dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

699 000 zł58 m² 11 949 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,5 m2 położone na Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze z którego rozpościera się niesamowity widok na panoramę Warszawy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

2 650 zł32 m² 83 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna i bardzo cicha kawalerka o powierzchni 32 m , zlokalizowana przy ul. Międzynarodowej 46/48a. Mieszkanie idealne dla jednej osoby świetne do pracy i nauki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konik Polny

Białołęka,Warszawa

701 845 zł61 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Białołęka ul. Konik Polny Inwestycja zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy Białołęce, przy skrzyżowaniu ulic Lewandów i Konik Polny. Dostępne są lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lindego

Bielany,Warszawa

609 000 zł35 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie, które przeszło gruntowny remont od podstaw, wymieniona elektryka, nowa hydraulika, świeżo położona podłoga, na ścianach gładzie, nowa kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

785 000 zł58 m² 13 534,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stara Praga,Warszawa

1 975 000 zł86 m² 22 914,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Zapraszamy na Dzień Otwarty: 18 kwietnia 2026 Niepowtarzalny, filmowy apartament położony na Starej Pradze przy ulicy Jagiellońskiej 32, w zrewitalizowanej kamienicy z 1904 roku. To wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niska

Śródmieście,Warszawa

397 000 zł28 m² 14 128,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż ustawne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 28,10 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy na pograniczu Śródmieścia i Woli, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Holzera

Wilanów,Warszawa

1 390 000 zł73 m² 19 127,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Royal residence nowoczesna inwestycja W miasteczku wilanów Stan deweloperski | 3 pokoje | Dwustronne | Panoramiczne okna | Loggia | Garaż | Sauna | Fitness | mini Club | Ładowarka do samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Forcie

Ursus,Warszawa

955 000 zł64 m² 15 039,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Opiekun oferty tel. Jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 63,50 m2 gotowe do wprowadzenia Podstawowe informacje: jasne i ciche mieszkanie w spokojnej części Ursusa. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bysławska

Wawer,Warszawa

1 599 000 zł130 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości położonej przy ulicy Bysławskiej w warszawskim Wawrze. To propozycja dla osób, które nie idą na kompromisy i poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Targowa

Nowa Praga,Warszawa

519 000 zł28 m² 18 535,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Pradze. Mieszkanie o powierzchni: 28 m2 znajduje się na parterze i składa się z: - pokoju wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

569 000 zł31 m² 18 534,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Przestronna kawalerka usytuowaną na czwartym piętrze w budynku z 2006 roku zlokalizowana na warszawskim Bemowie przy ulicy Obrońców Tobruku. Budynek jest zadbany, sprzątany codziennie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

592 000 zł43 m² 13 767,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2-pokojowe, jasne i ustawne mieszkanie z balkonem położone na warszawskim Ursusie przy ul. Tomcia Palucha. Mieszkanie o powierzchni 42,90 m2 znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

680 000 zł44 m² 15 621,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Aleja Solidarności

Muranów,Warszawa

25 000 zł200 m² 125 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

2-poziomowy apartament położony W okolicy browarów warszawskich 2 miejsca postojowe | Dla pierwszego najemcy | Nowoczesny design | 3 sypialnie + gabinet ***** rozkład pomieszczeń I standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

1 245 000 zł78 m² 15 992,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Blisko stacji metra Kabaty. Bardzo ciche i jasne 3 pokojowe mieszkanie. Położone na 2 gim piętrze w 4 piętrowym budynku z wewnętrznym patio. Budynek bez windy. Możliwość wydzielenia 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 50 m , położone w samym sercu Warszawy. Lokal składa się z: przestronnego i słonecznego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wędrowców

Ursynów,Warszawa

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dzień dobry! do wynajęcie mieszkanie 60m2, nowoczesne urządzone na zielonym ursynowie. Struktura: sypialnia 1 z sporą szafa , wyjście na balkon. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pasłęcka

Nowodwory,Warszawa

480 000 zł32 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne studio - powierzchnia 32 metrów kwadratowych - mieszkanie na 2 piętrze z balkonem - wysokość 2.80 m - zlokalizowane na Białołęce (Nowodwory).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Syta

Zawady,Warszawa

1 580 000 zł61 m² 25 846,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Avenue estate przedstawia elegancki, 3-pokojowy apartament położony przy ul. Sytej, w jednej z najbardziej prestiżowych i kameralnych części Warszawy - Wilanowie, na Zawadach. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pożaryskiego

Anin,Warszawa

880 000 zł47 m² 18 872 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

0% Prowizji Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, mieszkanie w sercu Anina ,zaprojektowane przez dekoratora wnętrz i wykończone z dbałością o każdy detal .Gustownie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nadwiślańska

Żoliborz,Warszawa

630 000 zł38 m² 16 513,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane w budynku z 2002 roku, na strzeżonym osiedlu. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze (od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

881 696 zł52 m² 16 955,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sternicza

Jelonki Południowe,Warszawa

3 900 zł65 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 65m2, piętro 2/5, w budynku z 2025br. przy ul. Sterniczej, bemowo, jelonki Południowe. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Czerniaków,Warszawa

850 000 zł62 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne mieszkanie z możliwością 3 sypialni | 62,5 m | 3 pokoje | balkon | Mokotów ul. Zwierzyniecka Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,5 m położone na XIII piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

629 000 zł48 m² 13 049,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na ul. Zagłoby (osiedle Niedźwiadek) w Warszawie w dzielnicy Warszawa-Ursus usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą salon, 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Kabaty,Warszawa

3 250 zł37 m² 87,84 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe 37 mkw na ursynowie. Czynsz za wynajem zawiera czynsz administracyjny. Kompaktowe, funkcjonalne i ciche mieszkanie blisko stacji Metro Natolin; w pełni umeblowane i wyposażone ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cybisa

Ursynów,Warszawa

897 000 zł74 m² 12 171 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Rezerwacja Mam przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie na zielonym Ursynowie, 8 minut od stacji metra Stokłosy. - mieszkanie 73,7 m2, - 4 pokoje, - oddzielna kuchnia, - bez windy, lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dalanowska

Targówek,Warszawa

1 376 000 zł73 m² 18 911,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 5-piętrowym bloku z 2015 roku -warszawa, targówek, ul. Dalanowska. Osiedle kameralne i ciche, zamknięte. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

625 000 zł40 m² 15 432,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursus,Warszawa

580 000 zł49 m² 11 836,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Jeżeli szukasz mieszkania do własnej aranżacji- to ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 1. piętrze w niskim, zadbanym bloku z lat 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pełczyńskiego

Górce,Warszawa

1 290 000 zł68 m² 18 915 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,20 m , zlokalizowane.