dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 261 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 261 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

6 000 zł60 m² 100 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Top lokalizacja - rondo daszynskiego, rondo onz, browary warszawskie, fabryka norblina. Świeżo wyremontowane - wszystko nowe-, dwupokojowe mieszkanie o pow. 60 m2, na 11 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czerniaków,Warszawa

535 000 zł46 m² 11 650,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przedstawiam mieszkanie do sprzedaży, znajdujące się w bezpośredniej okolicy centrum handlowego Best Mall na Sadybie. Ta spokojna część Mokotowa zapewnia dostęp do licznych terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Bielany

Stare Bielany,Warszawa

827 000 zł45 m² 18 501,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pragnę zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z możliwością własnej aranżacji lub zlecenie naszej profesjonalnej firmie wykończeniowej z odbiorem mieszkania pod klucz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

3 400 zł58 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 -pokojowe mieszkanie o pow. 58 m2 z oddzielną i widną kuchnią w atrakcyjnej lokalizacji - metro Młynów w odległości zaledwie 300 m. Jasne i klimatyczne wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Nowodworska,Warszawa

560 000 zł51 m² 10 882,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,46 m2, położone w spokojnej części Nowodworów, przy ulicy Odkrytej. Mieszkanie zlokalizowane w cichej i zielonej okolicy, na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

478 587 zł55 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Charakterystyka >metraż 55,01 m2 >numer E2-55 >pokoje 3 >piętro: 4 >cena 478587 zł >cena za 1 m2 - 8 700 zł Mieszkanie składa się >salon z aneksem kuchennym 20,55 m2 >pokój 10,53 m2 >pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boya-Żeleńskiego

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł57 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia 2 pokoje - 57m.kw. przy ul. Boya Żeleńskiego - przy Pl. Unii Lubelskiej Apartament dwupokojowy z garderobą z oknem ( do wykorzystania jako miejsce do pracy lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowiecka

Targówek,Warszawa

570 000 zł47 m² 12 127,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Wilno, targówek, warszawa. Mieszkanie nowe, nigdy nie zamieszkiwane lub wynajmowane. Miejsce garażowe w cenie 30 000 zł. Lokal ochrony w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Płocka

Wola,Warszawa

724 000 zł41 m² 17 658,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie i rozmowę. ~ chętnie podzielę się doświadczeniem z 11 lat mojej pracy w nieruchomościach ~ Omówię preferencje i w ten sposób dobiorę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Noakowskiego

Śródmieście,Warszawa

769 000 zł48 m² 16 077,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu przy ulicy Noakowskiego 10. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1910 roku, na 6 piętrze, drewniane podłogi, duże drewniane okna i wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wola,Warszawa

1 664 000 zł128 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulny 4 pokojowy apartament 128m2 z fantastycznym widokiem na Browary Warszawskie. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Od Właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

6 000 zł58 m² 103,45 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dynamicznie rozwijająca się dzielnica Wola spełnia wszystkie codzienne potrzeby dzięki licznym punktom handlowym i gastronomicznym. Ulice i zielone place Browarów Warszawskich pachną pieczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boboli

Mokotów,Warszawa

2 600 zł30 m² 87,25 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia przy ul. Św. Andrzeja Boboli 4. Mieszkanie Umeblowane. W skład mieszkania wchodzą: - kuchnia z oknem (częściowo otwarta na pokój), - pokój o pow. ok. 20 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szamoty

Ursus,Warszawa

598 000 zł64 m² 9 414,36 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie, idealne dla rodziny z dziećmi, pary, singla oraz inwestycyjne pod najem. Mieszkanie posiada balkon. Na osiedlu, do dyspozycji mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krochmalna

Śródmieście,Warszawa

470 900 zł36 m² 12 901 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dwupokojowe mieszkanie na przeciwko Hali Mirowskiej, wszędzie blisko :) Idealne pod wynajem, ale i do zamieszkania. Salon z oknem balkonowym, sypialnia, kuchnia w aneksie. Stan do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

575 000 zł47 m² 12 234 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

NA sprzedaż - Mieszkanie 46,8 m2- 2 pokoje Warszawa, wola, ul. Okopowa, do sprzedania: ? 2 pokoje (pokój dzienny, sypialnia) ? Widna kuchnia ? bardzo dobra lokalizacja, ? niski czynsz, ? Wspaniałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

589 200 zł29 m² 20 543,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! bez pcc! Inwestycja położona jest w sercu Bielan - klimatycznej dzielnicy z tradycjami. Ta lokalizacja łączy w sobie wszystkie zalety kameralnej i zielonej okolicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

4 200 zł58 m² 72,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta kierowana do pary z jednym lub dwójką dzieci. Właściciel rozważy obecność niedużego zwierzaka. Najem okazjonalny na minimum 1 rok. Ul. Łowicka 10 - centrum Starego Mokotowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 183 000 zł74 m² 15 986,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

W ofercie 74 m2 mieszkanie wykończone w 2017 roku w bloku z 2016 na warszawskim Wilanowie. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w kameralnym, spokojnym i bezpiecznym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

453 600 zł32 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Charakterystyka >kameralna realizacja stworzona z myślą o tych, którzy szukają mieszkania dla siebie lub pod inwestycję Mieszkanie składa się >hol - 1,67 m2 >salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Przyjaciół

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 600 000 zł90 m² 28 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

+ + Aleja Przyjaciół Pochodzenie nazwy ulicy objaśnia Jarosław Iwaszkiewicz w książce, której tutuł brzmi oczywiście "aleja Przyjaciół". Otóż stojący w Al. Ujazdowskich 11 pałacyk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Botewa

Białołęka,Warszawa

759 000 zł66 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Opis: posiadamy na sprzedaż nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie (66m2) z dużym balkonem, w pełni wykończone, z garażem oraz komórką lokatorską, usytuowane na zamkniętym osiedlu niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

530 000 zł37 m² 14 480,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,60 m , parter w niskim bloku - Warszawa, mokotów, ul. Fryderyka Joliot-Curie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - oddzielna, widna kuchnia - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Wierzbno,Warszawa

2 299 000 zł96 m² 23 972,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Oferta kierowana jest do osób ceniących elegancję i oryginalność. Odrestaurowana kamienica znajdująca się w części Starego Mokotowa. Apartament w stanie deweloperskim do dowolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

475 000 zł49 m² 9 753,59 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie z dużą loggią i nowa kuchnią usytuowane na 5 piętrze w siedmiopiętrowym budynku z 2003 roku na warszawskiej Białołęce z garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

322 000 zł23 m² 13 861,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 23,23 m2 zlokalizowane w dzielnicy Mokotów przy ul. Chełmskiej. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Daniłowskiego

Bielany,Warszawa

361 000 zł28 m² 12 939 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż jasne i w dobrym stanie mieszkanie o powierzchni 27,9m2 na Bielanach przy ul. Daniłowskiego. Atuty nieruchomości: - lokalizacja - Otoczenie - Komunikacja - Zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Płatków Róż

Mokotów,Warszawa

1 256 400 zł67 m² 18 702 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie na Dolnym Mokowie. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Do mieszkania przynależy duży ogródek. Termin oddania II kwartał 2024r. Pełnie zieleni osiedle zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konopacka

Praga-Północ,Warszawa

549 000 zł35 m² 15 686 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Konopackiej Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 35 m2, na którą składa się: - pokój z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

920 000 zł48 m² 19 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Moso Luxury Real Estate Agency ma przyjemność zaprezentować mieszkanie przy ulicy Marszałkowskiej. Wspaniale zlokalizowany 2-pokojowy apartament (o powierzchni 48 m2) przy ul. Marszałkowskiej 140,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kickiego

Praga-Południe,Warszawa

485 000 zł49 m² 9 879,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 2 Oddzielne Pokoje | 49 m2 | Widna Kuchnia Oddzielna | Łazienka z Oknem | Mieszkanie Dwustronne | Wschód - Zachód | Piwnica | 3 Piętro z 3 | Bez Windy | Kamienica z 1961 Roku |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pavarottiego

Białołęka,Warszawa

482 000 zł40 m² 12 202,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Białołęki Mieszkanie położone jest na nowym osiedlu przy ulicy Pavarottiego w Warszawie, 100 m od przystanku autobusowego, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

10 500 zł100 m² 105 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Moso Luxury Real Estate Agency ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, nowo urządzony, 4-pokojowy apartament 100 m2 w doskonałym miejscu. W apartamencie znajdziemy: -salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miodowa

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł39 m² 96,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Starym Mieście, z widokiem a ul. Miodową. Kilka minut pieszo do Rynku Starego Miasta oraz ul. Długą do stacji Metro Ratusz. Mieszkanie dwupokojowe, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katalońska

Stegny,Warszawa

3 500 zł64 m² 55,12 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 mkw. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Mokotowie (stegny), przy ul. Katalońskiej. Nieruchomość znajduje się na 9. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

479 000 zł45 m² 10 576,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez pcc! Projekt jednego z największych graczy na scenie europejskiego rynku nieruchomości. Deweloper o ugruntowanej pozycji to pewna inwestycja i luksus wiążący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Bródno,Warszawa

450 000 zł38 m² 11 873,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mamy przyjemność zaprezentować widne, ciche i przytulne, dwu pokojowe mieszkanie na Warszawskim Bródnie. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku przy ul. Chodeckiej.

Szczegóły ogłoszenia