dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 272 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Czerniaków,Warszawa

715 000 zł53 m² 13 467,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Dwupokojowe mieszkanie z ogromnym tarasem. Salon z wyjściem na taras 98,5 m2, ustawną sypialnia, widna kuchnia, łazienka z wanną oraz przedpokój z szafą. Lokal w stanie dobrym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Umińskiego

Praga-Południe,Warszawa

599 000 zł57 m² 10 545,80 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż jasne, słoneczne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie na ul. Umińskiego w Warszawie (dzielnica Praga-Południe) o powierzchni 56,8 m2, idealne dla młodej rodziny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wasilkowskiego

Ursynów,Warszawa

3 380 zł58 m² 58,48 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie, na granicy Imielina i Natolina, dostępne od zaraz. Najem okazjonalny Lokal położny jest na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

2 000 000 zł110 m² 18 165,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1938

Dwupoziomowe, słoneczne i przestronne mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy z ogródkiem - na Saskiej Kępie! Idealna propozycja dla rodziny z dziećmi! Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łochowska

Szmulowizna,Warszawa

3 600 zł49 m² 73,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Historia Pragi w pięknym nowoczesnym wydaniu! Oferujemy do wynajęcia , nowe, wysokie mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy z 1936 roku. Kamienica wyposażona została w nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

632 260 zł45 m² 14 176 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja- gotowe mieszkania skandynawski styl - zamieszkaj na nowym osiedlu, zielone patio * nowoczesne osiedle * duże odległości pomiędzy budynkami * dobra komunikacja- planowana linia metra wzdłuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łucka

Wola,Warszawa

10 000 zł80 m² 125 zł/m²

 

Piętro:29/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny, klimatyzowany, 80 m2 apartament na 29. piętrze, w centrum Warszawy. w prestiżowym budynku, z niepowtarzalnym widokiem na panoramę miasta. Przestronny salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Żoliborz,Warszawa

1 620 000 zł90 m² 18 026 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

* prestiżowa inwestycja City Apartments * powierzchnia 89,87 m2 * 3 pokoje * 2 łazienki * taras 16 m2 * 2 miejsca postojowe w garażu * przestronna komórka lokatorska * przepiękny widok na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koźmińska

Śródmieście,Warszawa

830 000 zł46 m² 18 241,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry! Mam do sprzedania mieszkanie od pierwszego właściciela w stanie deweloperskim. Jest usytuowane w południowej i spokojnej części Powiśla. Lokalizacja ta ma charakter wybitnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marsylska

Mokotów,Warszawa

399 900 zł31 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w bloku na Mokotowie przy ul. Marsylskiej 5. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 31m2, która składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

576 600 zł73 m² 7 898 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

358 979 zł40 m² 8 966 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna! Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

441 773 zł53 m² 8 332 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna ograniczona czasowo! Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

545 000 zł51 m² 10 686,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51 m2, znajduje się na 8 piętrze budynku z 1968r. Składa się z przestronnego salonu, oddzielnej widnej kuchni, dwóch sypialni, łazienki, holu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kożuchowska

Międzylesie,Warszawa

3 100 zł51 m² 60,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednia Wynajmę mieszkanie z pięknym widokiem na zielony Wawer, zlokalizowane w Międzylesiu. Mieszkanie o powierzchni 51m2 z balkonem, nowoczesne, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

427 551 zł51 m² 8 372 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bolesława

Fort Bema,Warszawa

1 094 000 zł73 m² 14 986 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szanowni Państwo, do sprzedaży oferujemy luksusowe mieszkanie na Bemowie (fort Bema) przy ul. Księcia Bolesława Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 73 m2, która składa się na: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chocimska

Mokotów,Warszawa

1 190 000 zł54 m² 22 243 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Jeżeli szukasz przestronnego mieszkania w bardzo wysokim standardzie to ta oferta jest dla ciebie! budynek: kamienica 5 piętrowa z 1913 roku, zlokalizowana przy ul. Chocimskiej. Elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

665 000 zł67 m² 9 925 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sprzedaż bezpośrednia od dewelopera _bez prowizji_ Możliwość wykończenia pod klucz, w ramach współpraca z projektantem o szczegóły proszę pytać podczas rozmowy lub spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

497 981 zł60 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Żuromińska

Bródno,Warszawa

320 000 zł26 m² 12 251 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja do 10.10.2022 Kawalerka na Bródnie, blisko metra, w niskim bloku, z zielenią za oknem. Przytulna kawalerka z osobną widną kuchnią. Okna od wschodu, wychodzące na piękną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

779 800 zł82 m² 9 510 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

669 500 zł84 m² 7 970 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do 29.07 Umów się na spotkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

593 436 zł77 m² 7 748 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Najważniejsze zalety inwestycji: **przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

378 288 zł43 m² 8 797 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40 m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do 30.07 Umów się na spotkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielna

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł36 m² 84,03 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam mieszkanie na wynajem tuż przy metrze Świętokrzyska, przy ul Zielnej. Mieszkanie o pow 36 m. składa się z dwóch pokoi z osobnymi wejściami, łazienki, kuchni , oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

4 300 zł47 m² 91,49 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe przytulne i ciche mieszkanie, nigdy nie zamieszkałe, wykończone w wysokim standardzie we wrześniu 2022 roku. Świetna lokalizacja - położone w budynku przy ul. Okopowej 59a, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

689 000 zł54 m² 12 705,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż prezentuję Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,23 m2. Znajduje się na pierwszym piętrze przy ul. Modzelewskiego, 8 minut spacerem od Metra Wilanowska. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hawajska

Ursynów,Warszawa

885 000 zł61 m² 14 508 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Ursynowie przy ul. Hawajskiej 4. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 61 m2 liczba pokoi: 3 piętro: 12/12 balkon: 2 balkony usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

986 000 zł70 m² 13 986 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Targówku przy ul. Św. Wincentego 128 Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 70,5 m2, którą składa się z: - salon z aneksem kuchennym 27 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

860 000 zł53 m² 16 156 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania ciche mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane w Miasteczku Wilanów. Osiedle kameralne, otoczone zielenią, ogrodzone z ochroną i stróżówką. Wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazury

Natolin,Warszawa

650 000 zł53 m² 12 264,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na warszawskim Ursynowie przy ul. Kazury w bezpośrednim sąsiedztwie Wzgórza Trzech Szczytów zwanym również Górką Kazurką. Mieszkanie znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lelechowska

Ochota,Warszawa

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne, klimatyczne mieszkanie dwupokojowe, pow. 52m2, położone przy ul. Lelechowskiej 5 na Starej Ochocie. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi (salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

2 000 000 zł62 m² 32 258,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż piękne mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu w Centrum Warszawy. Doskonała lokalizacja na Śródmieściu, w sąsiedztwie Nowego Światu i Placu Pięciu Rogów. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

599 000 zł55 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - 2 x sypialnia, - łazienka, - hol, oraz - balkon. Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia. W salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

490 000 zł39 m² 12 564,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Kawalerka w przedwojennej kamienicy z 1936 roku na Żoliborzu! Duży, ustawny pokój 22 m2, oddzielna, widna kuchnia, łazienka wyposażona w wannę oraz przedpokój. Mieszkanie jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wronia

Wola,Warszawa

4 600 zł50 m² 92 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki, dwupokojowy, luksusowy apartament o powierzchni 50m w budynku przy Wroniej. Salon z aneksem kuchennym z wyjściem na dużą loggię, oddzielna sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

679 000 zł54 m² 12 574,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Położone w znakomitym punkcie; widne, dwustronne oraz rozkładowe 2 pokoje z oddzielną kuchnią. Mieszkanie jest po częściowym remoncie; jednocześnie jest w tak dobrym stanie, że można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

475 000 zł39 m² 12 148,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Z przyjemnością oferuję nieruchomość o powierzchni 39,1 m2 znajdującą się na warszawskie Woli! Dwupokojowe mieszkanie znajduje się na 1 piętrze (z 4) w zadbanej kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osmańczyka

Wola,Warszawa

1 950 zł30 m² 370 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę 30 m2 w W-wie, na Bemowie, w urokliwej okolicy, w pobliżu Fortów Bema. Na terenie tego parku znajduje się mnóstwo atrakcji tj.: trasy dla rowerzystów i rolkarzy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gubinowska

Wilanów,Warszawa

600 000 zł64 m² 9 449 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie na Wilanowie. Jego układ sprawia, że jest bardzo ustawne, a składa się z salonu 20m2 z loggią 6m2, 2 sypialni 14 i 11m2,.