dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 279 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

5 500 zł49 m² 112,24 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia świeżo wykończony apartament o powierzchni 49 m2 z ogródkiem o powierzchni 50 m2. Apartament znajduje się bardzo blisko Ronda Daszyńskiego na Woli przy ul. Prostej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

860 000 zł45 m² 19 282,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 6-piętrowym bloku z windą z 2014 roku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Osiedle mozaika mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

399 000 zł21 m² 18 981,90 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Idealna propozycja inwestycyjna - na wynajem krótkoterminowy, długoterminowy lub dla firm. Na sprzedaż 3 identyczne lokale mieszkalne, każdy o powierzchni 21,02 m , w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prądzyńskiego

Czyste,Warszawa

1 249 000 zł56 m² 22 145,40 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 56,40 m zlokalizowane w Warszawie, przy ul. Prądzyńskiego, na piątym piętrze dziewięciopiętrowego budynku. Możliwość podpisania umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

899 000 zł55 m² 16 441 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Pomagamy w kredycie hipotecznym / eng below Na sprzedaż przestronne, narożne mieszkanie z balkonem, dużą piwnicą i garażem wolnostojącym - ul. Sobieskiego Na sprzedaż jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

758 430 zł29 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:3/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Kawalerka o powierzchni 28,62 m2. Wynajęte mieszkania w budynku w którym prowadzony jest hotel pod marką Royal Tulip. Każdy lokal ma status pełnoprawnego mieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopalniana

Bemowo,Warszawa

871 007 zł55 m² 15 799,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie komfort i wygodę życia w mieście. Bez pcc. Bez prowizji. Dostępne inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winorośli

Białołęka,Warszawa

562 000 zł38 m² 14 986,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 37,5 m - Warszawa, białołęka, ul. Winorośli 10 Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon (8 m ), sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wygodna kompaktowa kawalerka, położona na Bielanach przy ul Szegedyńskiej. Jest to parter w bloku 10 piętrowym. Mieszkanie jest po remoncie, czyste, zadbane, w pełni umeblowane. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Flisaków

Białołęka,Warszawa

818 000 zł66 m² 12 488,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Białołęka-Regaty ul. Flisaków > 65 m2 > 3 pokoje z aneksem kuchennym > duży balkon ok 7 m2 > bardzo dobry stan, gotowe do wprowadzenia po ewentualnym odświeżeniu ścian > miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podchorążych

Śródmieście,Warszawa

3 690 000 zł165 m² 22 377,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Przestronny apartament o powierzchni 165m2, w prestiżowej inwestycji Łazienki Residence z 2002 roku, zlokalizowany przy ul. Podchorążych 39 A, w bliskim sąsiedztwie Parku Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Kamionek,Warszawa

1 346 000 zł73 m² 18 413,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Dizajnerskie, loftowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy na Kamionku. Zapraszam do niezwykle klimatycznego, jasnego mieszkania w odnowionej kamienicy z 1920 roku. Przestrzeń została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

499 900 zł32 m² 15 563,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym apartamentowcu z windą z 2018 roku zlokalizowane w Warszawie - Włochy, ul. Aleje Jerozolimskie. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

370 000 zł16 m² 24 062,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 16 m , położona na ostatnim piętrze kamienicy przy ul. Podchorążych na warszawskim Mokotowie. To doskonała propozycja dla inwestora mieszkanie świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

969 000 zł53 m² 18 283 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Jasne i ciepłe mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 8-piętrowym bloku z windą z 2015 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza. Lokal od wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Wola,Warszawa

1 200 000 zł47 m² 25 641 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1893

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z końca XIX w., zlokalizowanej w sercu Woli czeka na nowego właściciela! Jeśli poszukujesz mieszkania z duszą i historią, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kowieńska

Praga-Północ,Warszawa

509 000 zł25 m² 20 360 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

1 pokojowe mieszkanie znajdujące się na Nowej Pradze. Lokal składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym i łazienką. Ekspozycja okien (południowy - wschód) sprawia że mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zadumana

Ochota,Warszawa

2 600 zł34 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz ładne, słoneczne i ciche mieszkanie 34 m2 (kawalerka z aneksem kuchennym). Osiedle zamknięte i chronione. Bardzo dobra infrastruktura, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Augustówka,Warszawa

986 000 zł76 m² 12 973,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja na Dolnym Mokotowie to miejsce, gdzie natura spotyka się z nowoczesnością. Znajdziemy Państwu wybrane mieszkanie w każdej lokalizacji w Warszawie Prezentowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

2 600 zł32 m² 80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, jednopokojowe mieszkani przy ul. Krasnobrodzkiej 8 na Warszawskim Targówku tuz przy pętli autobusowej. Mieszkanie o pow. 32,4m2 na ósmym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hoża

Krucza,Warszawa

1 268 000 zł57 m² 22 363,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Wyjątkowa oferta dla osób ceniących prestiż, komfort i miejski styl życia. Oferujemy przestronne, dwustronne mieszkanie o pow. 56,7 m , położone na 6. piętrze w odnowionym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

3 150 zł74 m² 42,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy na zamkniętym, strzeżonym osiedlu przy ul. Włodarzewskiej 67C w Warszawie! informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukietowa

Mokotów,Warszawa

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28m2, zlokalizowane przy ul. Bukietowej 19 na warszawskim Mokotowie tuż przy ul. Woronicza, blisko metra Wierzbno, mieszczące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Noakowskiego

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Świetnie zlokalizowana kawalerka 30m , ul. Noakowskiego naprzeciwko Politechniki Warszawskiej, obok metra, tramwajów, autobusów. Ścisłe centrum Warszawy. Na wyposażeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

822 375 zł66 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lokal 65,79 m2, cena 822375 zł w stanie deweloperskim -do wykończenia i własnej aranżacji. Stan tzw. deweloperski: tzn. są wykonane wylewki podłogowe, tynki, rozprowadzenia wszystkich mediów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lanciego

Natolin,Warszawa

5 000 zł113 m² 44,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem dwupoziomowego, 5 pokojowego mieszkania o powierzchni 112,57 m2 położonego w otoczeniu terenów zielonych na Ursynowie przy ul. Lanciego. Propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smoleńska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

3 500 zł59 m² 59,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam państwu przestronne,bardzo ładne mieszkanie , po generalnym remoncie,znajdujące się na osiedlu Targówek Mieszkaniowy przy ulicy Smoleńskiej. Od wyjścia z klatki do wejścia do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hoża

Krucza,Warszawa

1 268 000 zł57 m² 22 363,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w sercu Warszawy tuż przy pl. Trzech Krzyży na styku urokliwej ul. Hożej, zabytkowej ul. Mokotowskiej. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

699 681 zł41 m² 17 065,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koźmiana

Żoliborz,Warszawa

590 000 zł35 m² 16 857 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

*Wyłącznie w mojej ofercie* Do sprzedania mieszkanie o pow. 34,79 m2, położone na 12 piętrze, skąd rozpościera się fantastyczny widok. Zlokalizowane na Żoliborzu Dziennikarskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ruczaj

Wilanów,Warszawa

1 620 190 zł147 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Lokal o powierzchni 147,29 m2 jest na I piętrze w budynku 2 piętrowym bez windy. Na tej kondygnacji jest tylko 1 mieszkanie a pod nim na parterze -też tylko jedno. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ruczaj

Wilanów,Warszawa

835 975 zł67 m² 12 497,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lokal 66,89 m2, -cena 836125 zł w stanie deweloperskim -do wykończenia i własnej aranżacji. Stan tzw. deweloperski: tzn. są wykonane wylewki podłogowe, malowane tynki, rozprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Prosta

Wola,Warszawa

5 950 zł37 m² 161,95 zł/m²

 

Piętro:27/29

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ta wyjątkowa kawalerka z wydzieloną sypialnią łączy w sobie funkcjonalność, elegancję i prestiżową lokalizację. Apartament znajduje się w nowoczesnej inwestycji Towarowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szamocka

Żoliborz,Warszawa

1 300 000 zł41 m² 31 707,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Stylowy, 2-pokojowy apartament z dużym balkonem i widokiem na zieleń | Madison Apartments | Żoliborz | 41 m Nowoczesny, w pełni wykończony apartament położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Annopol,Warszawa

689 000 zł55 m² 12 450,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wśród niskiej, nowoczesnej zabudowy, w miejscu gdzie szerokie alejki spotykają się z kameralną atmosferą osiedla - powstaje przestrzeń do życia, która łączy to, co najlepsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białowieska

Grochów,Warszawa

849 000 zł57 m² 14 894,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Z ogromnym sentymentem przedstawiam Państwu mieszkanie, które jest prawdziwą perłą lat 60. - w solidnym, ponadczasowym budownictwie przy ulicy Białowieskiej. To czasy, gdy na Grochowie stawiano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ochota,Warszawa

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne i elegancko urządzone mieszkanie w apartamentowcu na ul. Bitwy Warszawskiej 1920r., niedaleko Dworca Zachodniego, Alej Jerozolimskich i Ronda Zesłańców Syberyjskich. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Wola,Warszawa

650 000 zł37 m² 17 615,20 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,90 m przy ul. Norwida 3 na warszawskiej Woli. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zdrojowa

Sadyba,Warszawa

605 000 zł38 m² 15 921 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Cena: 15.921 zł/m2! DO SPRZEDAŻY MIESZKANIE 2-POKOJOWE O POW. 38M2 po generalnym remoncie I do natychmiastowego wprowadzenia! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie przy ul. Św. Bonifacego ( na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szumiących Traw

Grodzisk,Warszawa

649 000 zł58 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57.89m2 usytuowane na 2.piętrze w 2.piętrowym bloku bez windy na osiedlu z 2003 roku przy ulicy Szumiących Traw 4. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

798 000 zł47 m² 16 978,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie dostępne od zaraz! Na sprzedaż jasne i komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 z dwoma miejscami w garażu podziemnym, znajdujące się w cichej.