dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 263 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 263 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Aleksandra

Skorosze,Warszawa

2 650 zł43 m² 62 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmu 2 pokojowe mieszkanie na Skoroszach, przy ul. Chełmońskiego, warszawa, ursus. Bez mebli. Przy dłuższym najmie możliwość doposażenia mieszkania na koszt właściciela. Przyjazne zwierzętom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

959 000 zł42 m² 23 108,40 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Prezentowane mieszkanie to wyjątkowa propozycja dla fanów Starego Mokotowa, wygody i luksusu. Tu jesteś blisko centrum, obok Metra Racławicka, a jednocześnie w otoczeniu licznych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

575 000 zł38 m² 15 333,30 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego mieszkania z wspaniałym widokiem na Warszawę na 9 tym piętrze z windą. Lokal jest do odświeżenia. W pokojach znajduje się klepka dębowa w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 750 zł56 m² 49,11 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia bardzo ładne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie o pow. 56 m2 znajdujące się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą na terenie zamkniętego i chronionego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Ksawerów,Warszawa

855 000 zł37 m² 22 990,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,19m2 usytuowane w przy ul. Wilanowskiej na Mokotowie. Lokal znajduje się na 6 ostatnim piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2019r. Cały teren osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Służew,Warszawa

3 490 zł70 m² 49,86 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem / Wałbrzyska 15/ metro Służew / od 1 września 3 pokoje, kuchnia oddzielnie, balkon, 65mkw + 5mkw loggia / stan bardzo dobry Mieszkanie posiada 3 niezależne pokoje, oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Nowe Włochy,Warszawa

4 500 zł86 m² 52,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 86,5 m2, piętro 2/5, z windą, w budynku z 2014r. przy. ul. Obywatelskiej, nowe Włochy. Mieszkanie po generalnym remoncie, dostępne bez mebli ruchomych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Mirów,Warszawa

1 237 500 zł75 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjne mieszkanie na bliskiej Woli, przy ul Żelaznej. Jest to bardzo prężnie rozwijająca się okolica. Dużo nowych inwestycji, zarówno komercyjnych jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ostrobramska

Gocław,Warszawa

1 100 000 zł67 m² 16 476,90 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie, z ogródkiem na tarasie o powierzchni aż 144m2! Na nowoczesnym zamkniętym osiedlu na gocławiu! Tak przestronny ogródek do unikat na skalę dzielnicy! - - - - - - - - - - -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 339 000 zł88 m² 15 215,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Cesja umowy rezerwacyjnej 4-pokojowe mieszkanie z aneksem o powierzchni 88m2 w stanie deweloperskim, z trzema balkonami. Developer nie posiada już na sprzedaż mieszkań w takim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Projekt Kameralne ogrodzone osiedle mieszkań 1-4 pokojowe, od 25 do 68 m2. Budynki o niskiej 3 kondygnacyjnej zabudowie z windami, garażami i miejscami parkingowymi. Dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

4 500 zł100 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na prestiżowej ulicy Chełmskiej w Warszawie. Ta przestronna nieruchomość o powierzchni przekraczającej 100 m spełni oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

4 450 zł37 m² 120,27 zł/m²

 

Piętro:16/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, dwa pokoje oraz osobną kuchnią w idealnej lokalizacji w Centrum. Mieszkanie oddalone 1 km od Metra Płocka. Idealna propozycja jednej osoby lub pary. Rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: bielany ul. Włościańska Powierzchnia: 42 m Liczba pokoi: 2 Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane na Bielanach w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kinowa

Grochów,Warszawa

617 000 zł37 m² 16 497,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Idealne na start 2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią i widokiem na zieleń. Słoneczne, funkcjonalne, do zamieszkania lub mogące być projektem do własnej aranżacji - czyli według potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Chrzanów,Warszawa

3 700 zł51 m² 72,55 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 51 m2, piętro 5/8 z windą, w budynku z 2024 r. przy ul. Lazurowej, bemowo, chrzanów. Całkowicie nowe, czeka na pierwszego najemcę. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

2 950 zł46 m² 64,13 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla singla, pary lub 2 znajomych. Do podpisania umowy najmu potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu. Najem bez zwierząt - kot czy pies. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Uboczu

Ursynów,Warszawa

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, dwa pokoje oraz otwarta kuchnia w świetnej lokalizacji na Ursynowie. Idealna propozycja dla pary lub singla. Rozkładowe mieszkanie o metrażu 40m2 na który składają się : Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wschodu Słońca

Włochy,Warszawa

2 579 000 zł139 m² 18 503,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania apartament 4 pokojowy w budynku 6 piętrowym z funkcjonalnym układem w bardzo dobrej lokalizacji w dzielnicy Włochy w pobliżu Parku Szczęśliwieckiego. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

1 909 600 zł88 m² 21 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Kolonia "szare Domy" - to warszawska wersja "miasta - ogrodu" w mikroskali; prawdziwa inspiracja dla miłośników modernizmu z okresu dwudziestolecia międzywojennego. Ponadczasowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

2 499 zł30 m² 83,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Uwaga! bez prowizji od najemcy. Wynajmę mieszkanie o powierzchni 29,8 m składające się z salonu, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Międzyborskiej 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

1 039 000 zł50 m² 20 780 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zamieszkaj na zielonym Muranowie! Piękne, ciche, dwupokojowe mieszkanie czeka na nowego właściciela. Doskonale skomunikowana okolica, budynek z windą, dostępna piwnica. Propozycja idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lechicka

Ochota,Warszawa

994 000 zł65 m² 15 292 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie. Trzy pokoje z otwartą kuchnią. Okna północne i południowe. ul. Lechicka************** Mieszkanie o powierzchni 64,5 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

750 000 zł42 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Przedstawiamy przestronne 2-pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie, położone w dobrze skomunikowanej części Żoliborza. Budynek położony jest zarówno blisko terenów zielonych jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Warszawa

7 900 zł70 m² 113 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament w Warszawie przy ul. Grzybowskiej przy Rondzie Daszyńskiego ,obok Muzeum Powstania Warszawskiego. Nowe niezamieszkałe , luksusowo wykończone z klimatyzacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rybnicka

Włochy,Warszawa

999 000 zł67 m² 14 769,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Unikalne mieszkanie w spokojniej i zielonej, dynamicznie rozwijającej się części warszawskich Nowych Włoch. Idealne dla osób poszukujących mieszkania niewymagającego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Polkowska

Mokotów,Warszawa

251 zł50 m² 5,02 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament dwupokojowy na doby na Mokotowie Mieszkanie składa się z: eleganckiej sypialni z dużym łóżkiem, stolikami nocnymi oraz szafą Salonu połączonego z kuchnią gdzie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Tylko w The Estate Warsaw! Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w cichej i zielonej okolicy. Nieruchomość oferuje perfekcyjny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kabaty,Warszawa

1 865 000 zł75 m² 24 899,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Pragnę zaprezentować Państwu stylowe i przestronne mieszkanie tuż przy metrze Kabaty. Kluczowe informacje: adres: warszawa, aleja Komisji Edukacji Narodowej 11. Ilość pokoi: 2. Powierzchnia: 74,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wierzbno,Warszawa

720 000 zł38 m² 18 947,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji na Mokotowie. Mieszkanie W stanie do wprowadzenia od zaraz, w pełni umeblowane. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wschodu Słońca

Włochy,Warszawa

653 000 zł40 m² 16 272 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocyjna cena- ograniczona ilość mieszkań! Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc gwarancja ceny - podpisz umowę rezerwacyjną i zagwarantuj sobie cenę. > w sprzedaży mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czumy

Jelonki,Warszawa

699 000 zł50 m² 13 896,60 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Agencja Westate prezentuje dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na warszawskich Jelonkach. Opis nieruchomości: oferowana nieruchomość znajduje się w bloku na ulicy Czumy, w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Włochy,Warszawa

880 000 zł60 m² 14 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Nowa cena Poszukujesz mieszkania gotowego do wprowadzenia, z uroczym, zielonym podwórkiem i to wszystko po obniżonej cenie? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Przedstawiamy atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukietowa

Mokotów,Warszawa

780 000 zł38 m² 20 526,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Lokalizacja Prezentowana nieruchomość znajduje się na Mokotowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motorowa

Gocław,Warszawa

1 210 000 zł60 m² 20 166,70 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu W dzielnicy praga południe budynek: 15-piętrowy budynek mieszkalny z 2001 roku. Nieruchomość położona na terenie, strzeżonego/zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

619 000 zł43 m² 14 329 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania słoneczne mieszkanie o powierzchni 43,2 m2 zlokalizowane na Pradze Południe, w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie jednostronne, usytuowane na 1 piętrze z 6, posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

5 000 zł35 m² 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pol, ua, ru. Do wynajęcia stylowe dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ul. Siedmiogrodzkiej na Woli. Powierzchnia: 35 m Ilość pokoi: 2 Piętro: 1 z 6 Cena: 5600 za wszystko (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarzębskiego

Bielany,Warszawa

599 000 zł46 m² 13 050,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Ogłoszenie Sprzedaży Mieszkania na Warszawskich Bielanach - Piaskach Lokalizacja: ul. Jarzębskiego 1, warszawa Powierzchnia: 45,90 m2 Liczba pokoi: 2 Dodatkowe pomieszczenia: oddzielna widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Śródmieście Północne,Warszawa

2 050 000 zł88 m² 23 295,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Widne, eleganckie 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 88 m2 w kamienicy z 1953 roku, położone w ścisłym Śródmieściu przy ulicy Nowy Świat. Rozkład pomieszczeń * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Nowodwory,Warszawa

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe, narożne oraz dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 50 m2, usytuowane na Białołęce - Nowodwory. Lokalizacja: mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

7 500 zł89 m² 84,27 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For English please scroll down. Mam przyjemność przedstawić wygodne mieszkanie z widokiem na panoramę miasta, tuż obok Sadyba Best Mall. Gdzie zamieszkasz Lokalizacji nie trzeba nikomu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij