dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 266 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 266 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

5 100 zł64 m² 79,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru pl Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie | ul. Stawki | Śródmieście Do wynajęcia przestronne i jasne 3-pokojowe mieszkanie, położone przy ul. Stawki w Warszawie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Pożaryskiego

Wawer,Warszawa

599 000 zł33 m² 18 151,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio. Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 33,4 m z prywatnym ogródkiem 18 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

999 000 zł32 m² 30 996 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 32,22 m2, usytuowane w apartamentowcu z 2024 roku. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji na Woli, 800m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gibalskiego

Wola,Warszawa

650 000 zł42 m² 15 662,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 10-piętrowym bloku z windą z 1970 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Edwarda Gibalskiego. Budynek posiada domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korczyńska

Mokotów,Warszawa

2 330 zł37 m² 62,97 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Only polish speaking tenant Do wynajęcia rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na Mokotowie przy ul. Korczyńskiej. Każdy z pokoi jest niezależny, większy pokój 16 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Białołęka,Warszawa

551 285 zł41 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z loggią | Białołęka Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z loggią. Inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

2 684 500 zł91 m² 29 565 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Westate Praga oferuje 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskiej Saskiej Kępie, przy ul. Zwycięzców. Mieszkanie o powierzchni 90,80m znajduje się na zamkniętym, monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

9 000 zł53 m² 170 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

we also spek ua|ru|eng przytulne 3 pokojowe mieszkanie W preztizowej inwestycji przy ul. Grzybowska - mennica residence Klimatyzacja | Siłownia | Squash | Sauna | Pokój do zabaw dla dzieci | Sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dembowskiego

Ursynów,Warszawa

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji metro stokłosy Mościcki Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajmu funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

7 500 zł120 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

120 m | Na wynajem | Miasteczko Wilanów | Idealne na biuro | Na wynajem przestronny lokal o powierzchni 120 m , położony na 1. piętrze przy Alei Rzeczypospolitej 2 w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

420 000 zł25 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Prezentujemy na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe, na Grochowie, przy ul. Międzyborskiej, blisko Ronda wiatraczna. Kawalerka o pow. 25 m2 usytuowana trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 162 598 zł74 m² 15 710,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmska

Dolny Mokotów,Warszawa

1 790 000 zł92 m² 19 541,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem, tarasem i loggią | Chełmska 9 - Dolny Mokotów Przedmiotem oferty jest czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w najlepszej części warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

510 000 zł38 m² 13 549,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rozkładowe dwupokojowe mieszkania o pow. 37,64 m2 w budynku z 1968 r. Do wprowadzenia, nie wymaga nakładów. Pokoje usytuowane w kierunku południowym, co zapewnia nasłonecznienie przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocławek,Warszawa

1 999 900 zł95 m² 21 051,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Przestronny 3-pokojowy apartament z możliwością wydzielenia 4 pokoju, o powierzchni 95,3 m , zlokalizowany przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 47, na prestiżowym Osiedlu Saska. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

2 650 zł54 m² 49,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2026-03-27! Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym, położone na zamkniętym osiedlu przy ul. Skarbka z Gór 65a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

2 350 000 zł85 m² 27 647,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie w pięknej stylowej kamienicy na Starym Żoliborzu, składające się z: - salonu - sypialni - pokoju - oddzielnej widnej kuchni (możliwość zrobienia 4 pokoju) - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

889 000 zł39 m² 23 049 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż narożny apartament, usytuowany na 13 piętrze, w nowoczesnym budynku na warszawskiej Woli. To propozycja dla osób, które cenią komfort, ciszę, przestrzeń, światło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

519 000 zł33 m² 15 930 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mokotów - prestiżowa lokalizacja Nowoczesny design Bliskość biznesowego serca stolicy Zapytaj o inne oferty z rynku pierwotnego i sprawdź rabaty w jednym miejscu! Spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia | 40 m | Bemowo - ul. Coopera | garaż i komórka w cenie Główne atuty nieruchomości Mieszkanie o powierzchni 40 m z dodatkowym, wydzielonym pomieszczeniem (dawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

603 657 zł35 m² 17 247,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe - 34,38m2 + ogródek 28,08m2 promocja na parking podziemny tylko teraz W cenie 30.000 ZŁ Z KAŻDEGO POKOJU WYJŚCIE NA BALKON Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy, świeżo wyremontowany apartament z imponującym, niemal 18-metrowym tarasem, położony w jednej z najbardziej cenionych części Gocławia tuż przy granicy klimatycznej Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smolna

Śródmieście Północne,Warszawa

6 000 zł34 m² 173,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe dwupokojowe mieszkanie W kamienicy na smolnej Klimatyczna kamienica z historią | Idealna lokalizacja w sercu miasta | Wysoki standard wykończenia Wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stalowa

Praga-Północ,Warszawa

2 250 zł29 m² 77,59 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla singla lub pary Oferujemy do najmu mieszkanie (29 m2) położone w nowo wybudowanym apartamentowcu przy ul. Stalowej 27 na warszawskiej Pradze. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

1 493 100 zł72 m² 20 737,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wyjątkowo ciche mieszkanie położone na pograniczu dzielnic Wola i Śródmieście. w rejonie Osiedla Kacza jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dionizosa

Białołęka,Warszawa

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowana kawalerka po remoncie na Osiedlu Winnica przy ul. Dionizosa 12. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia z pełnym , nowym umeblowaniem oraz sprzętem. Ściany odmalowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie w budynku apartamentowym w ścisłym Centrum Warszawy. W pobliżu dwie główne arterie komunikacyjne, metro , linie autobusowe i tramwajowe. W pobliżu duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świętokrzyska

Centrum,Warszawa

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:16/20

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie 1 pokojowe 30 m2 w ścisłym centrum Warszawy. W pełni umeblowane, czyste, przytulne z pieknym widokiem. Przy budynku dwie linie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Majdańska

Praga-Południe,Warszawa

2 700 zł57 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ważne: najemca nie płaci prowizji! opis nieruchomości: do wynajęcia od zaraz mieszkanie z balkonem na Pradze Południe, przy ulicy Majdańskiej 45, położone 500m od Ronda Wiatraczna. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Talarowa

Białołęka,Warszawa

2 690 zł36 m² 74,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz komfortowego i eleganckiego apartamentu to zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego urządzonego mieszkania na wynajem. Apartament został zaprojektowany przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Urokliwa kawalerka 31 m2 w centrum Saskiej Kępy w nowoczesnym apartamentowcu z 2008 r Budynek z ochroną. teren zamknięty, znakomita lokalizacja, dobra komunikacja, 10min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

2 450 zł23 m² 106,52 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wyłącznie dla singla Oferujemy do najmu okazjonalnego kawalerkę w samym sercu Warszawy w budynku przy ul. Pańskiej 3. Mieszkanie zostało odświeżone, jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

973 800 zł32 m² 30 412,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 30 m z własnym ogródkiem 16 m ostatnie takie mieszkanie dostępne w tej inwestycji. Idealne dla singla, pary albo jako pewna inwestycja pod wynajem. Układ jest prosty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Ochota,Warszawa

560 000 zł39 m² 14 507,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 38,60 m , zlokalizowane na warszawskiej Ochocie, przy ul. Gorlickiej. Nieruchomość znajduje się w kameralnym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

2 800 zł27 m² 104,87 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie nowocześnie urządzone, umeblowane, wyposażone w wysokiej jakości sprzęt agd, klimatyzowane. Mieszkanie zlokalizowane jest w wyjątkowo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górska

Sielce,Warszawa

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w zielonej i spokojnej części Dolnego Mokotowa Sielce, ul. Górska. Mieszkanie znajduje się w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł37 m² 90,16 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie 2-pokojowe mieszkanie 36,6m2 ul. Jana Kazimierza Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka. 3600 czynsz najmu 450 czynsz administracyjny + media Jednomiesieczna kaucja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grajewska

Szmulowizna,Warszawa

349 000 zł22 m² 15 720,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się w środę 11 marca w godzinach 15.00 - 20.00! Prezentowane mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzika

Śródmieście,Warszawa

1 846 000 zł90 m² 20 511,10 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Hampton Home oferuje 3 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Stawki o wielkości 90m2 z dużym tarasem o wielkości 13m2. Mieszkanie w pełni wyposażone, wyremontowane, gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

952 453 zł56 m² 17 115,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Proponujemy mieszkanie 3 pokojowe, skrajne, w nowym bloku przy ul. Bokserskiej. Na powierzchni 53mkw mieści się: - salon z aneksem kuchennym z oknem, - dwie sypialnie, - łazienka, oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

890 000 zł44 m² 20 384,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie przy ullicy Hlonda w prestiżowej Ostoi Wilanów przy ulicy Hlonda z prywatnym parkiem dla mieszkańców. Idealna propozycja dla osób ceniących spokój, zieleń.