dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 196 ogłoszeń

1 015 000 zł42,39 m² 23 944,33 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Kasprzaka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł80 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prestiżowa lokalizacja - u zbiegu ul. Wilczej i Marszałkowskiej. Reprezentacyjna, zabytkowa kamienica; zadbana klatka schodowa; winda; zamknięte podwórze. Piękne mieszkanie, z klimatem,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł34 m² 23 529,41 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

W kamienicy z windą na 2. piętrze. Wygodne 2- pokojowe mieszkanie 34m2 z aneksem kuchennym i balkonem,. Okna zwrócone są na południe na cichą uliczkę Kirasjerów. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł92,18 m² 14 970,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić wyjątkowe mieszkanie na Wawrze. Atuty Mieszkanie w kameralnej, cichej okolicy. Gotowe do wprowadzenia. Świetnie doświetlone. Ogródek utrzymany.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

840 000 zł63,60 m² 13 207,55 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 63,60 m mieszczące się przy ul. Meander w Warszawie dzielnica Ursynów. Nieruchomość położona jest na ostatnim X piętrze bloku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł41,50 m² 15 156,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Bielany I 2 pokoje I Loggia I Zieleń I Metro opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70. Ciche i jasne, z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł51 m² 17 647,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu mieszkanie w centrum Muranowa, idealne dla singla, pary bądź jako inwestycja na wynajem. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w samym centrum Muranowa. Kilka.

Szczegóły ogłoszenia

838 500 zł39 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Stylowe mieszkanie z loggią, ogródkiem i komórką lokatorską. 280 cm wysokości. Panoramiczne okna. Idealne na wynajem. Mieszkanie idealne dla singli i par, które cenią przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł37 m² 17 567,57 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na Żoliborzu. Budynek wybudowany w 1965 roku. Szóste piętro w siedmiopiętrowym budynku. W bloku jest winda. Okna od strony wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł78,80 m² 14 961,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferuję wyjątkowo funkcjonalne i doskonale zlokalizowane mieszkanie położone na warszawskim Bemowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Górczewska oraz ul. Lazurowej. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł140 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

To absolutnie unikatowy apartament, którego największym atutem jest pełna prywatność na całym piętrze nie ma żadnych sąsiadów. Przestrzeń dopełnia spektakularny, ponadprzeciętny taras.

Szczegóły ogłoszenia

5 695 200 zł135,60 m² 42 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Prezentujemy Państwu kameralne, klimatyczne mieszkanie na sprzedaż w prestiżowej, zrewitalizowanej kamienicy Górnośląska 16. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to apartament.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł150 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Jasne, przestronne mieszkanie W sercu miasta Słoneczne | Świeżo po remoncie | Blisko komunikacji | Miejsce garażowe | Nieopodal stacji Metra | Dostępne od zaraz ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł27 m² 29 962,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

English below Unikatowa kawalerka 27 m2 z widokiem na Plac Zamkowy serce historycznej Warszawy Adres: plac Zamkowy 15 | 2. piętro | Widok na Kolumnę Zygmunta Jeśli szukasz nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł80 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Piękny apartament obok łazienek królewskich - kolonia sielce Wysokość 2,9 m | Wysoki standard wykończenia | Umeblowane | Miejsce w garażu podziemnym | Cicha okolica | Piesza odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

558 000 zł31 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł54,44 m² 16 348,27 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,44 m , położone na 8. piętrze zadbanego, 12 piętrowego budynku na Bielanach (chomiczówka). Najważniejsze atuty: salon.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł62 m² 14 758,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie 4 pokojowe w niskim budynku w doskonałej lokaizacji!najbliższa stacja metra Księcia Janusza.W pobliżu Park Moczydło,centrum handlowe Wola Park ,przychodnia,sklepy.Idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł75 m² 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować elegancki apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Fort Cze na warszawskim Mokotowie. Lokalizacja Fort Cze to unikatowa inwestycja położona na wyspie.

Szczegóły ogłoszenia

3 142 zł36,42 m² 86,27 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie 2 pokoje - pokój z prześwitem do kuchni, sypialnia, łazienka z prysznicem oraz balkon, położone w nowo oddanym budynku przy ulicy Wrzesińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł29 m² 21 689,66 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

We speak English. Feel free to contact us for more details. - - na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28.9 m , położona na czwartym piętrze w powojennej kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł83,64 m² 12 314,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Tylko u nas! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji Osiedle "szafirowa Aleja" znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy. Niedaleko znajduje się Centrum Handlowe Targówek (kino, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 zł125 m² 84 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu mieszkanie na wynajem tuż przy Polu Mokotowskim Prestiżowa lokalizacja | 125 m | Taras nieruchomość Prezentowana nieruchomość to apartament o powierzchni 125 m .

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł87 m² 15 172,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - 3x sypialnia, - łazienka, - hol, - poddasze, - taras, oraz - ogródek. Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł54,84 m² 12 563,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie do generalnego remontu przy ulicy Złotopolskiej na Targówku. Usytuowane jest na wysokim parterze, okna sypialni wychodzą od strony podwórka, pokój dzienny i kuchnia od strony.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł84,81 m² 13 264,95 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

4-pokojowe mieszkanie na Bielanach (chomiczówka) przy ul. Bogusławskiego. Mieszkanie przeznaczone jest generalnego remontu, jednakże po odświeżeniu (malowanie) można w nim zamieszkać (wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 581 zł51 m² 14 207,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe - 50,67 m + balkon 4,51 m ostatnie mieszkanie 3-pokojowe autobus 401 bezpośrednio do metra stokłosy autobus 517 plac trzech krzyży ursus / warszawa 20 min bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł92,18 m² 14 645,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Morawskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 2019 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł74,40 m² 20 819,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,4 mkw., położone w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Warszawy - Miasteczku Wilanów. Apartament znajduje się przy Osi.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł46 m² 78,26 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською Do wynajęcia jasne, funkcjonalne i świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

714 000 zł49,30 m² 14 482,76 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Okolica: doskonały punkt. Budynek stoi w samym środku osiedla. Tuż obok znajduje się duży sklep, wkoło liczne usługi, szkoły, przedszkola. Do awf około 1 km, podobna odległość dzieli nas od.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł45,11 m² 16 736,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Montwiłłowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł61 m² 12 278,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie inwestycyjne 61 m | Plac Szembeka | po remoncie | kamienica przedwojenna Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł55,36 m² 25 198,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel.   Dla koneserów designu, dwustronne, tuż przy metrze, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,32 m2 z dwiema sypialniami i oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł38,91 m² 14 109,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,91 m , położone przy ul. Mariana Hemara 9C na warszawskiej Białołęce. Lokal znajduje się na 1. piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł73,02 m² 16 296,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,02 m , położone na 3. (ostatnim) piętrze w niskim, kameralnym bloku z 1986 roku. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

991 216 zł60,44 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie przy Metrze Chrzanów promocja - 3% od ceny w ogłoszeniu *bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja Osiedle zlokalizowane jest na warszawskim Bemowie. To nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł146 m² 17 808,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1948

4 pokoje + 3 łazienki + studio 29 m Plac Unii Lubelskiej, modernistyczna kamienica z windą Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w ścisłym centrum Warszawy, generująca przychód od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 137 345 zł62,15 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Fenomenalny rozkład 62,25 m Wilanów Mieszkanie z potencjałem pod 2 mieszkania 2 Balkony Deweloperskie Unikatowa oferta w samym sercu Wilanowa - 50 metrów od nowego tramwaju! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na wynajem na warszawskim Targówku lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w dobrze skomunikowanej części Targówka, przy ul. Smoleńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30,30 m² 82,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1 - pokojowe przestronne, z dużymi oknami oraz balkonem, mieszkanie o powierzchni 30.30 m2. Mieszkanie znajdująca się na drugim piętrze w niskim, trzypiętrowym bloku bez.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij