dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 230 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 230 ogłoszeń

4 100 zł51,59 m² 79,47 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępny od 1 lipca 2026, prezentacje możliwe wcześniej. Oferuję do wynajęcia wygodny apartament w bardzo dobrej lokalizacji na Mokotowie. Apartament składa się z: jasnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł78,50 m² 17 515,92 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament 78,5 m z dwoma balkonami i ogromnym 45 metrowym salonem z możliwością własnej aranżacji. Standard Premium | 0% pcc | Bez Prowizji | Inwestycja w Styl Życia Odkryj miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł42,50 m² 12 705,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ustawne 2 pokoje z oddzielną widną kuchnią, przynależy balkon ( ok. 4m2) oraz piwnica ( ok. 2,5m2), cena do negocjacji. Powierzchnia 42,5 m na którą składa się: - salon w wejściem na.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł27,60 m² 26 992,75 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Eng below Zapraszam do zakupu mieszkania, o powierzchni 27,60 m , położonego w jednej z najbardziej prestiżowych i wygodnych lokalizacji w stolicy. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

999 000 zł51,68 m² 19 330,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wykończony apartament 2-pokojowy o wysokim standardzie/ na Włochach przy al.Jerozolimskich, 51,68 m / Nowe budownictwo 2024 Na sprzedaż stylowy, w pełni wyposażony apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł38 m² 13 947,37 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Chodeckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 70-tych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł27 m² 18 704 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Kawalerka 27 m2 w super lokalizacji przy ul.Ogrodowej, na tyłach Sądów Okolica cicha, spokojna pomimo,że w ścisłym centrum miasta Mieszkanie składa się z dużego, przestronnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł46,50 m² 17 849,46 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na Saskiej Kępie, ul. Międzynarodowa, składające się z widnej kuchni, jadalni ( pierwotnie oddzielny pokój ), salonu, sypialni, łazienki oraz małego balkonu z widokiem na Stadion.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł62,70 m² 12 743,22 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Dwustronne mieszkanie na Białołęce w bloku z 2001 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 62.7m2 przy ul. Książkowej składające się z: wiatrołapu Przedpokoju Salonu Kuchni z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł53 m² 71,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie W ścisłym centrum | bez prowizji | 2 pokoje Z garderobą | winda | śródmieście | Prezentujemy Państwu niezwykle klimatyczne mieszkanie - 53 metry starannie zaprojektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł32,43 m² 22 510,02 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie inwestycji położonej przy ul. Domaniewskiej mieszkania 1,2,3,4,5-pokojowe. Mieszkania w metrażach 29.64m2 - 142m2. Inwestycja położona jest przy ul. Domaniewskiej. Okolica łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł120 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. 124.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł44,18 m² 11 656,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Konik Polny budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

93 800 zł45 m² 2 084,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Hiszpania Apartamenty w wielu miejscach na wybrzeżu Hiszpanii w pobliżu plaż lub bezpośrednim sąsiedztwie. Nowe budowane inwestycje z realizacją w 2020r. Podana w ofercie jest.

Szczegóły ogłoszenia

5 100 zł81 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie na Mokotowie z widokiem english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje do wynajęcia zachwycające, przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

936 000 zł78 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż narożny apartament, usytuowany na 3 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku na warszawskim Bemowie. To propozycja dla osób, które cenią komfort, ciszę, przestrzeń, światło.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 627 zł42,59 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

W architekturze najtrudniej o umiar. Inwestycja na Bródnie to odpowiedź na potrzeby osób, które od miejskiego zgiełku wolą kameralną skalę i bliskość natury, nie rezygnując przy tym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 925 zł54,75 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zakończona apartamenty gotowe do odbioru! Osiedle realizowane w dzielnicy Wawer słynącej z dużej ilości zieleni i bliskości terenów rekreacyjnych, składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł75 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o pow.użytkowej 74,9 m2 z dużym balkonem typu loggia położone na 5 piętrze w 15 piętrowym budynku, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł54,50 m² 14 293,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1966

Targówek-Bródno ul. Suwalska 5 > stacja metra Bródno 300 m od klatki > przystanki autobusowe 200 m > tramwaje 300 m > bezpośrednio obok budynku Biedronka, bazarek 500 m, kościół 500 m,.

Szczegóły ogłoszenia

463 000 zł29 m² 15 965,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Białołęka ul. Sieczna > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla poczta, paczkomaty, żabka, mnóstwo sklepów, mnóstwo punktów usługowych (kosmetyka, fryzjerzy,.

Szczegóły ogłoszenia

446 000 zł29,20 m² 15 273,97 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż kawalerka 29 m ul. Czernikowska 56 (róg Bartyckiej) Oferuję na sprzedaż klasyczną kawalerkę o powierzchni 29 m , położoną na parterze w zadbanym budynku należącym do.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł73 m² 12 328,77 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Siedleckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku (budynek z 2 windami) Rok budowy: 1969.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł19,62 m² 132,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł32 m² 17 468,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Łukowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1991 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł30 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie z widokiem na panoramę Warszawy [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia Państwu ofertę nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 760 zł36 m² 17 965,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

901 052 zł28,41 m² 31 716,02 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Inwestycja w sercu stolicy Apartamenty Jana Pawła 34 to wyjątkowa inwestycja deweloperska, która na nowo ożywi kameralną nieruchomość w centrum Warszawy. Projekt Polskiego Holdingu.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł38,98 m² 66,70 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnym Apartamentowcu na Pradze-Południe przy Rondzie Wiatraczna. To propozycja dla osób ceniących miejski styl życia. Budynek apartamentowo-handlowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 019 000 zł36 m² 28 305,56 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament 36 m z dużym tarasem | Wola ul. Chłodna | Garaż + komórka lokatorska. Na sprzedaż oferujemy nowoczesny apartament o powierzchni 36 m zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł35,81 m² 12 398,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 1 (parter) przy ulicy Prądzyńskiego 23D w Warszawie, dzielnica Wola. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi: 35,81 m W opisywanym lokalu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

729 715 zł54,71 m² 13 337,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie do wykończenia (pod remont) - 2 duże pokoi, możliwośc zrobienia 3, ursynów blisko metra. Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone na Ursynowie Północnym.To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

27 500 zł130 m² 211,54 zł/m²

 

Piętro:20/28

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament w nowej inwestycji na Woli przy ul. Grzybowskiej, nazywanej dziś warszawskim Manhattanem. Nieruchomość Nieruchomość ma powierzchnię 130m2 i składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł52,80 m² 12 481,06 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie przy ulicy Jałtańskiej 7 mieszczące się na dziewiątym, przedostatnim piętrze budynku z 1975 roku. Na powierzchni 52,8 m2 znajdują się: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł82 m² 109,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament na Hożej na wynajem od zaraz! ochrona Do wynajęcia przestronne, wysokie mieszkanie w prestiżowej okolicy w centrum Warszawy. Elegancki budynek z monitoringiem, całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł82,20 m² 12 530,41 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Wyszogrodzkiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 12 piętrowym budynku Rok budowy: 1980 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 440 200 zł54,50 m² 26 425,69 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament wykończony przez dewelopera. Apartament 1 -pokojowy 871 640zł Apartament 2 -pokojowy 968 808 zł Apartament 3 -pokojowy 1 440 209 zł uwaga kupujacy nie płaci prowizji agencji! kupujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

828 084 zł38,95 m² 21 260,18 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

***posiadam wszystkie mieszkania w inwestycji*** *** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak pcc 2% *** Mokotów: luksus w Sercu Miejskiej Przestrzeni Lokalizacja: -Metro Wierzbno (M1) <1,5km (7.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł24,24 m² 28 836,63 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Sprzedaż bez prowizji! Do sprzedania kawalerka 24,24m2 z balkonem 3m2, wykończona w wysokim standardzie znajduje się na Woli przy ul. Kasprzaka 29C. Zaprojektowana tak, aby było jak najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł67 m² 14 925,37 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Dereniowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 9 piętrowym budynku. Rok budowy: 1986 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł40 m² 29 975 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Inwestycja w sercu Warszawy - ul. Warecka / Nowy Świat Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w najbardziej pożądanej lokalizacji - u zbiegu ulic Wareckiej, świętokrzyskiej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij