dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

2 550 zł46 m² 55,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. od 9.30 do 18.00, po tej godzinie lub w weekend proszę o kontakt przez sms bądź mail - odpiszę lub oddzwonię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konotopska

Ursus,Warszawa

693 000 zł49 m² 14 085,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze w 3-piętrowym budynku oddanym do użytku w 2012 roku. Lokalizacja: - kolej miejska- 230 m, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 950 zł32 m² 92,19 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

**oferta Wynajmu Apartamentu Studio z Dostępem do Siłowni w cenie wynajmu! **lokalizacja:** Woronicza Qbik, ul. Woronicza, warszawa **dostępność:** Od zaraz **jako agencja nie pobieramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bemowo,Warszawa

769 000 zł54 m² 14 240,70 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] założona ksiega wieczysta możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko: pogranicze Bemowa i Woli | 3 pokoje | 54 m2 | Duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kossutha

Bemowo,Warszawa

1 250 000 zł72 m² 17 361,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Prezentuję przestronne, inwestycyjne mieszkanie o powierzchni 72 m2 na Warszawskim Bemowie. W skład mieszkania wchodzą: - 6 pokoi - 3 łazienki - kuchnia - balkon Nieruchomość w 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przy Agorze

Wawrzyszew,Warszawa

2 100 zł33 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Do wynajęcia wyjątkowe jednopokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane na zielonych Bielanach przy ulicy Przy Agorze. To komfortowe mieszkanie o idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

6 600 zł90 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie ul. Cybernetyki o podwyższonym standardzie. Mieszkanie zakupione z rynku pierwotnego w 2014r., zamieszkałe do tej pory jedynie przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chłodna

Mirów,Warszawa

3 400 zł58 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 58m2, piętro 6/8 z windą, w budynku z 2008r. przy ul. Chłodnej, wola, mirów. Po generalnym remoncie, idealne dla singla/singielki, pary lub rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złocienia

Wola,Warszawa

749 000 zł52 m² 14 451,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Jeśli interesuje Cię ta lokalizacja umów się na prezentację. Zapraszamy przedpremierowo do zapoznania się z niniejszą ofertą:) Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

990 000 zł56 m² 17 754,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż w pełni wyposażone, wykończone w wysokim standardzie i gotowe do wprowadzenia bez żadnych nakładów mieszkanie na granicy Śródmieścia i Woli. 3 pokoje, 56 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

999 999 zł38 m² 26 315,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament w pięknej i odrestaurowanej kamienicy. Kamienica: budynek wzniesiono w latach 1913-1914 w stylu eklektycznym. We wnętrzach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Zapraszamy do wynajmu wyjątkowego, zadbanego mieszkania z balkonem, położonego przy ulicy Krzyżówki na Białołęce. Mieszkanie o powierzchni 49 m oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

929 000 zł69 m² 13 463,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty utegulowane możliwość kupna mieszkania na kredyt : Krótko: centrum Handlowe Skorosze / ursus / ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Grochów,Warszawa

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Zapraszamy do wynajmu eleganckiego dwupokojowego mieszkania z balkonem, położonego na Pradze Południe przy ulicy Ostrobramskiej. Mieszkanie o powierzchni 49.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maklakiewicza

Mokotów,Warszawa

660 000 zł38 m² 17 368,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Posiadamy na sprzedaż przytulne i zarazem bardzo ustawne 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Mokotowa. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze z widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nasielska

Praga-Południe,Warszawa

849 000 zł53 m² 16 049,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

### Przestronne mieszkanie z tarasem i ogródkiem na cichej uliczce na Pradze Południe Jeśli marzysz o mieszkaniu, które łączy komfort, przestrzeń i gotowość do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opaczewska

Ochota,Warszawa

1 350 000 zł74 m² 18 243,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie jest dostępne w programie "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz czas na zbudowanie zdolności kredytowej lub zebranie środków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Polska

Dolny Mokotów,Warszawa

999 000 zł55 m² 18 009,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 3 pokojowe na parterze zlokalizowane przy ul. Polskiej (dolny Mokotów) - 15 min samochodem od centrum! Przystanek autobusowy przy osiedlu. Super rozkład pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

650 000 zł38 m² 17 333,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Hampton Home oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 usytuowane na 5 z 10 pięter w budynku z lat '70 na Saskiej Kępie, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Żoliborz,Warszawa

895 000 zł45 m² 19 888,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Lokum ma 45 m2 i składa się z: - dużego pokoju z wyjściem na balkon - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

788 000 zł38 m² 20 736,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę mieszkania, usytuawanego na 3p w kamienicy z 1936r przy ul. Kaliskiej na Warszawskiej Ochocie. Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

606 000 zł38 m² 15 947 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem oraz widną kuchnią, ulokowane na pierwszym piętrze w niskim czteropiętrowym budynku, położonym wśród zieleni, w środku osiedla, z dala od ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górny Mokotów,Warszawa

630 000 zł38 m² 16 755,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Lokal w zaawansowanym stanie deweloperskim - do wykończenia wg uznania nabywcy. Prace modernizacyjne są głęboko zaawansowane - ale nie skończone. Zerwano podłogi (w tej chili jest szlichta),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł47 m² 68,09 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe po gruntownym remoncie,z klimatyzacją w dobrej lokalizacji blisko centrum na ulicy Puławskiej,tuż przy ulicy Dolnej.Mieszkanie można oglądać po wcześniejszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księżycowa

Bielany,Warszawa

1 800 000 zł223 m² 8 078,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 5 pokojowy dom (1/2 bliźniaka) na warszawskich Bielanach przy ul. Księżycowej. Nieruchomość na działce o powierzchni 200m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popularna

Włochy,Warszawa

890 000 zł44 m² 20 352,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do tego nowoczesnego, przepięknego mieszkania na Warszawskich Włochach, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców. To mieszkanie to prawdziwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wańkowicza

Kabaty,Warszawa

4 000 zł65 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia apartament 2-pokojowy o pow. 65m2. Mieszkanie całkowicie urządzone i umeblowane w nowoczesnym stylu z użyciem materiałów wysokiej jakości. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popiełuszki

Sady Żoliborskie,Warszawa

729 000 zł38 m² 19 184,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie o powierzchni 38 m2 znajduje się w budynku z 1962 roku, zlokalizowane na warszawskim Żoliborzu przy ulicy Jerzego Popiełuszki idealnie sprawdzi się jako inwestycja lub pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

659 999 zł60 m² 11 066,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjne mieszkanie położone przy ul. Josepha Conrada 10 w Warszawie. Lokalizacja pełna korzyści: ul. Conrada 10 na Bielanach w Warszawie to nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

11 900 zł73 m² 162,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przepiękne mieszkanie W inwestycji menolly nowe powiśle przy ul. Leszczyńskiej budynek: nieruchomość znajduje się na nowoczesnym apartamentowcu z przepięknym, zadbanym patio przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Admiralska

Rembertów,Warszawa

699 000 zł76 m² 9 197,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker! duże mieszkanie z ogromnym potencjałem! wyjątkowa okazja w Rembertowie! agencji nieruchomości - 0 % jeżeli szukasz ciszy i spokoju to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Poznańska

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 550 000 zł78 m² 32 484,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1860

Bezpośrednio. Preferuję kontakt wstępny sms. Sprzedam mieszkanie w budynku przy ul. Poznańskiej 5. Mieszkanie znajduje się na I piętrze i składa się: - pokój z kuchnią - okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Soczi

Mokotów,Warszawa

546 500 zł31 m² 17 516 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Opiekun oferty tel. Kawalerka z potencjałem do własnej aranżacji w nowej lepszej cenie! Podstawowe informacje: mieszkanie dostępne od ręki, wymaga odświeżenia lub remontu w zależności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

2 570 zł50 m² 51,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Do wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 na którą składa się - salon - sypialnia - oddzielna kuchnia - łazienka z wanną i wc Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żabińskiego

Ursynów,Warszawa

810 000 zł65 m² 12 461,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 65m , usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku z 1988 roku przy ulicy Jana Żabińskiego. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Nowolipki,Warszawa

2 950 zł46 m² 63,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem | 46,21 m2 | 2 pokoje | wola | nowolipki | 2950 zł Przedmiotem najmu jest 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, składające się z pokoju dziennego, sypialni, kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ursus,Warszawa

719 000 zł43 m² 16 693,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przestronne dwupokojowe mieszkanie o idealnych proporcjach położone na siódmym piętrze osiedla Next Ursus. Nieruchomość wykończona i gotowa do wprowadzenia. Do dyspozycji duży balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

801 157 zł37 m² 21 473 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku apartamentowym o podwyższonym standardzie wykończenia z elementami elektroniki położone naprzeciw Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Perkuna

Praga-Południe,Warszawa

774 000 zł52 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić ofertę stylowego mieszkania dwupokojowego usytuowanego na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku(bez windy) z 1990 roku przy ulicy Perkuna 72. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

890 000 zł42 m² 21 190,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na warszawskim Śródmieściu. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Na powierzchnię.