dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 279 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Włókiennicza

Wawer,Warszawa

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowana kawalerka dla jednej osoby lub małżeństwa po remoncie wyposażona w nowe meble i urządzenia. Oferta bez prowizji. Cena: 1500 zł + 300 zł ogrzewanie, śmieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

519 000 zł50 m² 10 277,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przytulne 3 pokoje w spokojnej okolicy (niebawem w promieniu 900 m, otwarte będą 2 stacje metra Bemowo i Chrzanów). Jeżeli szukacie Państwo komfortowego, słonecznego i przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

574 689 zł41 m² 13 925,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper Jeden z gigantów rynku deweloperskiego z Francji. Działają od 1956 r. i poza licznymi inwestycjami mieszkaniowymi, zrealizowali takie projekty jak: tunel pod kanałem La Manche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

570 000 zł42 m² 13 735 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania duże, przestrzenne 1-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 10.piętrze w 15. piętrowym budynku z windą z 2002roku mieszczące się przy ulicy Kondratowicza 22. Od wyjścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bielańska

Śródmieście,Warszawa

749 000 zł36 m² 20 805,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Polecamy klimatyczne, jasne, ciche, 2 pokojowe w kamienicy w Śródmieściu Rok budowy 1959, cegła Metro Ratusz Arsenał 5 min piechotą 3 minuty do Placu Teatralnego, ogrodu Saskiego, ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

695 000 zł54 m² 12 916 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i dużym balkonem z widokiem na cisze, spokój i stadninę koni. Lokal mieści się na 1. piętrze w 6.piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Ogińskiego

Targówek,Warszawa

360 000 zł30 m² 11 842,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną 30 metrową kawalerkę po generalnym remoncie. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze w bloku przy ulicy Ogińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koźmiana

Żoliborz,Warszawa

500 000 zł34 m² 14 706 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 34M2,2pok.KOŹMIANA,METRO Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym i strzeżonym osiedlu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałowa

Nowe Miasto,Warszawa

980 000 zł65 m² 15 077 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Centrum, tuż przy Ogrodzie Krasińskich, ambasadzie Chińskiej. W okolicy Nowego Miasta i Placu Bankowego! Trzy komfortowe pokoje z widną kuchnią, rozkładowe, dwustronne. Ogólnie zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zarankiewicza

Włochy,Warszawa

299 000 zł18 m² 16 611,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Tylko dla ciebie i tylko teraz kawalerka, jakich nie ma na rynku Warszawskim To mieszkanie jest absolutnie pozbawione wad, dlatego możesz umawiać się na prezentację już będąc w tym miejscu;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Zjednoczenia

Bielany,Warszawa

319 872 zł25 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie do remontu przy al. Zjednoczenia 13 - 300m (2,5 min spacerem) od metra Stare Bielany! Na powierzchni 25m2 znajdziemy: kuchnię (w przedpokoju) / 2m2, pokój (z oknem od podwórka) / 17m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Wrzeciono,Warszawa

569 000 zł48 m² 11 756,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność przedstawić Państwu rodzinne mieszkanie na kameralnym osiedlu przy ul. Wrzeciono 49 w Warszawie. Mieszkanie idealne dla rodziny, ceniącej sobie dobrą komunikację, cisze, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

440 000 zł29 m² 15 172,40 zł/m²

 

Piętro:10/143

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż kawalerkę w nowym budownictwie, apartamentowiec na skrzyżowaniu Bora Komorowskiego i Fieldorfa. Mieszkanie o powierzchni 28.8 m z duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

650 000 zł42 m² 15 476 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 42M2,2pokoje ,elbląska,żoliborz Na sprzedaż: mieszkanie w dobrym standardzie , znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daniłowskiego

Bielany,Warszawa

769 500 zł57 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 57M2, 3pok Bielany,Daniłowskiego Na sprzedaż: mieszkanie do remontu , znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym i strzeżonym osiedlu, na warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

670 000 zł54 m² 12 407,40 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Ostrobramskiej Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 18 piętrowym budynku z 2005 r. W apartamentowcu znajduje się ponadto strefa rekreacji do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

450 000 zł42 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na zielonych Bielanach czeka.Może właśnie na Ciebie? Adres: Kochanowskiego 52 Oferuje na sprzedaż ustawne, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2 zlokalizowane na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

5 500 zł47 m² 117,02 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Moso Luxury Real Estate Agency ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament w wyjątkowym miejscu. Dbałość o szczegóły, wysoka jakość wykończenia, nowoczesny styl oraz komfort to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lechicka

Włochy,Warszawa

509 000 zł32 m² 15 906,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam na sprzedaż kawalerkę z miejscem parkingowym we Włochach. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni, sypialni oraz łazienki. W salonie jest napinany sufit, dający wizualne wrażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smolna

Śródmieście,Warszawa

1 295 000 zł70 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:6/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, do wprowadzenia bez konieczności ponoszenia większych nakładów finansowych, położone w kultowym Młotku przy ul. Smolnej. Mieszkanie o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

1 200 000 zł75 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 75M2, 4pok Bielany,Nocznickiego ,metro Na sprzedaż: mieszkanie , znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym i strzeżonym osiedlu, na warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Budowlana

Bródno,Warszawa

570 000 zł40 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania ładne, nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,80m2 znajdujące się na Bródnie przy ulicy Budowlanej 5. Lokal mieści się się na 2.piętrze w 3.piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

740 000 zł56 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzypokojowe mieszkanie na parterze z dużym ogródkiem i 2 miejscami postojowymi, w dzielnicy Białołęka - ul. Krzyżówki. Bardzo dobra oferta dla osób poszukujących spokoju od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 051 351 zł84 m² 12 456,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

3 999 zł60 m² 66,65 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Zadbane czyste, wygodne 3 pok. mieszkanie z panoramicznym widokiem ok. 60m2 na Kabatach tuż przy przystanku metra (widok na Las Kabacki). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

639 000 zł70 m² 9 128,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie jest zlokalizowane nieopodal stacji metro Racławicka. Dwupoziomowe, bardzo jasne (11 okien, w tym widok na Pałac Kultury), składa się z salonu, kuchni oraz sporego schowka na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Burakowska

Wola,Warszawa

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie 2 - pokojowy Apartament z niepowtarzalnym widokiem na panoramę Warszawy i z miejscem postojowym w bezpośrednim sąsiedztwie "arkadii". Położony jest na dziesiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katalońska

Stegny,Warszawa

554 990 zł57 m² 9 736,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż słoneczne 3 pokoje na Mokotowie (stegny). Mieszkanie so remontu, okna pcv, na podłodze parkiet. Aktualnie z mieszkania wyniesione są meble. Grunty uregulowane, księgę można założyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bluszczowa

Gocławek,Warszawa

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania, zlokalizowanego na nowym osiedlu, z bogatą infrastrukturą handlowo-usługową i komunikacyjną w najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

383 000 zł32 m² 11 968,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Kamienica z 1935r po wymianie wszystkich pionów i instalacji, po termomodernizacji i odświeżeniu klatki schodowej, wysokość pomieszczeń 2,7m. Kawalerka o powierzchni 32m przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

370 000 zł29 m² 12 585 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Cicha kawalerka z oddzielna kuchnią, w stanie do wprowadzenia. Mokotów, ul. Czerniakowska. Mieszkanie usytuowane jest na 13 piętrze w 15 piętrowym zadbanym budynku z trzema windami. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 051 350 zł84 m² 12 456,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup bezpośrednio od dewelopera (0% prowizji, 0% pcc). Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń i umów się na spotkanie. Funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o słonecznej strefie dziennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

3 190 zł43 m² 74,36 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład; pokój, sypialnia, kuchnia, łazienka opis; mieszkanie w świetnym punkcie komunikacyjnym, z ciszą za oknem i pełną infrastrukturą wokół. Komfort mieszkania podnosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Darwina

Praga-Północ,Warszawa

470 000 zł40 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ Powierzchnia 40 m2. Mieszkanie ma bardzo dobry układ. Część dzienna jest wyraźnie oddzielona od części nocnej. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

4 000 zł56 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Residents przedstawia ofertę trzypokojowego mieszkania w kamienicy przy samym wejściu do metra Racławicka. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 485 000 zł86 m² 17 267,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

/ w kilku słowach: wykończony w wysokim standardzie i gotowy do zamieszkania apartament cechujący się dużą przestronnością położony w Miasteczku Wilanów. Duża loggia, piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie w prawie nowym (2018 rok) budynku na ul. Sarmackiej przy al. Wilanowskiej. Uwaga! najem tylko okazjonalny, minimum na 1 rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Afrykańska

Saska Kępa,Warszawa

438 990 zł38 m² 11 552,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mam Państwu do zaprezentowania przestronne, dwu-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 38 m2, zlokalizowane w jednej z najpiękniejszej części Warszawy przy ulicy Afrykańskiej 12C.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

630 000 zł40 m² 15 949 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieskzanie 39,50M2, 2 pokoje, wola, ul. Chłodna (warszawa, wola, chłodna) Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

499 000 zł39 m² 12 697,20 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z pięknym widokiem Do sprzedania mieszkanie w sercu Warszawy, z przepięknym widokiem. Mieszkanie ma 39,3 m 2 i położone jest na ulicy Żelaznej, w budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

4 000 zł52 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie wykończony wysokiej jakości materiałami apartament na prestiżowym zamkniętym osiedlu Zielony Żoliborz - ulica Rydygiera .Mieszkanie w pełni wyposażone .W salonie znajduje się duży.