dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 263 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 263 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

660 000 zł42 m² 15 892,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie przy ulicy Jana Olbrachta na warszawskiej Woli dostępne od zaraz! Na mieszkanie o powierzchni 41,53 m2 na 4 piętrze z windą, składają się: - oddzielna kuchnia - 1 pokój, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

680 000 zł38 m² 18 133,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,50m2 na Powiślu przy ul. Fabrycznej, zlokalizowane na trzecim piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z 1969 roku. Spokojna, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uniwersytecka

Ochota,Warszawa

2 105 000 zł88 m² 23 796,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Stara Ochota || Kolonia Lubeckiego. Wyjątkowa oferta w sercu Warszawy! Przedwojenna kamienica o niezwykłym uroku z 1928 roku, zaprojektowana przez inż. Mieczysława Michalskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dygata

Żoliborz,Warszawa

749 000 zł31 m² 24 091,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego mieszkania 31,09 m2 z obszernym balkonem ok. 10,31 m2, z którego można podziwiać widok na panoramę Warszawy. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

3 700 zł38 m² 97,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia dostępne od 1 marca 2025 dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok 38m2 w przedwojennej kamienicy na Starym Mokotowie, idealne dla singla lub pary. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wesoła,Warszawa

1 090 000 zł67 m² 16 239,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,12 m2 z tarasem dachowym o powierzchni 76 m2. Kameralne, zamknięte osiedle Zielone Tarasy położone tuż przy lesie w Wesołej. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

3 600 zł36 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tamka 29 to znajdujące się na Powiślu nowoczesne osiedle mieszkaniowe we wspaniałej lokalizacji, które jako jedno z nielicznych w Warszawie posiada taras na dachu o powierzchni ponad 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płosa

Targówek,Warszawa

780 000 zł38 m² 20 360 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania ładne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,31m2 znajdujące się na nowoczesnym, zamkniętym, strzeżonym osiedlu Nowy Targówek z 2017 roku. Nieruchomość mieści się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

973 351 zł49 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,67 m2 usytuowane na parterze w kamienicy przy ul. Wspólnej, w samym centrum Warszawy. Mieszkanie składa się z: - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rodziewiczówny

Praga-Południe,Warszawa

979 000 zł50 m² 19 749,80 zł/m²

 

Piętro:3/25

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,57m2, usytuowane na 3 piętrze w budynku z 2018 roku zlokalizowane na Pradze Południe przy ul. Marii Rodziewiczówny. Mieszkanie o powierzchni 49,57.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 698 000 zł80 m² 21 225 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji English below Zdjęcia rzeczywiste, mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Gotowe do zamieszkania. Sprzedaż #bezpośrednio bez prowizji I bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 548 000 zł75 m² 20 640 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji English below sprzedaż #bezpośrednio bez prowizji I bez podatku pcc 2% Na sprzedaż: wyjątkowe 3-pokojowe Gotowe do zamieszkania mieszkanie w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

489 000 zł26 m² 18 807,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1949

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bezpośrednio! nie agencja! bez prowizji! Kawalerka na sprzedaż w Śródmieściu Warszawy, 10 minut piechotą od starego miasta i Zamku Królewskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 597 000 zł80 m² 19 962,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji english below sprzedaż #bezpośrednio bez prowizji I bez podatku pcc 2% Wykończone z niezwykłą starannością o każdy detal 4 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Błonia Wilanowskie,Warszawa

1 175 000 zł62 m² 18 985,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Miasteczko Wilanów - ul Sarmacka. Jasny, przestronny, komfortowo zaprojektowany i wykończony apartament o powierzchni 61,89m2 + prawie 20m2 taras! Taras rozciąga się zarówno wzdłuż salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białołęka,Warszawa

1 240 000 zł75 m² 16 553,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

NA sprzedaż wspaniałe 3-pokojowe mieszkanie rozkładowe na pięknym osiedlu na ul. Dziatwy 16c oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Klucze w biurze Powierzchnia: 74,91 m2 Piętro: 1 (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

1 300 000 zł82 m² 15 892,40 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES wyłącznie U mnie! Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

579 000 zł38 m² 15 204,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do obejrzenia mieszkania w budynku z 2010 roku, znajdującego się w prężnie rozwijającej się dzielnicy jaką są Bielany. Dużo powstających nowych osiedli, tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

770 000 zł46 m² 16 878,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup wygodnego mieszkania w dobrej cenie i ciekawej lokalizacji - dzielnica Praga Południe. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Bardzo dobra komunikacja w każdym kierunku Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

825 000 zł39 m² 21 153,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Hampton Home oferuje na sprzedaż nowoczesną kawalerkę z dużym tarasem. Piękna, nasłoneczniona i w pełni wyposażona kawalerka z tarasem, gotowa do zamieszkania. Mieszkanie jest dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

9 000 zł73 m² 122,90 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem unikatowy apartament z tarasem i balkonem o ponad 130m2. Prestiżowa lokalizacja pośród nowoczesnych wieżowców, taras z bezpośrednim widokiem na wieżowce między ulicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Waliców

Wola,Warszawa

5 800 zł41 m² 141,46 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mennica Residence I Wynajem I Wola I 2 pokoje I Grzybowska 43 Mennica Residence, jedno z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie. Luksusowy apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* english version below* Z przyjemnością prezentuję klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu bohema - inwestycji "z duszą" przy ul. Szwedzkiej 30. Blisko stacji Metra! Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł50 m² 60,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wymarzona lokalizacja: - plac wilsona, bardzo zadbana, wyremontowana kamienica, w której mieści się również kino wisła - centralne położenie Starego Żoliborza - autobus -20 m, tramwaj - 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

895 000 zł67 m² 13 404,20 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Jeżeli szukasz mieszkania do własnej aranżacji w atrakcyjnej lokalizacji to dobrze trafiłeś. Prezentowane mieszkanie znajduje się na 11 piętrze w 11 piętrowym budynku z lat 70tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Południe,Warszawa

850 000 zł45 m² 18 888,90 zł/m²

 

Piętro:18/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie na sprzedaż, warszawa, praga-Południe, gocław, ul. Ostrobramska bez prowizji od Strony Kupującej Mieszkanie 44,80 m + garaż (bez dopłaty) na Gocławiu w Warszawie. 2 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Niedźwiadek,Warszawa

935 000 zł88 m² 10 661,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez pcc i prowizji! Sprzedam bezczynszowe 4-pokojowe 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 83,55 m2 z samodzielnym wejściem, balkonem i dużym ogródkiem 142 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Praga-Południe,Warszawa

950 000 zł53 m² 17 924,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Biuro Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować eleganckie mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane 250 m od Ronda Wiatraczna (metro w planach), składające się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strumykowa

Tarchomin,Warszawa

860 000 zł63 m² 13 733,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,62 m przy ul. Strumykowej, na zadbanym, bezpiecznym i ogrodzonym osiedlu w dzielnicy Tarchomin. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bociania

Ursynów,Warszawa

1 999 000 zł143 m² 13 979 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

To wyjątkowe mieszkanie jest idealne dla osób, które cenią sobie przestrzeń oraz możliwość relaksu w domowym zaciszu. Będzie także doskonałym wyborem dla rodzin lub osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 200 zł57 m² 56,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Aleja ken. Nieruchomość o powierzchni 57,13 mkw składa się z przedpokoju, przestronnego salonu, sypialni z pojemną szafą, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

980 000 zł58 m² 16 896,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,8 m , usytuowane na 9. piętrze 10-piętrowego budynku przy ul. Jana Sebastiana Bacha. Przestrzeń zachwyca jasnym wnętrzem dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odyńca

Mokotów,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem od 1 lutego dwupokojowe, klimatyczne mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Odyńca. Mieszkanie o pow. 35 m2 usytuowane jest na 4 piętrze w budynku czteropiętrowym. Cena najmu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

600 000 zł27 m² 22 222,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mam w ofercie przytulną kawalerkę zlokalizowaną na zielonym Żoliborzu. Mieszkanie ma 27m2, znajduje się na 7 piętrze co daje piękny widok na Sady Żoliborskie. W bloku są dwie windy. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rosoła

Ursynów,Warszawa

3 440 zł71 m² 48,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, jasne mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji na warszawskim Ursynowie. W skład lokalu wchodzą: przestronny salon z otwartą kuchnią, 2 ustawne sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajmu atrakcyjny dwu pokojowy apartament O pow. 36 M2 usytuowany na piątym piętrze kamienicy Z windą, posadowionej W znakomitej lokalizacji prestiżowej dzielnicy sródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Corellego

Białołęka,Warszawa

2 350 zł30 m² 78,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 30 M2 , balkon 9m2. Salon z kuchnią i sypialnia. Wyposażenie: salon - komoda , sofa z możliwością rozłożenia, sypialnia - łóżko 140 cm , kuchnia - lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybałtów

Ursynów,Warszawa

1 280 000 zł68 m² 18 851,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Funkcjonalne mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Lokal w którego skład wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

765 879 zł43 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I bez podatku pcc! Stan deweloperski | klucze dostępne od już Praga Północ ul. Jagiellońska 77 - nowe osiedle Bulwary Praskie dewelopera Mennica Polska S.A. Stan deweloperski -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

819 000 zł32 m² 25 419 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Czy jest coś cenniejszego niż życie w samym sercu tętniącego życiem miasta? Czy można sobie wyobrazić lepszą inwestycję niż kawalerka w najszybciej rozwijającej się części Warszawy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

840 000 zł67 m² 12 537,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67 m , 2 piętro w 6-piętrowym bloku z windą z 2000 roku -warszawa, praga-Południe, ul. Grochowska. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.