dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janowiecka

Elsnerów,Warszawa

819 000 zł50 m² 16 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz klimatycznego mieszkania urządzonego w przytulnym stylu, które znajduje się w cichej i jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! W skrócie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

1 190 000 zł74 m² 16 168,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedam bezpośrednio wygodne, wyjątkowo ciche mieszkanie na Bielanach, w jednej z najlepszych lokalizacji w tej części Warszawy. Rozważę również zamianę na mniejsze mieszkanie za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

1 040 000 zł55 m² 18 909,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Funkcjonalne mieszkanie W zielonej części ursynowa Ursynów | Blisko metra | Nowoczesny budynek z 2011 roku | Balkon z widokiem na zieleń | Garaż podziemny | Komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mątwicka

Ochota,Warszawa

3 300 zł37 m² 89,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy funkcjonalne i w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie, które znajduje się w kameralnym budynku z 2013 roku (tylko 12 mieszkań). Z uwagi na oddzielne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

599 000 zł37 m² 16 189,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2, usytuowane na 4 piętrze zlokalizowane przy ul. 1 sierpnia. Na powierzchnię mieszkania składa się: -kuchnia, łazienka, przedpokój, 2 pokoje. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 510 000 zł69 m² 21 979,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie na Górnym Mokotowie, osiedle Krzemowe ul. Cybernetyki. Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Arkuszowa

Bielany,Warszawa

1 428 000 zł77 m² 18 545,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na Bielanach z ogródkiem i garażem podziemnym. Lokal na parter w 2-piętrowym apartamentowcu z windą, rok budowy 2015 - Warszawa, bielany-ul. Arkuszowa Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

997 000 zł65 m² 15 338,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Jeśli szukasz mieszkania, w którym Twoje dziecko będzie mogło samo zejść na plac zabaw, a pies zna sąsiadów lepiej niż Ty - to miejsce Cię zaciekawi. Lokalizacja - miejsce, gdzie wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Mańkowska

Białołęka,Warszawa

1 490 000 zł159 m² 9 359,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Jeśli marzysz o codziennym kontakcie z naturą, a jednocześnie zależy Ci na wygodnej komunikacji z miastem lokal przy ul. Mańkowskiej na warszawskiej Białołęce jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

2 250 000 zł89 m² 25 280,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

89 m | kamienica do remontu | w 2026 rewitalizacja do standardu premium nieruchomość Lokal znajduje się na pierwszym piętrze i posiada balkon z widokiem na wewnętrzne patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hertza

Anin,Warszawa

549 000 zł37 m² 14 878 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 36,9 m , na którą składają się: salon z wyjściem na balkon, oddzielna, widna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Lokal położony jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

841 774 zł42 m² 19 857,80 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Słoneczne 2 pokoje z 7 metrową loggią, gotowe do odbioru, okna na południe, po sąsiedzku z biznesowym centrum Mokotowa Bez pcc Bez prowizji Rynek pierwotny Oddane do użytkowania 4 kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

4 570 zł68 m² 66,74 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie aktualne. Wolne od 1 kwietnia, ale oglądać można już teraz. 2 seperate rooms. English: scroll down. We speak English. Do wynajęcia 2 pokojowe (nieprzechodnie osobne pokoje) mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

2 800 zł32 m² 88 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna i bardzo cicha kawalerka o powierzchni 32 m , zlokalizowana przy ul. Międzynarodowej 46/48a. Mieszkanie idealne dla jednej osoby świetne do pracy i nauki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

614 999 zł37 m² 16 487,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością prezentuję Państwu świetne mieszkanie zlokalizowane na górnym Mokotowie, w bardzo bliskiej odległości do Metra Pole Mokotowskie oraz uczelni sgh. W okolicy znajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sapieżyńska

Śródmieście,Warszawa

989 000 zł51 m² 19 430,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Śródmieście, nowe miasto, doskonała lokalizacja, świetna komunikacja, autobus, tramwaj metro w najbliższej okolicy sklepy, usługi. Kamienica , zadbana, po wymianie wszystkich instalacji, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szczęśliwice,Warszawa

1 070 000 zł54 m² 19 741,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Ochocie (szczęśliwice), przy ulicy Grójeckiej, skrzyżowanie z ulicami harfowa/lirowa. Powierzchnia 54,2 m2. Salon połączony z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

1 870 000 zł91 m² 20 526,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Tylko U nas English version below! Przedstawiamy Państwu wyjątkowy 4 pokojowy apartament na sprzedaż usytuowany u zbiegu ulic Sarmackiej i Branickiego. Mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

420 000 zł25 m² 17 004,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie do remontu w cichym, klimatycznym miejscu. Położone na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z windą. Główne atuty mieszkania na Woli to dynamiczny rozwój dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Orla

Śródmieście,Warszawa

3 240 zł46 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 Mieszkanie składa się z: -Przestronny salon -sypialnia -kuchnia -łazienka z wanną z hydromasażem -balkon Cena: 3240 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

769 000 zł33 m² 23 253,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Więcej niż mieszkanie. Wyższy standard życia. Porozmawiajmy o mieszkaniu, jego jakości i korzyściach z zakupu a dopiero na końcu o cenie. Kupujesz komfort, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

814 000 zł47 m² 17 494,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przed Tobą 42,53 m przestrzeni w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie z balkonem znajduje się na 2. piętrze. Budynek z 1965 roku jest wykonany z cegły i posiada windy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Karmelicka

Śródmieście,Warszawa

525 000 zł27 m² 19 662,90 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Urocza kawalerka na Muranowie (po stronie Śródmieścia), przy muzeum polin. Doskonała lokalizacja, jest gwarancją bezpiecznej, wieloletniej lokaty kapitału. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Natolińska

Śródmieście,Warszawa

1 049 000 zł44 m² 23 776,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,12 m , położone na 4. piętrze w kamienicy z przełomu lat 50 i 60. w ścisłym centrum Warszawa - tuż obok Placu Zbawiciela, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Czerniaków,Warszawa

825 000 zł54 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Powierzchnia: 54,00 m Piętro: 4 z 12 Rok budowy: 1977 Forma własności: pełna własność Czynsz administracyjny: (do uzupełnienia, jeśli znasz) budynek I osiedle Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Ulrychów,Warszawa

1 397 000 zł76 m² 18 452 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz balansu między miejskim życiem, a kojącą ciszą? Za oferty pośredników dziękuje! Planuję pierwsze dni pokazowe na kolejną sobotę. Zadzwoń, żeby zarezerwować dogodną dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcina z Wrocimowic

Białołęka,Warszawa

630 000 zł41 m² 15 224,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 2 pokojowe, położone w cichym, zielonym osiedlu w Białołęce, na obrzeżach miasta. Całodobowa ochrona, szlaban. Budynek 4 piętrowy z windą. Są to 2 oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

1 770 000 zł123 m² 14 390 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Polecamy 4 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Ursynowie, metro Natolin Budynek z 2001 r , cegła Ekspozycja północ-południe 2 łazienki 2 balkony po 6 m 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowe dwupokojowe mieszkanie z tarasem, miejscem postojowym i komórką w pobliżu st. metra Płocka, przy ul. Skierniewicka 14 w Warszawie. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

3 499 000 zł209 m² 16 741,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zaprezentować 6 pokojowy apartament w sercu starego mokotowa. Elegancki apartament dwupoziomowy zlokalizowany w niewielkim apartamentowcu z początku lat 2000, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sielce,Warszawa

1 220 000 zł58 m² 21 034,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż 58m2, piętro 2/4 bez windy, w budynku z 1953 r., Mokotów, Sielce. Mieszkanie po remoncie w 2022 r., idealne dla rodziny lub pary, również inwestycyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sierakowskiego

Praga-Północ,Warszawa

5 400 zł62 m² 87,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, eng, ua, ru Do wynajęcia elegancki apartament o powierzchni 62 m , położony na 4. piętrze nowoczesnego kompleksu Port Praski jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Silnikowa

Ursus,Warszawa

3 500 zł46 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru Atrakcyjny, zupełnie nowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 46 m , z dużym balkonem, położony na czwartym piętrze nowoczesnego, sześciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pańska

Wola,Warszawa

699 000 zł38 m² 18 640 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam do zaoferowania rozkładowe , funkcjonalne mieszkanie w nowo ocieplonym i wyremontowanym budynku 12- to piętrowym o powierzchni 37,50 m z widokiem wschodnim na rondo onz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marynin

Bemowo,Warszawa

2 250 000 zł90 m² 24 933,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na dzień otwarty w piątek po wcześniejszym kontakcie telefonicznym W skrócie ul. Marynin 33/ Bemowo/ Koło 4 pokoje / 90 m2 powierzchni + 2 balkony dużo zieleni wokoło niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bródno,Warszawa

1 225 356 zł108 m² 11 335,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

!Zakup bez opłaty podatku pcc (zakup na rynku pierwotnym)i prowizji agencji (zakup bezpośrednio od dewelopera)! - 690 ->066 ->533 5-pokojowe mieszkanie na 7 piętrze o metrażu aż 108,1m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sprawna

Białołęka,Warszawa

1 130 000 zł78 m² 14 578,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Sprzedaż bezpośrednia. Cena do negocjacji. Pełna własność z księgą wieczystą ,lokal bez obciążeń. Nieruchomość na Warszawskiej Białołęce - przestronne mieszkanie w doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kulczyńskiego

Ursynów,Warszawa

899 000 zł66 m² 13 518,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie (z możliwością przerobienia na 4 pokoje) przy stacji metra Imielin z pięknym widokiem na Ursynów! Mieszkanie 3-pokojowe (dwustronne).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 005 000 zł50 m² 20 245,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem, domaniewska 47a (central House), mokotów Przedstawiamy komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,35 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Symboliczna

Wola,Warszawa

2 199 000 zł109 m² 20 155,80 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 109,6 m2 znajdujące się na 9 piętrze w 9 piętrowym apartamentowcu z 2014 roku. Budynek znajduje się na Warszawskiej Woli przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie