dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czechowicka

Gocławek,Warszawa

992 000 zł80 m² 12 462 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Niezwykłe mieszkanie do sprzedaży: mieszkanie: - gotowe, puste, do szybkiego przejęcia, - czyste, odświeżane, bardzo zadbane, - z całkowitym wyposażeniem stałym, ruchome do uzgodnienia, kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zgrupowania AK Żmija

Bielany,Warszawa

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł43 m² 11 226,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie, ul. Odkryta, białołęka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku. W bloku znajduje się winda. Do klatki prowadzą schody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niekłańska

Praga-Południe,Warszawa

900 000 zł49 m² 18 518,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży klimatyczne mieszkanie na starej Saskiej Kępie! Mieszkanie dwustronne , usytuowane na wysokim parterze w kameralnym budynku z lat 60'tych, okna wychodzą na Wschód i Zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu kawalerka typu studio o powierzchni 32 m2 z balkonem (3m2). Kuchnia z oknem, otwarta na pokój, przedpokój i łazienka z wc. Mieszkanie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

6 000 zł44 m² 136,36 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy apartament Z komfortowym balkonem Przedstawiam Państwu przestronny apartament o powierzchni 44 m2, położony na drugim piętrze. Ten elegancki apartament oferuje otwarty plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Środkowa

Praga-Północ,Warszawa

779 000 zł42 m² 18 547,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

2-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy z lat 40tych, na Warszawskiej Pradze Północ. 42 m2 ul. Środkowa, praga Północ, warszawa 779 000 pln Do mieszkania przynależna piwnica (w cenie). Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ursynowska

Wierzbno,Warszawa

2 500 000 zł117 m² 21 367,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie W willi miejskiej Przestronne mieszkanie w urokliwej, zabytkowej urbanistycznej posiadłości z lat 30. XX wieku, zlokalizowanej na malowniczym Starym Mokotowie. Ta niezwykła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem Wyjątkowe Dwupokojowe Mieszkanie z Doskonałym Rozkładem i Urokiem Lat 50, kilka minut od centrum Warszawy. Rozkład: przedstawiamy Państwu to funkcjonalne dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Flisaków

Białołęka,Warszawa

720 000 zł59 m² 12 203,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz przytulnego, nowoczesnego mieszkania to jest to oferta dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku na Białołęce na ulicy Flisaków , dobry dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grzybowska

Mirów,Warszawa

1 862 983 zł72 m² 25 874,80 zł/m²

 

Piętro:20/22

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 72 m2, piętro 20 /22 w Platinum Towers, wola Mirów. Idealne dla rodziny lub inwestycyjnie pod wynajem (jedna z bardziej pożądanych lokalizacji przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rakietników

Ursus,Warszawa

918 000 zł58 m² 15 965,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 57,5m2 w centralnej części Ursusa. Mieszkanie w bardzo dobrym układzie: 3 pokoje / kuchnia / garderoba / łazienka / korytarz / przedpokój. Cechą szczególną jest taras 35m2, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dolna

Dolny Mokotów,Warszawa

1 230 000 zł65 m² 19 037,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Piekne jasne na Dolnej! Marzysz o komfortowym i stylowym lokum blisko centrum miasta? To ogłoszenie jest dla Ciebie! świetne dwupokojowe mieszkanie Doskonale usytuowane w pobliżu urokliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Styrska

Gocławek,Warszawa

667 000 zł37 m² 17 834,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Z przyjemnością prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Gocławku, ulica Styrska. Nieruchomość 2 pokoje 1 piętro 37 m2 Do wejścia / do odświeżenia Balkon, miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oś Królewska

Wilanów,Warszawa

4 500 zł63 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam ofertę mieszkania do wynajmu w Miasteczku Wilanów, przy ul Oś Królewska. Świetna lokalizacja, blisko do przystanków komunikacji miejskiej przy al. Rzeczypospolitej, al. Wilanowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Trakt Nadwiślański

Tarchomin,Warszawa

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia 2 pokojowego mieszkania na Ul.Trakt Nadwiślański około Galleria Północna. Świetna komunikacja z dobrym dojazdem do centrum. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

530 000 zł19 m² 27 894,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni ok. 19 m , 5 piętro w 6-piętrowej kamienicy z windą z 1950 roku -warszawa, śródmieście, ul. Nowolipki. Kamienica : odnowiona a okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czecha

Wawer,Warszawa

769 000 zł60 m² 12 816,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

*Wyłącznie u nas* Szukasz wyremontowanego mieszkania w super lokalizacji i z własnym ogródkiem? Właśnie je znalazłeś! lokalizacja Marysin Wawerski, wawer. Do pkp Wawer 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

1 750 000 zł58 m² 29 965 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie w kamienicy z roku 1952. Budynek mieszkalno-biurowy. Mieszkanie znajduje się w okolicy, w której zachowało się wiele kamienic przedwojennych. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielany,Warszawa

630 000 zł48 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w idealnej lokalizacji na warszawskim Wrzecionie. Jest to dobra propozycja jako mieszkanie do aranżacji dla własnych potrzeb lub inwestycja na najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Uznamska

Targówek,Warszawa

1 599 000 zł145 m² 11 027,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zakupu gustownie urządzonego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 145 m2 położonego na rewelacyjnym, strzeżonym osiedlu z 2010 r. Mieszkanie wykończone we współpracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

860 532 zł37 m² 23 008,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujesz bezpośrednio od Developera. Rezerwacje - Umowa Developerska. Nowoczesna architektura i wygodna komunikacja Mokotów. Prowizja 0 % - Bez pcc - Twoje Nowe Mieszkanie. Spotkanie bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ludwiki

Wola,Warszawa

690 000 zł30 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1931

Słoneczne mieszkanie 1-pokojowe w klimatycznej okolicy, o powierzchni 30 m , 1 piętro w 3-piętrowym bloku -warszawa, wola, ul. Ludwiki. Budynek znajduję się na terenie zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

1 673 300 zł97 m² 17 239,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kupujesz bezpośrednio od Developera. Rezerwacje - Umowa Developerska. Nowoczesna architektura i wygodna komunikacja. Prowizja 0 % - Bez pcc - Twoje Nowe Mieszkanie. Spotkanie bezpośrednio w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kabaty,Warszawa

1 159 000 zł68 m² 16 999,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Pragnę zaprezentować Państwu dwupoziomowe, świetnie nasłonecznione mieszkanie zlokalizowane na Kabatach Kluczowe informacje: adres: aleja Komisji Edukacji Narodowej 15 w Warszawie. Ilość pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Muranów,Warszawa

899 000 zł48 m² 18 926,30 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zakochaj się w tym eleganckim mieszkaniu z widokiem na park! Mieszkanie, urzeka swoim urokiem i gotowością do zamieszkania. Rozkład mieszkania: *sypialnia z widokiem na park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Mirów,Warszawa

500 000 zł27 m² 18 477,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam Państwu wspaniałą nieruchomość, łączącą w sobie ciszę i prywatność z bliskim centrum miasta, M1 Metro Ratusz Arsenał. Mieszkanie mieści się w bliskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerniowiecka

Mokotów,Warszawa

1 950 000 zł95 m² 20 526,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 95 metrowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie nieopodal Królikarni. Mieszkanie składa się Z: salonu kuchni dużej sypialni z dużym balkonem drugiej sypialni dużej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Esperanto

Wola,Warszawa

750 000 zł47 m² 15 957,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Agencja Nieruchomości Digital Broker prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie do remontu położone przy ul. Esperanto 18a. Mieszkanie dobrze doświetlone z bardzo ładnym widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nagórskiego

Gocław,Warszawa

649 000 zł39 m² 16 641 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Urokliwe mieszkanie z ciekawym rozkładem pomieszczeń i pięknym widokiem z okien na Warszawskiej Pradze - Południe (gocław) Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 38,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

6 799 zł70 m² 97,13 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość : Apartament 70m2 zlokalizowany na VII piętrze : * Przestronny salon * Aneks kuchenny * Część jadalniana * Sypialnia * Łazienka * Duży korytarz * Taras rozciągający się na długość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

850 000 zł65 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie W rezerwacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Omulewska

Praga-Południe,Warszawa

1 070 000 zł62 m² 17 313,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuje Ci unikalną okazję do nabycia mieszkania, które przestanie być tylko czterema ścianami, a stanie się miejscem, gdzie Twoje marzenia i wspomnienia nabiorą kształtu. Witaj w swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

608 988 zł53 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujesz bezpośrednio od Developera. Rezerwacje - Umowa Developerska. Bez pcc - Twoje Nowe Mieszkanie. Spotkanie bezpośrednio w biurze Inwestycji. Zadzwoń umów spotkanie lub napisz Prowizja 0 %.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 199 000 zł47 m² 25 510,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Tylko W the estate warsaw! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane pod jednym z najbardziej wyjątkowych adresów na Śródmieściu Południowym. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

6 500 zł71 m² 91,55 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w nowym budynku Warszawa Habicha 11 Nowoczesne mieszkanie o powierzchni około 71 m2 składa się z 4 pokoi, w tym salonu i 3 sypialni. Posiada wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

682 000 zł43 m² 15 689 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujesz bezpośrednio od Developera. Rezerwacje - Umowa Developerska. Prowizja 0 % - Bez pcc - Twoje Nowe Mieszkanie. Spotkanie bezpośrednio w biurze Inwestycji. Zadzwoń umów spotkanie lub napisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Centrum,Warszawa

1 039 000 zł35 m² 29 668,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

*Lokalizacja Świetnie zlokalizowane - w samym centrum przy hotelu Novotel i rondzie Dmowskiego. Tuż przy stacji metra, obok przystanków tramwajowych świetnie skomunikowane. Najbardziej centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwatery Głównej

Praga-Południe,Warszawa

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wygodna i widna kawalerka w zielonej i spokojnej okolicy na Pradze Południe. Idealna propozycja dla pary lub singla. Mieszkanie o metrażu 33m2 na który składają się : Jasny aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Bemowo,Warszawa

989 143 zł69 m² 14 265,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

779 190 zł27 m² 28 500 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Ochelska investment - prezentuje wyjątkową inwestycję W warszawie Do sprzedania mieszkanie w gotowym do wprowadzenia, nowoczesnym apartamentowcu, zlokalizowanym w spokojnej części Woli.