dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Cybisa

Ursynów,Warszawa

990 000 zł74 m² 13 378,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1978

Ursynów, pomiędzy stacjami metra Stokłosy i Ursynów, zielona cicha okolica z pełną infrastrukturą. Na sprzedaż 6-cio pokojowe mieszkanie, z przynależną loggią i piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Cybisa

Ursynów,Warszawa

990 000 zł74 m² 13 396,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe (obecnie 6 pokoi) mieszkanie na Ursynowie, pomiędzy stacjami metra Stokłosy i Ursynów. Podstawowe informacje: pierwotnie 4-ry pokoje (zgodnie z podstawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rudzka

Bielany,Warszawa

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Warto obejrzeć mieszkanie na żywo, zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania. Do wynajęcia nowe (2017r.) bardzo ładne, ciche dwupokojowe mieszkanie na 6 (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Leśniczówka

Wawer,Warszawa

1 130 000 zł64 m² 17 590,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zmiana ceny na 3 pokojowy apartament o powierzchni 64,24 m2. Znajdujący się na 2 piętrze nowoczesnego apartamentowca , okna skierowane na południowy zachód co zapewnia światło słoneczne przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

549 000 zł44 m² 12 337,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Białołęka, tarchomin ul. Aluzyjna > 44,5 m2 > 2 pokoje z otwartą kuchnią > balkon typu loggia 2,68 m2 > 5 piętro z windą > przystanki autobusowe pod osiedlem > pętla winnica 12 min pieszo >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

1 199 000 zł86 m² 13 927,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe od ręki! Można od razu rozpoczynać prace wykończeniowe. Mieszkanie posiada bardzo wiele zalet, które wyróżniają te spośród innych dostępnych na rynku: -wysokość pomieszczeń -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

599 000 zł47 m² 12 745 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

* tylko w mojej ofercie * Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , usytuowane na 9 piętrze, vis a vis Atrium Promenada. To idealna propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

459 000 zł24 m² 19 125 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Okazja inwestycyjna! Polecamy 1-pokojowe na Ursynowie, mieszkanie wykończone w oparciu o detale Budynek z 2006 r., cegła Ekspozycja południowa Wysoki parter z widokiem na zieleń Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzycka

Służew,Warszawa

649 000 zł46 m² 13 957 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3-pokojowe mieszkanie o pow. 46,5m2 przy ul. Orzyckiej składające się z: pokoju Sypialni Salonu Kuchni Łazienki Przedpokoju Balustrady francuskiej Nieruchomość znajduję się na 4 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Wyczółki,Warszawa

5 900 zł70 m² 84,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem Warszawa, ul. Kłobucka 6a (ursynów/mokotów) Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane na parterze w inwestycji Nexity z 2019 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

939 200 zł59 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Myśliborskiej. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 251 135 zł57 m² 22 081 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja położona jest w kwartale ulic Wołoskiej, marynarskiej, domaniewskiej i Postępu, vis-à-vis Westfield Mokotów. Okolica łączy funkcjonalną nowoczesność Służewca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

5 000 zł58 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Przedstawiamy Państwu komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie dostępne od 1 grudnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

819 000 zł45 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | Górczewska 222 | Widok na panoramę miasta | Blisko przyszłej stacji metra Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z pięknym widokiem i pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na wynajem w centrum Warszawy 30 m2 Skwer Kard. Wyszyńskiego! Szukasz komfortowego i nowoczesnego mieszkania w sercu Warszawy? To idealna propozycja dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Równoległa

Włochy,Warszawa

917 956 zł72 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

0% pcc | brak prowizji Dostępność mieszkań może ulec zmianie. W ofercie biura znajdują się lokale z różnych inwestycji na terenie Warszawy. Lokalizacja * Sklepy i centra handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowskiego

Gocław,Warszawa

899 000 zł68 m² 13 135,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,44 m2 znajdujące się przy ul. Bukowskiego na warszawskiej Pradze-Południe (gocław). Lokalizacja: - warszawa ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

1 399 000 zł65 m² 21 616,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania położonego w kamienicy z lat 50-tych przy Alei Wyzwolenia. Lokal znajduje się w budynku z cegły, oferując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rossiniego

Białołęka,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, narożne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Zielona Białołęka, ul. Rossiniego 5 Na wynajem komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pruszkowska

Rakowiec,Warszawa

3 300 zł64 m² 51,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu przestronne, jasne mieszkanie w kamienicy na Rakowcu, ul. Pruszkowska. Budynek położony praktycznie w parku. Najem okazjonalny min. 12 mies. Trzy niezależne pokoje, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

999 000 zł50 m² 19 980 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Bielany | ul. Sokratesa | 50 m | 2 pokoje | Balkon | Metro Młociny Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na warszawskich Bielanach , przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerniakowska

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (573x484x588) for more information Z przyjemnością przedstawiam ofertę wynajmu jasnego, przytulnego mieszkania dwupokojowego, położonego przy ul. Czerniakowskiej 203a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

1 674 000 zł58 m² 28 862,10 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w Browarach Warszawskich 2 pokoje, 58 m Wyjątkowa oferta w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie. Nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

989 000 zł55 m² 17 981,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Bulwary Praskie przy ul. Jagiellońskiej. Z ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garwolińska

Praga-Południe,Warszawa

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Lokal - dwa pokoje, 36m2, lokal bez mebli, 4 piętro, winda nowo dobudowana, wyposażenie: lodówka, kuchenka z piekarnikiem, pralka, szafki kuchenne. Cena 2100 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Mirów,Warszawa

4 300 zł38 m² 113,16 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz stylowego mieszkania, z którego w kilka minut spacerem dotrzesz do samego centrum stolicy? To miejsce stworzone dla osób, które cenią sobie komfort, prestiż i wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pandy

Szczęśliwice,Warszawa

5 000 zł57 m² 87,72 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Z dużym balkonem na ochocie Wysoki standard wykończenia | Ciche i słoneczne | Obok Parku Szczęśliwickiego | 2 sypialnie ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 450 000 zł54 m² 27 052,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Perła inwestycyjna lub idealne na start 53,6 m . Po generalnym remoncie w kamienicy z reprezantacyjną klatką schodową w samym sercu Warszawy - Puławska 1 ( śródmieście/mokotów).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 952 705 zł138 m² 21 350 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

- 0% pcc - brak prowizji - centralne biuro sprzedaży mieszkań Luksusowe apartamenty w Wilanowie - cisza, zieleń, prestiż! Opis inwestycji: oferujemy wyjątkowe apartamenty w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Letnia

Nowa Praga,Warszawa

549 000 zł39 m² 14 040,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Warszawa, ul. Letnia. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 1. piętrze w niskim, 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Husa

Dąbrówka Szlachecka,Warszawa

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje/42 mkw Z balkonem W nowym budynku, umeblowane i wyposażone mieszkanie w budynku z windą. Funkcjonalne, elegancko wykończone z dbałością o szczegóły; pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Śródmieście,Warszawa

1 040 000 zł37 m² 28 108,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Hampton Home oferuje na sprzedaż inwestycyjny, widokowy i cichy Apartament z balkonem - 7 pietro - ostatnie w kamienicy z 1958 roku z cegły, konstrukcja rama H. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

490 000 zł30 m² 16 214,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania jednopokojowego przy ul. Strumykowej. Lokal ma powierzchnię 30,22m2. Budynek położony na spokojnym i zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

930 000 zł57 m² 16 344,50 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży 3 pokojowe, przytulne, idealnie doświetlone mieszkanie w doskonałej lokalizacji ul. Modzelewskiego - okolice stacji metra Wilanowska. Mieszkanie: po generalnym remoncie, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białołęka,Warszawa

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Riviera Park przy ulicy Krzyżówki to nowoczesny i przytulny kompleks mieszkaniowy położony w spokojnej części warszawskiej Białołęki. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Bielany,Warszawa

876 000 zł80 m² 10 944,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne i jasne mieszkanie położone na warszawskich Bielanach Świetna i spokojna okolica to jeden z wielu atutów tej nieruchomości. Kameralna zabudowa, połączona z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tylżycka

Żoliborz,Warszawa

1 265 000 zł63 m² 19 990,50 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,28 m, usytuowane w budynku z 1990 roku, wykonanego w technologii rama.

Szczegóły ogłoszenia