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bez prowizji 3pok 46m2, bielany, wergiliusza 50metrów do metra Bez prowizji 3 pokojowe mieszkanie urządzone z wysokim standardzie, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie posiada 3 oddzielne pokoje. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Milenijna

Białołęka,Warszawa

680 000 zł50 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim budynku z 2004 roku zlokalizowane w dogodnym miejscu na Białołęce- tarchomin. Osiedle zamknięte i monitorowane. To doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawrzyszewska

Wola,Warszawa

6 000 zł64 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie z balkonem, położone w spokojnej i zielonej okolicy z dobrym dojazdem do centrum. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 299 000 zł68 m² 19 055,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1957

Przedstawiam Państwu niepowtarzalną ofertę 3/4-pokojowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji Warszawskie Śródmieście, ul. Marszałkowska. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczęśliwice,Warszawa

1 690 000 zł128 m² 13 203,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 5-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie 115,2 m2 (128m2 całkowita), piętro 3 i 4/4 bez windy, w w budynku z 1999r, ochota Szczęśliwice. Sprzedawane z wyposażeniem, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zelwerowicza

Sadyba,Warszawa

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękne, jasne i wysokie studio w małej kamieniczce na Sadybie. Wspaniała cicha lokalizacja, ale jednocześnie blisko do tramwaju i autobusu, kilka minut pieszo do najbliższych sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Balladyny

Mokotów,Warszawa

689 000 zł31 m² 22 225,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jasne i przytulne mieszkanie w kameralnym, dwupiętrowym budynku z cegły, położone w zielonej części Starego Mokotowa, zaledwie kilka minut spacerem od Pola Mokotowskiego. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Targówek,Warszawa

449 000 zł29 m² 15 482,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

29 m | 1. piętro | parking za szlabanem | Metro Bródno | Toruńska 78 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 29 m , położone na 1. piętrze budynku przy ul. Toruńskiej 78 na.