dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

830 000 zł64 m² 12 868,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 64,5 m2, usytuowanego na czwartym piętrze zadbanego dziesięciopiętrowego budynku zlokalizowanego przy ul.Puławskiej 238. Cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kakowskiego

Praga-Południe,Warszawa

3 400 zł52 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie po remoncie na Gocławiu przy cichej ulicy kardynała Kakowskiego. Mieszkanie ustawne 2 pokoje z oddzielną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Jerzego Waszyngtona

Grochów,Warszawa

415 000 zł27 m² 15 257,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Przedmiotem oferty jest lokal stanowiący odrębną nieruchomość zlokalizowany w centralnej części Pragi-Południe na Grochowie przy Al. Waszyngtona 43 w pobliżu ul. Grenadierów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

455 000 zł30 m² 15 166,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na sprzedaż ul. Etiudy Rewolucyjnej, wyględów, warszawa Cena: 459 000 pln Powierzchnia: 29,20 m + 1mkw balkon Piętro: 10/10 Ekspozycja: południowo-wschodnia Rodzaj własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bohaterów Warszawy

Ursus,Warszawa

2 300 zł25 m² 92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulna i nowoczesna kawalerka po świeżym remoncie zlokalizowana przy ul. Bohaterów Warszawy w dzielnicy Ursus. Idealna propozycja dla jednej osoby lub pary szukającej wygodnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 140 zł41 m² 76,59 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe dwupokojowe mieszkanie w podwyższonym standardzie przy ul. Jana Kazimierza 32 w Warszawie. Nieruchomość: powierzchnia 41,16 m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

4 350 zł47 m² 93,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

If you need an offer in a language other than Polish, please contact us. Mieszkanie przy ogrodzie krasińskich | ekskluzywna okolica | 2 pokoje | kamienica forestiera | muranów | Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kacza

Wola,Warszawa

3 800 zł80 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

| polecam do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2. Bliska Wola, ul. Kacza. Rozkład: salon połączony z widną kuchnią - w pełni umeblowaną, wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grochowska

Olszynka Grochowska,Warszawa

3 400 zł44 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie na Pradze-Południe. Rozkład 44 m komfortu do wprowadzenia od zaraz! Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon przytulnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. 11 Listopada

Nowa Praga,Warszawa

560 000 zł33 m² 16 969,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Digital Broker prezentuje mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane na 2 piętrze w kamienicy z 1936 r. na Pradz Północ w Warszawie przy ul. 11 listpada 24. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniwoja

Ksawerów,Warszawa

819 000 zł51 m² 16 192,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie po remoncie W sercu mokotowa Po remoncie | Balkon | 5 min do metra Wierzbno | Przy Targu Śniadaniowym na Mokotowie | Idealne pod najem ***** rozkład pomieszczeń: * Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

4 600 zł58 m² 79,31 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 58m2, piętro 3/6 z windą, w budynku z 2013r. przy ul. Jana Kazimierza, wola Ulrychów. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 4600 zł + 950 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

5 599 zł50 m² 111,98 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Apartament z widokiem | Siedmiogrodzka 3 | Bliska Wola Układ Salon z aneksem kuchennym: przestronna, otwarta strefa dzienna, kompletnie wyposażona we wszystkie niezbędne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koźmińska

Solec,Warszawa

1 166 111 zł49 m² 23 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Opiekun oferty tel. Piękne mieszkanie w kamienicy z historią - perła modernizmu - na warszawskim Solcu - dwustronne - 2 pokoje, 48,59 mkw Podstawowe informacje: z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 990 000 zł105 m² 18 988,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalnie zaprojektowany Apartament o powierzchni 104,8 m , położony przy ul. Sarmackiej w eleganckim budynku w sercu Miasteczka Wilanów. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gocławska

Kamionek,Warszawa

1 775 000 zł96 m² 18 491,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie z pełnym pakietem komfortu - jedyne takie w okolicy To mieszkanie gra melodię dla szczęśliwej rodziny dwa kroki od Parku Skaryszewskiego Tu poranki zaczynają się światłem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Mokotów,Warszawa

798 294 zł32 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

NA sprzedaż kawalerka || 32,06 m2 || 1 łazienka || aneks kuchenny || apartament umeblowany || komórka lokatorska 2,1 m2 Nowoczesna kawalerka 32 m2 położona na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

3 300 zł43 m² 76,74 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

43 m 2, nowe budownictwo, wyjątkowo zadbane osiedle - widok na fontannę, staw i drzewa. Mieszkanie bardzo widne i przestronne. Kuchnia z wyspą połączona z salonem. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

899 000 zł54 m² 16 565,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2-pokojowe mieszkanie przy Lesie Bemowskim | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, bardzo dobrze utrzymane mieszkanie położone w wyjątkowej lokalizacji - bezpośrednio przy Lesie Bemowskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raabego

Natolin,Warszawa

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, 2 pokojowe, umeblowane mieszkanie 37 m2 na Granicy Natolina i Kabat tuż Przy Parku Przy Bażantarni. Teren ogrodzony, monitoring, nowe budownictwo (2006 rok), mieszkanie ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

649 000 zł46 m² 14 062,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

!Zakup bez opłaty podatku pcc (zakup na rynku pierwotnym)i prowizji agencji (zakup bezpośrednio od dewelopera)! - 690 ->066 ->045 Sławomir - 690 ->066 ->533 Piotr - 690 ->066 ->353 2-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Gocławek,Warszawa

460 000 zł21 m² 21 936 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Drogi Kliencie posiadamy w tej inwestycji jeszcze około 20 mieszkań o wielkości od 20 do 30 m2 wszystkie ceny są cenami brutto - zawierają podatek vat w wysokości 23% Oferowane lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egipska

Kępa Gocławska,Warszawa

749 000 zł46 m² 16 107,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Opiekun oferty tel. 3-pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie Podstawowe informacje: trzypokojowe mieszkanie z loggią, o powierzchni 46.5 m2, położone jest na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Ksawerów,Warszawa

3 900 zł56 m² 69,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry Wynajmę jasne i ciche 2-pokojowe mieszkanie (56m2) mieszczące się na pierwszym piętrze w sześciopiętrowym budynku z cegły przy Al. Niepodległości, dzielnica Ksawerów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

699 000 zł43 m² 16 255,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe 46 m2 z balkonem i garazem Bielany Na sprzedaz funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 46m2 wg kw, polozone na Bielanach przy ul. Heroldow 21. Dzieki skosom oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złotych Piasków

Stegny,Warszawa

2 300 zł42 m² 54,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia dwupokojowe, ciche mieszkanie położone na Mokotowie, na Stegnach, przy ul. Złotych Piasków. Mieszkanie jest usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym zadbanym budynku. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

450 000 zł34 m² 13 196,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowa kawalerka przy Wiśle | Balkon | Oddzielna kuchnia | Nowodwory, ul. Odkryta Szukasz komfortowej przestrzeni do życia w zielonej, spokojnej części Warszawy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

9 200 zł126 m² 73,02 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny 4-pokojowy apartament 126 m na Ursynowie | Belgradzka | Garaż | Blisko metra | Idealny dla rodziny lub firmy Warszawa - Ursynów, ul. Belgradzka Powierzchnia: 126 m | Piętro: 2/7 |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

1 200 000 zł58 m² 20 512,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nieruchomość w rezerwacji do końca marca. Prezentuję na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się części warszawskiej Woli - Odolanach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wilanów,Warszawa

2 650 000 zł152 m² 17 434,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Komfortowy apartament 152 m2, 4 pokoje, duży taras, 4 miejsca w garażu podziemnym, wilanów. ~Możliwość zakupu przez cudzoziemców~ Budynek: budynek przy Wiktorii Wiedeńskiej 9a to elegancka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Nowodworska,Warszawa

615 000 zł50 m² 12 275,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Białołęka - ul. Aluzyjna | osiedle Dąbrówka Wiślana VII Podstawowe informacje Powierzchnia: 50,2 m Liczba pokoi: 2 Piętro: wysoki parter / 7 Rok budowy: 2002 Budynek: blok z cegły, winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

1 599 000 zł90 m² 17 866 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Ciche 4-y pokoje w najlepszym miejscu Mokotowa. Wysoko, cicho, doskonałe widoki. Mieszkanie: - 4-y w pełni rozkładowe i 5 gabinet/sypialnia! - duży balkon z widokami, - kuchnia otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heliotropów

Wawer,Warszawa

428 000 zł39 m² 11 002,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż kameralne mieszkania w Warszawie Wawer | ul. Heliotropów 80C Oferujemy na sprzedaż mieszkania w kameralnym budynku położonym w zielonej części dzielnicy Wawer przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Sienna

Mirów,Warszawa

6 500 zł93 m² 69,89 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia elegancki, w pełni umeblowany apartament 93 m w prestiżowej Rezydencji Sienna 86, w ścisłym centrum Warszawy (śródmieście/wola). 5. piętro | winda | całodobowa ochrona |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

780 000 zł43 m² 18 055,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Jasne, zadbane, rozkładowe mieszkanie o powierzchni ponad 43 m , usytuowane na 10 piętrze w budynku przy ul. Domaniewskiej. Salon z dużym aneksem kuchennym (25 m kw.), sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Ostrobramska,Warszawa

570 000 zł33 m² 17 065,90 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,4 m2 Podstawowe informacje: z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,4 m2, które znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daniszewska

Białołęka,Warszawa

770 000 zł55 m² 13 946,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronne mieszkanie o powierzchni 55,21 m (3 pokoje), usytuowane na osiedlu przy ul. Daniszewskiej 22 na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie znajduje się w budynku z 2019 roku, na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Mokotów,Warszawa

2 650 zł49 m² 54,08 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa, mokotów, apartamenty Czerska 18 Powierzchnia: 50 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 4 (z windą)miejsce parkingowe Jeśli jesteś singlem lub parą i szukasz komfortowego mieszkania na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Drawska

Szczęśliwice,Warszawa

1 800 000 zł68 m² 26 424 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Szczęśliwice, klimatyczne 3- pokojowe mieszkanie z wyjściem do ogródka i drewnianym tarasem, zlokalizowane na parterze 3 -piętrowego budynku apartamentowego z 2003 roku w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wschodu Słońca

Włochy,Warszawa

880 000 zł44 m² 19 909,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nigdy nie użytkowane mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia! Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią, sypialni i łazienki. Z salonu wyjście na loggię o powierzchni.