dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 279 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mała

Praga-Północ,Warszawa

756 000 zł37 m² 20 460,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty tel. Kawalerka w kamienicy z 1882 r., która przeszła generalną rewitalizacje w 2019r. Podstawowe informacje: mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, nie wymaga dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Wygoda,Warszawa

617 000 zł55 m² 11 127 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 750 000 zł90 m² 19 444,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90 m2, położone na 3 piętrze 4-piętrowego eleganckiego apartamentowca z 2016 roku, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kabaty,Warszawa

900 000 zł50 m² 17 971,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,08m2, położone na 5 piętrze zadbanego budynku z 2007r. Bardzo dobra lokalizacja - 350m do metra Kabaty. Mieszkanie idealne dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

4 400 zł60 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na dzielnicy Praga, ul. Żupnicza 28a. Dostępne do wynajęcia od 01.09.24 r. Apartament ma powierzchnię 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

7 480 zł83 m² 90,12 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

English bellow Mamy ogromną przyjemność zaprezentować apartament na Powiślu przy ulicy Kruczkowskiego. Parametry nieruchomości Apartament jest świeżo po remoncie, wykończony w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dygata

Stary Żoliborz,Warszawa

4 690 zł63 m² 74,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 63m2, piętro 4/5 z windą, w budynku z 2015 przy ul. Dygata, stary Żoliborz. Świeżo po remoncie, idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Natolin,Warszawa

3 600 zł47 m² 76,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 47 m2, piętro 2/3 z windą w budynku z 1982r. przy ul. Meander, ursynów, natolin. Idealne dla singla/singielki, pary lub rodziny. Cena: 3600 + 800 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barcelońska

Mokotów,Warszawa

545 000 zł31 m² 17 580,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

[ cena do negocjacji ] [ ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko Mokotów / Stegny / Blok z 1980r / Winda / Balkon Francuski / Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbu Oksza

Szamoty,Warszawa

3 000 zł39 m² 77,52 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia od zaraz mieszkanie przy ul. Herbu Oksza. Mieszkanie o powierzchni 38,7 mkw znajduje się na parterze w dokładnie strzeżonym i monitorowanym osiedlu. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

4 200 zł70 m² 60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie w chronionym apartamentowcu 400m od stacji metra,do Galerii Mokotów 300m.Mieszkanie 3 pok.70 m2 na Mokotowie ul.Modzelewskiego Mieszkanie na 9 piętrze z 10, bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hemara

Białołęka,Warszawa

662 999 zł61 m² 10 890,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość : Mieszkanie 60,88 m2 zlokalizowane na I piętrze : * Salon (21,8m2) * Sypialnia (10,37m2) * Pokój (11,70m2) * Aneks kuchenny * Łazienka (4,5m2) * wc (1,90m2) * Bardzo duży Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Śródmieście,Warszawa

20 000 zł146 m² 136,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament przy łazienkach królewskich Wolne od maja budynek: nieruchomość znajduje się w nowoczesnym budynku Apartamenty Parkowa tuż przy wejściu do Łazienek Królewskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Sady Żoliborskie,Warszawa

2 700 zł29 m² 93,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 29m2 przy ul. Ks.Jerzego Popiełuszki 17B, położona jest w cichej, zielonej okolicy Sadów Żoliborskich. Mieszkanie bardzo widne znajdujące się na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zadumana

Ochota,Warszawa

2 700 zł50 m² 690 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 50 m2 na Ochocie, przy Parku Szczęśliwickim w odległości ok 100m, ul. Zadumana 3/5 salon 20 m2, pół otwarta kuchnia 8 m2, sypialnia 11 m2, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malborska

Bródno,Warszawa

4 100 zł63 m² 65,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę piękny apartament na Bródnie , 62 m2, tuż przy wejściu do metra- stacja Kondratowicza, wysoki standard, mieszkanie urządzone pierwotnie dla siebie świeżo odmalowane osiedle strzeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

789 900 zł48 m² 16 456,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Z przyjemnością prezentuję to urokliwe trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż, które z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Znajduje się ono w prestiżowej dzielnicy Bielany, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Atrakcyjne 2 pok. mieszkanie o powierzchni 40m2 w apartamentowcu z 2008 r. przy ul. Bukowińskiej 12 - budynek z bezpłatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

899 000 zł60 m² 14 881,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie w budynku z ramy H na warszawskich Bielanach przy ul. Renesansowej 7. Doskonała lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

855 500 zł45 m² 19 011,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

2-pokojowe mieszkanie W bardzo dobrej lokalizacji tuz obok sgh budynek: mieszkanie znajduje się na parterze. 3-piętrowa budynek wielorodzinny bez windy. Rozkład pomieszczeń: - 45 m2 powierzchni - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

800 000 zł64 m² 12 435,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

przedstawie Państwu 3pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie znajduje się w budynku, który powstał w 2016 roku. Stan wspólnych części budynku jest dobry, osiedle jest ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Praga-Południe,Warszawa

491 000 zł29 m² 17 185,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na pradze - południe Szukasz nowego mieszkania w spokojnej okolicy? Zależy Ci na dobrym dojeździe do centrum ? Zapoznaj się z poniższą ofertą: kawalerka 28 m2 z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sowińskiego

Ulrychów,Warszawa

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 52 m2, piętro 5/6 z windą, w budynku z 2013r. przy ul. Józefa Sowińskiego, wola, ulrychów. Dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł87 m² 91,95 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Miło nam przedstawić eleganckie mieszkanie znajdujące się w historycznej kamienicy przy ulicy Marii Konopnickiej. Doskonała lokalizacja, blisko parków, kawiarni, restauracji. Lokal dostępny od 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maklakiewicza

Wyględów,Warszawa

689 000 zł39 m² 17 757,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż poleca się dwupokojowe mieszkanie położone przy ulicy Maklakiewicza na warszawskim Mokotowie! To może być Twoje pierwsze mieszkanie, położone blisko największego centrum biurowego stolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

744 416 zł43 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I bez podatku pcc! Stan deweloperski | klucze dostępne od już Praga Północ ul. Jagiellońska 77 - nowe osiedle Bulwary Praskie Stan deweloperski - mieszkanie już oddane, dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Służewiec,Warszawa

1 185 000 zł53 m² 22 358,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 2-pokojowe, nowy służewiec budynek: kameralny 5-piętrowy budynek wielorodzinny z 2023 roku wybudowany przez znanego i cenionego na rynku dewelopera dom development. Teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 060 000 zł56 m² 18 928,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie Prezentowane mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 890 000 zł91 m² 20 769,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Wygoda to prawdziwy luksus, a tu jest on odczuwalny w każdym m2. Poznaj przestrzeń, w której Twoja Rodzina może rozkwitać w harmonii, spokoju oraz poczuciu bezpieczeństwa. To więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Praga-Północ,Warszawa

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecamy ciche, jasne 3 pokojowe na Pradze Południe Grochów okolice Ronda Wiatraczna 15 min tramwajem do Centrum Budynek z 1975 r Rama H, winda Łazienka z otwieranym oknem Mieszkanie trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniardwy

Służew,Warszawa

950 000 zł55 m² 17 272,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3pokojowe mieszkanie na warszawskim Służewiu. Lokum ma 55 m2 i składa się: - dużego pokoju - 3 sypialni - oddzielnej widnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drwęcka

Praga-Południe,Warszawa

1 663 969 zł87 m² 19 056 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania na Pradze Południe przy ulicy Drwęckiej. Planowany termin oddania: 31 marca 2026 roku! skrót: na sprzedaż przestronne, 87-metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

7 600 zł87 m² 87,36 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

English version below Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować apartament na wynajem w nowoczesnym budynku: lokalizacja: mokotów, bezpośrednie sąsiedztwo Wilanów, apartamentowiec Nordic Sadyba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Coopera

Chrzanów,Warszawa

3 400 zł55 m² 61,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 55 m2, piętro 1/3 z windą, w budynku z 2002 r. przy ul. Coopera, bemowo, chrzanów. Idealne dla singla/singielki, pary, młodej rodziny lub dwójki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 29 Listopada

Ujazdów,Warszawa

9 000 zł58 m² 155,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, nowoczesne mieszkanie W rezydencji łazienki park budynek: w prestiżowym budynku Rezydencja Łazienki Park przy ul. 29 Listopada, tuż obok wejścia do ulubionego parku warszawiaków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 600 000 zł93 m² 17 185,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Bardzo atrakcyjna cena! 4 pokoje - 93 M2 ogródek - 50 M2 mieszkanie do własnej aranżacji miejsce postojowe oraz duża komórka lokatorska - dodatkowo 80 000 zł piękny park do dyspozycji mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ordona

Wola,Warszawa

3 500 zł32 m² 109,14 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od września. Do wynajęcia komfortowe, 1-pokojowe mieszkanie o pow. 32,07 m2 zlokalizowane na 5 piętrze w nowoczesnym budynku na Woli. Świetna lokalizacja, w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Śródmieście,Warszawa

9 200 zł87 m² 105,35 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament Z przepięknym widokiem na panoramę miasta W inwestycji trio apartamenty na muranowie dostępne od 15.09 BUDYNEK: Trio Apartamenty Warszawa to inwestycja nagrodzona wieloma prestiżowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrobramska

Gocław,Warszawa

559 000 zł28 m² 19 907,40 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

1 pokój sprzedaż Warszawa | kawalerka Warszawa Gocław sprzedaż | 1 pokój sprzedaż Warszawa | 1 pokój sprzedaż Gocław | kawalerka inwestycyjnie Warszawa | Prezentujemy jasne, 1-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drwęcka

Praga-Południe,Warszawa

725 000 zł44 m² 16 425 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

We speak eng, pol, ua, rus. Wyjątkowa okazja dla koneserów nowoczesnej architektury i luksusowych wnętrz! Przedstawiamy ofertę mieszkania w prestiżowej inwestycji Neo Praga, zrealizowanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

5 500 zł52 m² 104,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasny, cichy, elegancki apartament usytuowany na 1 piętrze nowoczesnego budynku z 2020 r. w centrum Warszawy w okolicy Ronda Daszyńskiego przy ulicy Kolejowej (osiedle 19.