dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 262 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 262 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

1 200 000 zł56 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Muranowie. o powierzchni 56m^2 Mieszkanie składa się z: - dziennego pokoju, - sypialni, - aneksu kuchennego, wydzielonego, - łazienki, - garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

613 899 zł52 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

670 200 zł54 m² 12 411 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

769 000 zł59 m² 13 034 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

773 955 zł66 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

4 400 zł55 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne i ciche mieszkanie usytuowane na 3 piętrze budynku z 2006 r. Przy Alei Stanów Zjednoczonych na Pradze Południe. Mieszkanie o pow. 55 m2 składa się salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warszawa

Nowodwory,Warszawa

942 000 zł82 m² 11 558,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przestronne mieszkanie 81,5m2 - 300m od tramwaju - gotowe do odbioru Mieszkanie 81,5m2 położona w nowo wybudowanej inwestycji na Białołęce Nowodworach. Mieszkanie to salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

459 150 zł37 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

12 000 zł107 m² 112,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

2 sypialnie | Wysoki standard wykończenia | Umeblowane | 2 miejsca w garażu podziemnym westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować komfortowe, nowoczesne mieszkanie położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

427 101 zł34 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

780 000 zł53 m² 14 717 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m znajdujące się na 2 piętrze 4 piętrowego budynku bez windy, mieszkanie z świetnym rozkładem pomieszczeń, bardzo widne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

625 000 zł54 m² 11 574 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Niepodległości

Dolny Mokotów,Warszawa

3 990 000 zł101 m² 39 548 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować Państwu unikalny apartament z ogrodem na dachu i widokiem na centrum Zarówno z salonu jak i tarasu oraz ogrodu podziwiać można wspaniałe zachody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie w centrum miasta. Nie wymaga żadnych remontów, inwestycji. Doskonale skomunikowane. Do dworca centralnego 5 przystanków tramwajowych, do centrum handlowego Arkadia 2 przystanki, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

650 000 zł44 m² 14 772,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44 m2 na Zielonej Białołęce z przestronnym balkonem. Mieszkanie składa się z przytulnej sypialni, pokoju z funkcjonalnym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dembego

Ursynów,Warszawa

4 500 zł88 m² 51,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Piękne trzypokojowe mieszkanie w kameralnym bloku na bardzo dużej ogrodzonej działce z placem zabaw. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

817 716 zł58 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferuję do sprzedaży przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,5 m2, położone w doskonałej lokalizacji blisko stacji metra Natolin. Mieszkanie znajduje się w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

1 250 000 zł60 m² 20 757,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Mokotowska 51/53 do sprzedania lokal z możliwością adaptowania na dwie kawalerki Kamienica znajduje się przy ulicy Mokotowskiej 51/53 w Warszawie. Zaprojektowana została przez Mariana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Polski Walczącej

Górny Mokotów,Warszawa

1 047 000 zł61 m² 17 163,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 61m2, położonego w kameralnej, cichej zabudowie na zamkniętym, zadbanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sabały

Włochy,Warszawa

889 000 zł67 m² 13 268,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie pod tytułem 2 min do. Wszystkiego! - do marketów na większe zakupy (Lidl, aldi); - do bazarku Bakalarska, po świeże owoce i warzywa; - do przystanków tramwajowych (linie 7, 9, 15). Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

680 000 zł53 m² 12 830,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Warszawa - Ursynów - Ul. Dembego Cena: 680 000 pln (do negocjacji) Oferta na zasadach wyłączności Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

780 000 zł53 m² 14 717 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 3-pokojowe Z oddzielną kuchnią na zielonym osiedlu, warszawa Mokotów, stegny 2 piętro w budynku 4-piętrowym (bez windy) z lat 80-90. Główne atuty: cicha, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 680 000 zł100 m² 16 828,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

| w przypadku zakupu tej nieruchomości jej nabywca może być zwolniony Z opłaty (prowizji) należnej pośrednikowi. Przestronne, wysokie mieszkanie położone w Miasteczku Wilanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Inżynierska

Nowa Praga,Warszawa

4 150 zł68 m² 61,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 68m2, piętro 4/4 bez windy, w budynku z 1939r. przy ul. Inżynierskiej, praga-Północ, nowa Praga. Idealne dla singla/singielki, pary lub młodej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

1 059 000 zł40 m² 26 475 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Sprzedam bezpośrednio dostępne od ręki i gotowe do wejścia w pełni umeblowane i wyposażone w agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

780 000 zł56 m² 13 928,60 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie w unikatowym owalnym wieżowcu na Warszawskim Ursynowie o powierzchni 56m2. W skład mieszkania wchodzą: - duży pokój z aneksem kuchennym, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

679 000 zł60 m² 11 316,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne mieszkanie z widokiem na centrum Warszawy, metro Karolin (metro w budowie oddanie przewidziane na 2026 r.) Lokalizacja: Bemowo, ul. Szeligowska w okolicy liczne sklepy (lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

3 500 zł39 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39m2 zlokalizowane na 3 piętrze w czterpiętrowym bloku przy ul. Krasińskiego na warszawskim Żoliborzu. W pobliżu liczne sklepy, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ziemowita

Targówek,Warszawa

1 300 zł12 m² 108,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia piękna i przytulna kawalerka na Targówku. *Kamienica przy Ziemowita 4 powstała w latach 30 tych XX wieku, w 2018 roku całkowitą rewitalizację, która objęła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

890 000 zł41 m² 21 707,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 41 m2 zlokalizowane w samym sercu Saskiej Kępy. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe (w cenie) za szlabanem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

619 000 zł34 m² 18 200,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,01 m2 znajdujące się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku z 2022 roku. Budynek mieści się przy ul. Kościeszów na Warszawskiej Białołęce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kocjana

Bemowo,Warszawa

1 050 000 zł75 m² 13 981,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie w pięknej aranżacji 75 m2 Warszawa Bemowo. Nowoczesne mieszkanie w Warszawie na zielonym Bemowie (osiedle Budimex), w bardzo oryginalnej aranżacji. Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

650 000 zł40 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40 m . Kuchnia przeszła remont rok temu, a wszystkie sprzęty agd w niej są jeszcze na gwarancji. Okna mieszkania wychodzą na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaszowiecka

Sadyba,Warszawa

5 500 zł85 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowy, przestronny apartament przy sadyba best mall budynek: sześciopiętrowy apartamentowiec z 2000 roku. Do dyspozycji mieszkańców wydzielone miejsce na rowery, wózkownia, garaż podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bemowo,Warszawa

689 000 zł48 m² 14 306,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Piękne dwupokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem oraz garażem podziemnym Nasza oferta jest atrakcyjna dla osób poszukujących mieszkania na obrzeżach Warszawy, szczególnie na Bemowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kasprowicza

Wawrzyszew,Warszawa

622 200 zł37 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki, garderoby i korytarza. Powierzchnia mieszkania 36,6 m2. Powierzchnia ogródka 15 m2. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym (opcjonalnie).