dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

852 777 zł63 m² 13 536,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe - 62,13 m + duży ogród 171 m promocja na parking podziemny tylko teraz 30.000 ZŁ OSTATNIE MIESZKANIE 3-POKOJOWE Z TAK DUŻYM OGRODEM URSUS / WARSZAWA 20 MIN.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

625 000 zł44 m² 14 269,40 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, położone na 1. piętrze w budynku z windą w dobrze skomunikowanej części miasta przy u. Egejska. Mieszkanie składa się z: salonu ok. 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uznamska

Targówek,Warszawa

812 000 zł55 m² 14 683,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2009 roku zlokalizowane na Targówku przy ul. Uznamskiej. Osiedle strzeżone całodobowo, monitoring zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marywilska

Marywilska,Warszawa

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eng 2-pokojowe mieszkanie | 39 m | Marywilska 68a | pet friendly Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m , położone na 1. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Raszei

Koło,Warszawa

449 000 zł29 m² 15 382 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w kamienicy z lat 50-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli. Osiedle Koło z niską zabudową. Budynek wyremontowany, instalacje co.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursynów,Warszawa

650 000 zł44 m² 14 772,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Warszawa, ursynów, natolin, ul. Meander Metro Natolin 200m Bardzo dobrze skomunikowane mieszkanie przy samej stacji Metra Natolin, 2 minuty od wyjścia z budynku. Mieszkanie dostępne od zaraz. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolfkego

Bemowo,Warszawa

714 000 zł52 m² 13 652 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie na Bemowie, o pow. 52,3 m2, usytuowane na 10 piętrze w 11 piętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne w bardzo dobrym stanie - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

730 000 zł38 m² 19 160,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Lokalizacje i najważniejsze atuty Mieszkanie na Bielanach po odświeżeniu do wejścia 38,1 m2. 2 pokoje + kuchnia, taras z zagospodarowanym ogródkiem (25,5 m2) na parterze w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

469 000 zł28 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 28 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - niezależnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Siekierki,Warszawa

704 200 zł41 m² 17 184 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Enklawa Ciszy w Sercu Nowoczesnego Mokotowa Dostępne inne układy i lokalizacje Odbiory 2026 Inwestycja na Mokotowie to propozycja dla osób, które od miejsca zamieszkania oczekują czegoś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paca

Praga-Południe,Warszawa

617 500 zł36 m² 16 987,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na Pradze Południe. Na powierzchnię mieszkania składa się: -2 pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Wymieniona elektryka, hydraulika, wycyklinowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mieszkanie z miejscem postojowym i balkonem, położone przy ul. Odkryta 46a na warszawskiej Białołęce. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 32,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Działdowska

Młynów,Warszawa

299 000 zł15 m² 19 415,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 15,40 m , położone przy ul. Działdowskiej 14 w Warszawie, usytuowane na parterze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

3 200 zł33 m² 96,97 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajm maksymalnie dla dwóch osób w cenie 3200 zł + 600zł media dla jednej osoby+ 200 prąd. Kaucja 4200 zł. ul.Komputerowa. Bez zwierząt. Wynajm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

628 000 zł41 m² 15 261,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

663 000 zł40 m² 16 575 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 9 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej woli. Budynek po remoncie. Mieszkanie rozkładowe, słoneczne i z rozległą panoramą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

615 000 zł44 m² 13 977,30 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 1. piętrze w budynku z lat 80. przy ul. Egejskiej na Mokotowie. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Służewiec,Warszawa

5 300 zł60 m² 88,04 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 mkw, położone na Górnym Mokotowie przy ul. Bukowińskiej 26C. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marywilska

Żerań Wschodni,Warszawa

460 000 zł30 m² 15 431,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie, o powierzchni 29,81m2 znajdujące się na 2 piętrze z pięciu w budynku przy ulicy Marywilskiej 62 na Żeraniu, które idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Siekierki,Warszawa

835 000 zł49 m² 17 026,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dotyczy lokalu w kameralnej inwestycji na warszawskich Siekierkach. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości o wysokim potencjale wzrostu wartości, zlokalizowanej w pasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Solec,Warszawa

1 400 000 zł62 m² 22 753,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Concierge House przedstawia zaprojektowane przez architekta i kompleksowo wyremontowane mieszkanie w kamienicy Adolfa Weinstocka i Heleny Rumszyckiej z 1939 roku w sercu zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

828 500 zł60 m² 13 808,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Kamionek,Warszawa

990 000 zł53 m² 18 679,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie z tarasem 81 metrów kwadratowych w doskonałej lokalizacji przy renomowanej uczelni - Uniwersytet swps. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

659 000 zł43 m² 15 325,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zielony Lewandów I Białołęka I ul. Kartograficzna I Sprzedaż I 3 pokoje I Bez 2% pcc mieszkanie wykończone Tu znajdziesz spokój po pracy, urządzisz wygodny home office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Opinogórska

Gocławek,Warszawa

590 000 zł55 m² 10 727,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mam mieszkanie do generalnego remontu na warszawskim Gocławiu, ul. Opingórska 5 55 m2, 4 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z wc, balkon 3 piętro z windą czynsz 700.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

460 000 zł28 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferuję wygodne mieszkanie o powierzchni 28 m na sprzedaż, położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku z 1935 roku. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

655 650 zł43 m² 15 390,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Ursus,Warszawa

649 000 zł48 m² 13 520,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m po generalnym remoncie, położone w dzielnicy Ursus w Warszawa. Lokal znajduje się na 2 piętrze (komfortowa kondygnacja).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

13 000 zł132 m² 98,48 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

English transcription hereunder Z przyjemnością prezentuję ofertę najmu nowoczesnego 4-pokojowego apartamentu z widokiem na park! Powierzchnia apartamentu wynosi 132 m , co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

815 499 zł54 m² 15 101,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe - 53,64m2 + balkon 12,97m2 parking podziemny W cenie 30.000 ZŁ PRZYJDŹ I ZOBACZ MIESZKANIE NA ŻYWO Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD + 10 MIN.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

377 000 zł55 m² 6 854,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Vintage'owy klimat na Sadybie 56,7 m na ul. Konstancińskiej | Warszawa Na sprzedaż zadbane mieszkanie 56,7 m na 3. piętrze w 4-piętrowym, odnowionym budynku. Narożne, trójstronne pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Stokłosy,Warszawa

450 000 zł27 m² 16 483,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Lex nieruchomości marta kosmowska, tel. Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka w zielonym sercu - na prestiżowym i uwielbianym przez mieszkańców. To miejsce, które łączy wszystko, czego dziś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł47 m² 95,74 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z widokiem na pkin! Budynek położony w ścisłym centrum, w sąsiedztwie stacji metra Centrum i przystanku tramwajowego. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

999 000 zł73 m² 13 615,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 73,37 m2, na którą składa się: salon z aneksem (21,22 m2) z wyjściem na balkon (3,78 m2), trzy niezależne sypialnie (10,30 m2),(10,06 m2),(11,85 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sapieżyńska

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł38 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem w doskonałej lokalizacji w Śródmieściu Warszawy, przy ul. Sapieżyńskiej. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

960 000 zł57 m² 16 842,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2, usytuowane na 3 piętrze w budynku z windą z 2012roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marywilskiej. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohdanowicza

Ochota,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below. DO wynajęcia: 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie Ochota, ul. Bohdanowicza 19 Świetna lokalizacja! 3 minuty spacerem do ul. Żwirki i Wigury 5 minut do ul. Grójeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konduktorska

Dolny Mokotów,Warszawa

3 500 zł38 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i jasne mieszkanie w zielonej, spokojnej części Mokotowa. Idealne dla osób ceniących ciszę i komfort, a jednocześnie chcących mieszkać blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

662 000 zł44 m² 15 045,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

790 000 zł37 m² 21 293,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż: kawalerka 37,10 m | ul. Elektoralna | Śródmieście Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 37,10 m zlokalizowanej przy ul. Elektoralnej.