dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 279 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majowa

Targówek,Warszawa

580 000 zł36 m² 16 111,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Majowej na Bródnie do remontu. Nieruchomość o powierzchni 36 mkw składa się z salonu z wyjściem na balkon, pokoju, oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Bródno,Warszawa

594 500 zł42 m² 13 988,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie 42,5 m2 gotowe do wprowadzenia, lub do odświeżenia. Metro Bródno jedynie 800 m od budynku. Posiada duży balkon 3,7 m2 z widokiem na okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielany,Warszawa

821 500 zł53 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż oferuje przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej dzielnicy Bielany w Warszawie. Mieszkanie posiada wiele atutów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 850 000 zł60 m² 31 061,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Trzypokojowe mieszkanie w wysokim standardzie na 3 piętrze w budynku (5 pięter) mieszkalnym w Warszawie - Śródmieście. Wykończenie: podłogi - terakota (ogrzewanie podłogowe); ściany -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

3 550 zł56 m² 63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę zadbane, słoneczne, przestronne i ciche mieszkanie na Górnym Mokotowie, blisko stacji metra i linii tramwajowych przy Puławskiej. Jeżeli lubisz przestrzeń, zieleń i spokój, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Praga-Południe,Warszawa

730 000 zł43 m² 16 937,30 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyremontowane dwupokojowe mieszkanie w cichej i zielonej okolicy. Mieszkanie ma 43,1 m i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o powierzchni około 22m - przestronnej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kompanii AK Goplana

Ursus,Warszawa

810 000 zł48 m² 17 034,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam na sprzedaż 2-pokojowe klimatyzowane mieszkanie przy ulicy Kampanii ak "goplana" na Warszawskim Ursusie. Nieruchomość mieści się na piątym piętrze w ośmiokondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Potocka

Żoliborz,Warszawa

1 050 000 zł62 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią (możliwość przerobienia na 4 pokoje) do własnej aranżacji o powierzchni 62,4 m2, położone na warszawskim Żoliborzu w rejonie Marymont-Potok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrody

Wawer,Warszawa

649 000 zł41 m² 15 829,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż tanie w utrzymaniu mieszkanie położone na bliskim Wawrze mieszkanie Jest to 41 m na które składa się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym - Sypialnia - Pokój dla dzieci -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

3 000 zł48 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta zarezerwowana nowy, luksusowy apartament kompletnie umeblowany I wyposażony. Wysoki standard. Dobre miejsce na granicy Bemowa; sąsiedztwo nowych osiedli z szybko rozwijającą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hübnera

Żoliborz,Warszawa

4 200 zł42 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu piękne mieszkanie, zlokalizowane na Warszawskim Żoliborzu przy ul. Zugmunta Hübnera. Dostępne od 1 Września! Powierzchnia użytkowa wynosi 42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 379 700 zł63 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Przestronne i wygodne 2 pokojowe mieszkanie z osobną i jasną kuchnią w świetnej lokalizacji - idealne na start lub jako inwestycja na wynajem. Budynek: budynek 5 piętrowy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

755 000 zł38 m² 19 723,10 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecam zadbane, bardzo ciche, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 mkw z loggią, położone w atrakcyjnej śródmiejskiej dzielnicy Warszawy na zielonym Powiślu. Mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

4 000 zł45 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie urządzone, zadbane 2 pok. mieszkanie 45m2 w dobrym standardzie w apartamentowcu z basenem tuż przy metrze Wilanowska. Budynek z 2008 r. pod adresem Bukowińska 12,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście Północne,Warszawa

800 000 zł46 m² 17 316 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość na Muranowie. Usytuowaną na zamkniętym osiedlu. Lokalizacja charakteryzuje się rozwijająca infrastrukturą w okolicy. Lokalizacja Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Żerań Wschodni,Warszawa

550 000 zł46 m² 12 003,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Podstawowe informacje: na sprzedaż jasne dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Blok stoi na granicy osiedla, wzdłuż pasa zieleni. Powierzchnia nieruchomości to 45,82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście,Warszawa

1 040 000 zł49 m² 21 207,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji | Szukasz mieszkania w Centrum Warszawy? Chcesz mieszkać w kamienicy i ulokować dobrze kapitał? Nie mogłeś lepiej trafić!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szumiących Traw

Białołęka,Warszawa

650 000 zł52 m² 12 490,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Wyjątkowo okazja! Bardzo zadbane, po rewitalizacji 3-pokojowe mieszkanie z wygodnym, pięknym ogródkiem. Mieszkanie sprzedawane z większością mebli i wyposażeniem typu: lodówka, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakowska

Raków,Warszawa

769 000 zł34 m² 22 617,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie w budynku z 2018 roku, osiedle strzeżone na osiedlu Nowy Raków, 2-pokojowe (salon z aneksem + sypialnia, łazienka) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Mokotów,Warszawa

749 000 zł30 m² 24 966,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Idealne dla Singielki lub Singla, pachnące nowością, wykończone w standardzie Premium dwupokojowe mieszkanie odebrane od dewelopera pod koniec roku 2023. Ten kompaktowy apartament położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

17 750 zł142 m² 124,56 zł/m²

 

Piętro:22/22

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Na wynajem ładny, klimatyzowany, zadbany apartament w strzeżonym budynku z całodobową ochroną i recepcją przy ulicy Słomińskiego 5 tuż przy stacji Metra Dworze Gdański. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skalskiego

Praga-Południe,Warszawa

839 000 zł41 m² 20 563,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż: dwupokojowe mieszkanie w Apartamentowcu Osiedle Saska, warszawa, gen. Stanisława Skalskiego 1 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

1 230 000 zł56 m² 21 964,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Agencja nieruchomości Dom Saska ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie położone na Żoliborzu przy ul. Popiełuszki 13. Niezwykłe, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

3 800 zł33 m² 115,15 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w apartamentowcu położonym przy ul Skierniewickiej 34a Mieszkanie o powierzchni 33,15m2, wykończone i wyposażone w bardzo dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

849 000 zł57 m² 14 894,70 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Słoneczne trzy pokoje w genialnej lokalizacji 5 minut spacerem od Metro Wilanowska. Osobna kuchnia, dwie sypialnie, duży salon i balkon - piękny widok w gratisie! lokalizacja Mokotów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łucka

Wola,Warszawa

7 500 zł68 m² 110,29 zł/m²

 

Piętro:19/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 68 M2 W wieżowcu łucka city od 1 stycznia budynek: łucka City to 30-piętrowy wieżowiec wybudowany w 2004 roku - w budynku znajduje się wielopoziomowy parking, liczne biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kramarska

Rembertów,Warszawa

2 200 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 na drugim piętrze. To mieszkanie z osobną kuchnią, idealne dla osób poszukujących komfortu i spokoju. Położone na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 740 258 zł78 m² 22 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Mieszkanie o powierzcni 78,39 m2 usytuowane na II piętrze odnowionej i zadbanej przedwojennej 3-piętrowej kamienicy, bez windy. Budynek wpisany jest do rejestru zabytków (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Polski Walczącej

Mokotów,Warszawa

690 000 zł37 m² 18 648,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio mieszkanie na Mokotowie przy Al. Polski Walczącej. Powierzchnia 36,5m2 + przeszklona w pełni zamykana loggia 9.5m + miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

865 000 zł42 m² 20 843,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

W ofercie mieszkanie o powierzchni 41,31 m2 w Miasteczku Wilanów w bardzo dobrym standardzie z klimatyzacją. Mieszkanie na 2 piętrze z 4 w bloku z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

816 000 zł41 m² 19 719,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokoje we Włochach, o pow. 41,38 m2, usytuowane na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku z 2021 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, w stanie do zamieszkania. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romaszewskiego

Słodowiec,Warszawa

3 100 zł30 m² 104,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 29,78 m2 , zlokalizowane przy ul. Romaszewskiego w dzielnicy Bielany - Słodowiec. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Augustówka

Augustówka,Warszawa

674 000 zł37 m² 17 992,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Opiekun oferty tel. Piękne 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 na Mokotowie - Augustówka, w spokojnej zielonej okolicy. Podstawowe informacje: mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

680 000 zł50 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji 3 pokojowe mieszkanie o pow. 50 m2 między trasą siekierkowską a trasa łazienkowską. Ekspozycja 1-stronna zachodnia. Mieszkanie do remontu. Elastyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

2 500 zł24 m² 102 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Urocza kawalerka dla singla lub pary w okolicach Lasku Bielańskiego. Mieszkanie bardzo zadbane, idealnie rozplanowane. Salon z aneksem kuchennym, posiada również niewielki balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Za Żelazną Bramą,Warszawa

3 100 zł44 m² 70,14 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English version below Przestronna kawalerka do wynajęcia - 44,20 m , ścisłe centrum, przy metrze Mieszkanie jest jasne, ciche, urządzone w przyjemnych, stonowanych kolorach, po remoncie. Salon:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Szczęśliwice,Warszawa

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajem 3-pokojowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji na Ochocie, szczęśliwice, warszawa Oferujemy na wynajem przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Natolin,Warszawa

3 400 zł64 m² 52,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 64,50 m2, piętro 0/3 bez windy w budynku z 1986 r przy ul. Małej Łąki, ursynów, natolin. Idealne dla rodziny lub pary. Zwierzęta mile widziane. Cena: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 800 000 zł100 m² 17 931,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Mam dziś do zaoferowania wyjątkowy apartament na Mokotowie w genialnie skomunikowanej okolicy metra Wilanowska! informacje O nieruchomości: apartament 4-pokojowy (trójstronny) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

855 000 zł41 m² 20 935,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie: dwupokojowe, jasne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, wykończone z dużą starannością, materiałami o wysokiej jakości. Powierzchnia mieszkania wynosi 40,84m2 w tym:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

657 000 zł35 m² 18 933,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! bez pcc! Inwestycja położona jest w sercu Bielan - klimatycznej dzielnicy z tradycjami. Ta lokalizacja łączy w sobie wszystkie zalety kameralnej i zielonej okolicy. To.