dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 279 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Muranów,Warszawa

7 500 zł88 m² 85 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, 3-pokojowy apartament na osiedlu Murano przy ul. Pokornej w Śródmieściu. Lokalizacja: bardzo wygodna lokalizacja, w bliskiej odległości Centrum Warszawy, w pobliżu Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

1 790 000 zł112 m² 15 919,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Bardzo ładne duże wygodne mieszkanie dla rodziny w budynku posadowionym u zbiegu Anielewicza i Okopowej. Miejsce dobrze skomunikowane ze wszystkimi kierunkami miasta. Rozkład: i poziom:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maciusia

Warszawa,mazowieckie

379 000 zł36 m² 10 527,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o pow.36m2,2-pok ul.Króla Maciusia budynek niski 4-piętrowy w pobliżu lasu,ciche,zieleń. Pokoje o pow.16m2,8m2 podłoga panele. Kuchnia aneks z zabudową. Łazienka 3,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katalońska

Stegny,Warszawa

379 990 zł31 m² 12 257,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne mieszkanie na Mokotowie (stegny). Mieszkanie w stanie do remontu/odświeżenia. Istnieje możliwość uzyskania oddzielnej sypialni po przeniesieniu kuchni do salonu. Widok na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wspaniała lokalizacja! Mieszkanie znajduje się w odległości `150 metrów od metra Młynów oraz przystanku, na którym zatrzymuje się jadący bezpośrednio do Modlina pociąg. Można funkcjonować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

913 120 zł75 m² 12 197,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim o powierzchni 74,86m2 usytuowane na 1 piętrze 6-piętrowego budynku. Bardzo duży balkon: 40m2. Oddanie budynku: 1 kwartał 2024. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

967 200 zł74 m² 13 077,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja wyśmienitego dewelopera, od dziesięcioleci podbijającego rynek europejski. Sprawdzona marka to gwarancja jakości - potwierdzają to liczne nagrody i certyfikaty, którymi może pochwalić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe, dwu pokojowe mieszkanie o pow. 48 m2 znajdujące się na 2 piętrze w budynku apartamentowym "osiedle Krzemowe" przy ul. Cybernetyki 2b. "Osiedle Krzemowe" to nowoczesny zespół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielany,Warszawa

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Dobra inwestycja. Duży potencjał aranżacyjny. Świetna komunikacja z centrum i wylot z Warszawy. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czaki

Stary Żoliborz,Warszawa

6 500 zł112 m² 58,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Rozkład I standard Apartament na Starym Żoliborzu, skrzyżowanie Jerzego Popiełuszki i Juliusza Słowackiego. Do dyspozycji wynajmujący przekazuje 112 metrów nowoczesnej przestrzeni. 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oławska

Bemowo,Warszawa

498 000 zł40 m² 12 422 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na Bemowie przy ul. Oławskiej 1. Oferta dostępna tylko u nas! Położone na 2 piętrze 6 piętrowego apartamentowca z 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja gen. Antoniego Chruściela Montera

Rembertów,Warszawa

485 000 zł52 m² 9 326,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Szukając nowego mieszkania dużą wagę przywiązujemy do lokalizacji. Wygodniej się mieszka, gdy wszystko mamy w zasięgu wzroku. To kryterium całkowicie spełnia mieszkanie przy ulicy Chruściela -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

415 000 zł36 m² 11 401,10 zł/m²

 

Piętro:15/19

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Duża kawalerka 36,4 m2 z balkonem na 15 piętrze z widokiem na panoramę Warszawy. Mieszkanie bardzo jasne z zachodnią ekspozycją okien. Duży pokój około 20 m2, z balkonem prawie 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Sielce

Sielce,Warszawa

5 000 zł130 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4 pokoje/130 mkw na dwóch poziomach, na dolnym mokotowie; z tarasami, w osiedlu zamkniętym. I poziom: salon ok.40 mkw z wyjściem na taras okalający, z salonu wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meissnera

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Skrót: do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie na Gocławiu na strzeżonym osiedlu z piękną loggią, miejscem postojowym i komórką lokatorską. Opis: jasne i czyste. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tyszkiewicza

Wola,Warszawa

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: bardzo bliska Wola ; w okolicy pełna infrastruktura, liczne sklepy, usługi. Cicha i spokojna ulica, dużo zieleni, blisko park. Świetna komunikacja. Budynek z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

10 000 zł134 m² 74,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękny, 4 pokojowy apartament z dużym 70 metrowym tarasem w Miasteczku Wilanów. Idealna propozycja dla ludzi szukających prestiżu i nietuzinkowych rozwiązań. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

875 000 zł63 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Ochocie. Mieszkanie mieści się na terenie chronionego osiedla, jest dwustronne i świetnie rozplanowane. Składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

605 000 zł40 m² 15 125 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym w kameralnej, spokojnej okolicy Wilanów-Zawady. Mieszkanie usytuowane jest na parterze nowoczesnego osiedla. Niska zabudowa oraz dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

509 654 zł32 m² 16 113 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta deweloperska, 0% prowizji, brak pcc, szybki odbiór w IV kwartale 2022. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,63m2, znajdujące się na 3 piętrze nowoczesnego budynku w warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gojawiczyńskiej

Sady Żoliborskie,Warszawa

450 000 zł30 m² 14 950,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka z wydzielonym miejscem sypialnianym przy ulicy Gojawiczyńskiej na Sadach Żoliborskich. Blisko są również ulice Popiełuszki, broniewskiego i Słowackiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Puławska

Stary Mokotów,Warszawa

4 600 zł87 m² 53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 4 pok. w kamienicy na ul.Puławskiej między Narbutta i Madalińskiego. Mieszkanie składa się z 3 pokoi w amfiladzie z balkonem, jednego osobnego, wyposażonej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

689 000 zł55 m² 12 573 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 54,80M2, 3 pokoje, ursynów, ul.PILECKIEGO (Warszawa, Ursynów, Pileckiego) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ursynów,Warszawa

528 900 zł47 m² 11 325,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przedstawiamy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,70m2, położone na parterze 10-piętrowego budynku z lat 80-tych na Ursynowie (natolin). Mieszkanie jest dobrze doświetlone (ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łopuszańska

Raków,Warszawa

2 900 zł38 m² 76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia całkowicie nowe mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 3. piętrze w oddanym do użytku w ubiegłym roku budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Południe,Warszawa

455 200 zł31 m² 14 798,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowe osiedle, którego punktem centralnym jest każde mieszkanie. Nie ma w tym stwierdzeniu przesady, jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie fazy projektu, który z założenia powstawał tak, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

864 000 zł58 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Warszawa ul.Włodarzewska 81 Ciche i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie. Nieruchomość: prezentowane mieszkanie mierzy 57,6 m2 i składa się z pokoju dziennego (26,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwoleńska

Międzylesie,Warszawa

2 200 zł46 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie dwupokojowe w Międzylesiu z oddzielną jasną kuchnią , przestronną łazienką i balkonem. W pełni wyposażone- łącznie z odkurzaczem, lodówką , pralka ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

4 000 zł48 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1. lipca Do wynajęcia komfortowy, 2 - pokojowy apartament o pow. 48 m2, zlokalizowany w Warszawie przy ul. Obrzeżnej / obok Mokotów Business Park. Mieszkanie znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Kabaty,Warszawa

2 221 300 zł117 m² 18 998,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

O inwestycji Inwestycja powstaje tuż przy Lesie Kabackim, największym rezerwacie przyrody Mazowsza i jednym z większych kompleksów leśnych Warszawy. Szlaki przyrodnicze, siedliska leśne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świetlików

Bemowo,Warszawa

740 000 zł44 m² 16 818 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 44 m2 pok., Bemowo Świetlików(Warszawa) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdująca się w zielonej, bezpiecznej okolicy na bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Siekierki

Siekierki,Warszawa

878 800 zł56 m² 15 687,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zakup bezpośrednio od dewelopera (0% prowizji, 0% pcc). Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń i umów się na oglądanie apartamentu! inwestycja zrealizowana. Ostatnie dostępne apartamenty. Luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

595 000 zł47 m² 12 605,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o bardzo atrakcyjnym rozkładzie zlokalizowane na kameralnym i zamkniętym osiedlu, w pobliżu zaplanowanej Stacji Metra Lazurowa na Bemowie! Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ponarska

Targówek,Warszawa

643 000 zł47 m² 13 651,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie na osiedlu Wilno, ul. Ponarska. Na mieszkanie skład się: salon z aneksem kuchennym (20,7m) oraz dwa niezależne pokoje (10,1m oraz 7,6m). Zabudowa kuchenna na wymiar wraz ze sprzętami agd-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balkonowa

Bródno,Warszawa

595 000 zł64 m² 9 370,08 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 63,5m2, usytuowane na 1 piętrze w budynku 8 piętrowym zlokalizowane na Targówku - Bródno. Blok zadbany, z 1992roku. Budynek znajduje się niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Apenińska

Bemowo,Warszawa

939 000 zł71 m² 13 225 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 71 M2 3pok.,APENIŃSKA BEMOWO Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie,doskonałe do własnej aranżacji znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałuckiego

Mokotów,Warszawa

690 000 zł32 m² 21 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Unikatowa lokalizacja przy Parku Dreszera w kamienicy. Przytulne mieszkanko 32m2 (dwa pokoje) w najpiękniejszym zakątku Starego Mokotowa, przy samym Parku Dreszera. Taka lokalizacja to prawdziwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Gocław,Warszawa

635 500 zł45 m² 14 242,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta deweloperska, o% prowizji, brak pcc. Szybki termin odbioru: III kwartał 2022 2-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 44,62 m2. Do mieszkania przynależy ogródek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pohulanka

Elsnerów,Warszawa

700 000 zł52 m² 13 462 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2 znajdujące przy ulicy Pohulanka 1 E na kameralnym osiedlu "wilno" na warszawskim Targówku. Lokal położony jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazury

Ursynów,Warszawa

2 200 zł52 m² 41,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze z trzech bez windy przy ulicy Kazury. Budynek z lat 80 tych, niedawno wymienione balkony. Parking osiedlowy za szlabanem (łatwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

795 000 zł64 m² 12 325,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Idealne dla rodziny lub pod wynajem mieszkanie w super punkcie komunikacyjnym. Bardzo dobrze zaplanowane 4 - pokojowe, ciche , z własnym miejscem postojowe pod budynkiem. Mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij