dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Twarda

Wola,Warszawa

4 900 zł70 m² 70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia po kapitalnym remoncie rozkładowe, przestronne trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2 z oddzielną kuchnią i garderobą, znajdujące się na 7 piętrze w 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

3 491 zł40 m² 87,28 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje z dużym balkonem, klimatyzacją i miejscem w garażu | Osiedle Harmonia Mokotów Do wynajęcia funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

560 541 zł32 m² 17 516,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siennicka

Grochów,Warszawa

620 000 zł35 m² 17 893,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Prezentowana nieruchomość to kompaktowa i przytulna kawalerka z dużą loggią (ok. 6m2). Jest bardzo dobrze doświetlona ponieważ okna wychodzą na południe. Obydwa skrzydła okna balkonowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

749 000 zł62 m² 12 080,70 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 4-pokojowe, 2 piętro w 11-piętrowym bloku z windą z 1974 roku - Targówek ul.Łojewska. Blisko do ikea, centrum handlowe, przystanki autobusowe pod blokiem, 2 przystanki do Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klimontowska

Wawer,Warszawa

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Klimontowskiej 28 o powierzchni 57 m2, znajdujące się na 1 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie jest przystosowane dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pejzażowa

Ksawerów,Warszawa

1 549 000 zł90 m² 17 211 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Ciche, tuż przy metrze Wilanowska Doskonały rozkład: - obecnie 5 pokoi, - w oryginale: * salon 27,50 m2! * kuchnia widna, osobna 7 m2, * sypialnie: 10, 11,30 i 12 m2, * łazienki: gościnna 3,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Służewiec,Warszawa

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia apartament na Służewcu, dwa pokoje z tarasem, w nowoczesnym budynku z windą, na zamkniętym terenie, w biznesowym sercu Warszawy! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jutrzenki

Salomea,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Już wolne - do natychmiastowego objęcia! kameralne osiedle - miasteczko jutrzenki atrakcyjne 3 pokoje - o powierzchni 50,5 m w dzielnicy Włochy ( Salomea) - ul. Jutrzenki 114 Ciche zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

650 000 zł51 m² 12 745,10 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w wysokim budynku z lat 80-tych zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Igańskiej Okolica spokojna, zielona. Budynek zadbany - docieplony, remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

1 099 000 zł70 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,98m zlokalizowane na Mokotowie / Sielce. Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze w sześciopiętrowym budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ludwiki

Czyste,Warszawa

599 000 zł30 m² 19 762,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1931

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnej i elegancko wykończonej kawalerki o powierzchni około 30 m , położonej przy ul. Ludwiki w Warszawie. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Winogronowa

Błonia Wilanowskie,Warszawa

7 000 zł85 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Błonia Wilanowskie odległość do Miasteczka Wilanów z pełną miejską infrastrukturą 500m. Piekarnie, sklepy osiedlowe, punkty usługowe, liczne kawiarenki, wszystko w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja gen. Antoniego Chruściela Montera

Rembertów,Warszawa

699 999 zł52 m² 13 461,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Szukasz miejsca, gdzie po prostu wnosisz walizki i zaczynasz nowy rozdział? Zapraszam do odkrycia wyjątkowego, 2-pokojowego mieszkania w sercu warszawskiego Rembertowa (ul. Chruściela Montera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kosiarzy

Wilanów Wysoki,Warszawa

1 559 192 zł128 m² 12 215,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Jeśli marzysz o dużej przestrzeni, własnym tarasie i spokojnej okolicy z zielenią za oknem to ogłoszenie jest dla Ciebie. 129 m jasnego, ustawnego wnętrza rozłożonego na 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Lirowa

Ochota,Warszawa

599 000 zł28 m² 22 354,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na spprzedaż funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na pograniczu warszaskiej Ochoty i Włoch przy ul.Rakowskiej. O mieszkaniu. Mieszkanie znajduje się na nowym zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marysieńki

Wilanów Wysoki,Warszawa

690 000 zł53 m² 13 058,30 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Pole powierzchni użytkowej lokalu wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych 52,84 m2 Pomieszczenia - salon (ok. 19,5 m2) - sypialnia (ok. 11,5 m2) - kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Służewiec,Warszawa

2 100 000 zł89 m² 23 492,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Apartament 3 pokoje/89,39 mkw Z loggią I garażem na ekskluzywnym osiedlu 'w drodze do Wilanowa'. Salon 23,26 mkw otwarty na kuchnię z jadalnią 12,83 mkw z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smocza

Wola,Warszawa

750 000 zł48 m² 15 729,90 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

(istotna informacja: pierwsze zdjęcie salonu jest wizualizacją potencjału aranżacyjnego). Polecam Państwa uwadze trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,68 m2, usytuowane na dziewiątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

786 400 zł55 m² 14 298,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań deweloperskich w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

9 000 zł68 m² 132 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Informacja dla pośredników na końcu opisu. |do wynajęcia| Przedmiotem oferty jest Luksusowy Apartament 3 pokojowy w Centrum, przy ul. Grzybowskiej 37. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krysta

Wola,Warszawa

1 250 000 zł64 m² 19 531,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na warszawskiej Woli. Osiedle zamknięte, monitorowane. Mieszkanie składa się z: -3 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Okna wschód - zachód. Widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stylowa

Wawer,Warszawa

850 000 zł34 m² 24 853,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Stylowe mieszkanie W spokojnej zielonej okolicy Duży taras | Klimatyzacja | Wysoki standard wykończenia | Kamienica po generalnym remoncie | Cicha i spokojna okolica | Dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Stegny,Warszawa

750 000 zł56 m² 13 514 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 55,5 m2 znajdujące się na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku położonym na Czerniakowie, przy ul. Czerniakowskiej 18. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

465 000 zł29 m² 16 034,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Oferuję do sprzedaży gotową do wprowadzenia kawalerkę zlokalizowaną w dzielnicy Wola, w pobliżu Lasku na Kole. Lokal będzie idealny dla singla lub pary, a także inwestora poszukującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

440 000 zł27 m² 16 473,20 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Szukasz przytulnego lokum na bliskiej Woli? Oferuję cichą kawalerkę z oddzielną kuchnią i potencjałem na 2 pokoje. Po remoncie lokal będzie atrakcyjną inwestycją na wynajem, lub tanim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

770 000 zł56 m² 13 628,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokoje 56,5 m Stegny wysoki parter + loggia Na sprzedaż przestronne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na warszawskich Stegnach. Lokal znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Maklakiewicza

Zielona,Warszawa

440 000 zł28 m² 15 558,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka z potencjałem 28,28 m Zielona okolica Prezentujemy funkcjonalne, mieszkanie z oddzielną kuchnią, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

483 448 zł26 m² 18 594,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

703 000 zł48 m² 14 645,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

659 000 zł48 m² 13 729,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o pow. 47,50 m2, położone na 2 piętrze (bez windy) w budynku z 1966 roku, zlokalizowane przy ul. Przasnyskiej. Mieszkanie w stanie do remontu (okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłączna. Prowizję agenta pokrywa właściciel najemca nie ponosi żadnych kosztów obsługi. Do wynajęcia mieszkanie 60 m przy ul. Znicza na Pradze-Południe. Układ z osobną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żegańska

Międzylesie,Warszawa

789 000 zł52 m² 15 202,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż przepiękne mieszkanie z duszą w kamienicy na Wawrze - 52m2 po remoncie! Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Wola,Warszawa

3 500 000 zł133 m² 26 335,60 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna definicja miejskiego komfortu. Przedstawiamy inwestycję, która rzuca wyzwanie tradycyjnemu budownictwu wielkomiejskiemu. Ponad 100 hektarów zielonych terenów w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pyjasa

Mokotów,Warszawa

1 700 zł32 m² 52,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 32m2 przy ul. Pyjasa na Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku bez windy. Mieszkanie składa się z pokoju, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kocjana

Groty,Warszawa

839 000 zł52 m² 16 134,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego mieszkania położonego w dzielnicy Bemowo przy ul. Kocjana 1b. Osiedle położone w otulinie zieleni i pięknych terenów zielonych. To tutaj poczujesz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Sady Żoliborskie,Warszawa

676 000 zł42 m² 16 289,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Rezerwacja Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Elbląskiej 37 na Żoliborzu (sady Żoliborskie). Atrakcyjny układ | oddzielna kuchnia z oknem | doskonale doświetlone |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

5 500 zł59 m² 93,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukają Państwo nowoczesnego apartamentu w nowym budownictwie i świetnej lokalizacji - nasza oferta na pewno przypadnie Wam do gustu! Proponujemy trzypokojowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

969 000 zł57 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 56,5 m2 i wysokości 2,59 m zlokalizowane na warszawskim Śródmieściu Muranów, ul. Jana Pawła II 66. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Wierzbno,Warszawa

640 000 zł37 m² 17 297,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie położone tuż obok stacji metra Stacja metra Wierzbno, idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Atuty: doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wawer,Warszawa

1 225 000 zł58 m² 21 120,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Warszawa | Wawer | Anin Przedstawiamy Państwu bardzo ładne, wykończone w wysokim standardzie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 z dużym balkonem. Rozkład pomieszczeń: - hol -.