dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Grzybowski

Śródmieście,Warszawa

998 000 zł48 m² 20 791,70 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

To są prawdziwe zdjęcia nie ai! Przedstawiam państwu mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy. Wyremontowane i pachnące, nikt nie mieszkał po remoncie. W cenie mieszkania: -klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

1 270 000 zł82 m² 15 506,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie blisko metra Sąsiedztwo metra | Kamień i drewno | Dwustronne | Kameralna zabudowa w okolicy | Gotowe do zamieszkania Zlokalizowane jest przy ulicy Jana Olbrachta, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

1 250 000 zł53 m² 23 584,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Rajska 1 na Marinie Mokotów na sprzedaż. Mieszkanie oryginalnie jest 2 pokojowe, ale zostało zaprojektowane tak, aby były niezależne 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reymonta

Wawrzyszew,Warszawa

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Okazja! Polecamy w pełni wyposażone, jasne, przestronne i przytulne mieszkanie przy Al. Reymonta na Warszawskich Bielanach. Bardzo ładne, po remoncie, nowa kuchnia, łazienka, salon i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rayskiego

Bemowo,Warszawa

700 000 zł42 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie w inwestycji Metro Life na warszawskim Bemowie Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim położone w nowoczesnej inwestycji Metro Life.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

4 100 zł58 m² 70,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Targówek,Warszawa

899 999 zł68 m² 13 235 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Ekskluzywne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i garderobą | Warszawa, ul. Głębocka 94 Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiego, w pełni umeblowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 750 zł36 m² 76 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o pow. 36 m2 znajdujące się na trzecim piętrze kamienicy z lat pięćdziesiątych przy Alei Jana Pawła II (róg ul.Elektoralnej). Lokal składa się dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament premium na Żoliborzu Artystycznym o powierzchni 40 mkw, składający się z 2 pokoi w tym: - przestronny salon połączony z kuchnią (19 mkw) - przedpokój (5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Augustówka

Mokotów,Warszawa

464 000 zł34 m² 13 647,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Sprzedam przestrzenną kawalerkę 34m z klimatyzacją, położoną na zamkniętym, zielonym i cichym osiedlu przy ul. Augustówka (styk Mokotowa i Wilanowa), ogrzewanie elektryczne, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie: bardzo ładne, słoneczne i idealnie ciche! Duży pokój (20 m) z wyjściem na wielki taras (25 m) z przepięknym widokiem. Kuchnia otwarta na przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

615 000 zł38 m² 16 184,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 9. piętrze budynku przy ul. Międzynarodowej na klimatycznej Saskiej Kępie (praga-Południe). Stan mieszkania: lokal około 5 lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Manteuffla

Gocław,Warszawa

1 090 000 zł70 m² 15 571,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Agencjom dziękuję za współpracę Sprzedam bardzo ładne mieszkanie na Gocławiu przy ulicy Tadeusza Manteuffla 1. Trzypiętrowy budynek z 1989 roku po remoncie z wymianą instalacji wodnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Racławicka

Stary Mokotów,Warszawa

3 000 zł27 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu kawalerkę do wynajęcia na Starym Mokotowie. Budynek położony jest w zacisznej części ul. Racławickiej przy ogródkach. Okolica i widok z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pańska

Śródmieście Północne,Warszawa

849 900 zł48 m² 17 855 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3 pokoje przy Rondzie onz | ul. Pańska | 47,6 m | pełna własność Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,6 m , zlokalizowane w samym sercu Warszawy - przy ul. Pańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Targówek,Warszawa

536 112 zł37 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 36,72 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym na Warszawskim Targówku. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

839 000 zł41 m² 20 295,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 41,34 m2. Inwestycja w bezpośredniej bliskości biznesowego Mokotowa oraz lotniska. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

1 200 000 zł56 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Prezentuję Państwu piękne mieszkanie w ponad 100 letniej kamienicy. Kamienica z 1913 r., odnowiona, przy Al. Jerozolimskich tuż obok Dw. Centralnego, stwarza niepowtarzalny klimat. Nadzór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dembego

Ursynów,Warszawa

4 695 zł100 m² 46,95 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy, 4-pokojowy apartament przy ul. Stefana Dembego 10. To idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość wykończenia, przestrzeń oraz prestiżową lokalizację łączącą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

514 511 zł32 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 31,76 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krośniewicka

Zacisze,Warszawa

3 020 zł34 m² 88,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament premium | styl glamour | 3 M wysokości | klimatyzacja | ogrzewanie podłogowe | garaż | metro zacisze Warszawa Zacisze | ul. Krośniewicka Przestrzeń, która robi wrażenie Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

665 000 zł43 m² 15 465,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Opiekun oferty tel. Wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Ustawne, 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy na Warszawskiej Ochocie z oddzielną kuchnią. Podstawowe informacje: dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

960 000 zł57 m² 16 931,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie. Mieszkanie o powierzchni: 56.70 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Mokotów,Warszawa

2 277 314 zł95 m² 23 964,20 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament z dużym tarasem w standardzie deweloperskim na Mokotowie. Budynek będzie oddany do użytku 31.12.2026 r. Idealny dla rodziny Z dziećmi! Osiedle jest nowe, bezpieczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerska

Dolny Mokotów,Warszawa

2 850 zł41 m² 69,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w którym odpoczniesz od upałów bez szumu klimatyzacji? Oferuję bezpośrednio wyjątkowo ciche mieszkanie na Czerskiej, zbudowane z litej cegły, która zapewnia idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bytnara Rudego

Mokotów,Warszawa

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane przy ul. Bytnara Rudego 11b na Mokotowie - w spokojnej, zielonej okolicy z bardzo dobrą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

445 000 zł22 m² 20 227,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż świetnie zlokalizowana kawalerka o powierzchni 22,0 m . Lokal znajduje się na drugim piętrze siedmiopiętrowego, budynku z cegły na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

1 049 000 zł44 m² 23 573 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Oferujemy Państwu stylowe, 2 pokojowe mieszkanie z charakterem, mieszczące się w historycznym Starym Mokotowie! Ta wyjątkowa nieruchomość znajduję się w zaadoptowanym strychu odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

955 500 zł49 m² 19 656,40 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Widok na Wisłę i panoramę miasta | 2 pokoje (możliwość 3) | Powiśle - ul. Górnośląska Na sprzedaż wyjątkowo jasne mieszkanie o powierzchni 49 m , usytuowane na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batumi

Stegny,Warszawa

457 000 zł32 m² 14 281,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne jasne mieszkanie ul.Batumi Mokotów Stegny. Do remontu i własnej aranżacji. Przygotowane w kierunku urządzenia 2 pokoi i narożnej kuchni. 2 windy,podjazd dla wózków,piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Soczi

Stegny,Warszawa

617 000 zł42 m² 14 690,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe 42m ul.Soczi Mokotów Stegny. Duży balkon,oddzielna kuchnia,łazienka,wc,przedpokój. Położone w bardzo dobrej lokalizacji w ciszy i zieleni,blisko komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stalowa

Stara Praga,Warszawa

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji | Szukasz mieszkania w klimacie starej Pragi, ale z nowoczesnym standardem i funkcjonalnym układem? To miejsce jest dokładnie tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pyjasa

Mokotów,Warszawa

429 000 zł32 m² 13 406,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Oferujemy do sprzedaż mieszkanie 32m2 przy ul. Pyjasa na Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku bez windy. Mieszkanie składa się z pokoju, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 769 143 zł104 m² 17 011 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek za chwilę start nowego etapu, zgłoś się I wybierz pierwszy! Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ksawerów

Wierzbno,Warszawa

550 000 zł66 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:suterena/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Dwu-lokalowe mieszkanie inwestycyjne - 65,10 m | mokotów, ul. Ksawerów Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 65,10 m , przekształcony w dwa niezależne, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

655 000 zł36 m² 18 139 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż 2 pokoje z oddzielną kuchnią Mieszkanie na zielonych Bielanach przy ulicy Żeromskiego w Warszawie. Budynek z cegły, mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

9 500 zł93 m² 102,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękny apartament W świetnej lokalizacji dla rodzin Z dziećmi Eko-park | Dwa ogródki | Designerski | Cicha i spokojna okolica ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wolska

Wola,Warszawa

10 500 zł128 m² 82,03 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia unikalny apartament zlokalizowany przy ul.Wolskiej tuż przy parku Szymańskiego. Wygodny, doskonale doświetlony, z dużą ilością naturalnego światła oraz obustronnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Śródmieście,Warszawa

730 000 zł39 m² 18 814,40 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferowana nieruchomość znajduje się w Śródmieściu, przy ul. Granicznej 4 - w samym sercu Warszawy. To interesująca opcja zarówno dla osób szukających mieszkania dla siebie, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

8 900 zł59 m² 150,85 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem klimatyzowany, jasny i cichy apartament w Mennicy Residence na Warszawskiej Woli przy ul. Grzybowskiej. Mieszkanie zlokalizowane jest na 4. piętrze w nowej inwestycji oddanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Twarda

Wola,Warszawa

4 900 zł70 m² 70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia po kapitalnym remoncie rozkładowe, przestronne trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2 z oddzielną kuchnią i garderobą, znajdujące się na 7 piętrze w 8.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij