dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

895 500 zł45 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

2-pokojowe mieszkanie W bardzo dobrej lokalizacji tuz obok sgh budynek: mieszkanie znajduje się na parterze. 3-piętrowa budynek wielorodzinny bez windy. Rozkład pomieszczeń: - 45 m2 powierzchni - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

783 403 zł44 m² 17 890 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie nowocześnie urządzone - dobry rozkład. Pokój dzienny połączony z kuchnią, dużą regularna sypialnia z szafami do sufitu. Łazienka z wanną, miejsce na pralkę. ładny duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

860 315 zł75 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rodzinne 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem Nowa inwestycja na Białołęce 18 minut autobusem do Metro Młociny Cena 11500 za m2 to cena na etapie rozpoczęcia budowy. Klucze do odbioru za ok 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiartel

Mokotów,Warszawa

889 000 zł58 m² 15 324,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 58,1 m , usytuowane na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku bez windy, przy ulicy Wiartel 3, w warszawskiej dzielnicy Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kawcza

Grochów,Warszawa

845 000 zł46 m² 18 305,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie dostępne od zaraz. Rzut lokalu znajduje się na ostatnim zdjęciu w galerii. Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 46,16 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

2 550 000 zł78 m² 32 484,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1860

Jeżeli szukasz nieruchomości dla siebie lub mieszkania inwestycyjnego w tętniącej życiem części Południowego Śródmieścia ta oferta powinna Cię zainteresować. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 400 zł52 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę wygodne mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem i miejscem garażowym przy ul. Jana Kazimierza 64. Rozkład i wyposażenie mieszkania: obszerny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostrzycka

Praga-Południe,Warszawa

485 000 zł40 m² 12 125 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko Praga Południe / 40 m2 / 2-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Groszowicka

Praga-Południe,Warszawa

525 000 zł33 m² 15 909,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki na Pradze-Południe Mieszkanie usytuowane jest od strony dziedzińca, co zapewnia ciszę i spokój nawet przy otwartych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyki

Bemowo,Warszawa

780 000 zł62 m² 12 580,70 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne Mieszkanie na Bemowie z Ogródkiem - Twoje Idealne Miejsce na 62 Metrach Kwadratowych! Mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na Bemowie. To idealna oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tolkiena

Służewiec,Warszawa

3 350 zł41 m² 81,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 41m2, piętro 5/5 z windą w budynku z 2015r. przy ul. Tolkiena, mokotów Służewiec. Idealne dla singla/singielki, pary lub młodej rodziny. Zwierzęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Rembertów,Warszawa

1 650 zł20 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 20 m2 na którą składa się - pokój dzienny z rozkładaną kanapą - aneks kuchenny - łazienka z kabiną prysznicową i wc Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

2 500 zł38 m² 64,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do najmu dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli przy ul. Górczewskiej 88a. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie zostało gruntownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wańkowicza

Ursynów,Warszawa

740 000 zł38 m² 19 546,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wygodne mieszkanie o powierzchni 37 m na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość jest doskonale skomunikowana, znajdując się zaledwie 50 metrów od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbsta

Ursynów,Warszawa

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje/40 mkw z loggią, na ursynowie, blisko stacji Metro Stokłosy; cena najmu zawiera czynsz administracyjny wraz z zaliczką na wodę, zimną, ciepłą, ogrzewanie i wywóz śmieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Samarytanka

Targówek,Warszawa

860 000 zł62 m² 13 853,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną garderobą znajdujące się na warszawskim Targówku przy ul. Samarytanki. Mieszkanie ma możliwość zamknięcia kuchni lub zamknięcia kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rozłogi

Bemowo,Warszawa

1 300 000 zł82 m² 15 815,10 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Rozłogi. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

1 250 000 zł86 m² 14 518 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować foremne, 5-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Czumy. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym, kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Floty

Mokotów,Warszawa

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Nietuzinkowe mieszkanie na wynajem w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Lokal w którego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

587 000 zł31 m² 18 652,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe mieszkanie na Woli, o pow. 31,47 m2, usytuowane na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą z 2010 r. W skład mieszkania wchodzi: 2 pokoje, kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

1 100 000 zł47 m² 23 404,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 47 m2, w pełni wyposażony apartament na Starym Mokotowie, usytuowany na pierwszym piętrze siedmiopiętrowego budynku przy ulicy nie opodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

1 650 000 zł80 m² 20 625 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż apartament na 5 piętrze, z widokiem na teren wyścigów konnych - ciche, bardzo jasne z ekspozycją na południe i zachód. Znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smoluchowskiego

Mokotów,Warszawa

799 650 zł53 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie - do remontu Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze w 10-piętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Mokotów,Warszawa

860 000 zł46 m² 18 574,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie z możliwością przekształcenia w trzypokojowe, w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

475 000 zł30 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mówimy po pl/en/ua/ru Przedstawiamy ofertę sprzedaży - kawalerki zlokalizowanej na szóstym piętrze przy ul. Broniewskiego 9a na warszawskim Żoliborzu. Parametry mieszkania: powierzchnia: 30 m2 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Korsaka

Szmulowizna,Warszawa

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 54m2, piętro 1/3 z windą w budynku z 2008 r. przy ulicy Korsaka, praga Północ, szmulki. Idealne dla singla/singielki, pary lub rodziny z dzieckiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Stara Ochota,Warszawa

639 000 zł40 m² 15 975 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Tylko W the estate warsaw! Szanowni Państwo, przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w jednej z topowych dzielnic Warszawy. W mieszkaniu o powierzchni 40m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

995 000 zł75 m² 13 266,70 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Opis lokalu Oferta sprzedaży dotyczy trzypokojowego lokalu mieszkalnego o powierzchni 75,10 m zlokalizowanego w Warszawie dzielnica Mokotów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełdan

Służew,Warszawa

672 000 zł48 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ciche, mieszkanie do remontu w otoczeniu zieleni na spokojnym osiedlu na warszawskim Służewcu. Jeżeli szukasz funkcjonalnego mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji i blisko Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

892 320 zł54 m² 16 592 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Wkrótce będziesz mógł się wprowadzić. Miejsce w garażu podziemnym w cenie mieszkania. Funkcjonalne mieszkanie z garderobą już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bociania

Ursynów,Warszawa

2 273 000 zł143 m² 15 895,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

To wyjątkowe mieszkanie jest idealne dla osób, które cenią sobie przestrzeń oraz możliwość relaksu w domowym zaciszu. Będzie także doskonałym wyborem dla rodzin lub osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Warszawa

16 000 zł155 m² 103,23 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Prezentujemy Państwu przestronny apartament z czterema sypialniami w inwestycji Apartamenty Grzybowska. Nieruchomość jest nieumeblowana, salon oraz każda sypialnia posiadają oddzielnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

890 000 zł50 m² 17 979,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę dwupokojowego mieszkania na warszawskiej Woli , przy ulicy Sokołowskiej 9. Mieszkanie jest idealne dla par, singli oraz inwestorów, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

629 000 zł46 m² 13 809 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955