dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Złoty Potok

Ursynów,Warszawa

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia komfortowe studio znajdujące się na parterze budynku przy ul. Złoty Potok 7 w niedalekiej odległości od Galerii Mokotów. Mieszkanie zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

417 012 zł34 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dęblińska

Gocław,Warszawa

771 825 zł63 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,75 m2 w inwestycji z 2023 roku. Budynek znajduje się na Pradze- południe tj. Gocławek przy ul. Dęblińska 19 w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

1 920 000 zł75 m² 25 600 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferta dla wymagających klientów! Apartament o powierzchni 75m2, na 4 piętrze w budynku z 2017r.- Warszawa Żoliborz. Żoliborz Artystyczny to doskonale zaprojektowane osiedle, zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Imielin,Warszawa

899 662 zł46 m² 19 557,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja położona jest 100 metrów od Metro Kabaty, przy skrzyżowaniu Al. Ken i ul. Wąwozowej, tuż obok Lasu Kabackiego. To najkorzystniejsza lokalizacji w tej części Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

613 899 zł52 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

670 200 zł54 m² 12 411 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersa

Nowe Miasto,Warszawa

4 700 zł70 m² 67,14 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w znakomite lokalizacji - Stare i Nowe Miasto, metro wwa Gdańska, park Krasińskich. Wysokie 3m. Nowa winda. Widok wschód -zachód oraz południe -panorama Muranowa. Trzy pokoje 20, 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mehoffera

Tarchomin,Warszawa

528 000 zł48 m² 10 886,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na Sprzedaż mieszkanie do generalnego remontu na Tarchominie przy ul. Mehoffera Mieszkanie położone jest na 2/10. Lokal o powierzchni 48,50 m2 w skład którego wchodzi: kuchnia 7,07 m2 Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dęblińska

Gocław,Warszawa

1 096 920 zł91 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż cztero pokojowe mieszkanie o powierzchni 91,41 m2 w inwestycji z 2023 roku. Budynek znajduje się na Pradze- południe tj. Gocławek przy ul. Dęblińskiej w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dęblińska

Gocław,Warszawa

948 027 zł77 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż cztero pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,39 m2 w inwestycji z 2023 roku. Budynek znajduje się na Pradze- południe tj. Gocławek przy ul. Dęblińskiej w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

625 000 zł54 m² 11 574 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gocławek,Warszawa

814 400 zł54 m² 15 219,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. 0% podatku pcc. Nowoczesne, kameralne osiedle na Gocławiu. W pobliżu sklepy, market, kino, przedszkola, szkoły i żłobki. Mieszkanie o metrażu 53,51 mkw, balkon 5,26 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

773 955 zł66 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

716 000 zł60 m² 11 933 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Schillera

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł26 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Westate Wola prezentuje odremontowane studio w spokojnej części Śródmie ścia. Na wynajem studio 26m2 znajdujące się w bloku przy ul.Schilera, Jest to mała ulica znajdująca się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentuję 2 pokojowe nowe mieszkanie na 5 piętrze z klimatyzacją Mieszkanie jest dostępne od już bez zwierząt W mieszkaniu jeszcze nikt nie mieszkał Mieszkanie: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Gocławek,Warszawa

840 000 zł52 m² 16 153,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na gocławiu/przyczółku Grochowskim. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

479 000 zł26 m² 18 143,90 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 26,4 m , usytuowane na 5 piętrze w 9-piętrowym bloku z windą zlokalizowane - Warszawa, wola, al. Jana Pawła II. Lokal składa się z: - pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście Północne,Warszawa

5 500 zł50 m² 110 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę piękny, słoneczny apartament w Śródmieściu na XIV piętrze z panoramą Warszawy, ochrona 24h, świetna lokalizacja vis-a-vis Centrum Handlowego Arkadia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspowa

Zacisze,Warszawa

2 350 zł30 m² 78,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz przestronną kawalerkę dla pracującej pary lub singla. Mieszkanie na Targówku / Zacisze (ul. Wyspowa 14 ) na zamkniętym i strzeżonym osiedlu z miejscem postojowym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

709 000 zł57 m² 12 460,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Sprzedam 3/4-pokojowe, rozkładowe, dwustronne mieszkanie na warszawskim Żoliborzu przy ulicy Broniewskiego 26. Zadbany budynek, zielone osiedle. Lokalizacja Metro - 800 metrów, tramwaj 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dubieńska

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wolne od listopada 2023 Do wynajęcia wygodne mieszkanie o powierzchni 45 mkw na warszawskiej Pradze Południe przy ul. Dubieńskiej. Lokal w nowej, ocieplonej kamienicy, oddanej do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

900 000 zł45 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Hampton Home oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o wielkości 45 m2, po generalnym remoncie. Mieszkanie składa się z: 1. salonu ( kanapa, tv, część jadalna) 2. otwarta kuchnia ( wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

660 000 zł43 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Oferujemy na sprzedaż słoneczne i jasne mieszkanie o łącznej powierzchni 43,2 m2 usytuowane na 1 piętrze znajdujące się na Pradze Południe przy zbiegu dróg Łukowska i Komorska. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staffa

Słodowiec,Warszawa

660 000 zł36 m² 18 222 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słodowiec zlokalizowany jest w południowej części Bielan i sąsiaduje bezpośrednio z dzielnicą Żoliborz. Bogactwo zieleni oraz spokój powoduje, że mieszka się tu wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

1 450 000 zł66 m² 21 970 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Posiadam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Warszawie (mokotów) na prestiżowym osiedlu Hubertus. Mieszkanie o metrażu 66 m2 jest w pełni umeblowane. Składa się z dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Horbaczewskiego

Gocław,Warszawa

3 800 zł62 m² 61,79 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią - Gocław, ul. Horbaczewskiego układ mieszkania Duży pokój częściowo umeblowany: stół, krzesła telewizor, szafka pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

850 000 zł49 m² 17 346,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rezerwacj! Nieruchomość doskonała na zamieszkanie lub pod wynajem! Zapraszam na prezentację! Serdecznie polecam bardzo ładne, rozkładowe i przytulne 2-u pokojowe mieszkanie (49 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

1 690 000 zł84 m² 20 119,10 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Loft na sprzedaż komfortowy dwupoziomowy apartament z niepowtarzalnym widokiem! Apartament 3-pokojowy usytuowany w Kameralnej inwestycji Woronicza Qbik na warszawskim Mokotowie. Woronicza Qbik, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

690 000 zł45 m² 15 367,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Słoneczne mieszkanie , znajdujące się w drugiej linii zabudowy przy ul. Okopowej 31. Jest to bardzo dobra lokalizacja dla osób pracujących w biurowcach na pobliskiej Woli. Do centrum biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dęblińska

Gocław,Warszawa

737 385 zł60 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,95 m2 w inwestycji z 2023 roku. Budynek znajduje się na Pradze-Południe tj. Gocławek przy ul. Dęblińskiej w bardzo dobrej.