dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

913 000 zł74 m² 12 344,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc Kupujesz od dewelopera Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 KOMFORTOWE MIESZKANIE 73,96 m2. Z obszernym ogródkiem: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Tarchomin,Warszawa

550 000 zł51 m² 10 784,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m ,2 piętro w 3-piętrowym bloku z windą z 2006 roku -warszawa, tarchomin, ul. Pomorska Balkon, garaż/miejsce parkingowe. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

930 000 zł70 m² 13 342,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

- sprzedam - Przestronne mieszkanie mieszczące się w nowej inwestycji na Dolnym Mokotowie na pięknym, zamkniętym osiedlu z oczkiem wodnym oraz placem zabaw. Wysoki standard wykończenia - stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

447 215 zł53 m² 8 438 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- zakup bez podatku pcc i bez prowizji - Zapraszam do obejrzenia Osiedle położone w świetnym punkcie komunikacyjnym: - 4 linie autobusowe przy rondzie skrzyżowania ul. Kąty Grodziskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

914 063 zł81 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Deweloper: jeden z największych polskich deweloperów. Obecny jest w 17 miastach. Zdobył liczne nagrody, m.in. I miejsce w 2020 r. w Ogólnopolskim Rankingu Deweloperów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piwna

Śródmieście,Warszawa

1 680 000 zł68 m² 24 705,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w kamienicy przy ulicy Piwnej na Starym Mieście w Warszawie. Mieszkanie zostało opróżnione ze wszystkich mebli i jest w stanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

5 500 zł71 m² 77,46 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament w bloku 5 piętrowym z 2016 r. położny na zamkniętym, strzeżonym i monitorowanym osiedlu. Apartament jest położny na 1 piętrze i składa się z 3 pokoi, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł80 m² 38,75 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Klimatyczne mieszkanie w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy ( z 1900 r), w bardzo dobrej lokalizacji ( niedaleko hotelu Novotel), przy ul. Nowogrodzkiej o powierzchni 80 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

4 300 zł63 m² 68,25 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie -63m2 - 12 piętro okna na piękną Panoramą na Centrum Warszawy. Szczególnie w nocy, widok zapiera dech w piersiach. Ciche, słoneczne, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Sadyba

Sadyba,Warszawa

2 728 075 zł156 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament czteropokojowy o powierzchni 155,89 mkw. w kameralnej inwestycji na Sadybie. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Apartament: duży salon z jadalnią - 42 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polska

Mokotów,Warszawa

574 689 zł41 m² 13 915 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper Jeden z gigantów rynku deweloperskiego z Francji. Działają od 1956 r. i poza licznymi inwestycjami mieszkaniowymi, zrealizowali takie projekty jak: tunel pod kanałem La Manche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gruszczyńskiego

Służewiec,Warszawa

692 000 zł46 m² 15 138,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,71 m , 2 piętro w 2-piętrowym bloku z 1958 roku- warszawa, służewiec, ul. Piotra Gruszczyńskiego Mieszkanie ma wysokość 2,85m i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

761 148 zł64 m² 11 906 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc. Kupujesz bezpośrednio od dewelopera Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 Komfortowe mieszkanie o powierzchni 63,93 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

8 900 zł104 m² 85,58 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Feel free to contanct me/ eng below Dostępne od zaraz! Pierwszy najem! Mieszkanie w niepowtarzalnym stylu, unikatowe! Gotowe do zamieszkania mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maklakiewicza

Mokotów,Warszawa

436 000 zł38 m² 11 473,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji na wynajem w Warszawie - blisko ul. Domaniewskiej, gdzie znajduje się korporacyjne centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

620 000 zł62 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie położone w dobrym punkcie komunikacyjnym, składające się z 3 pokojów, oddzielnej kuchni, łazienki , wc oraz podwójnego przedpokoju, gdzie jest olbrzymia szafa wnękowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

750 000 zł48 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania gotowe do zamieszkania, funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe, na warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie umiejscowione jest na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

495 000 zł45 m² 10 975,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2 pokojowe z widną kuchnią, rozkładowymi pokojami oraz balkonem. Do mieszkania przynależy duża bezpieczna piwnicą około 6m2. Budynek po kapitalnym remoncie: termomodernizacja, remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Różana

Mokotów,Warszawa

4 100 zł68 m² 60,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stary mokotów - mieszkanie - kuchnia, salon, sypialnia, garderoba, łazienka plus trzeci pokój - studio nagrań muzycznych. Do wynajęcia piękne mieszkanie wraz z domowym studiem muzycznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wilczy Dół

Ursynów,Warszawa

1 968 600 zł95 m² 20 643,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i podatku pcc - kupujesz od dewelopera. Komfortowe mieszkanie dla Twojej rodziny przy Lesie Kabackim z ogródkiem 150 mkw. Salon 25,61mkw. Kuchnia 8,72mkw. Garderoba i dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł64 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie 64 m2 z balkonem zlokalizowane na 5 piętrze. Rejon Ursynowa, aleja ken 36. Mieszkanie składa się z: *salonu ze skórzaną rozkładaną sofą, stolikiem rtv, stołem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

3 620 zł47 m² 77,02 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia. Mieszkanie bardzo przestronne, o wysokim standardzie wykończenia, jasne, bardzo funkcjonalny rozkład. Fantastyczna lokalizacja, 5 minut do Arkadii, 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Króżańska

Mokotów,Warszawa

6 550 zł90 m² 72,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, czteropokojowy apartament Bardzo widny okna wychodzące na 2 strony budynku. Kuchnia z zabudową na wymiar. Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Żerań,Warszawa

472 736 zł54 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie - 53,72 m.kw. na Osiedlu Przedwiośnie, które powstaje na warszawskiej Białołęce, przy ul. Płochocińskiej 197, 199. Mieszkanie będzie oddane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Optyków

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł30 m² 99,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 odzielne pokoje, dojazd 15 min na Politechnikę i swps. - dostępne od 11 września 2022. - do wynajęcie 2 niezależne pokoje z łazienką i oddzielnym aneksem kuchennym. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł43 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Elektoralnej w Śródmieściu Lokal mieści się w kamienicy na 1. piętrze. Ma 43 mkw, składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

576 600 zł73 m² 7 898 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barcelońska

Stegny,Warszawa

528 990 zł50 m² 10 579,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż słoneczne i ciche mieszkanie na Mokotowie (stegny). Stan dobry. Budynek ocieplony, zadbany. Do mieszkania przynależy piwnica. Stan prawny: spółdzielcze własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

1 065 000 zł65 m² 16 384,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie położone na nowym osiedlu, dobry dojazd do Centrum. Mieszkanie wykończone w minimalistycznym stylu co stanowi doskonałą bazę do własnej aranżacji wnętrza, ale nie wymaga dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

789 800 zł56 m² 14 177 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe osiedle, którego punktem centralnym jest każde mieszkanie. Nie ma w tym stwierdzeniu przesady, jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie fazy projektu, który z założenia powstawał tak, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

750 000 zł40 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi oraz kuchni w aneksie (możliwość połączenia jej z sąsiadującym pokojem - co prezentuje wizualizacja!) i łazienki z prysznicem. Duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rakowiec

Rakowiec,Warszawa

448 000 zł41 m² 10 926,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Rezerwacja! zachęcam państwa do zapoznania się Z nową ofertą mieszkania na Ochocie Rakowiec W pobliżu uniwersytetu medycznego - 15 min. na pieszo. Jesteś zainteresowany ofertą bądź są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

840 000 zł51 m² 16 470,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow. 51 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w budynku z lat 60' tuż przy Placu Bankowym. Więcej zdjęć mogę wysłać drogą mailową, ze względu na prywatne rzeczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

7 200 zł119 m² 60,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone na bliskich Bielanach W mieszkaniu znajduje się 1 duży pokój (salon) połączony z kuchnią, 4 pokoje typu sypialnia, w pełni wyposażona kuchnia z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

8 000 zł160 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prestiżowo położony cichy apartament z dużym salonem i wydzieloną zamykaną częścią prywatną z trzema sypialniami i z dwoma łazienkami. Garderoba z ogromną ilością szaf.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia - - 80m.kw, - pokój z kuchnią i przedpokój stanowi jedną otwartą przestrzeń - sypialnia - sypialnia z łazienka + balkon 9 Pietro. 4000zl/miesiąc bezpłatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

643 290 zł64 m² 10 098,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W tej wyjątkowej inwestycji na Białołęce (tarchomin) tuż przy Centrum Handlowym Galeria Północna mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 127 mieszkań o wysokości 2,70 m. Realizujemy tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krucza

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł21 m² 138,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przepiękne studio w samym sercu Warszawy.Po kapitalnym remoncie ,standard premium,najwyższej jakości materiały i niepowtarzalny desing,tworzą na tej niewielkiej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

769 000 zł60 m² 12 816,70 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dzień Dobry, posiadam na sprzedaż mieszkanie usytuowane jest w Warszawie na Pradze Południe na pięknym i bardzo dobrze skomunikowanym osiedlu. Znajduje się na 6 piętrze z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

949 000 zł60 m² 15 816,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Przedstawiam ciche, jasne, funkcjonalne mieszkanie (60m2) znajdujące się na ulicy Złotej. W skład nieruchomości wchodzi: -kuchnia z jadalnią z wyjściem na loggię, -salon, -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 028 160 zł73 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kup i zamieszkaj w gotowej inwestycji na Mokotowie! Jest to zakup na rynku pierwotnym, czyli bez pcc! Lokal składa się z: pokoju z aneksem kuchennym, 2 sypialni, holu, łazienki z wc.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij