dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

720 000 zł48 m² 14 888,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o pow.48,36m2 na III kondygnacji w X -piętrowym budynku z 1970r. ( z dwoma windami), saska Kępa, ul. Międzynarodowa. Składa się z 3 pokoi: salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

559 000 zł33 m² 16 939,40 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m z balkonem, zlokalizowane przy ul. Kłobuckiej 8C na warszawskim Ursynowie. Lokal znajduje się na 6. piętrze w budynku z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleja gen. Antoniego Chruściela Montera

Rembertów,Warszawa

560 000 zł47 m² 11 940,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2 pokoje Serce Rembertowa Blisko stacji pkp Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal w sercu Rembertowa. Mieszkanie: mieszkanie położone przy ul. Chruściela 37/39 ma dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Zacisze,Warszawa

519 000 zł26 m² 19 961,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o powierzchni 26 m2 z 23 m2 ogródkiem wykonane w wysokim standardzie. Blisko Kolej podmiejska (ząbki 400 m) Bez podatku pcc - rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliska

Śródmieście,Warszawa

639 000 zł29 m² 21 989 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

639 000 pln | sprzedaż | 2 pokoje | 29,02 m2 | warszawa | śliska Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze 4 piętrowego budynku przy ul. Śliskiej w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Anin,Warszawa

7 000 zł80 m² 740 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowy apartamentowiec W VILLI anin blisko centrum i blisko lasu Apartament w kameralnej zabudowie Starego Anina zaledwie ok. 10 km do Centrum Warszawy. Mieszkanie wyremontowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyborska

Gocław,Warszawa

854 000 zł55 m² 15 527,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, gocław, ul. Międzyborska 23 Metraż: 53,8 m2 Piętro: 1/10 Rok budowy: 2003 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 854 000 zł Czynsz: 656 zł Zarządca:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Taneczna

Ursynów,Warszawa

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia apartament 2 pokojowy wykończony w wysokim standardzie na osiedlu Wille Taneczna. Mieszkanie o powierzchni 42m2 na II piętrze w budynku z 2020 r. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 599 000 zł77 m² 20 766,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

We speak pl / ukr / ru / eng Opis: na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 77 m , znajdujące się na parterze w spokojnym i strzeżonym osiedlu z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyłęcka

Włochy,Warszawa

699 000 zł48 m² 14 611,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Wyłącznie u mnie! Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

460 000 zł29 m² 15 862,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Oferujemy do sprzedaży uroczą kawalerkę o powierzchni 29m2, zlokalizowaną przy ul. Czerskiej 17 na warszawskim Mokotowie, mieszczącą się w budynku z 1957 r. Mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Staffa

Bielany,Warszawa

1 420 000 zł54 m² 26 296,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bezczynszowe! Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe mieszkanie które znajduje się w kameralnej części Starych Bielan przy ul. Staffa 73, z dużym ogródkiem oraz wolno stojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

879 000 zł49 m² 17 905,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Obniżona cena 879,000 tys. w kamienicy na Górnym Mokotowie. Unikatowe, przestronne mieszkanie na poddaszu o pow.49,09 m2 na Starym Mokotowie, w przedwojennej kamiennicy z 1936r. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

730 000 zł54 m² 13 496 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w dogodnej lokalizacji, zaraz obok stacji pkp ursus. Sprzedaż na zasadach cesji. Oddanie do użytkowania planowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Południe,Warszawa

1 800 zł66 m² 27,48 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: przestronne mieszkanie 3-pokojowe Praga-Południe Oferuję do wynajęcia komfortowe, rodzinne mieszkanie o powierzchni 65,5 m , położone w świetnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Służewiec,Warszawa

6 000 zł62 m² 96,77 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 62m2, piętro 7/7 z windą, w budynku z 2012r. przy ul. Jana Pawła Woronicza, ksawerów, mokotów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Zwierzęta mile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

938 000 zł56 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 5 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na Bielanach. Wejście do klatki zabezpieczone domofonem. Na powierzchnię mieszkania składa się: -2 pokoje: salon 16,3m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Niedźwiadek,Warszawa

900 000 zł57 m² 15 884,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w nowym budynku (2020) niedaleko pkp Ursus. Mieszkanie: salon z aneksem kuchennym ok. 24 m2 (lodówka, kuchenka, piekarnik, zmywarka) sypialnia ok. 12 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 221 347 zł123 m² 9 898,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szukasz alternatywy dla mieszkania, która zachwyci Cię od pierwszego wejrzenia? Przestronna, 5-pokojowa przestrzeń, gdzie każdy detal został przemyślany z myślą o najwyższym komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczęśliwice,Warszawa

4 000 zł65 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 65 m2, piętro 1/3 bez windy, w budynku z 1999 r. przy ul. Włodarzewskiej, ochota Szczęśliwice. Mieszkanie po gruntownym odświeżeniu, umeblowane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedzikówny Inki

Wola,Warszawa

798 000 zł52 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Zapraszam na Dzień Prezentacji po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią w świetnej lokalizacji obok Metra Księcia Janusza o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

382 000 zł21 m² 17 959,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

*Wyłącznie u nas* Szukasz umeblowanego mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> Potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Stary Mokotów,Warszawa

3 700 zł56 m² 66,07 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 56 m2, piętro 2/5 w kamienicy z windą z 1936r. przy Al. Niepodległości, stary Mokotów. Idealne dla pary lub singla/singielki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Bródno,Warszawa

617 987 zł45 m² 13 733 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

44,62m2 | 2 pokoje + Loggia możliwość obejrzenia mieszkania Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródno 8 minut pieszo do skm Zamieszkaj na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

3 890 zł60 m² 64,83 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 60 m2, na które składa się: - duży salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - Łazienka z wanną i wc - Przedpokój z szafą Mieszkanie jest o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

999 000 zł58 m² 17 283,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokojowe mieszkanie na Mokotowie, o pow. 57,8 m2, usytuowane na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1978 r. (Rama H). Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (południe-zachód). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Bielany,Warszawa

1 999 zł18 m² 111,06 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazja! tylko umowa najmu okazjonalnego! Metro Słodowiec 1 min. Obok pełna infrastruktura - sklepy, usługi, szkoły, restauracje, kawiarnie, bazarek, przychodnia, siłownia, ścieżki rowerowe itp. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Doroszewskiego

Bemowo,Warszawa

764 000 zł62 m² 12 398,60 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

W skrócie: na sprzedaż bardzo zadbane i ciche 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , na drugim piętrze, w 11-piętrowym bloku na warszawskim Bemowie. Mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostroroga

Wola,Warszawa

1 700 000 zł80 m² 21 330 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Aktualnie mieszkanie zostało zaaranżowane jako mieszkanie 3 pokojowe. Jednak można przywrócić pierwotny 4 pokojowy układ mieszkania, co przedstawia załączony plan mieszkania. Komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wschodu Słońca

Włochy,Warszawa

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Eleganckie, jasne i gotowe do zamieszkania! (osiedle Aurora) | Balkon 10 m | Wschodu Słońca 7a | Włochy | 4.piętro Link do prezentacji video - Informacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

1 670 000 zł69 m² 24 202,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nie biorę pod uwagę współpracy z agencją nieruchomości. English below Mieszkanie w zabytkowej kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

1 020 000 zł63 m² 16 190,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie mieści się na 5 piętrze w bloku z 2003 roku. Blok dobrze utrzymany, zadbane klatki schodowe , windy i teren wokół bloku. Blok ogrodzony z monitoringiem i ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

710 000 zł49 m² 14 489,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy Państwu przytulne dwupokojowe mieszkanie na zielonej Białołęce. Mieszkania o powierzchni 49m2, usytuowanego na 2. piętrze w czteropiętrowym budynku z 2016 roku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

4 342 zł43 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowy apartament o pow.43,42 m2 na 4 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bakalarska

Włochy,Warszawa

1 004 300 zł66 m² 15 134,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprawdź dlaczego warto wybrać nas! 0%pcc. Brak prowizji. Oddanie do użytku w IV kwartale 2025 roku. Zaletą mieszkania są dwa balkony 5,5 i 11,68 mkw. Mieszkania: szeroki wybór układów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Warszawa

1 135 000 zł42 m² 27 023,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Bardzo ładnie zaprojektowane i zaaranżowane 2 pokojowe mieszkanie, po remoncie, w cichej części zadbanej kamienicy. Przestronny salon, częściowo połączony z kuchnią i z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Laskowa

Wola,Warszawa

580 000 zł42 m² 13 975,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Witam serdecznie Państwa, mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Układ pomieszczeń: - salon ( 22.83 m2 ) - Kuchnia ( 8.4 m2 ) - Łazieka z WC ( 3.08 m2 ) - Przedpokój ( 6.71 m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Trakt Nadwiślański

Białołęka,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie z miejscem parkingowym rewelacyjnie położone 2 - pokojowe mieszkanie 40 m2 w samym sercu białołęki przy ulicy trakt nadwiślański na nowo powstałym osiedlu życzliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cybisa

Ursynów,Warszawa

1 100 000 zł74 m² 14 864,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 4-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1979 roku zlokalizowane w Warszawie w dzielnicy Ursynów przy ul. Jana Cybisa. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żywnego

Mokotów,Warszawa

615 000 zł36 m² 17 083,30 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m , parter w 12-piętrowym bloku z windą z 1969 roku- warszawa, mokotów, ul. Wojciecha Żywnego. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

680 000 zł28 m² 24 028,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,30m2 usytuowane na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku 1965 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Mordechaja Anielewicza. Bloku po ociepleniu i ma nową.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij