dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

2 000 000 zł114 m² 17 540 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Czteropokojowe, komfortowe mieszkanie dla rodziny. Położone na prestiżowym osiedlu przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego w dzielnicy Gocław. Prężnie rozwijająca się infrastruktura okolicy pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wola,Warszawa

1 350 000 zł59 m² 22 943,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Komfortowy apartament 58,84 M2, trzy pokoje, ogródek, burakowska 16, wola. Budynek: apartament znajduje się na parterze w siedmiokondygnacyjnym budynku, który został wzniesiony przez firmę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

1 449 000 zł67 m² 21 626,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: metraż: 66,5 m2, trzypokojowe loggia o powierzchni 6m2 mieszkanie jest wykończone, zdjęcia dołączone do ogłoszenia są zdjęciami rzeczywistymi mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

4 600 zł36 m² 127,78 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny, stylowy dwupokojowy apartament o powierzchni 36m2, usytuowany na jednym z wyższych pięter budynku. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

737 500 zł38 m² 19 408 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Jeżeli poszukujesz mieszkania gotowego do wprowadzenia blisko Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego to ta oferta może być idealna dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Techników

Stare Włochy,Warszawa

6 400 zł108 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie 108m2, parter/2 bez windy, w budynku z 2012r. przy ul. Techników, stare Włochy. Idealne dla rodziny lub pary, dostosowane do potrzeb osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Filtry,Warszawa

1 599 000 zł80 m² 19 987,50 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 80m2 w najbardziej pożądanej części Starej Ochoty-Kolonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

4 950 zł76 m² 65,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe Mieszkanie | Osiedle Saska | Mieszkanie na Gocławiu | Warszawa Gocław | Wynajem Mieszkania | Mieszkanie z Tarasem | Wynajem Osiedle Saska Warunki najmu poniżej Przedmiotem wynajmu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę bezpośrednio (bez prowizji) przestronne komfortowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, idealne dla pary lub singla. Dostępne od zaraz. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naukowa

Stare Włochy,Warszawa

891 200 zł56 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

We speak pl, ua, ru, eng Na sprzedaż: przestronne 2-pokojowe mieszkanie 55,7 m z tarasem i garażem - Stare Włochy, ul. Naukowa Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 55,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podłużna

Białołęka,Warszawa

549 000 zł40 m² 13 725 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie na Białołęce w bloku z 2010 roku na strzeżonym osiedlu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40m2 przy ul. Podłużnej składające się z: przedpokoju Salonu Sypialni Aneksu Kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawki

Muranów,Warszawa

1 200 000 zł56 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Okazja: mieszkanie dwupokojowe z możliwością wydzielenia trzeciego pokoju w apartamentowcu z dużą loggią przy ul. Stawki na Śródmieściu. Pisząc po krótce - mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mangalia

Mokotów,Warszawa

1 400 000 zł65 m² 21 538,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Polecam ofertę na sprzedaż mieszkania 3 pokojowego z balkonem, na 3 piętrze z windą, w świetniej lokalizacji Mokotów, stegny. Budynek jest zlokalizowany wzdłuż alei gen. Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurajska

Ursynów,Warszawa

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Jasne, nowoczesne mieszkanie - idealne dla jednej osoby lub pary ceniącej prostotę i funkcjonalność. Dwupokojowe, w pełni wyposażone, w idealnie cichej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Szarych Szeregów

Wola,Warszawa

2 990 zł27 m² 110,74 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na parterze nowoczesnego, kameralnego budynku z 2024 roku na bliskiej Woli w Warszawie. Mieszkanie wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

6 300 zł50 m² 126 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia od zaraz mieszkanie 2-pokojowe w prestiżowym budynku przy Krochmalnej 54. Ten w pełni wyposażony i bardzo funkcjonalny apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Wola,Warszawa

3 800 zł53 m² 71,36 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w atrakcyjnej lokalizacji - ścisłe Centrum w sąsiedztwie Złotych Tarasów. Mieszkanie położone w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym w bliskiej odległości Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

565 000 zł19 m² 30 376,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż kawalerka usytuowana na 2. piętrze kamienicy z 1954 roku, położonej w centralnej części Warszawy. Lokalizacja ta zapewnia doskonały dostęp do wszystkich atrakcji miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. I Poprzeczna

Wawer,Warszawa

1 180 000 zł74 m² 15 984,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 73,82 m , zaaranżowane z myślą o komforcie i funkcjonalności. Zmodernizowany układ wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Racławicka

Rakowiec,Warszawa

387 000 zł18 m² 20 918,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Mam przyjemność zaprezentować kawalerkę usytuowana przy ul.Racławicka 142 na Ochocie(Rakowiec). Ta lokalizacja charakteryzuje się spokojna okolicą, terenami zielonymi oraz bliskością do Uczelni wum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warzelnicza

Żerań,Warszawa

599 000 zł43 m² 14 074,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Marzy Ci się życie w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, ale z dogodnym dostępem do centrum Warszawy? Na Białołęce, przy ul. Warzelniczej 9, czeka na Ciebie mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł52 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w przytulnym mieszkaniu przy ul. Koszykowej. Dwupokojowy apartament z oknami wychodzącymi na cichy dziedziniec. Dodatkowy atut stanowi recepcja z monitoringiem i całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naukowa

Włochy,Warszawa

2 099 000 zł78 m² 26 993,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż unikatowe mieszkanie w wysokim standardzie w cichej i kameralnej inwestycji Naukowa abc firmy Belvedere Development. Mieszkanie: mieszkanie wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

3 600 zł40 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Od kwietnia dostępne ładne zadbane mieszkanie w kamienicy na drugim pietrze. Ciche, z oknami i balkonem na duży dziedziniec, aspekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Młociny,Warszawa

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie 1 pokojowe, bielany, metro Młociny, 36m2. Mieszkanie typu studio, widna kuchnia, duży balkon, pralka, kuchnia elektryczna, piekarnik. Umeblowane, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Monte Cassino

Wola,Warszawa

600 000 zł37 m² 16 181,20 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyremontowana klatka schodowa. Dwa pokoje dostępne z korytarza i dodatkowe drzwi pomiędzy pokojami. Wejście do kuchni i łazienki również z korytarza. Mieszkanie posiada księgę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ludwiki

Wola,Warszawa

670 000 zł30 m² 22 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1931

Słoneczne mieszkanie 1-pokojowe w klimatycznej okolicy, o powierzchni 30 m , 1 piętro w 3-piętrowym bloku -warszawa, wola, ul. Ludwiki. Budynek znajduję się na terenie zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

695 000 zł53 m² 13 113,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam do zakupu za gotówkę bardzo ciekawego mieszkania w Warszawie w super lokalizacji na Stegnach ul Egejska. Mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bieniewicka

Żoliborz,Warszawa

3 800 zł37 m² 102,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Beautiful 2 room apartment only 5 minutes walk from Metro Marymont Located in a very calm street, in Warsaw Zoliborz District. Size: 37m2 Floor: 4 *** there is no elevator in the building *** The flat is.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

17 200 zł163 m² 105,44 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Przedstawiamy Państwu wspaniałą przestrzeń do wynajęcia - 163m apartament w przedwojennej Kamienicy Wilczyńskich przy ul. Nowogrodzkiej. Symbol przedwojennego stylu i warszawskiego dziedzictwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Góralska

Wola,Warszawa

749 000 zł46 m² 16 233,20 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Розмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english opis: chcielibyśmy przedstawić Ci ofertę mieszkania znajdującego się na Woli zaraz obok stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szekspira

Bielany,Warszawa

429 681 zł26 m² 16 590 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie dostępne od zaraz. Kompaktowa kawalerka na 1 piętrze w budynku 11 piętrowym, blisko metra i miejsc rekreacji. Stan i standard dokładnie taki jak na zdjęciach. Mieszkanie: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Radna

Mariensztat,Warszawa

1 105 000 zł26 m² 42 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Kawelerka na Powiślu. Powierzchnia 26 m2, salon, kuchnia w aneksie , łazienka. Blok 5 piętrowy z windą. Mieszkanie i budynek wyremontowane. Kameralna, dobrze zarządzana spółdzielnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majdańska

Praga-Południe,Warszawa

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Pradze-Południe w bloku z 1985 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50m2 przy ul. Majdańskiej składające się z: przedpokoju Aneksu Kuchennego Salonu Sypialni Łazienki Balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tynkarska

Włochy,Warszawa

3 250 000 zł265 m² 12 264,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:16

 

Rok budowy:2008

Sprzedam gotowiec inwestycyjny idealny dla inwestora, możliwy do zakupu na kredyt. Opis nieruchomości: 10 pokoi typu studio, każdy z łazienką i niezależnym aneksem kuchennym. 1 mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Geodetów

Ochota,Warszawa

602 000 zł37 m² 16 270,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2, usytuowane na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1976 roku zlokalizowane na Ochocie przy ul. Geodetów. Blok zadbany, po dociepleniu i wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

2 000 zł31 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla jednej osoby Oferujemy do najmu kawalerkę 31 m2 na Brudnie przy ul. Łojewskiej 7. Mieszkanie zostało odświeżone, jest umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

1 605 985 zł87 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Czteropokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w budynku (cztery piętra) mieszkalnym w Warszawie - Bemowo. Wykończenie: podłogi - parkiet, glazura; ściany - gładź gipsowa, terakota; okna -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tołstoja

Bielany,Warszawa

571 000 zł42 m² 13 759 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w 10 piętrowym budynku z 1975 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Lwa Tołstoja. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego, - sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Terespolska

Praga-Południe,Warszawa

927 000 zł60 m² 15 501,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro nie pobiera wynagrodzenia od strony kupującej. 15 500 zł/m2, rok budowy 2008, kamionek (praga Południe), osiedle zamknięte, balkon, mieszkanie do wejścia, dobrze skomunikowane. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymańskiego

Wola,Warszawa

790 000 zł58 m² 13 620,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Blok trzypiętrowy z przełomu lat 1950/1960 zanurzony w zieleni drzew i krzewów o krok od ulicy Kasprzaka. Mieszkanie dwupokojowe o pow. 58 m znajdujące się na 3 piętrze.