dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 279 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 190 000 zł55 m² 21 519 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie ponad 60mkw. w ścisłym centrum Warszawy. Mieszanie znajduje się na piątym piętrze w bloku powojennym, gdzie znajduje się winda oraz przynależy do niego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

750 000 zł42 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty tel. Jasne i ciche dwupokojowe mieszkanie o pow. 42,5 m2 w Miasteczku Wilanów Podstawowe informacje: mieszkanie wykończone w nowoczesnym stylu i wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

777 000 zł60 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 5-pokojowe 60 m : Metro M2 Płocka (warszawa, wola) przystosowane do wynajmu, z aktywnymi umowami do września 2023 r. [pl] + Balkon + Piwnica + Parking + Fragment klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tokarza

Bródno,Warszawa

480 000 zł46 m² 10 344,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Świetna oferta na inwestycję pod wynajem. Oferuję do sprzedaży ładne, zadbane dwupokojowe mieszkanie o pow. 46,4m2 na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą na warszawskim Targówku (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

600 000 zł39 m² 15 536 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane w spokojnej części Bemowa, 5 minut od planowanej stacji metra. za zakup. Mieszkanie o powierzchni 38,66 m2m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzech Budrysów

Ochota,Warszawa

579 900 zł46 m² 12 606,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Dwustronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 z balkonem na Ochocie. Podstawowe informacje: przestronne mieszkanie z balkonem w cichej kamienicy na przyjaznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszno

Wola,Warszawa

1 300 000 zł78 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 77,9 m2, zlokalizowane w apartamentowcu z 2008 roku, u zbiegu ulic Al. Solidarności i ul. Leszno, na pograniczu Śródmieścia i Woli. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

6 000 zł40 m² 150 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Krochmalnej na Woli. Nieruchomość znajduje się na 6. (z 9) piętrze, ma 40 mkw i składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 125 000 zł106 m² 10 613,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Nieruchomość w cichej i spokojnej okolicy idealna dla osób, ceniących spokój. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ursynów,Warszawa

810 000 zł58 m² 13 965,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Komfortowe mieszkanie w zielonej części Ursynowa- kabat,na skraju Parku i terenów rekraacyjnych. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

636 000 zł48 m² 13 305,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż klimatyzowane mieszkanie dwupokojowe z oddzielna kuchnią z oknem w budynku z 2020 roku. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

599 000 zł39 m² 15 241,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedam 2 pokojowe ustawne mieszkanie blisko Galerii Mokotów. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony świata Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

1 550 zł17 m² 91,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka na czwartym piętrze bloku przy ul. Szegedyńskiej 1. *Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz łazienki z wc. *Obok budynku delikatesy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

482 000 zł40 m² 12 168,60 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Osiedle Next Ursus zlokalizowane jest ok 800 metrów od stacji Warszawa Ursus Północny (stacja km). W ciągu kilku minut samochodem lub rowerem można dojechać do stacji skm Warszawa Ursus (linia S1).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

690 000 zł40 m² 17 119,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39,72 m2, położone w doskonałej lokalizacji na warszawskim Żoliborzu ul. Kaliny Jędrusik, zachwyca swoim urokiem i funkcjonalnością. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielany,Warszawa

560 000 zł36 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu wyremontowanego w zeszłym roku, dwupokojowego mieszkania na Bielanach, 200 metrów od Metra Wawrzyszew. Oferta idealna zarówno dla inwestora, który chciałby mieszkanie wynająć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wierzbno

Wierzbno,Warszawa

5 500 zł90 m² 61,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od sierpnia 2023r. Do wynajęcia przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,87m2, na osiedlu Marina Mokotów. Lokal znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

496 000 zł38 m² 13 052,60 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Do sprzedania ładne, komfortowe mieszkanie z balkonem i piwnicą w dobrym punkcie na Bielanach. W pobliżu Las Bielański, uksw, wolumen. Mieszkanie składa się z: - pokoju o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w świetnej lokalizacji - metro Wierzbno, tramwaje i autobusy w odległości kilku minut pieszo. Budynek ogrodzony - możliwość parkowania samochodu w cenie najmu. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Wyczółki,Warszawa

990 000 zł67 m² 14 776,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty tel. Do sprzedania, nowy i w pełni urządzony 3-pokojowy apartament o pow. 67 m2 na Ursynowie przy ul. Kłobuckiej. Podstawowe informacje: trzypokojowe mieszkanie zawiera salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

510 000 zł49 m² 10 408,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Spółdzielcze mieszkanie własnościowe o powierzchni 49m przy ul. Antoniego Magiera na warszawskich Bielanach. Rok budowy bloku 1963. Okna i parapety wymienione na nowe. Reszta do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

5 000 zł70 m² 71 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe, jasne mieszkanie, umeblowane, w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Żytniej na Warszawskiej Woli. Lokalizacja: apartament znajduje się w świetnej lokalizacji. Wokół bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 219 000 zł75 m² 16 253,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Avenue Estate prezentuje 3 pokojowe, unikatowe mieszkanie z dwoma tarasami w Miasteczku Wilanów! nieruchomość Mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze 4 piętrowego budynku, na końcu odrębnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimczaka

Błonia Wilanowskie,Warszawa

5 900 zł84 m² 70,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 84 m2, piętro 2/4 z windą w budynku z 2009 r. przy ulicy Klimczaka, wilanów. Mieszkanie jest ciche, przestronne, funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł82 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy, 3- pokojowy apartament o powierzchni 82 m2, zlokalizowany przy ul. Słomińskiego. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w budynku apartamentowym z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Srebrna

Wola,Warszawa

630 000 zł39 m² 16 087,80 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Opis: oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,16 m położone w doskonałej lokalizacji na warszawskim Woli, przy ul. Srebrnej. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Targówek,Warszawa

550 000 zł39 m² 14 102,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,7m2, usytuowane na 10 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku przy ulicy Chodeckiej. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprowicza

Stare Bielany,Warszawa

1 386 000 zł90 m² 15 320 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 90,47 m , 4 piętro w 4-piętrowej kamienicy bez windy z 1956 roku -warszawa, bielany, ul. Jana Kasprowicza. Na powierzchnię mieszkania składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszno

Śródmieście,Warszawa

1 300 000 zł78 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żuromińska

Bródno,Warszawa

545 000 zł58 m² 9 396,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3- pokojowego mieszkanie z balkonem 8 minut spacerem od Metra Kondratowicza W bliskim otoczeniu przystanki autobusowe i tramwajowe, a przy tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mozarta

Mokotów,Warszawa

2 350 zł39 m² 60,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować fantastycznie zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 39 mkw tuż przy metrze Służew. Duża kawalerka z wydzielonym miejscem na łóżko, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Głębocka

Grodzisk,Warszawa

630 000 zł58 m² 10 882,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Podstawowe informacje Ciche, słoneczne, dwustronne mieszkanie dla rodziny na Zielonej Białołęce dostępne od zaraz. Zalety nieruchomości 2-kondygnacyjny budynek, mieszkanie z nowoczesnym systemem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

755 100 zł69 m² 10 999,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

od dewelopera * bez podatku * bez prowizji dla kogo? Czy poszukujesz dla siebie komfortowego mieszkania? Czy zależy Ci na bliskości komunikacji? Czy 10 min. do metra to w sam raz? Czy cenisz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Południe,Warszawa

2 100 zł46 m² 45,65 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne mieszkanie w doskonałej lokalizacji komunikacyjnej, przy parku Polińskiego. Układ mieszkania: duży pokój połączony z przedpokojem - wyjście na bardzo duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

1 033 905 zł62 m² 16 600,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkanie z rynku pierwotnego, 0% prowizji dla kupującego. Osiedle ulokowane jest w sercu Mokotowa, obok ulicy Domaniewskiej i Zdziechowskiego, niedaleko Galerii Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

550 000 zł33 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 znajdujące się w budynku typu galeriowiec przy ulicy Jarosława Dąbrowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

600 107 zł27 m² 21 990 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

0% prowizji i podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. W ofercie mam dla Państwa kawalerkę w okolicach Alei ken. Inwestycja ta jest wyjątkowa - do stacji Metro Kabaty idzie się tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Karmelicka

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł27 m² 93 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz kawalerka 27 m2 na Muranowie, przy ul. Karmelickiej róg Anielewicza. Składa sie z pokoju, ciemnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki z prysznicem. Umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

680 000 zł56 m² 12 104 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

English - down below Elegancki 2-pokojowy Apartament na sprzedaż w doskonałej lokalizacji przy ulicy Ludwika Kondratowicza 18, warszawa Cena: 680 000 pln Rodzaj nieruchomości: apartament Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

449 000 zł36 m² 12 369,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,30m2 zlokalizowane na Pradze Północ / Nowa Praga Tuż obok stacji Metra Dworzec Wileński. Budynek wybudowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Raków,Warszawa

512 610 zł38 m² 13 529 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Osiedle jest zlokalizowane zaledwie kilka minut od stacji wkd Raków, i zaledwie 10 min od.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij