dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 261 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 261 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

836 000 zł76 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Czteropokojowe mieszkanie na osiedlu Słoneczne Skorosze. Usytuowanie mieszkania powoduje, że nie słychać hałasów ze Skoroszewskiej. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

3 950 zł59 m² 66,95 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na 6 piętrze apartamentowca, na strzeżonym i monitorowanym osiedlu. Budynek jest wykończony w wysokim standardzie, na klatkach gres i marmur. W kompleksie znajduje się duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

499 000 zł38 m² 13 131,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Dwupokojowe mieszkanie na Woli, o pow. 38 m2, usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku bez windy z lat 60-tych. Mieszkanie z pokojem przechodnim, po generalnym remoncie w 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

439 000 zł38 m² 11 552,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży mieszkanie 38 m2 z oddzielnymi dwoma pokojami i oddzielną, zamykaną kuchnią. V piętro w wieżowcu, z wyjątkowym, niczym niezasłoniętym widokiem za oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

1 840 000 zł98 m² 18 871,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 97,5 m2 do własnej aranżacji w eleganckim budynku na Saskiej Kępie, wraz z miejscem parkingowym w garażu oraz komórką lokatorską! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kokoryczki

Praga-Południe,Warszawa

549 000 zł40 m² 13 725 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio " cena brutto Na sprzedaż mieszkanie (inwestycyjne z 23% vat! do odliczenia). 2 pokoje, po generalnym remoncie. (remont wykonano w I kwartale 2022 r.). Pełna własność. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Belgradzka

Natolin,Warszawa

849 000 zł59 m² 14 488 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ursynów / Natolin. 59m2, 2 pokoje, miejsce garażowe. Mieszkanie urządzone w indywidualnym stylu, z wysokiej jakości materiałów. Bardzo dobra lokalizacja -metro kilka kroków od mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

1 609 405 zł62 m² 25 783,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rozkład Apartament o powierzchni blisko 63 m2 znajduje się na czwartym piętrze. Przestrzeń zaplanowana została na część dzienną, tworzącą salon połączony z aneksem kuchennym. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

659 000 zł75 m² 8 786,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość kupna mieszkania na kredyt : Krótko: szybka sprzedaż | Białołęka - Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Powsin,Warszawa

1 130 000 zł70 m² 16 119,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

1 130 000 zł | sprzedaż | 70,1 m2 | mieszkanie Z garażem | 3 pokoje | powsin | andrutowa gotowy produkt inwestycyjny. Obecnie mieszkanie jest wynajmowane - możliwość podpisania umowy Z obecnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ciechocińska

Sadyba,Warszawa

594 000 zł52 m² 11 534 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Dwupokojowe mieszkanie położone w budynku z lat 90, przy ulicy Ciechocińskiej na Sadybie, położone na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie jest narożne, ciepłe i widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

4 000 zł54 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe na planie studio - Pow. 55 m2 - Idealne dla singla lub pary - Świetna lokalizacja - Górny Mokotów - Metro wilanowska Oferujemy na wynajem mieszkanie z klimatyzacją, z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zamoyskiego

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł51 m² 117,65 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[eng. below] Do wynajęcia eleganckie i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 51 m2 sypialnią, łazienką oraz salonem z aneksem kuchennym z przynależnym miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wesoła

Wesoła,Warszawa

447 000 zł36 m² 12 348,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania o powierzchni 36 m2 w stanie deweloperskim w kameralnym budynku w Wesołej. Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zawady,Warszawa

1 450 000 zł115 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Mam dziś do zaoferowania Państwu apartament z pięknym tarasem na prywatnym osiedlu w Wilanowie! informacje O nieruchomości: mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 115 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Instalatorów

Ochota,Warszawa

930 000 zł67 m² 13 880,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie przy Parku Szczęśliwickim z dwoma tarasami i dużym ogródkiem. Świetna opcja życia w mieście z ogrodem blisko centrum. 67 m2 plus 43m2 ogrodu. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czereśniowa

Wiktoryn,Warszawa

506 000 zł36 m² 14 056 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2% Gotowe do odbioru! 2 pokoje 36,00 m2 Cena: 506 000zł Oddano do użytku Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: 39 000 zł Liczba poziomów garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

775 000 zł61 m² 12 704,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

*wyłącznie U nas* Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, jasnego mieszkania wykończonego w dobrym standardzie. Funkcjonalna nieruchomość znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Domaniewska

Służewiec,Warszawa

513 750 zł34 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Pragnę zaprezentować Państwu przestronny lokal z możliwością własnej aranżacji lub zlecenie naszej profesjonalnej firmie wykończeniowej z odbiorem mieszkania pod klucz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

359 000 zł31 m² 11 580,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 31m2 zlokalizowane na Targówku / Bródno. Tuż obok metra. Nieruchomość znajduję się na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota

Śródmieście Północne,Warszawa

25 000 zł133 m² 187,97 zł/m²

 

Piętro:26/52

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do wynajmu przestronnego apartamentu o powierzchni 133m2, zlokalizowanego na 23 piętrze z panoramicznym widokiem na północny-zachód w prestiżowym budynku przy ulicy Złotej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Francuska

Saska Kępa,Warszawa

860 000 zł43 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Lokal położony na parterze w kamienicy wzniesionej w 1951 roku. Okna z ekspozycją południowo - zachodnią wychodzą na cichy, zadbany ogród stanowiący część wspólną mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł56 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

/ we speak english, ukrainian and russian / mieszkanie W kamienicy przy ul. Nowogrodzkiej - samo centrum miasta! idealna lokalizacja budynek: - wybudowana w latach 30-tych - przedwojenna kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

899 000 zł46 m² 19 543,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wysokiej klasy apartament 2 pokojowy położony na bliskim Żoliborzu. Wysoki na prawie 3 m, bardzo widny, z widokiem na drzewa. Ma rolety zewnętrzne. Salon z dużym aneksem kuchennym, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

611 000 zł50 m² 12 123 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50,04m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku z 2020roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Na powierzchnię mieszkania składa się: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

3 500 000 zł145 m² 24 137,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1890

Westate przedstawia elegancji apartament w prestiżowej kamienicy przy ul. Chmielnej 26 Apartament w kamienicy z windą z 1890 r. z oknami skierowanymi na ul. Chmielną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bemowo

Bemowo,Warszawa

950 000 zł75 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mam przyjemność zaprezentować przestronną 3 pokojową nieruchomość o powierzchni 75 m2 usytuowaną w zielonej części Bemowa, niedaleko lasu. Dużym atutem jest bliskość do pętli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

468 000 zł30 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

English version below. Bezpośrednio! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe - salon z aneksem kuchennym oraz częścią sypialną na granicy Mokotowa i Ochoty! Idealna propozycja dla par, singli lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nasielska

Praga-Południe,Warszawa

420 000 zł38 m² 11 052,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferuję na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 38 mkw, zlokalizowane na 3., najwyższym piętrze w budynku mieszkalnym przy ul. Nasielskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Strona Kupująca obsługiwana jest bezprowizyjnie. Trzypokojowe mieszkanie 47,60 m2 blisko metra Młociny. Warszawa, bielany, ul. Kasprowicza. Mieszkanie do remontu. Zostały wymienione piony, grzejniki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Piękna

Śródmieście Północne,Warszawa

2 530 zł20 m² 126,37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowoczesne w pełni umeblowane studio / kawalerka po remoncie w 2020 r. idealnie zlokalizowane w ścisłym centrum Warszawy - kamienica ul. Piękna 31/37. * 20,02 m2 * * 1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Warszawy

Ursus,Warszawa

545 000 zł50 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Ursusie na Bohaterów Warszawy Metraż: 50 m2 Piętro: 3 z 3 Rok budowy: 1961 Materiał: cegła Stan prawny: odrębna Własność z kw Po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

3 900 zł43 m² 90,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*english below* Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w kamienicy w sercu Starego Mokotowa, 4 min pieszo od stacji metra Racławicka, parking! Mieszkanie jest tuż po generalnym remoncie, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 230 000 zł97 m² 12 654,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy na prezentację! Na sprzedaż nowoczesne, przestronne dwupoziomowe mieszkanie, znajdujące się przy ul. Jagiellońskiej 4 w Warszawie, tuż przy Metrze Stadion Narodowym. Cena 1 230 000 pln,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tamka

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł68 m² 43,80 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam mieszkanie do wynajęcia znajdujące się w Śródmieściu, przy zbiegu ulic Tamka oraz Kopernika. Cechuje się one świetną lokalizacją i dostępem do wszelkich usług, sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

549 000 zł41 m² 13 293 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Szukasz idealnego mieszkania w kamienicy? W doskonałym komunikacyjnie miejscu? Oto 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o świetnym rozkładzie przy ul. Grójeckiej, tuż przy Placu Zawiszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wesoła

Wesoła,Warszawa

437 000 zł42 m² 10 355,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania o powierzchni 42 m2 w stanie deweloperskim w kameralnym budynku w Wesołej. Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Husa

Białołęka,Warszawa

549 000 zł61 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 3-pokojowe. Lokal ma 61m2 w bardzo wygodnym układzie, dwa pokoje + salon z otwartą kuchnią , duży przedpokój, balkon z dwoma wyjściami na całej długości mieszkania 10m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

813 000 zł58 m² 14 017 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do obejrzenia. Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym wykończeniem i wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Geodezyjna

Białołęka,Warszawa

786 000 zł74 m² 10 588,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3 pokoje, 80 M2 prywatnego, zadbanego ogródka oraz 40 M2 tarasu! duże miejsce postojowe, 13 M2 komórka, zadbane osiedle, sympatyczni sąsiedzi, plac zabaw dla dzieci, ochrona. O mieszkaniu: jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

689 000 zł57 m² 12 087,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe, przestronne i słoneczne mieszkanie na Sadybie. Usytuowanie na 1. piętrze 4-piętrowego budynku. Powierzchnia 57 m2 składa się z: - pokoju głównego.