dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 262 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 262 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

4 499 zł45 m² 99,98 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Odnowione, jak nowe!, mieszkanie W doskonałej lokalizacji, 3 min. DO stacji metra dworzec gdański. Duży 45-metrowy taras! apartamentowiec, wysoki standard! piękne, zielone I zadbane patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wesoła

Wesoła,Warszawa

497 000 zł45 m² 10 947,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania z ogródkiem o powierzchni 45,4 m2 w stanie deweloperskim w kameralnym budynku w Wesołej. Istnieje możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mehoffera

Nowodworska,Warszawa

579 000 zł62 m² 9 338,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Mieszkanie o powierzchni 62 m2 składa się z: * Salonu z wyjściem na balkon, * Dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

2 799 zł38 m² 73,66 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania na wynajem w ścisłym Centrum Warszawy? Otoczonego zielenią, z dużym balkonem i bardzo cichego? Mamy dla Ciebie świeżo wyremontowane 2 pokoje przy Alejach Jerozolimskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Służew,Warszawa

7 900 zł140 m² 56,43 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament położony w topowej mokotowskiej lokalizacji. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 140 m2 składa się z kuchni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

520 000 zł34 m² 15 240,30 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe, funkcjonalne i słoneczne mieszkanie w samym sercu Warszawy - przy ul. Chłodnej 11. Mieszkanie zostało gruntownie wyremontowane (m.in. nowa elektryka, hydraulika, gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

535 000 zł38 m² 14 191 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,7 m2 , zlokalizowane w Ochocie przy ul. Mołdawskiej. Mieszkanie jest usytuowane na 8 piętrze w 10-piętrowym budynku. W klatce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

1 040 000 zł65 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 65 m2 z balkonem 9,69 m2 usytuowane w bloku pod adresem Alternatywy 7. Mieszkanie odnowione, gotowe do wprowadzenia. Jeden właściciel od 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tarnowiecka

Gocław,Warszawa

888 000 zł96 m² 9 202 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Biuro ładna willa nieruchomości prezentuje oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu gocławka zamknięta prestiżowa enklawa na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie bez windy dwupoziomowe 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

479 000 zł27 m² 17 741 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja! W skrócie: - ul. Broniewskiego 95 / Bielany - kawalerka z wydzieloną sypialnią / 27m2 - Budynek z 1972 roku - Mieszkanie po generalnym remoncie- jeszcze przez nikogo nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dygata

Żoliborz,Warszawa

1 157 000 zł52 m² 22 122,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie na Żoliborzu Artystycznym. Salon z otwartą, widną kuchnią i wyjściem do zagospodarowanego ogródka, ustawną sypialnia, łazienka z prysznicem. Dużo szaf.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

720 000 zł39 m² 18 461,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Stary żoliborz - Trójstronne, ciche mieszkanie z balkonem położone w kamienicy tuż przy parku. Stacja metra Plac Wilsona 5 min. spacerem, niedaleko Teatr Komedia, park im. Żeromskiego. liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czumy

Jelonki,Warszawa

3 300 zł51 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Gen. Waleriana Czumy na warszawskim Bemowie (jelonki). Nieruchomość ma 51 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ziemowita

Targówek,Warszawa

1 250 zł10 m² 125 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio przy ul. Ziemowita 4a. *Piętro 1. *Ogrzewanie miejskie. *Cicha, zielona okolica. *Niedaleko Park Michałowski, skwer Michała i Marii Radziwiłłów, boisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Idzikowskiego

Czerniaków,Warszawa

560 000 zł35 m² 15 819,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Opiekun oferty tel. Rozkładowa i cicha kawalerka z własnym miejscem postojowym w garażu podziemnym. Podstawowe informacje: prezentowana nieruchomość znajduje się na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Wawrzyszew,Warszawa

619 000 zł48 m² 12 762,90 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,5m2 plus piwnica usytuowane na 7 piętrze w budynku z windą zlokalizowane na warszawskich Bielanach- wawrzyszew ul. Hansa Christiana Andersena. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie o pow. 70 m2, garaż, balkon - Idealne dla pary lub singla - Metro Wilanowska, ul. Bukowińska Do wynajęcia jasny, przestronny, 3-pokojowy apartament o pow. 70 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płużnicka

Białołęka,Warszawa

2 700 zł38 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

* białołęka - blisko zjazdu na most Północny * ul. Płużnicka * dwa pokoje * 37,80 m2 * duży balkon * garaż w cenie * ** gotowe do objęcia do zaraz ** Oferujemy do wynajęcia, nowe, widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Praga-Północ,Warszawa

890 000 zł69 m² 12 857,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Dwupoziomowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy przy Ząbkowskiej, doskonały zakup inwestycyjny Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie przy ul. Bluszczańskiej. Nieruchomość ma 36 mkw i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2pokojowe mieszkanie tuż po remoncie, zlokalizowane na Pradze Południe, blisko Szpitala Wojskowego. Składa się z dużego pokoju, sypialni, oddzielnej widnej kuchni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Służew,Warszawa

2 100 zł32 m² 65,62 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów - mieszkanie dla singla lub pary blisko stacji metro-służew; kompaktowe mieszkanie składające się z pokoju 15 mkw (z oknem balkonowym, strona wschodnia) z aneksem kuchennym, małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kierbedzia

Sielce,Warszawa

1 000 000 zł48 m² 20 890 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) oferta bez prowizji od kupującego Oferta na wyłączność. Mieszkanie nadaje się zarówno na cele inwestycyjne (przez ostatnie 5 lat było.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różyckiego

Mokotów,Warszawa

545 000 zł34 m² 15 797,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż ciche mieszkanie z balkonem 400 metrów od Metra Racławicka! 15 min spacerem od Parku Pole Mokotowskie! 10 minut spacerem od sgh-u. Idealny układ! 2 oddzielne pokoje + kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

6 600 zł93 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład Apartament składa się z obszernrgo salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, dwóch sypialni, 2 łazienek i holu. Standard Wysoki standard wykończenia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Ksawerów,Warszawa

2 136 000 zł118 m² 18 101,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Zależy Ci na czasie? czy na tarasie? Nie musisz wybierać! Mieszkanie na ostatnim piętrze - z dwoma balkonami na Mokotowie. Pozwolenie na użytkowanie. Wystarczy urządzić 5 pokoi na 117,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Białołęka,Warszawa

383 500 zł26 m² 14 543 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. 0% podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Nowa inwestycja na Tarchominie. Bardzo dobra komunikacja. W 3 minuty spacerem dojdziesz do najbliższego przystanku autobusowego, a w 10 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maszewska

Bielany,Warszawa

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie składające się z 3 pokoi, z loggią i oddzielną kuchnią do wynajęcia. Mieści się ono w na Bielanach, 2 piętro z 3, osiedle zamknięte, monitoring. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dzika

Śródmieście,Warszawa

541 000 zł36 m² 15 027,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Polecamy jasne, ciche na wysokim parterze 1 pokojowe w Śródmieściu Budynek z 1960 r Wysokość 2,80 m Ekspozycja południowo-zachodnia Mieszkanie składa się z : Dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

4 050 zł60 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Wąwozowej o powierzchni 60 mkw. Lokal znajduje się na 2 piętrze (z 5.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

6 650 zł54 m² 123,15 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone na 16 piętrze w nowym budynku na osiedlu Bliska Wola. Wynajmowane po raz pierwszy po wykończeniu. Rozkład: mieszkanie o powierzchni 54 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Radna

Powiśle,Warszawa

2 599 000 zł151 m² 17 211,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Czy poszukujesz apartamentu w samym sercu Powiśla, w budynku z balkonami i windą? Czy doceniasz wysoki standard wykończenia, akcenty takie, jak drewniana podłoga, meble na wymiar,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

769 000 zł65 m² 11 830,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedaży 3 pokojowe , rozkładowe mieszkanie niedaleko parku Szczęśliwickiego. Doskonałe miejsce do mieszkania , blisko parku a jednocześnie blisko do komunikacji, dojazd do centrum to tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

1 450 000 zł92 m² 15 760 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Dzień otwarty - niedziela 20.08.2023 r w godzinach 10:00 - 15:00 Mam przyjemność przedstawić Państwu 4-pokojową nieruchomość położoną na warszawskim Gocławiu, która usytuowana jest na 1-szym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wyścigowa

Służew,Warszawa

1 158 000 zł74 m² 15 577 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

***** biuro nieruchomości ładna willa prezentuje**** rewelacyjna oferta- okazja! przepiękne mieszkanie wraz Z garażem I komórką przy alei wyścigowej W eleganckim apartamentowcu point.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Ursynów Północny,Warszawa

839 000 zł56 m² 14 849,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do kupienia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5 m2, piętro 10/10 z windą, w apartamentowcu z 2021 r., Ursynów Stokłosy. Mieszkanie w stanie deweloperskim, idealne dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

730 000 zł58 m² 12 695,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania trzypokojowego w spokojnej i cichej lokalizacji. Lokal składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wolska

Wola,Warszawa

4 500 zł49 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładny apartament przy ul. Wolskiej, po remoncie z dużym miejscem postojowym w garażu podziemnym. Rozkład Apartament składa się z dużego przedpokoju, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

3 000 zł34 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam kawalerkę na wynajem o powierzchni 34 m2 z balkonem, usytuowaną na 3. piętrze budynku z 2020 roku na warszawskiej Woli, przy ulicy Skierniewickiej. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

3 500 zł33 m² 106,06 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w apartamentowcu położonym przy ul Skierniewickiej 34a Mieszkanie o powierzchni 33,15m2, wykończone i wyposażone w bardzo dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka dwupoziomowa, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

615 000 zł28 m² 21 964 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Bez prowizji. Cicha kawalerka przy samym kinie Iluzjon i placu Słonimskiego z widokiem na podwórko. Do sprzedania 28 metrowe mieszkanie składające się z dwóch poziomów oraz sypialnianej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij