dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 235 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 235 ogłoszeń

750 000 zł49,91 m² 15 027,05 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przytulne widne i ustawne 3 Pokoje z klimatyzacją i balkonem na parterze Prezentujemy widne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i balkonem w pobliżu Parku.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł50 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowe, nowe, wykonane w najwyższym standardzie 2 pokojowe Mieszkanie o powierzchni 50 metrów z wygodną loggią położone.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł118 m² 80,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przepiękny apartament położony w prestiżowej lokalizacji na Warszawskim Mokotowie przy ulicy Chocimskiej. Nieruchomość znajduje się w nowocześnie odremontowanej przedwojennej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

777 777 zł47 m² 16 548,45 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Specyfikacja mieszkania Mam do zaoferowania 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Warszawskiego Bródna, przy ul. Chodeckiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

14 000 zł62,60 m² 223,64 zł/m²

 

Piętro:19/52

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 194 zł141,50 m² 21 909,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży 5 pokojowy apartament o powierzchni 142 mkw. w znakomitej lokalizacji w sąsiedztwie Galerii Westfield Mokotów. Apartament jest sprzedawany w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 026 000 zł57,50 m² 17 843,48 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bez prowizji i podatku pcc 2% - Zamieszkaj w sercu biznesowego Mokotowa Odkryj miejsce, gdzie funkcjonalna nowoczesność Służewca spotyka się z domowym spokojem i klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł100,72 m² 28 286,34 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą czteropokojowego apartamentu, który łączy przestrzeń, funkcjonalność i wyjątkowe doświetlenie a to wszystko w prestiżowej inwestycji Zielony.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł63,57 m² 12 427,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz komfortowego mieszkania dla rodziny? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,57 m położone przy ul. Płochocińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł65 m² 19 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy apartament na sprzedaż przy ul. Kazimierza Wielkiego Prezentowany lokal to apartament z dwoma sypialniami, pokojem z aneksem kuchennym oraz łazienką i wc. Powierzchnia tego.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł25 m² 31 560 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Wspaniała Kawalerka 25m2 przy Arkadii W pełni gotowe do zamieszkania lub najmu studio 25m2 wraz z tarasem 8m2. Kawalerka jest ulokowana w doskonałej lokalizacji z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł37 m² 19 729,73 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 37 m , położone na 9. piętrze w 15-piętrowym budynku przy ul. Śliska 3, w ścisłym centrum Warszawy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł100 m² 85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po remoncie Z widokiem na łazienki królewskie Parking na dziedzińcu | Bezpośrednie sąsiedztwo Łazienek Królewskich | Cisza | Zieleń | Doskonała komunikacja ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł59,70 m² 21 758,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowy apartament W miasteczku wilanów Przestronne wnętrza | Wysoki standard wykończenia | Idealne dla singla lub pary ***** rozkład pomieszczeń: apartament o powierzchni 60 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia ładne dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Piwarskiego 9 Oferowane mieszkanie o metrażu 38m2. Mieszkanie zostało odświeżone po poprzednich najemcach i jest.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł19 m² 23 684,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowa kawalerka inwestycyjna w sercu Warszawy - kamienica z lat 50., doskonała lokalizacja przy ul. Żelaznej 18, tuż przy rogu Chmielnej, z potencjałem roi na poziomie 8-11%.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł65,35 m² 17 215 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzy pokoje | 65,35 m2 | Balkon | Szybkie połączenie z centrum [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us [bez prowizji]odkryj nowoczesne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł104 m² 21 153,85 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Stary Żoliborz | Apartamenty Stary Żoliborz | Hanki Czaki 2. Apartament o powierzchni 104 m2, 2 sypialnie, 2 łazienki, duży salon z aneksem kuchennym i 1 miejsce w parkingu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł34 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Kompaktowe, dwa pokoje na Starych Bielanach przy metrze! Pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój z miejscem na szafę. Lokal w trakcie remontu, do wykończenia, stan.

Szczegóły ogłoszenia

3 640 zł52 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, wyremontowane mieszkanie na warszawskim Ursusie (skorosze) to propozycja dla osób szukających komfortu i funkcjonalności w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 617 zł44,42 m² 12 936 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkania na Osiedlu Młoda Białołęka. Osiedle stanowi spełnienie marzeń o komfortowym życiu w sercu stolicy, oferując jednocześnie unikatową możliwość ucieczki od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł44 m² 113,64 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączość - apartament dostępny od 7 maja Dwupokojowy klimatyzowany apartament w nowoczesnym budynku z recepcją resi4rent obok Browarów Warszawskich - Krochmalna 61. Opcjonalnie do.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł92 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowy apartament w Rezydencji na Mariensztacie przy ul. Bednarskiej. Apartament usytuowany jest na 3 piętrze i posiada wspaniały widok na skarpę i kamieniczki Mariensztatu.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł48 m² 15 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Nieruchomość : Mieszkanie 47 m2 zlokalizowane na II piętrze : * Salon, * Sypialnia, * Aneks kuchenny, * Łazienka, * Balkon, mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, okna z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł83 m² 120,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki, słoneczny apartament, zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji na Powiślu. Mieszkanie jest urządzone w wysokim standardzie i całkowicie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Bardzo jasne i przytulne mieszkanie z widokiem na zieleń na Saskiej Kępie. Lokalizacja Ulica Międzynarodowa w pobliżu Alei Waszyngtona - to wspaniała lokalizacja, która.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł48,12 m² 13 923,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z oddzielną, widną kuchnią i balkonem Mieszkanie położone w budynku po rewitalizacji. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. ok 4 m2. Jest kw bez.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł81 m² 36 914 zł/m²

 

Piętro:6/28

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy, wykonany w najwyższej jakości materiałów, 3 pokojowy Apartament o powierzchni 81 m2 w super nowoczesnej inwestycji Towarowa.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł97 m² 81,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 97 m , położony na 1. piętrze kameralnego apartamentowca w stylu śródziemnomorskim z 2005 roku, w prestiżowej części Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 052 952 zł46,99 m² 22 408 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja 2 pokojowe mieszkanie w Wilanowie *bez podatku pcc* *tylko do końca listopada 18 500 zł/m2 i miejsce garażowe w cenie- zaoszczędź do 110 tys.* LOKALIZACJA: Mieszkanie leży.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł33,10 m² 22 507,55 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Brylowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2015 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 zł50,74 m² 65,02 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, przestronne 2 pokoje z osobną kuchnią i dużym balkonem Bielany, ul. Wólczyńska 65! Do wynajęcia od zaraz wyjątkowo jasne i komfortowe mieszkanie o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł31,70 m² 17 318,61 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Oferta dostępna tylko W pepper house! Na sprzedaż ustawne mieszkanie 1-pokojowe z balkonem, położone przy Al. Jerzego Waszyngtona 33, na rogu z ul. Kinową, tuż przy Parku Skaryszewskim ze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 211 zł40,72 m² 18 399,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Komfortowe 2 - pokojowe mieszkanie na bemowie Idealna propozycja na pierwsze, własne M! rynek pierwotny - zakup bez prowizji oraz podatku pcc! Nowoczesne, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł62 m² 112,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie parterowe o powierzchni 62 m2 z balkonem oraz prywatnym ogródkiem usytuowane na Mokotowie. Mieszkanie jest całkowicie nowe i gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

884 000 zł47,80 m² 18 493,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaproponować Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47,8 m w kameralnej zabudowie osiedla Ogrody Jerozolimskie. Budynek, w którym się znajduje, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł38 m² 18 289 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie. Tylko w ip- properties opis nieruchomości: dla kogo? Dobrze odnajdzie się tu zarówno singiel/ka jak i para. Zakup będzie również dobrą inwestycją.

Szczegóły ogłoszenia

5 750 zł68 m² 84,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 68 m , położone w klimatycznej kamienicy z 1911 roku, na 3. piętrze (w budynku jest winda). W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł120 m² 22 560,98 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Warszawa, ul. Béli Bartóka 8 | 120 m | Ponad 100m taras | Dwa pełnowymiarowe miejsca w garażu podziemnym I Komórka lokatorska pond 6m Zamieszkaj w Sercu Ursynowa, to prawdziwa perła.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł35,83 m² 13 340,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 1(parter) przy ulicy Prądzyńskiego 23 w Warszawie, dzielnica Wola. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi: 35,83 m W opisywanym lokalu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

1 296 000 zł72 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Praga południe_kamionek Lokal mieszkalny Z balkonem, na 1. piętrze 6-cio piętrowego budynku oddanego do użytkowania w 2021 roku przy ul. Mińskiej. Mieszkanie o powierzchni 71,94 m2.