dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 279 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 075 000 zł104 m² 10 336,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Szanowni Państwo, prezentuję przestronne mieszkanie do remontu, położone na Pradze - Północ, w sąsiedztwie Portu Praskiego. Na powierzchni blisko 104 m2 (103,42 m2) urządzono funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podchorążych

Śródmieście,Warszawa

495 000 zł38 m² 13 026 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Tym razem zapraszam do Śródmieścia Nowa Oferta Świetnego Mieszkania Na Ujazdowie - o powierzchni 38m2. usytułowanego na 2 z 5 kondygnacji eleganckiego domu po wszelkich remontach, zbudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Warszawa

599 000 zł35 m² 16 940,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia ofertę kawalerki na sprzedaż, zlokalizowaną w samym centrum miasta. Lokalizacja: budynek znajduje się pod adresem ulica Ludwika Waryńskiego 3, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wileńska

Nowa Praga,Warszawa

720 000 zł48 m² 14 993,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

* inwestycja Nowa Wileńska z 2013 r. * powierzchnia 48,02 m2 * przestronne 2 pokoje, duża w pełni wyposażona kuchnia * słoneczny południowy balkon ok. 7 m2 * przepiękny widok na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

500 000 zł53 m² 9 380,86 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,3 m2, usytuowane na 1 piętrze w budynku z windą, zlokalizowane w Ursusie przy ul. Górna Droga. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

624 000 zł59 m² 10 505 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3 pokojowe w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej Stokłosy. Budynek z wielkiej płyty. *Uwaga grunty nieuregulowane. Możliwy zakup tylko za środki własne. Budynek "zatopiony".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowskiego

Praga-Południe,Warszawa

699 000 zł66 m² 10 590,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,27 m2, po generalnym remoncie w 2019 roku. Mieszkanie z ekspozycją na trzy strony świata oraz dużą loggią od południa. Wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batumi

Sadyba,Warszawa

449 000 zł43 m² 10 441,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2, po podłodze 44m2. Świetna lokalizacja pozwalająca wypocząć, udać się nad Jeziorko Czerniakowskie lub kameralne zakupy w Sadyba Best Mall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

590 000 zł38 m² 15 547 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam serdecznie na Prezentację nowa - gorąca oferta na sprzedaż Mieszkanie idealnie położone w sercu Miasta - Śródmieście - ul. Polna przy Metrze Politechnika Doskonała Komunikacja: metro -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewartowskiego

Śródmieście,Warszawa

690 000 zł35 m² 20 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Muranowie przy ul. Józefa Lewartowskiego 4. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 35 m2 liczba pokoi: 2 piętro: 2/4 balkon: jest okna: pcv stan lokalu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Celownicza

Praga-Południe,Warszawa

799 000 zł48 m² 16 785,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Housingmarket ma przyjemosć zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 47,6 m2. Nowoczesne osiedle na Pradze Południe u zbiegu ulic Rodziewiczówny i Ostrobramskiej. Pełna atrakcji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzednia trzypokojowe mieszkanie na Bemowie Mieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z salonu, dwóch sypialni, kuchni oraz balkonu Doskonały punkt komunikacyjny, dojazd do Metra Księcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarżyńskiego

Szczęśliwice,Warszawa

600 000 zł47 m² 12 766 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mileszkanie na Szczęśliwicach, w pobliżu Parku Szczęśliwickiego, hali Banacha. Są 2 samodzielne pokoje, balkon, osobno widna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój z palwaczami i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu Oaza Wilanów, znajdującym się przy ulicy Rzeczypospolitej. Świeże, komfortowe, ciche w pełni umeblowane mieszkanie utrzymane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sandomierska

Mokotów,Warszawa

1 367 000 zł72 m² 18 986,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Prezentujemy Państwu prawdziwą perłę wśród kamienicznych nieruchomości - apartament 3 pokojowy wykończony w wysokim standardzie i gotowy do wprowadzenia zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polinezyjska

Imielin,Warszawa

700 000 zł69 m² 10 159,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne i ciche, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej lokalu (68,9m2) w doskonałej lokalizacji przy ulicy Polinezyjska 12. Lokal znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kuflewska

Targówek,Warszawa

953 578 zł75 m² 12 657 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis: oferuję do sprzedaży lokale mieszkalne z antresolami: mieszkanie nr 11 powierzchnia 75,34 m2, balkon 8,52m2, taras 15,45m2 Mieszkanie nr 12 - powierzchnia 90,20 m2, balkon 8,46m2 Kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Błonia Wilanowskie,Warszawa

3 099 000 zł166 m² 18 620,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2006

Wygodny i przestronny apartament znajduje się w budynku o wysokim standardzie wykończenia części wspólnych, dużym, 2-częściowym patio i znakomitej lokalizacji w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

719 000 zł47 m² 15 258,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam mieszkanie na zielonym osiedlu z 2009 roku na Bemowie Zamknięte, monitorowane, ochrona 24h z niską zabudową. Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw dla dzieci i miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bracka

Śródmieście,Warszawa

469 000 zł25 m² 18 760 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Mam przyjemność zaprezentować Państwu Kawalerkę w samym ścisłym Centrum Warszawy o powierzchni 24,86m2. Pomiar robiony przez Architekta ( W księdze wieczystej 22,71m2 ) Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waliców

Wola,Warszawa

700 000 zł48 m² 14 675 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie zlokalizowane w sąsiedztwie centrum biznesowo-finansowego Warszawy. Ulica Waliców przy Grzybowskiej. Doskonały punkt komunikacyjny, nieopodal stacji metra Rondo Daszyńskiego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Belgijska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz miłe i przytulne mieszkanie o powierzchni 37m2 w zadbanej kamienicy. Mieszkanie po remoncie, na podłodze odrestaurowany parkiet, całość odświeżona i zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Patryka

Gocław,Warszawa

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronną kawalerkę z oddzielną kuchnią, o powierzchni 38 mkw., zlokalizowaną przy ul. Św Patryka 2 na warszawskiej Pradze-Południe. Lokal jest umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

2 950 zł40 m² 73,75 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie o łącznej powierzchni 40 m2 składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Standard: bardzo wysoki. Dominują kolory bieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

624 200 zł52 m² 12 004 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokal inwestycyjny, przystosowany do pobytu ludzi, bez możliwości zameldowania. Szukasz małego lokalu pod wynajem lub na własne potrzeby lokalowo-biznesowe? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Górny Mokotów,Warszawa

3 490 zł60 m² 58,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni ok. 60 m2, położone w świetnej lokalizacji tuż przy stacji Metro Pole Mokotowskie, uczelni: sgh, sggw, politechniki Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Powiśle-Solec,Warszawa

530 000 zł36 m² 14 722,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie położone na piątym piętrze dziewięciopiętrowego bloku z lat siedemdziesiątych z windą. Dwa pokoje, balkon, kuchnia bez okna, łazienka z kabiną prysznicową. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kowalczyka

Białołęka,Warszawa

480 000 zł56 m² 8 648,65 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 55,5 m2, 3-pokojowe z aneksem kuchennym, balkonem i podwójnym miejscem w garażu podziemnym - w stanie do wykończenia Mieszkanie w obecnej chwili zaadoptowane na biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolfkego

Bemowo,Warszawa

699 000 zł65 m² 10 753,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Idealny produkt inwestycyjny. W tej chwili do zakupu z dobrym kontraktem wynajmu (na rok). Mieszkanie z 3 oddzielnymi pokojami. Czyściutkie, świeże, po generalnym remoncie. Całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Śródmieście,Warszawa

574 000 zł38 m² 14 987 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z ładnym widokiem na panoramę Warszawy.Budynek z portiernią ,w budynku Żabka ,obok Biedronka ,do Hali Mirowskiej 250m.Możliwość szybkiego wynajmu po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

3 300 zł58 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

MI E S Z K A N I E do W Y N A J M U - 3 pokojowe usytuowane na woli w pobliżu stacji metra młynów, po kapitalnym remoncie. W pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Nowodwory,Warszawa

510 000 zł52 m² 9 796 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio deweloper Biuro Sprzedaży Dewelopera ma bezpośrednio do sprzedania, na Tarchominie - Nowodwory mieszkanie w stanie deweloperskim (m.in. parapety, grzejniki, gładź na ścianie, zak.