dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 262 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 262 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z garażem Warszawa

Raków,Warszawa

506 800 zł27 m² 18 652,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przytulna kawalerka z ogródkiem usytuowana na parterze w nowoczesnym budynku na warszawskim Rakowie. Mieszkanie będzie oddane do użytkowania w IV kw 2025 r. Możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popularna

Włochy,Warszawa

653 000 zł40 m² 16 268,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

***tylko 10 min.do CENTRUM WARSZAWY*** NOWE MIESZKANIE 2 pokojowe 40,13 m2 z balkonem 7m2 W cenie 653 000,00 pln Kontakt Nowoczesna nwestycja jest realizowana w rejonie ul.Popularnej/Wschodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Gocławek,Warszawa

949 500 zł66 m² 14 299,70 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Duże 3 Pokoje Na Gocławiu Blisko Promenady - zadzwoń , a przede wszystkim zobacz ten widok! 1. Czy marzysz o mieszkaniu dla swojej rodziny, w którym będziesz mieć komfortowe warunki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

730 000 zł41 m² 17 984,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w kamienicy z windą przy ulicy Aleja Niepodległości na Mokotowie. Metraż mieszkania to 40,59m na który składa się: -Przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

871 220 zł62 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe, dwupokojowe mieszkanie z loggią od dewelopera przy Galerii Północnej! Na prezentowane mieszkanie rabat aż 93 345 zł Bez pcc. Bez prowizji. Mieszkanie: - powierzchnia: 62,23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

479 000 zł29 m² 16 460,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,1m2, usytuowane na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku z 1968 roku zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Władysława Broniewskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Samarytanka

Targówek,Warszawa

1 092 750 zł70 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Trzypokojowe, komfortowe mieszkanie dla rodziny. Położone na zamkniętym osiedlu przy ul. Samarytanki w dzielnicy Targówek. Prężnie rozwijająca się infrastruktura okolicy pozwala cieszenie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niska

Śródmieście,Warszawa

579 000 zł30 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Przedstawiam wyjątkowa kawalerkę o powierzchni 29,30 m , usytuowaną w sercu miasta w pobliżu Al. Jana Pawła przy ul. Niskiej, idealną dla osób ceniących komfort i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ochota,Warszawa

1 150 000 zł70 m² 16 499 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Opiekun oferty tel. Mam przyjemność zaprezentować państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2. Podstawowe informacje: nieruchomość jest gotowa do zamieszkania lub możliwe przejęcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Człuchowska

Wola,Warszawa

1 150 000 zł66 m² 17 329,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż ponad 66 metrowe mieszkanie w 17 z tarasem z fajnym widokiem od strony południowo zachodniej. Mieszkanie składa się Z: salonu z kuchnią oddzieloną wyspą 17m tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

1 260 000 zł87 m² 14 466,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie składa się z salonu 20,5 m z wyjściem na balkon i taras z którego się wchodzi do mieszkania. W salonie położona oryginalna cegiełka. Hol 9 m w zabudowie szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

750 000 zł49 m² 15 368,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przestronne mieszkanie, które świetnie sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja. W skład mieszkania wchodzą: -przestronny salon -duży balkon -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

625 000 zł40 m² 15 470,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Przestronne mieszkanie o powierzchni 40,4m2, usytuowane na wysokim parterze w 3-piętrowym bloku z cegły, wybudowanym w 1998 roku, po termomodernizacji. zlokalizowane na Bielanach przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orla

Śródmieście,Warszawa

1 049 000 zł42 m² 24 976,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, designerskiego mieszkania, położonego w sercu Warszawy przy ulicy Orlej, tuż za Ratuszem. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Czyste,Warszawa

1 148 000 zł44 m² 26 090,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Kolejowej zlokalizowane w nowo powstałej inwestycji. Głównym atutem jest tu zdecydowanie lokalizacja m.in bliskość stacji metro, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 000 zł12 m² 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

! nowa kawalerka! świeżo wykończona! dostępna od teraz Do wynajęcia w pełni funkcjonalna kawalerka o powierzchni 12m2 znajdująca się przy ulicy Szeligowskiej 30a w budynku z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

713 050 zł52 m² 13 738,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1 piętrze w nowym budynku na warszawskim Ursusie. Mieszkanie będzie doskonałym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi. Mieszkanie będzie oddane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Czyste,Warszawa

1 370 000 zł58 m² 23 555,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego, sprzedaż bezpośednio od dewelopera! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowy 3-pokojowy apartament znajdujący się na dzielnicy Wola- czyste w Warszawie. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

2 800 zł51 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w pobliżu metra o powierzchni 51 mkw znajdującą się w bloku mieszkalnym przy al. Reymonta na warszawskich Bielanach. Dzięki położeniu na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

390 000 zł21 m² 18 309,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty tel. Inwestycyjna kawalerka w sercu Grochowa w wyjątkowej cenie! Podstawowe informacje: oferujemy Państwu kawalerkę o powierzchni 21,3m , idealną do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

920 000 zł44 m² 20 909,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowy, w pełni umeblowany Apartament z trasem o powierzchni aż 21,33m2, wykończony w wysokim standardzie i w naturalnym przyjemnym dla oka stylu. Zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

993 000 zł80 m² 12 407,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które zachwyci Cię od pierwszego wejrzenia? Przestronna, 4-pokojowa przestrzeń, gdzie każdy detal został przemyślany z myślą o najwyższym komforcie życia. Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husa

Białołęka,Warszawa

810 000 zł80 m² 10 062,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Ta oferta jest skierowana do ludzi ceniących sobie przyrodę i bliskość lasu. Nieruchomość znajduje się w bloku składającego się z czterech pięter i mieści się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2 na które składa się: - salon z wyjściem na balkon - sypialnia z podwójnym łóżkiem - oddzielna kuchnia - łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

839 000 zł79 m² 10 580,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Idealne dla rodziny 2+2 lub 2+1 Lokalizacja: warszawa, białołęka blisko Parku Ireny Jareckiej i Parku Leśnego Powierzchnia: 79,3 m + dodatkowy strych na przechowywanie Budynek: 3. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skorochód-Majewskiego

Ochota,Warszawa

2 300 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania położonego w Warszawie, w dzielnicy Ochota, przy ulicy Walentego Majewskiego Skorochód. Mieszkanie usytuowane jest na 6 piętrze, w 8 piętrowym budynku z 2001.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

1 670 000 zł84 m² 19 833,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Marzysz o wyjątkowym mieszkaniu w sercu Warszawy? Jeśli szukasz miejsca, które łączy wygodę życia miejskiego z bliskością zieleni, ta oferta jest stworzona z myślą o Tobie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

719 000 zł37 m² 19 432,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania przy ul. Antoniego Magiera 15. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort i dogodną lokalizację! Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szamoty,Warszawa

910 000 zł54 m² 16 880 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Brief: 3 pokojowe mieszkanie w Ursusie na Szamotach, 2-gie piętro. Na sprzedaż, mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 2. piętrze 7-kondygnacyjnego budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Villardczyków

Ursynów,Warszawa

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Do wynajęcia 45 m2, na które składa się: - salon z wyjściem na balkon - Otwarta Kuchenia - Sypialnia z podwójnym łóżkiem - Łazienka z wanną i wc - Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Powiśle,Warszawa

14 500 zł130 m² 111,97 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronny 4 pokojowy Apartament usytuowany w prestiżowej inwestycji Apartamenty Patria. Urokliwa, zielona okolica Śródmieścia, która zapewnia wygodę komunikacyjną , bliskość centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

269 000 zł27 m² 9 962,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 27 m , znajdującego się w gruntownie rewitalizowanym budynku z 1987 roku. Oferta skierowana jest do klientów gotówkowych, stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spalska

Sadyba,Warszawa

550 000 zł37 m² 14 946 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Sprzedane Edit: jeśli masz podobne mieszkanie - zadzwoń - mam Klientów poszukujących = Wyłącznie u mnie! Zapraszam do współpracy! Nie martw się o % - moje wynagrodzenie jest po stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Tarchomin,Warszawa

495 040 zł31 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowe 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na dzielnicy Białołęka Tarchomin w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rembertów,Warszawa

780 000 zł60 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kolejna oddawana do użytkowania inwestycja solidnego developera - dom czterolokalowy. Oferta dużego mieszkania 3 pokojowego 60,5 m2. Mieszkanie o ładnym rozkładzie - salon z otwartą kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

18 000 zł98 m² 183,67 zł/m²

 

Piętro:23/54

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przepięknego dwupokojowego apartamentu, urządzonego w najwyższym standardzie premium, mieszczącego się na 23. piętrze najbardziej prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 267 132 zł68 m² 18 744,60 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie przeznaczone dla inwestora na Mokotowie w okolicy Galerii Mokotów. Piętro 2 Powierzchnia 67,6 m2 Balkon 5,67 m2 Mieszkanie idealnie nadaje się jako inwestycja. Przygotowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

860 000 zł37 m² 23 074,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Lokal sprzedawany jest wraz z obowiązującą umową najmu z gwarantowanym zyskiem wypłacanym miesięcznie do 2028r Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę 2-pokojowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Złotego Smoka

Ochota,Warszawa

3 500 000 zł290 m² 12 063,10 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Na Sprzedaż Świetna inwestycja w pełni wykończony dom wymaga lekkiego liftingu, w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i cichej okolicy, tuż obok malowniczego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł40 m² 74,74 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bardzo ciche - okna od podwórka, w świetnej lokalizacji - blisko Metro Warszawa Gdańska lub Ratusz Arsenał, przystanek tramwajowy i autobusowy pod budynkiem. W pobliżu Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Bródno,Warszawa

619 000 zł38 m² 16 289,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości "cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 38 m2 na Targówku, ul. Chodecka. W skład lokalu wchodzą: - pokój z wyjściem na.