dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 262 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 262 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

698 000 zł49 m² 14 244,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie 49m2 z balkonem, po generalnym remoncie na Żoliborzu ul. Elbląska za 698.000zł Mieszkanie składa się z 3 pokoi (18m2, 11,55m2, 6,57m2), oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

345 000 zł14 m² 24 642,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Przepiękny lokal/ kawalerka gotowa do zamieszkania. Formalnie lokal użytkowy, ze względu na małą powierzchnię 13,32 metra plus balkon 2,5 metra. Doskonała lokalizacja, ul. Grójecka 194,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

917 000 zł51 m² 17 980,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

* oferta wyłącznie w naszej agencji * Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Dolnym Mokotowie - parę kroków od Łazienek Królewskich! Lokal w stanie do remontu (okna i drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hemara

Brzeziny,Warszawa

570 000 zł40 m² 14 207,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Białołęka Brzeziny, ul. Hemara | nowe Osiedle Miasteczko Brzeziny dewelopera Napollo z 2024 roku | przystanek autobusowy: pod bramą osiedla | przy osiedlu 2 szkoły, sklepy i przedszkole 40,12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mątwicka

Ochota,Warszawa

719 000 zł48 m² 14 979,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,90m2 zlokalizowane na Ochocie / Stara Ochota. Nieruchomość położona na 1 piętrze w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Miodowa

Śródmieście,Warszawa

863 000 zł32 m² 26 968,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1754

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej przy ulicy Miodowej na warszawskim Starym Mieście. Budynek: lokal usytuowany jest na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

950 000 zł50 m² 19 184,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowana na Muranowie w wyremontowanej kamienicy z lat 50, w odległości spaceru Ogród Krasińskich, plac Bankowy oraz nieco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

750 000 zł43 m² 17 441,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Klucze u pośrednika. Mieszkanie - jasne, z ekspozycją zachodnią. Jednostronne z widokiem na piękny Park Dreszera. Wysokość 285 cm. Usytuowane na wysokim parterze. Składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miedza

Targówek,Warszawa

960 000 zł63 m² 15 238,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz spokojnego azylu w przepięknym otoczeniu? Szkoda Ci pieniędzy i czasu na remonty, architekta i wykończenie? Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Fundamentowa

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł21 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne! Budynek zlokalizowany jest w samym centrum warszawskiej pragi południe i terenów zielonych! Oferujemy Państwu wygodne, ciepłe 1-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Mokotów,Warszawa

545 000 zł31 m² 17 580,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 31m2, w układzie kawalerki z osobną kuchnią, ale istnieje możliwość przeniesienia kuchni w formie aneksu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pejzażowa

Mokotów,Warszawa

2 700 zł31 m² 87,10 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka przy stacji metra Wilanowska z miejscem parkingowym Do wynajęcia przytulna kawalerka usytuowana tuż przy stacji metra Wilanowska. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, co sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

600 000 zł32 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Warszawa, mokotów, stegny, ul. Korsykańska bez prowizji od Strony Kupującej Układ mieszkania: - powierzchnia 31,88 m2 - pokój dzienny z oknem balkonowym (balkon francuski) - sypialnia - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Nowa Praga,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przy wynajmie nie płacisz prowizji. Lokalizacja Praga, ul. Targowa 81, 50m od Stacji metra Wileńska, blok tuż przy wyjściu z metra. Do wynajmu dwupokojowe przestronne mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Rusznikarska

Praga-Południe,Warszawa

1 750 zł16 m² 109,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie w odremontowanej 2 2019 r. kamienicy w zacisznej części Grochowa. *W okolicy niska zabudowa i dużo zieleni. *Dla mieszkańców kamienicy dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

4 800 zł52 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście ul. Pokorna blisko Starówki. Bardzo eleganckie mieszkanie urządzone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty najwyższej jakości. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wileńska

Nowa Praga,Warszawa

599 000 zł36 m² 16 638,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż klimatyczne mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze-Północ w pobliżu stacji metra Wileńska. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Bemowo,Warszawa

728 000 zł50 m² 14 415,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Urokliwe Mieszkanie na Bemowie - 50,50 m Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwe mieszkanie o powierzchni 50,50m , idealne dla osób ceniących komfort i wygodę. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karmelicka

Śródmieście,Warszawa

3 350 zł48 m² 70,53 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla maksymalnie dwóch osób bez Na wynajem klimatyczne, jasne i ciche mieszkanie położone w sercu warszawskiego Muranowa, w centrum Warszawy. Doskonała komunikacja (przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

820 000 zł42 m² 19 523,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 41.75m2 usytuowane na trzecim piętrze w trzypiętrowej kamienicy przy ul. Racławickiej na Starym Mokotowie. Lokalizacja topowa - stacja metra (racławicka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Grochów,Warszawa

600 000 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze-Południe. Mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe, w znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Północ,Warszawa

2 099 000 zł92 m² 22 815,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż przestrony nowoczesny apartament o powierzchni 92 mkw zlokalizowany na Warszawskiej Pradze Północprzy ul. Jagiellońska 45a. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

619 000 zł44 m² 14 229,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkania 2 pokojowe o powierzchni 43,5m2, usytuowane na podwyższonym parterze zlokalizowane na Białołęce. Budynek z windą. Bezpieczne osiedle - zamknięte, z ochroną Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 100 000 zł64 m² 17 123,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Wspaniała nieruchomość na sprzedaż - okazja! Atrakcyjna lokalizacja i świetny rozkład to tylko niektóre z atutów tej niesamowitej oferty. Mieszkanie składające się 2 pokoi, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstruktorska

Służewiec,Warszawa

3 800 zł42 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, klimatyzowane mieszkanie w nowej inwestycji, przy ulicy Konstruktorskiej, w sercu Służewca. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 8 piętrowego bloku oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

420 000 zł24 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania kawalerka znajdująca się w super okolicy na Żoliborzu przy ulicy Broniewskiego 33 Lokal mieści się na 9.piętrze w 10.piętrowym bloku z windą. Osiedle strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siewierska

Ochota,Warszawa

755 000 zł38 m² 19 610,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na Starej Ochocie, w przedwojennej kamienicy z 1935 r. przy bardzo urokliwej, kameralnej ul. Siewierskiej usytuowanej pomiędzy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bakalarska

Włochy,Warszawa

531 000 zł27 m² 19 457,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zlokalizowane na warszawskim Rakowie osiedle charakteryzuje się ciszą i harmonią. Te nowe mieszkania na warszawskich Włochach to inwestycja, która obejmuje dwa starannie zaprojektowane budynki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

695 000 zł49 m² 14 154,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu mieszkania o powierzchni 49,1 m , idealnie położonego przy Metrze Bemowo. To doskonała okazja do zamieszkania w miejscu łączącym wygodę i świetną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chłopickiego

Grochów,Warszawa

780 000 zł71 m² 10 985,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Warszawa Praga Południe Ul. Chłopickiego Cena: 780 000 pln Grunt nieuregulowany Brak możliwości kredytowania. Oferta na zasadach wyłączności Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kępa Tarchomińska

Białołęka,Warszawa

693 600 zł54 m² 12 899,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jesteś oszczędny? Ta inwestycja spełni Twoje oczekiwania. Inwestycja jest już ukończona, zatem od razu możesz się wprowadzić. Dlaczego tutaj mniej zapłacisz za eksploatację? Zapewniają to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kossutha

Bemowo,Warszawa

890 000 zł66 m² 13 466,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, na zielonym, świetnie zlokalizowanym komunikacyjnie osiedlu, przy ul. Lajosa Kossutha. Przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

1 120 000 zł59 m² 18 909,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecam atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie położone w odległości 700 m od Parku Ujazdowskiego. Lokal składa się z kuchni, hallu, 3 pokoi, łazienki, wc i dwóch balkonów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

749 000 zł50 m² 14 926,30 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie: prezentowany lokal ma 50,18 m i znajduje się na ul. Wrocławskiej 5, bemowo. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, salonu oraz oddzielnej kuchni, a także posiada zabudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osowska

Grochów,Warszawa

646 350 zł46 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

** 3 pokoje I oddzielna kuchnia I mieszkanie dwustronne 46,50 m2 I piwnica I do remontu ** Oferuję słoneczne, przestronne i ciche mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

3 000 zł38 m² 79,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta aktualna - ul. Szeligowska 53D Na życzenie najemcy mieszkanie zostanie umeblowane. Nowy, słoneczny, komfortowy apartament położony na ostatnim piętrze w czteropiętrowym budynku z 2023r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Stary Mokotów,Warszawa

739 000 zł49 m² 15 174,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Szukasz ustawne, rozkładowe mieszkanie w super lokalizacji? Chcesz wszystko zaaranżować po swojemu? Ta oferta jest zdecydowanie dla Ciebie. Na sprzedaż mieszkanie w super lokalizacji na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Warszawa

10 500 zł106 m² 99,06 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***english version below*** dla wymagającego klienta. Luksusowy apartament. Dostępny od zaraz, najem na minimum 12 miesięcy. Do wynajęcia trzypokojowy apartament w Śródmieściu, muranów, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

3 750 zł35 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Studio 35 m2, wysoki standard, metro, parking Przestronna strefa dzienna z osobną kuchnią Elegancki apartamentowiec - ul. Giełdowa 4a Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Powiśle,Warszawa

1 150 000 zł51 m² 22 408,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowaną na Powiślu - dzielnicy stworzonej dla osób ceniących sobie spokój, a zarazem lubiąca bliskość centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

2 300 zł42 m² 55 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże, przestrzenne 1-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 10.piętrze w 16. piętrowym budynku z windą z 2002 roku mieszczące się przy ulicy Kondratowicza 22. Od wyjścia.