dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 270 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 270 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berezyńska

Saska Kępa,Warszawa

1 290 000 zł46 m² 27 861,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości na Saskiej Kępie. Mieszkanie znajduje się na ulicy Berezyńskiej w kamienicy z 1938 roku. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uniwersytecka

Stara Ochota,Warszawa

1 592 000 zł80 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Stara Ochota, kolonia Staszica, ul. Filtry, uniwersytecka Na sprzedaż przestronne, wysokie (3,5m) 2-pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy na Ochocie o powierzchni. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

2 790 zł45 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwa pokoje na Woli o powierzchni 45 mkw, składająca się z: - przestronny salon z aneksem kuchennym - sypialnia - przedpokój - łazienka Mieszkanie jest bardzo przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Ksawerów,Warszawa

5 500 zł93 m² 59,14 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3 pokoje/93 mkw przy stacji Metro-Wilanowska; salon z aneksem kuchennym i jadalnią 34 mkw, 2 sypialnie: 16 i 17 mkw, 2 łazienki ; jedna wyposażona w kabinę prysznicową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł54 m² 59,04 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje/54,2 mkw z tarasem 14 mkw w dolinie służewieckiej. Cena za wynajem zawiera czynsz administracyjny wraz z zaliczkami na wodę i ogrzewanie. Dodatkowo płatny prąd i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

879 000 zł51 m² 17 371,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: metraż: 50,6 m2, dwupokojowe loggia o powierzchni 5,9m2 mieszkanie sprzedawane jest w stanie deweloperskim (dołączone zdjęcie jest poglądowe, pochodzi z innej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Doroszewskiego

Jelonki Północne,Warszawa

849 000 zł46 m² 18 456,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: ul. Doroszewskiego 9/ Bemowo 4 pokoje z aneksem kuchennym / 46m2 powierzchnia + duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Marina Mokotów,Warszawa

4 000 zł68 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wygodne trzypokojowe mieszkanie na Marinie Mokotów. Jeżeli szukasz mieszkania w bezpiecznej lokalizacji, na zielonym osiedlu oraz dobrze wykończonego zapraszam do zapoznania z ofertą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

766 000 zł42 m² 18 382,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Idealny lokal pod najem, lub biuro! Atrakcyjny lokal użytkowy 41,67m2 tuż obok stacji metra "wilanowska". Nieruchomość położona przy ulicy Cieszyńskiej (metro Wilanowska, przy ulicy Bukowińskiej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Żerań,Warszawa

969 000 zł61 m² 15 979,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Umowa przedwstępna! Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Marywilskiej w inwestycji Moje Miasto o powierzchni 60,64m2. Mieszkanie usytuowane jest na 5-tym, ostatnim piętrze. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

950 000 zł50 m² 18 811,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Wyjątkowa okolica, mieszkanie z duszą i balkonem, w zabytkowej kamienicy po remoncie, w bliskości Parku Morskie Oko, łazienek, i klimatycznych uliczek Starego i Dolnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skaryszewska

Praga-Południe,Warszawa

951 670 zł38 m² 24 899,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na granicy Pragi Północ i Pragi Południe przechodzi rewitalizację kamienica z 1936 roku. Będzie wyposażona we wszelkie nowoczesne udogodnienia techniczne, ale z zachowaniem elementów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Oczapowskiego

Stare Bielany,Warszawa

601 600 zł29 m² 20 976,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kupno bezpośrednio od dewelopera W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc *** Metro Wawrzyszew 450 m*** ***metro Stare Bielany 550 m*** stare

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Czyste,Warszawa

560 000 zł30 m² 18 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie w bliskiej okolicy centrum miasta - Wola Czyste, na 4 pietrze w 8 piętrowym budynku, cicha okolica z licznymi parkingami. Atuty: ~ zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł52 m² 67 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prezentujemy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Warszawy, przy ul. Grzybowskiej 30, tuż obok al. Jana Pawła II, zaledwie 5 minut od stacji metra Rondo onz. Doskonałe dla Pary!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skorochód-Majewskiego

Ochota,Warszawa

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche, przytulne, dwustronnie rozkładowe mieszkanie w stylu fusion na Ochocie. Połączenie starego z nowym w schludnej aranżacji. Mieszkanie 45 metrowe, 2 pokojowe z balkonem, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 691 000 zł118 m² 14 330,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zakupu pięknego, przestronnego mieszkania w nowym Apartamentowcu na Bemowie. Zakup bez pcc! i bez prowizji od kupującego! Apartament znajduje się na parterze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Światowida

Nowodwory,Warszawa

3 300 zł58 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia przestronne, jasne, 2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią, świetnie skomunikowane ze stacją metra Młociny. W pobliżu liczne sklepy, galeria Północna, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

4 900 zł44 m² 111,87 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: zapraszam do zapoznania się z ofertą uroczego mieszkania do wyajęcia w Warszawie, usytuowanego w malowniczym Porcie Praskim przy ulicy Okrzei 12. Ta centralna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

680 000 zł42 m² 16 037,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować ustawne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w bardzo dobrej lokalizacji na warszawskich Bielanach. Jest to atrakcyjna opcja zarówno dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Nowolipki,Warszawa

998 000 zł48 m² 20 791,70 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwustronne/północ-południe/mieszkanie o powierzchni 48m2, usytuowane na drugim piętrze w bloku mieszkalnym z 1965 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli- nowolipki. Blok posiada nową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wańkowicza

Ursynów,Warszawa

1 350 000 zł80 m² 16 896,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Bezpośrednio - 3 pokoje, 67m2+12,9m2, po remoncie, z garażem i 2 pomieszczeniami przynależnymi Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 67 m2 na drugim piętrze oraz na parterze: - dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Taylora

Ursus,Warszawa

1 090 000 zł66 m² 16 603,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Urządzone | doświetlone | ursus | bezpieczna okolica | stacja skm | nowoczesna inwestycja | 2 miejsca postojowe | pod klucz | klimatyzacja Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł53 m² 94,34 zł/m²

 

Piętro:18/25

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w kompleksie Babka Tower w dzielnicy Śródmieście, przy Al. Jana Pawła II 80 Przy samym Rondzie Radosława i Arkadii Mieszkanie: - powierzchnia 53m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grabowska

Wola,Warszawa

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Kawalerka w bdb stanie, w pełni umeblowana, w bloku 4-piętrowym (wysoki parter) w spokojnej, cichej okolicy. Blisko komunikacja (tramwaj) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowiecka

Górny Mokotów,Warszawa

3 500 zł46 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe z garażem, przy polach mokotowskich. apartamentowiec z recepcją w sąsiedztwie parku i stacji metro Pole Mokotowskie, w sąsiedztwie uczelni sgh i Politechnika. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogniowa

Ursus,Warszawa

2 700 zł29 m² 93,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00, po tej godzinie proszę o smsa bądź maila. Serdecznie polecam 2 pokojowe niewielkie bardzo ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warszawa

Bielany,Warszawa

703 000 zł34 m² 20 495,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy komfortowe mieszkanie o powierzchni 34,67m.kw. (możliwość wygospodarowania 2 pokoju - sypialni) blisko metra w doskonałej lokalizacji na warszawskich Bielanach. Oferta deweloperska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słupecka

Stara Ochota,Warszawa

6 500 zł112 m² 58,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4 pokoje | Stara Ochota | Duży salon lokalizacja: segment zlokalizowany jest w samym sercu Filtrów - na warszawskiej Starej Ochocie. Mieszkanie znajduje się w przedwojennej kamienicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Powiśle,Warszawa

950 000 zł53 m² 18 033,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1878

Prezentowana nieruchomość znajduje się na 1 piętrze kamienicy przy jednej z najstarszych ulic Pragi Północ, ulicy Jagiellońskiej. Ciąg kamienic na ulicy Jagiellońskiej tworzy niepowtarzalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Włochy,Warszawa

680 000 zł32 m² 21 451,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na Włochach. Metraż mieszkania to 31,7m2 i składa się z : Salonu z aneksem kuchennym Sypialni Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

4 990 zł53 m² 94,15 zł/m²

 

Piętro:14/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie/lokal , w którym znajdowała się działalność kosmetyczna ( studio tatuażu ) Adres: aleje Jana Pawła II 80. Babka Tower , 14 piętro. Na przecięciu trzech dzielnic -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chmielna

Wola,Warszawa

999 000 zł56 m² 17 712,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Warszawa Wola | Mieszkanie na Chmielnej | Bliska Wola | Sprzedaż Mieszkania | Mieszkanie na Bliskiej Woli | 4 Pokojowe Mieszkanie okazja cenowa W ścisłym centrum oferta czasowa Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ursus,Warszawa

3 300 zł65 m² 50,77 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu nowe i świeżo wykończone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2, znajdujące się w Warszawie w dzielnicy Ursus, przy ul. Herbu Oksza 12. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Przechodnia

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł27 m² 96,30 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Piękna tętniąca życiem okolica - ulica Przechodnia 2 - -blisko tętniącego życiem centrum miasta, w enklawie zieleni i harmonii Do wynajęcia wyśmienite 1 - pokojowe mieszkanie w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warszawa

Bielany,Warszawa

695 000 zł35 m² 20 040,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

699 000 zł36 m² 19 416,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne Jeżeli szukasz klimatycznego mieszkania w prestiżowej, świetnie skomunikowanej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

645 000 zł41 m² 15 731,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam ustawne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane w doskonale skomunikowanej części Bielan. Mieszkanie położone w cichym i spokojnym sąsiedztwie jest idealne dla osób starszych, par,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Powsin,Warszawa

5 700 zł55 m² 103,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne świeżo wykończone 3-pokojowe mieszkanie 55M2, w inwestycji konstancin residence, wysoki standard budynek: inwestycja Konstancin Residence została wybudowana w 2023 r. przy Placu Zgody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Wyczółki,Warszawa

1 270 000 zł69 m² 18 486,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ulica Kłobucka, to arteria łącząca Mokotów z Ursynowem, która obecnie podbija serca ludzi poszukujących mieszkań w Warszawie. Osoby ceniące sobie dobrą komunikację z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

899 000 zł51 m² 17 490,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: metraż: 51,4 m2, dwupokojowe fantastyczny, duży taras o powierzchni aż 13,5m2! mieszkanie sprzedawane jest w stanie deweloperskim deweloper oddawał lokale.