dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czereśniowa

Wiktoryn,Warszawa

506 000 zł36 m² 14 059 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Kameralna 3 piętrowa inwestycja licząca 96 lokali mieszkalnych, z funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Pory

Stegny,Warszawa

1 999 000 zł137 m² 14 591,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż pięciopokojowy apartament o powierzchni 137 m2, piętro 10/10 z windą, w apartamentowcu z 2009r., przy ul. Pory, mokotów. Apartament to: * salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

1 136 000 zł71 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do kupienia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 71m2, piętro 3/5 z windą w kamienicy z 1930 r. Ochota-Filtry. Świetna lokalizacja - idealna do wynajmu krótkoterminowego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

990 000 zł78 m² 12 764,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do kupienia 3-pokojowe mieszkanie 77,56 m2, piętro 1/3, w budynku bez windy z 2000 r. Ursynów. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 pokoi i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

429 900 zł27 m² 16 041 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu ciche oraz słoneczne, w genialnej lokalizacji mieszkanie znajdujące się na Muranowie przy ul. Stawki Mieszkanie o powierzchni bliskie 25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

430 000 zł38 m² 11 315,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie przy ulicy Wolskiej do własnej aranżacji tuż przy Parku Szymańskiego - gdzie jest dużo terenów zielonych i rekreacyjnych Można kupić na kredyt - grunty uregulowane. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Chomiczówka,Warszawa

700 000 zł57 m² 12 323,90 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Do kupienia trzypokojowe mieszkanie o pow. 56,80m2, piętro 13/15, w budynku 1986r. z windą, przy ul. Nerudy, bielany. Mieszkanie składa się z trzech osobnych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bołtucia

Bemowo Lotnisko,Warszawa

572 000 zł63 m² 9 079,37 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Do kupienia mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni 63m2, piętro 2/7 w budynku z windą z 1982 roku, bemowo-Lotnisko. Mieszkanie bardzo zadbane, po ewentualnym lekkim odświeżeniu gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

385 000 zł30 m² 12 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Do kupienia wygodne studio o powierzchni 30 m2, piętro 2/3 bez windy w budynku z 1974 r. przy ul. Powsińskiej, mokotów-Sadyba. Dla singla/singielki, pary lub inwestycyjnie pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biały Kamień

Wyględów,Warszawa

8 000 zł91 m² 87,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe, o powierzchni 91 m2, piętro 1/4 z windą, 2004r., przy ul. Biały Kamień, mokotów. Doskonała lokalizacja naprzeciwko Pola Mokotowskiego. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płocka

Wola,Warszawa

1 643 000 zł103 m² 15 889,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie i rozmowę. ~ chętnie podzielę się doświadczeniem z 11 lat mojej pracy w nieruchomościach ~ Omówię preferencje i w ten sposób dobiorę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kluczowa

Bielany,Warszawa

510 000 zł46 m² 11 177 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 45,63M2,2 pok, bielany, ul.KLUCZOWA Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Wilanowska

Stegny,Warszawa

716 000 zł44 m² 16 272,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ul Wilanowskiej w budynku z 2021 r. Umiarkowana cisza, ponieważ okna nie wychodzą bezpośrednio na ulicę, a na osiedle domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rydygiera

Sady Żoliborskie,Warszawa

1 500 000 zł77 m² 19 488,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szanowni Państwo, do sprzedaży oferujemy ciche i przestronne przestronne mieszkanie na Żoliborzu (sady Żoliborskie) przy ul. Ludwika Rydygiera Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

560 000 zł52 m² 10 728 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie w kameralnym budynku przy ul. 1 sierpnia, na pograniczu Włoch i Ochoty. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z założoną księgą wieczystą. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Czerniaków,Warszawa

1 350 000 zł108 m² 12 490,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Funkcjonalne, wygodne mieszkanie dla rodziny lub wynajem w świetnej lokalizacji! Słoneczne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 108 m2 na Dolnym Mokotowie przy ul. Bluszczańskiej. Czwarte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

1 650 000 zł97 m² 16 943,90 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Oferta dostępna tylko W naszej agencji opis lokalu Prezentowane mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w wykończonym w wysokim standardzie apartamentowcu z 2018 roku, położonym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

749 000 zł62 m² 11 984 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 62,50 m2 zlokalizowane na Bemowie przy ul. Wrocławskiej, blisko ul. Radiowej. Mieszkanie usytuowane na 2-piętrze na kameralnym zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Targówek

Targówek,Warszawa

490 000 zł39 m² 12 468,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Pragnę zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z możliwością własnej aranżacji lub zlecenie naszej profesjonalnej firmie wykończeniowej z odbiorem mieszkania pod klucz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

475 000 zł50 m² 9 417 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Do sprzedania ciche, rozkładowe 2- pokojowe mieszkanie przy ul. Grochowskiej, tuż przy Rondzie Wiatraczna na warszawskim Grochowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej widnej kuchni ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Doroszewskiego

Jelonki,Warszawa

635 000 zł62 m² 10 241,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Gotowe do wprowadzenia! Atrakcyjne, jasne, dwustronne mieszkanie na warszawskich Jelonkach. Funkcjonalne z widokiem na zieleń, trzypokojowe, z oddzielną kuchnią i 2 łazienkami. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

495 765 zł35 m² 14 177 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Ogromną zaletą tego rejonu są powstające stacje metra planowana stacja Chrzanów znajdzie się zaledwie 200 metrów od M Bemowo i umożliwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Roentgena

Imielin,Warszawa

4 300 zł55 m² 78,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Śliczne mieszkanie z dużym tarasem (15m) z pięknym widokiem na zieleń. Wolne od 01-02 grudnia. Mieszkanie : "jasne" i "ciche" .Salon z aneksem kuchennym (25m) i dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drogomilska

Bemowo,Warszawa

430 000 zł36 m² 11 780,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Dwupokojowe mieszkanie, z oddzielna widną kuchnią o powierzchni 36,5 m2 usytuowane na 9 pietrze w 10 - piętrowym bloku z windą z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskim Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Muranów,Warszawa

619 000 zł47 m² 13 114,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Szukasz mieszkania ze świetnym potencjałem inwestycyjnym i szybkim dojazdem do centrum? Jeśli tak, ta oferta idealna dla Ciebie! Mam do zaoferowania fenomenalnie zlokalizowaną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

717 000 zł53 m² 13 528,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3 pokojowe, jasne (eskpozycja płd.-wsch.) mieszkanie na warszawskich Bielanach, po gruntownym remoncie, który przeszło w 2018 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śniegockiej

Powiśle,Warszawa

2 484 000 zł104 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Lokalizacja - Powiśle, solec, zielona okolica dwa Parki "sapera" i "rydza Śmigłego", treny rekreacyjny, trasy biegowe i rowerowe. W pobliżu pełna infrastruktura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

754 000 zł59 m² 12 871,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu na Pradze Południe. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia bez ponoszenia dodatkowych kosztów. W pełni wyposażone.