dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

600 000 zł39 m² 15 544 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bernardyńskiej. Mieszkanie położone jest w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Palestyńska

Bródno,Warszawa

870 000 zł63 m² 13 809,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Opiekun oferty Numer Licencji : 32026 tel. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,0 m2 z dużym balkonem 5,6 m2 plus duża piwnica 8,3 m2. Podstawowe informacje: 3-pokojowe rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

910 000 zł46 m² 19 714 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Tylko U nas 3 mieszkania na sprzedaż | widok na panoramę Warszawy | atrakcyjny system płatności 20/80 | Stacja Wola III, ul. Gumińska | 2 pokoje + duże balkony | miejsce w hali Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stępińska

Mokotów,Warszawa

2 030 000 zł72 m² 28 391,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy przy Łazienkach Królewskich. Wyjątkowe, pełne charakteru mieszkanie o powierzchni 71,5 m , położone na drugim piętrze kamienicy z 1937 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Arbuzowa

Mokotów,Warszawa

990 000 zł59 m² 16 768,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie z ogrodem na pograniczu Mokotowa i Wilanowa | 59,04 m + ogródek. Oferta na Wyłączność, nie szukaj dalej. Są mieszkania, do których się wraca z przyjemnością i to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grochów,Warszawa

3 250 zł60 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 60m2, piętro 7/10 z windą, w budynku z 2009r. przy ul. Kobielskiej, praga-Południe Grochów. Idealne dla rodziny, pary, studentów, grupy przyjaciół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

9 900 zł125 m² 79,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

5-pokojowy apartament na Ochocie, w pobliżu pięknego Parku Szczęśliwickiego. Parametry nieruchomości Wyjątkowe mieszkanie o dwustronnym rozkładzie i powierzchni 125m2, znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ledóchowskiej

Wilanów,Warszawa

1 650 000 zł87 m² 18 976,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne i doświetlone 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych części Miasteczka Wilanów przy ulicy Ledóchowskiej. Funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wróblewskiego

Mokotów,Warszawa

1 049 145 zł61 m² 17 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle naszpikowane inteligentnymi technologiami, powstające w zielonej części warszawskiego Mokotowa, w sąsiedztwie Jeziorka Czerniakowskiego. Osiedle tworzy 95 apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

1 199 000 zł49 m² 24 469,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, 2-pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie. Spokój i cisza w środku miasta! Budynek Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Linneusza

Praga-Północ,Warszawa

950 000 zł50 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Zapraszam do obejrzenia świeżo wyremontowanego, dwupokojowego mieszkania z osobną kuchnią i garderobą na 2 piętrze z 4, w kamienicy z lat 50, na ulicy Linneusza 9, na Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Grochów,Warszawa

589 000 zł38 m² 15 314,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie 38m2, piętro 3/4 bez windy, w budynku z 1959 r. Praga-Południe, grochów. Dwustronne, do odświeżenia lub remontu, super dla singla/singielki lub pary, także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie kompletnie umeblowane I wyposażone. Wysoki standard. Dobre miejsce na granicy Bemowa; sąsiedztwo nowych osiedli z szybko rozwijającą się infrastrukturą (sklepy, kluby fitness,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grodkowska

Bemowo,Warszawa

1 359 000 zł80 m² 16 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

To może być ostatnie mieszkanie, które obejrzycie na Bemowie. Przestrzeń, która daje oddech. Układ, który w końcu ma sens. Światło, które zostaje z Wami do wieczora. Jeśli szukacie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marysieńki

Wilanów Niski,Warszawa

1 379 000 zł94 m² 14 609,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

1 379 000 zł I mieszkanie | 94,39 m2 I wilanów I ul. Królowej marysieńki rezerwacja! Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 94,39 m2 w Wilanowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktoryn

Włochy,Warszawa

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesne, klimatyzowane 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym przy ul. Wiktoryn 6 w Warszawie (dzielnica Włochy). Nieruchomość: powierzchnia 32 m2. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowolipie

Śródmieście,Warszawa

2 850 zł37 m² 77,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia wygodne mieszkanie z komórką i miejscem postojowym przy ul. Nowolipie 7a w Warszawie. -Nieruchomość- na powierzchni 37 m2 znajdują się salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Taneczna

Imielin,Warszawa

899 000 zł64 m² 14 046,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie położone w kameralnej części warszawskiego Ursynowa (imielin) - przy ul. Tanecznej. Idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

2 600 zł35 m² 74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, świeżo wykończone 35 metrowe mieszkanie przy ulicy Marywilskiej na warszawskiej białołęce/targówku (miasteczko nova sfera). Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białego Dębu

Mokotów,Warszawa

2 500 000 zł95 m² 26 271,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Rodzinny apartament w prestiżowej inwestycji Nova Królikarnia Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym apartamentem położonym przy ul. Białego Dębu 8, w prestiżowej inwestycji Nova.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nastrojowa

Włochy,Warszawa

2 150 zł32 m² 67,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładne, duże, 1-pokojowe mieszkanie położone w zadbanej przedwojennej kamienicy zlokalizowanej zaledwie 3-4 minuty pieszo od stacji kolejowej Warszawa Włochy, z której co 10-15 minut odjeżdża.