dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 279 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

648 000 zł37 m² 17 335 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Powiśle! Jedna z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy! Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie 37,38m2. po remoncie. Usytuowane na 4 piętrze budynku 8-piętrowym przy ul. Okrąg nieopodal pięknego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przeworska

Praga-Południe,Warszawa

810 000 zł61 m² 13 331,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego zlokalizowanego na nowym osiedlu Stacja Grochów przy ul. Przeworskiej 7, budowanego przez prawdopodobnie najbardziej cenionego polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

513 000 zł37 m² 13 864,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie blisko stacji metra Kompaktowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2 położone w spokojniej i cichej, a jednocześnie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

420 000 zł30 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 30 m 4 piętro w bloku z windą Warszawa, wola, al. Prymasa Tysiąclecia Balkon, piwnica Odrębna własność z księgą wieczystą Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

515 000 zł37 m² 13 821,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przepięknie położone mieszkanie przy ulicy jana pawła II blok zlokalizowany jest W drugiej linii zabudowy od ulicy jana pawła II W cichej , zielonej uliczce otoczonej bujną roślinnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przy Parku

Ochota,Warszawa

1 490 000 zł65 m² 22 923,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty w najbliższą sobotę (30 lipca). Jeśli chcesz wziąć w nim udział, proszę o uprzedni kontakt telefoniczny :) Wyjątkowy apartament z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Meander

Ursynów,Warszawa

3 199 zł63 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz 3 pokojowego mieszkania z balkonem obok metra? Mamy coś dla Ciebie! we speak english and spanish :) _____o mieszkaniu Nasze umeblowane, 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane jest na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

430 000 zł27 m² 15 925,90 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie znajduje się przy ul. Anielewicza na muranowie/nowolipki w cichej, świetnie skomunikowanej lokalizacji. - budynek sąsiaduje z skwerem gen.Jana Jura-Gorzechowskiego -1 minuta do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakowska

Raków,Warszawa

939 000 zł63 m² 14 820,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63,36m2 położone przy ul. Rakowskiej w prężnie rozwijającej się okolicy na pograniczu Włoch i Ochoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wejherowska

Śródmieście,Warszawa

465 000 zł62 m² 7 475,88 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 62,2m2. Nieruchomość znajduję się w bloku przy ulicy Wejherowskiej zaledwie 3 minuty drogi od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł51 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Firma Fine Properties ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie znajduje się w Warszawie na ul. Marszałkowskiej. Do dyspozycji Najemcy będzie: kuchnia, łazienka, korytarz, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białej Floty

Mokotów,Warszawa

5 500 zł62 m² 88,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie odebrane w sierpniu 2021 r po perfekcyjnym remoncie, w pełni wyposażone, 61,5 m2, 3 pokoje, schowek, dużo szaf na wymiar i polek na książki, sprzęt rtv agd Bosch,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Gocławek

Gocławek,Warszawa

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania, zlokalizowanego na nowym osiedlu, z bogatą infrastrukturą handlowo-usługową i komunikacyjną w najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Mirów,Warszawa

2 090 000 zł105 m² 19 904,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Klimatyczny apartament w świetnej lokalizacji w kamienicy z 1936 roku. Dwustronne i wysokie na 4 metry! na warszawskim Mirowie. Mieszkanie o powierzchni 105mkw składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Wola

Wola,Warszawa

369 000 zł28 m² 13 178,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Przestronna kawalerka typu studio. Ustawny pokój z dwoma oknami, kuchnia w aneksie, łazienka z prysznicem. Lokal po remoncie kilka lat temu, elektryka wymieniona, łazienka zrobiona 5 lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

3 700 zł65 m² 56,92 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować nietuzinkowe mieszkanie do wynajęcia w Apartamentowcu o podwyższonym standardzie w inwestycji Qbik na Mokotowie. Jego wyjątkowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne, nowoczesne mieszkanie usytuowane na 3 piętrze apartamentowca z 2008 roku na Woli. Mieszkanie składa się z salonu z balkonem, otwartej kuchni, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Wrzeciono,Warszawa

569 000 zł48 m² 11 756,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność przedstawić Państwu rodzinne mieszkanie na kameralnym osiedlu przy ul. Wrzeciono 49 w Warszawie. Mieszkanie idealne dla rodziny, ceniącej sobie dobrą komunikację, cisze, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełdan

Mokotów,Warszawa

765 000 zł55 m² 13 833,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie (17m2, 10m2, 9.7m2) z oddzielną kuchnią (6,8m2), łazienką (2,8m2) balkonem i piwnicą, położone na 2 piętrze. Mieszkanie jest po remoncie, m.in cekolowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pirenejska

Bemowo,Warszawa

660 000 zł62 m² 10 560 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,5m2 usytuowane na na ostatnim 8 piętrze w bloku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Blok z wielkiej płyty, odnowiony, docieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

897 813 zł81 m² 11 050 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Deweloper: jeden z największych polskich deweloperów. Obecny jest w 17 miastach. Zdobył liczne nagrody, m.in. I miejsce w 2020 r. w Ogólnopolskim Rankingu Deweloperów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tamka

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niezwykle elegancki apartament w kamienicy na Śródmieściu. Zabytkowa kamienica, wysoki standard wykończenia to główne atuty mieszkania. Idealna propozycja dla osób poszukujących prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

559 000 zł46 m² 12 152,20 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mam dla Ciebie coś szczególnego. Mieszkanie w świetnej cenie z potencjałem inwestycyjnym. Nieruchomości cały czas drożeją przyszedł czas zainwestować swój kapitał. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł52 m² 60,99 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe, pow. 52 m2 - Funkcjonalne i wygodne - Piękny widok na zieleń Dolnego Mokotowa - Metro Wilanowska, ul. Bukowińska Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podłużna

Białołęka,Warszawa

409 000 zł42 m² 9 738,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie o powierzchni 42 m2, 2 pokoje z oddzielną, widną kuchnią i balkonem. Zlokalizowane jest na Białołęce, na kameralnym, zamkniętym osiedlu Lewandów, z monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

356 761 zł40 m² 8 908 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do 29.07 Umów się na spotkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

450 000 zł32 m² 14 062,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowo atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu stolicy - przy Al. Jerzego Waszyngtona w Warszawie. Okolica, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wejherowska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

465 000 zł62 m² 7 475,88 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

580 000 zł38 m² 15 263,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta sprzedaży mieszkania idealna dla pary lub na inwestycję. Tuż obok stacja Metro Marymont. Usytuowane na I piętrze z windą przy ul. Popiełuszki/ Sady Żoliborskie mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogórkowa

Wawer,Warszawa

670 000 zł69 m² 9 766,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

I speak Ukrainian, russian, english languages. Prawdziwy zadbany ogród o powierzchni niecałe 200 mkw? Do Centrum stolicy zaledwie w 20 minut? A do tego jeszcze korzystna cena zakupu?! - Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wyspowa

Zacisze,Warszawa

3 500 zł84 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nietypowe mieszkanie dwupoziomowe z garażem podziemnym Słoneczne mieszkanie dwupoziomowe na osiedlu strzeżonym na Zaciszu (targówek) Osiedle na Zaciszu z 2008 roku. Budynek jest położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

umowa na podstawie umowy najmu okazjonalnego 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Na powierzchni 35m2 wydzielona została przestrzeń na: - salon z aneksem kuchennym. Na wyposażeniu stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

356 772 zł40 m² 8 906 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Derby

Białołęka,Warszawa

655 000 zł70 m² 9 397,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na osiedlu Derby Bis, mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku, mieszkanie jest po remoncie nie wymaga wkładu finansowego. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Miasteczko Wilanów

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament usytuowany przy Alei Wilanowskiej w Miasteczku Wilanów. W skład mieszkania wchodzi: - salon, przestrzenny z dużymi oknami i wyjściem na balkon (4 m2), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Górce,Warszawa

605 000 zł44 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze bloku z 2008 r. (budynek z windą z poziomu garażu). Okna wychodzą na wschodnią stronę. Powierzchnia mieszkania wynosi 43,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

669 500 zł84 m² 7 970 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do 29.07 Umów się na spotkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

453 841 zł57 m² 7 958 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Motorowa

Praga-Południe,Warszawa

416 000 zł42 m² 9 904,76 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam na prezentacje Lokalizacja: warszawa Praga Południe ul. Motorowa Metraż: 42,2 m2 Piętro: parter Rok budowy: 1990 Stan prawny: pełna własność z kw W skład mieszkania wchodzą *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Służby Polsce

Ursynów,Warszawa

825 000 zł63 m² 13 095,20 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na zielonym Ursynowie. Spokój i cisza, a jednocześnie w odległości krótkiego spaceru znajdziemy wszystko co potrzebne do życia. Trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pułku AK Baszta

Mokotów,Warszawa

680 000 zł53 m² 12 830,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

, westa Home Jeśli poszukujesz miejsca dla siebie w cichej okolicy, a zarazem bardzo dobrze skomunikowanej ta nieruchomość na Mokotowie, przy ul. Pułku Baszta jest najlepszym z możliwych.