dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

535 000 zł44 m² 12 049,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z loggią i prywatnym miejscem postojowym na osiedlu zamkniętym. Nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu przy ul. Aluzyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

1 160 000 zł55 m² 21 090,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 55 m na zamkniętym osiedlu - Odolany, ul. Jana Kazimierza Prezentuję komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2, położone na 2. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Podstarościch

Stary Żoliborz,Warszawa

3 400 000 zł134 m² 25 462,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Starego Żoliborza - całe piętro w przedwojennej kamienicy z 1936 roku. Lokalizacja: ul. Podstarościch, stary Żoliborz, obok Placu Henkla Powierzchnia: 133,53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

729 000 zł50 m² 14 580 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na terenie osiedla na Bemowie ul. Pełczyńskiego 22a. 3 piętro bez windy Lokal składa się z: - salonu z przylegającym sporym balkonem i widokiem na jeziorko. - zamykana sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

657 000 zł47 m² 13 981,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Wyspowa

Targówek,Warszawa

400 000 zł26 m² 15 509,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

1 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2009roku zlokalizowane na Targówku przy ul. Wyspowa. Na powierzchnie mieszkania składa się: -pokój dzienny, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koncertowa

Ursynów,Warszawa

970 000 zł68 m² 14 349,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 68 m , położonego przy ul. Koncertowej na warszawskim Ursynowie. Lokal znajduje się na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

599 000 zł55 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Prezentujemy 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Górna Droga 2 ( Ursus , Warszawa ). Jest to idealna nieruchomość dla pary, małej rodziny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 900 zł82 m² 59,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania 3-pokojowego Miasteczko Wilanów, aleja Wilanowska Do wynajęcia przestronne, w pełni odświeżone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 82 m , idealne dla rodziny lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Makolągwy

Imielin,Warszawa

791 670 zł48 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 47,98 m , położonego na kameralnym, zamkniętym osiedlu na warszawskim Ursynowie. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

596 217 zł34 m² 17 535,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe - 33,78m2 + balkon 4,96m2 promocja na parking podziemny W cenie 15 000 zł ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut do wkd! 11 minut warszawa śródmieście To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Promenada

Mokotów,Warszawa

1 349 000 zł67 m² 20 221,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w przedwojennej kamienicy bezpośrednio przy Parku promenada/morskie Oko oraz blisko Łazienek Królewskich. Mieszkanie jest przestronne i wysokie 290 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyrzykowskiego

Białołęka,Warszawa

999 000 zł76 m² 13 144,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju i równowagi. Tuż przy lesie, z dala od miejskiego pośpiechu, a jednocześnie z wygodnym dostępem do wszystkiego, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

5 000 zł54 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Apartamenty na wynajem warszawa centrum lokalizacja: budynek apartamentowy znajdujący się w samym centrum powiśla, otoczony trzema parkami na Warszawskim Powiślu przy ul. Tamka w bardzo bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Białołęka,Warszawa

3 300 zł53 m² 62,68 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i jasne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,6 m z garażem, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy na warszawskim Żeraniu. Cena 3.500 zł (3.300 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białołęka,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone na warszawskiej Białołęce przy ul. Monteverdiego. Mieszkanie zlokalizowane jest na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu. Położone na parterze posiada dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

637 000 zł40 m² 15 925 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż oferuję ustawne mieszkanie o powierzchni 40 m , usytuowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Warszawy w centralnej części Ochoty. Nieruchomość mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ulicy Cybernetyki 3b w Warszawie. Nieruchomość: powierzchnia 40 m2. Piętro 8. Ogrzewanie miejskie. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

629 000 zł48 m² 13 049,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na ul. Zagłoby (osiedle Niedźwiadek) w Warszawie w dzielnicy Warszawa-Ursus usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą salon, 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

610 000 zł49 m² 12 449 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

* tylko w mojej ofercie * Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,50 m2, usytuowane na wysokim parterze w budynku z lat 70', w odległości 650 m od Metra Wawrzyszew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kinowa

Grochów,Warszawa

749 000 zł57 m² 13 140,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Westate Śródmieście ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży niezwykle funkcjonalnego mieszkania znajdującego się w świetnej lokalizacji przy ulicy Kinowej 25 na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 425 000 zł71 m² 20 070,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 70.60 m2 i wysokości 2,70 m zlokalizowane na warszawskiej Pradze - Południe, ul. Nowaka Jeziorańskiego 45. Osiedle Saska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

1 040 000 zł62 m² 16 768,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim. Mieszkanie zostało zakupione pod małe biuro, jednak z końcem 2 kwartału zmieniły się plany firmowe - stąd mieszkanie jest na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brechta

Praga-Północ,Warszawa

2 400 zł33 m² 73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe 33 m2 na Pradze Północ przy ul. Brechta. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

5 000 zł64 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64 m , położone na nowoczesnym osiedlu Arte Nova przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

1 790 000 zł83 m² 21 488,60 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie w pożądanej lokalizacji tuż obok Parku Szczęśliwickiego. Mieszkanie o dwustronnej ekspozycji okien (północ-południe), wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Złoty Potok

Ursynów,Warszawa

689 000 zł33 m² 20 715,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Jeśli szukasz mieszkania inwestycyjnego lub mieszkania na start w niedalekiej odległości od Galerii Mokotów ta oferta jest dla Ciebie! budynek: przyjemne osiedle znajdujące się przy ul. Złoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

695 000 zł38 m² 18 289 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie. Tylko w ip- properties opis nieruchomości: dla kogo? Dobrze odnajdzie się tu zarówno singiel/ka jak i para. Zakup będzie również dobrą inwestycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

5 000 zł36 m² 138,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | Premium |taras Piękne, nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie na wynajem zlokalizowane na ulicy Kasprzaka 29, w sercu Warszawy, na jednym z najwyższych pięter budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rakuszanki

Ursus,Warszawa

850 000 zł59 m² 14 338,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szukasz 3 pokojowego mieszkania na Ursusie? Koniecznie poznaj tą ofertę! Piękne mieszkanie z widokiem, na 6 piętrze, bardzo wygodne i dobrze zaprojektowane. Mieszkanie ma bardzo korzystny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kopernika

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł22 m² 113,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kopernika 13, mieszkanie doskonale położone w pięknej Kamienicy, blisko Nowego Światu, blisko stacji metra, uniwersytetu Warszawskiego. Kamienica po remoncie, jest to duża, otwarta przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Śródmieście,Warszawa

790 000 zł40 m² 19 651,70 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na sprzedaż - Warszawa Centrum | ul. Graniczna 4 Na sprzedaż mieszkanie z odrębną własnością i założoną księgą wieczystą, położone w samym centrum Warszawy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rosoła

Kabaty,Warszawa

815 000 zł59 m² 13 781 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Ursynowie Budynek z 1990r Rama H 7 min na pieszo do Metra Kabaty Balkon 7 m Mieszkanie ma 59,14 m. Składa się z sypialni, małego pokoju, salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

1 440 000 zł116 m² 12 360,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży, wygodne, przestronne mieszkanie położone we Włochach. Lokal przearanżowany w stosunku do pierwotnego układu. Składa się z dużego salonu z wyjściem na balkon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

4 700 zł63 m² 74,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe | 2 sypialnie | pełne wyposażenie | nowy apartamentowiec | żeromskiego - bielany | W pełni wyposażony lokalizacja: warszawa, bielany, ul. Żeromskiego. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

859 000 zł64 m² 13 380,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,20 m2 w zadbanym, ocieplonym budynku przy ul. Czerniakowskiej w Warszawie. Lokal zadbany, do ewentualnego odświeżenia, składa się z: - 2 oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerwona Droga

Gołąbki,Warszawa

480 000 zł43 m² 11 124 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie w niskim bloku z 1999 roku, zlokalizowane na warszawskim Ursusie na osiedlu Gołąbki. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia, łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

874 000 zł58 m² 14 991,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Czumy. Nieruchomość znajduje się na 10 piętrze w 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

4 340 zł53 m² 81,92 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne, nowoczesne mieszkanie w sercu Żoliborza #przyjazne zwierzętom #bez prowizji #english Lokalizacja ul. Powązkowskiej 13 (róg Krasińskiego i Elbląskiej) Doskonała komunikacja: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Młociny,Warszawa

649 999 zł39 m² 16 666,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Specyfikacja i standard mieszkania Mam do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m ( + 2 m piwnica ), zlokalizowane przy ul. Doryckkiej na Warszawskich Bielanach. Lokal.