dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 263 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 263 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Celownicza

Gocław,Warszawa

999 000 zł46 m² 21 956 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego, nie używanego mieszkania 2-pokojowego, wykończonego w wysokim standardzie, z klimatyzacją i bardzo dużym tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puszczyka

Ursynów,Warszawa

740 000 zł53 m² 14 015,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Polecam 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52,8 m2 z dużą loggią, położone w cichej zielonej okolicy w pobliżu stacji metra Ursynów. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

1 684 500 zł80 m² 21 001,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Prowizja 0% Podatek pcc 0% Termin oddania I kwartał 2025r. Wygodny czteropokojowy apartament w czterokondygnacyjnym budynku na Bielanach. Piękne panoramiczne okna pełna infrastruktura niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocławek,Warszawa

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie na Gocławiu przy ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego 45. Zapraszam do kontaktu w godzinach 10:00 - 18:00, od poniedziałku do piątku. Po wyznaczonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wokalna

Ursynów,Warszawa

1 172 000 zł84 m² 13 935,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 84,1 m , usytuowane na ostatnim piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Ursynowie Północnym w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grochów,Warszawa

899 000 zł79 m² 11 336,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na warszawskim Grochowie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3-piętrowym, kameralnym budynku (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipie

Wola,Warszawa

930 000 zł50 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe na Woli Kamienica z 1950 r , cegła Wysokość 3 m Ekspozycja wschód-zachód, północ Widok na zieleń Dwa niezależne pokoje, z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedlecka

Praga-Północ,Warszawa

649 000 zł48 m² 13 521 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Jeśli szukasz 3 pokojowego mieszkania na Pradze Północ niedaleko Centrum Praskiego Koneser to ta oferta jest dla Ciebie! budynek: budynek 10 piętrowy z lat 70 zlokalizowany przy ul. Siedleckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rozbrat

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł30 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 30 mkw, usytuowane na III piętrze w kamienny z windą. Opis: pokój z dużymi dwoma ładnymi oknami, z odgrodzona sypialnią. Łazienka z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

529 000 zł36 m² 14 901,40 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Idealne na inwestycje, dla singla, lub pary. 2 pokojowe, ustawne mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 11-sto piętrowym bloku z 1968 roku na ulicy Marymonckiej 32 B. Mieszkanie ma dużo atutów:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bieniewicka

Sady Żoliborskie,Warszawa

799 000 zł44 m² 18 159,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Przestronne mieszkanie ze świetnym rozkładem na Żoliborzu znajdujące się w kamienicy z 1956r z duszą. Mieszkanie zostało odświeżone i jest wynajmowane. Lokalizacja: usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Nowolipki,Warszawa

740 000 zł41 m² 18 035,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Mieszkanie na sprzedaż, położone na warszawskiej Woli na osiedlu Nowolipki. Lokal o powierzchni 41.03 m znajduje się na drugim piętrze w dwupiętrowym budynku bez windy, wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

750 000 zł54 m² 14 018,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 53,5m2, usytuowane na 10-tym piętrze w budynku zlokalizowane na warszawskim Targówku. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

845 000 zł50 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu z 2005 r. z pięknym widokiem, na południową część Warszawy. Mieszkanie składa się z: - oddzielnej kuchni, - 2 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

1 030 000 zł40 m² 25 750 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Posiadam do sprzedania mieszkanie o łącznej powierzchni 39,67 m2 usytuowane na 4 piętrze prestiżowego budynku o nazwie Apartamenty Murano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

6 900 zł57 m² 120,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witaj w swoim nowym, narożnym apartamencie, zaledwie 2 minuty od stacji metra Szwedzka. To miejsce jest pełne światła, dzięki bardzo dużym oknom i wysokim pomieszczeniom ponad 3 metry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

1 684 500 zł80 m² 21 001,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji i podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Mam przyjemność zaprezentować Państwu ostatnie 4-pokojowe mieszkanie w inwestycji ulokowanej tuż przy Metrze Wawrzyszew!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 149 000 zł52 m² 22 079,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie w prestiżowej inwestycji Biały Kamień. Pokój z aneksem kuchennym, ustawną sypialnia, duża łazienka z prysznicem oraz przedpokój z szafą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

38 000 zł160 m² 238 zł/m²

 

Piętro:30/52

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament na Złotej 44 wykończony i umeblowany w najwyższym standardzie, gotowy do zamieszkania Aston Real Estate prezentuje nowy apartament z fenomenalnym widokiem, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowomiejska

Staromiejskie,Warszawa

850 000 zł32 m² 26 645,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Opiekun oferty tel. We speak English / Nous parlons français Podstawowe informacje: mieszkanie składa się z sypialni, przestronnej kuchni oraz łazienki z toaletą. Przeszło ono kompleksowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łochowska

Praga-Północ,Warszawa

810 000 zł48 m² 17 002,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Klucze do dyspozycji Biura - umów spotkanie pod numerem telefonu : Historia Pragi w pięknym nowoczesnym wydaniu! Oferujemy do sprzedaży , nowe, wysokie mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 099 000 zł100 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta możliwość kupna na kredyt : Krótko: segment - Białołęka | Wykończony i umeblowany w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Sielce,Warszawa

850 000 zł50 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Szukasz mieszkania blisko centrum, w zadbanej kamienicy w otoczeniu zieleni? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Mam do zaoferowania wyjątkowe mieszkanie na warszawskim Dolnym Mokotowie - parę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Uboczu

Ursynów,Warszawa

801 360 zł43 m² 18 767,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,70 m , 1 piętro w 3-piętrowym bloku z 1982 roku zlokalizowane - Warszawa, ursynów, ul. Na Uboczu. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Pustola

Ulrychów,Warszawa

458 000 zł27 m² 16 963 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Podstawowe informacje Słoneczna kawalerka z dużym potencjałem, oddzielną widną kuchnią usytuowana na przytulnym osiedlu pełnym zieleni, w cichej i pięknej okolicy. Idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tczewska

Bielany,Warszawa

4 600 zł57 m² 80,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz ekskluzywnego mieszkania z pięknym ogródkiem, w cichej i miłej dla oka okolicy, ta oferta wynajmu czeka właśnie na Ciebie. Mieszkanie oddalone 4 minuty od najbliższego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Pustola

Ulrychów,Warszawa

458 000 zł27 m² 16 963 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Włochy,Warszawa

2 950 zł44 m² 67,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę: nowe dwupokojowe mieszkanie (43,87m2) salon z aneksem kuchennym (21,98m2) sypialnia (13,20m2) łazienka (3,97m2) hol (4,72m2) balkon (5,47m2) umeblowane: w salonie wygodna kanapa, szafka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 449 000 zł43 m² 33 697,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

The Estate Warsaw przedstawia Z ogromną przyjemnością przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie w pięknej kamienicy na Śródmieściu Południowym. W mieszkaniu o powierzchni 43m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hennela

Ursus,Warszawa

744 300 zł41 m² 18 153,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Hampton Home oferuje Państwu na sprzedaż 2 pokojowe atrakcyjne mieszkanie z ogródkiem w Ursusie. Mieszkanie urządzone przez projektanta wnętrz o powierzchni ponad 41 m2, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bliska

Praga-Południe,Warszawa

394 000 zł20 m² 19 700 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam lokale użytkowe wykończone gotowe do zamieszkania. Lokale są wykończone w wysokim standardzie. Cena za m2: 19 700,00zł brutto Telefon:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

890 000 zł50 m² 17 824,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję przestronne, wygodne i widne mieszkanie w budynku przy ul. Korotyńskiego 44 Aktualnie lokal składa się z - 2 oddzielnych pokoi / 10m2 i 12m2 - łazienki 4m2 - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

17 500 zł105 m² 166,67 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mennica residence | czteropokojowe mieszkanie 105 m2 | garaż podziemny | wysoki standard | klimatyzacja (english description below) mieszkanie Nowoczesne, komfortowe i bardzo eleganckie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnomorska

Stegny,Warszawa

675 000 zł48 m² 14 062,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie Mokotów Stegny. Osobna kuchnia po remoncie z nowymi sprzętami (piekarnik, zmywarka, płyta indukcyjna). Spokojna i zielona okolica, bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janusza

Wola,Warszawa

760 000 zł54 m² 13 993,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne Bardzo funkcjonalne i jasne 3-pokojowe mieszkanie przy stacji metra Księcia Janusza. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Śródmieście,Warszawa

949 000 zł47 m² 20 046,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,34 m2 w ścisłym centrum Warszawy. Super lokalizacja. Podstawowe informacje: mieszkanie wymaga generalnego remontu. W 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

972 510 zł46 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 46,31 m2 Podstawowe informacje: na terenie inwestycji czekają na Ciebie i Twoją rodzinę liczne udogodnienia, takie jak:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Koszyki,Warszawa

939 000 zł47 m² 19 868,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż rozkładowy lokal idealny na działalność gospodarczą lub mieszkanie. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,26 m2. Ciekawy lokal idealnie nadający się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polaka

Imielin,Warszawa

949 500 zł66 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko W naszym biurze. **** biuro ładna willa prezentuje**** mieszkanie do kapitalnego remontu. Lux oferta, okazja! metro imielin, natolin ul. Polaka oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oczapowskiego

Bielany,Warszawa

614 000 zł37 m² 16 776 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Ciche mieszkanie z balkonem usytuowane na Starych Bielanach, 5 min. Spacerem do metra. Znakomita oferta dla osoby szukającej zieleni, spokoju, a jednoczenie łatwości komunikacji, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

2 500 zł29 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z kawalerką w nowym budownictwie (2012 r.) blisko metra, zlokalizowanej w inwestycji Osiedle Przy Ratuszu sprawdzonego Dom Development na ul. Górczewskiej 224!.