dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

799 000 zł59 m² 13 586,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe narożne mieszkanie zlokalizowane na Warszawskim Ursusie - inwestycja Ursus Vita dewelopera Dantex. Inwestycja ukończona - mieszkania gotowe do odbioru! Możliwość wejścia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

830 000 zł40 m² 20 724,10 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja | duża loggia | park | metro służew | W budowie | tor służewiec | 2 pokoje | inwestycja na ukończeniu. Mieszkanie o powierzchnii 40,05 m2 w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

999 900 zł64 m² 15 589,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Batalionów Chłopskich w Warszawie. Dokładny adres: ul. Batalionów Chłopskich 76, bemowo. Możliwość przerobienia na 3 pokoje Doskonała lokalizacja! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeglugi Wiślanej

Żerań,Warszawa

440 000 zł34 m² 12 865,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

34,2 m | 2 pokoje | ogródek | ul. Żeglugi Wiślanej 11a | Białołęka Parter w kameralnym budynku z 2010 roku. Zamiast balkonu - prywatny ogródek. I co ważne: nie sąsiaduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienna

Wola,Warszawa

4 900 zł56 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia wyjątkowe, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie położone w prestiżowej części Warszawy - na Woli, przy ul. Siennej, w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda onz, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 290 000 zł104 m² 12 403,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie - strych w zabytkowej, przedwojennej kamienicy na Starej Ochocie, kolonii Lubeckiego. Dom Spółdzielni Mieszkaniowej profesorów Wolnej Wszechnicy Polskiej, zbudowany w latach 1925-28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Muranów,Warszawa

5 900 zł128 m² 46,09 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwo wyjątkowy apartament Z panoramą warszawy do wynajęcia Na wynajem przestronny, elegancki apartament o powierzchni 128 m, położony na 6 piętrze prestiżowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Rusznikarska

Praga-Południe,Warszawa

1 750 zł20 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka w kamienicy z ogródkiem przy ul. Rusznikarskiej 6 w Warszawie. Nieruchomość: powierzchnia 19,72 m2. Budynek w 2019 roku przeszedł gruntowny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Libijska

Gocław,Warszawa

1 339 000 zł82 m² 16 269,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości findsquare z przyjemnością prezentuje przestronne mieszkanie o powierzchni 82,30 m , zlokalizowane na wysokim parterze budynku przy ul. Libijskiej 16 na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Toruńska

Targówek,Warszawa

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nie pobieramy prowizji od najemcy adres: ul. Toruńska 58 2-pokojowe mieszkanie, po remoncie, o metrażu 43 m2. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, 3 piętrze (bez windy, bardzo wygodne schody!).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

1 000 000 zł62 m² 16 129 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronne, widne, ciche 62 m potencjał 3 pokoi Mieszkanie znajduje się przy ul. Górczewskiej. W pobliżu metro lazurowa, urząd Dzielnicy Bemowo: infrastruktura: w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obywatelska

Włochy,Warszawa

1 390 000 zł80 m² 17 375 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne 4 pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny na warszawskich Włochach. 4-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

865 000 zł40 m² 21 501,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie Mieszkanie o powierzchni: 40.23 m2 znajduje się na parterze i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Bielany,Warszawa

559 000 zł46 m² 12 285,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o kilku możliwościach aranżacyjnych, położone w jednej z najbardziej zielonych części warszawskich Bielan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wschodu Słońca

Włochy,Warszawa

884 000 zł60 m² 14 817,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

| na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 59,66 m , położone na parterze nowoczesnego budynku w inwestycji zlokalizowanej na warszawskich Włochach, przy ul. Wschodu Słońca. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garwolińska

Praga-Południe,Warszawa

2 000 zł43 m² 46,06 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul.Garwolińskiej na Pradze Południe, o powierzchni 43,42 mkw. Lokal znajduje się na 9. pietrze. Nieruchomość jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielany,Warszawa

630 000 zł54 m² 11 559,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z widokiem na zieloną okolicę ul. Conrada, tuż przy pętli autobusowej, usytuowane na 4 piętrze w 8 piętrowym budynku. Przed wejściem do mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiślna

Żerań,Warszawa

1 249 000 zł83 m² 15 048,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i bardzo dobrze zaprojektowanego mieszkania, stworzonego z myślą o wygodzie codziennego życia rodzinnego. Przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

1 900 000 zł83 m² 22 891,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Nietuzinkowy, pełen charakteru apartament położony przy jednej z najbardziej pożądanych ulic warszawskiej Woli ul. Krochmalnej, w bezpośrednim i bliskim sąsiedztwie Śródmieścia. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Włochy,Warszawa

2 399 000 zł122 m² 19 716 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Przestronny apartament o powierzchni 121 m2 w kameralnej zabudowie, 3 pokoje, balkon, duży garaż Lokalizacja: al. Wilanowska 206, na Mokotowie obszar Ksawerów, w odległości: 12 min pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 499 000 zł69 m² 21 819,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie na Górnym Mokotowie, osiedle Krzemowe ul. Cybernetyki. Atrakcyjne mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku znajdującym się na strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

1 450 000 zł76 m² 19 152 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

1 450 000 zł | Sprzedaż I 3 pokoje | 76 m2 | Aleja ken | Warszawa Ursynów I Metro Stokłosy Przedmiotem sprzedaży jest ciche 3 pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eng & ru below Lokalizacja: ul. Rem Bielińska 24a Powierzchnia mieszkania: 43 m + balkon 4m2 + komórka 3m2 Nowoczesne mieszkanie dostępne od już. Metro: brudno 4min. pieszo Na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polnej Róży

Kabaty,Warszawa

4 000 zł68 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68 m , położone na 3. piętrze w kameralnym budynku na warszawskich Kabatach. Mieszkanie składa się z: jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

860 000 zł42 m² 20 476,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ciche 2-pokojowe mieszkanie w centrum Warszawy! Mieszkanie usytuowane na 1. piętrze w niskim budynku z lat 50-tych. Budynek zadbany, z czystą, odrestaurowaną klatką schodową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

1 485 000 zł94 m² 15 797,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Podstawowe informacje: apartament o powierzchni 94 m2, położony na 6 piętrze w budynku wybudowanym w 2007 roku, z recepcją oraz ochroną. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warszawa

Gocławek,Warszawa

660 000 zł37 m² 17 837,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Apartament na Gocławiu po remoncie Przedstawiamy wyjątkową ofertę apartamentu usytuowanego w najbardziej prestiżowej części Gocławia, zaledwie kilka kroków od malowniczego Parku i w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Paryska

Saska Kępa,Warszawa

1 199 000 zł53 m² 22 623 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Eng below Na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na Saskiej Kępie przy ul. Paryskiej. Dwustronna ekspozycja, bardzo dobre doświetlenie oraz układ z potencjałem do dalszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Maszewska

Bielany,Warszawa

510 000 zł34 m² 15 223,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Digital Broker prezentuje kawalerkę o powierzchni 33,5 m z aneksem sypialnianym, zlokalizowaną na Warszawskich Bielanach. To idealna propozycja dla singla, młodej pary lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

433 000 zł30 m² 14 579,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Przytulne mieszkanie na warszawskiej, zielonej Białołęce przy ul. Książkowej. Mieszkanie położone na bezpiecznym, zamkniętym osiedlu z kontrolą przy wjeździe. Na powierzchnię mieszkania.