dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 272 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

713 000 zł56 m² 12 798,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55,71 m , 3 piętro w bloku z 2002 roku -warszawa, ursus, ul. Skoroszewska. Balkon, miejsce w hali garażowej, osobna kuchnia. Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lindego

Bielany,Warszawa

499 000 zł24 m² 20 705,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 24,1 m , 4 piętro w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane w Warszawie, bielany, ul. Samuela Bogumiła Lindego. Blok w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mostowa

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł66 m² 83,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentowania nowego, pięknego i nowoczesnego apartament usytuowanego na 2 piętrze klimatycznej kamienicy w sercu Starego Miasta, tuż przy barbakanie. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

5 000 zł83 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem 4-pokojowe mieszkanie w bloku w świetnej lokalizacji w Wilanowie Wysokim. Mieszkanie o powierzchni 83 m2 znajduje się na 1 piętrze budynku z windą. Blok wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polnej Róży

Kabaty,Warszawa

799 000 zł62 m² 12 825 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Polecam państwu- 2 pokojowe ciche mieszkanie z piwnicą i miejscem postojowym w garażu podziemnym na Kabatach. Metro 3 minuty!. 2 pokoje : salon 21 m2 , sypialnia 14 m2 , kuchnia (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

435 174 zł35 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Park Leśny Rembertów jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

1 399 000 zł72 m² 19 404 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam nowe, nigdy niezamieszkałe, wykończone i wyposażone w wysokim standardzie mieszkanie w Warszawie przy ul. Karlińskiego. 0 % prowizji Rozkładowe 3 pokoje, 72,10 m2 , 1 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Nowodworska,Warszawa

694 278 zł54 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku 3 piętrowym położone w cichej i spokojnej oraz zielonej okolicy dzielnicy Białołęka- nowodwory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowosielecka

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł53 m² 64,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie z dużą widną kuchnią i balkonem na drugim piętrze kamienicy z cegły z 1961 roku. Idealne położenie, komunikacja ze wszystkimi dzielnicami Warszawy, 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

3 600 zł44 m² 81,45 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokoje na Woli z widokiem na Panoramę miasta. Mieszkanie widne i ustawne. Dwustronne z ekspozycją okien na wschód oraz południe. Do dyspozycji najemcy jest: - widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Bemowo,Warszawa

1 119 000 zł104 m² 10 759,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia przestronny i słoneczny apartament w Warszawie w dzielnicy Bemowo. Wymarzony apartament w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiełpińska

Bielany,Warszawa

585 000 zł36 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Bielany ul. Kiełpińska | 500 m do metra Słodowiec | autobusy 300 m | tramwaje 500 m 2 pokoje z osobną kuchnią (możliwość połączenia kuchni z salonem) | w 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwierzyniecka

Czerniaków,Warszawa

4 700 zł70 m² 67,48 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*eng below* *ukrainian below* *oferta na wyłączność* Szanowni Państwo, do wynajęcia nowoczesne trzy pokojowe, mieszkanie z dużym tarasem(16,98 m2) o powierzchni użytkowej 69,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Targówek,Warszawa

669 900 zł41 m² 16 339 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Bez prowizji od Kupujących. Podana cena zawiera miejsce parkingowe w garażu podziemnym. 8 minut do Metra Zacisze, 2 minuty do autobusu. Warszawa, targówek, zacisze ul. Wojskowa W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

427 101 zł34 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgrupowania AK Żmija

Bielany,Warszawa

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Zgrupowania ak Żmija 14. *Na powierzchni 60 m2 mieszczą się salon, sypialnia, pokój, oddzielna kuchnia, łazienka, toaleta, przedpokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

370 852 zł27 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

613 899 zł52 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

823 000 zł59 m² 13 949 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

575 000 zł39 m² 14 819,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe o powierzchni 38,8 m , 3 piętro w 10-piętrowym bloku z windą-Warszawa, mokotów, ul. Konstancińska. Na powierzchnie mieszkania składa się: -pokój dzienny z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

761 000 zł60 m² 12 683 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piastowska

Ursus,Warszawa

870 000 zł83 m² 10 481,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy do sprzedania cztero pokojowe mieszkanie na osiedlu Orso, które wyróżnia się położeniem w zielonej i kameralnej części Ursusa. Budynki są stworzone w niskiej zabudowie, tworzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

694 000 zł54 m² 12 852 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

773 955 zł66 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

459 150 zł37 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

744 000 zł54 m² 13 778 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Estrady

Bielany,Warszawa

718 900 zł63 m² 11 501 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli potrzebujesz mieszkania w Warszawie blisko lasu, to trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,51 mkw. z balkonem jest dla Ciebie. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strubiczów

Ochota,Warszawa

684 000 zł38 m² 18 230,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37m, usytuowane na 5 z 10 pięter. W skład mieszkania wchodzą: kuchnia, łazienka, przedpokój oraz balkon. Do mieszkania przynależy także:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

417 012 zł34 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mozarta

Służew,Warszawa

764 000 zł58 m² 13 149,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3 pokoje o powierzchni 58 m2 z samodzielną kuchnią, rozkładowe i dwustronne, zlokalizowane przy stacji metra Służew. Mieszkanie dostępne od zaraz - kupno za środki własne.