dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 266 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 266 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bracławska

Przyczółek Grochowski,Warszawa

2 690 zł56 m² 48,04 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone przy ul. Bracławskiej 8, na osiedlu Przyczółek Grochowski w dzielnicy Praga-Południe. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatowa

Mokotów,Warszawa

3 300 zł38 m² 86,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 zlokalizowany w prestiżowej części Mokotowa. Mieszkanie na drugim piętrze, po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fundamentowa

Praga-Południe,Warszawa

1 040 000 zł65 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta bez pośredników. Mieszkanie zlokalizowane w budynku przy ulicy Fundamentowej w okolicy Ronda Wiatraczna. Mały kameralny blok, zaledwie 16 mieszkań, ponadto rowerowania dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Kielecka

Mokotów,Warszawa

2 400 zł18 m² 131,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Serdecznie zapraszam do wynajęcia urokliwej nieruchomości w prestiżowej części Starego Mokotowa, umiejscowionej na pierwszej kondygnacji w klimatycznej, wyremontowanej kamienicy, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiej

Bielany,Warszawa

4 400 zł72 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 72 m2 na 3 piętrze, przy ul. Marii Dąbrowskiej 10. Świetna lokalizacja - tylko 5 minut spacerem do stacji tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

359 000 zł18 m² 19 944,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania mieszkanie o pow. 18 m2, zlokalizowane na parterze w ośmiopiętrowym budynku położonym przy ul. Krasińskiego na Sadach Żoliborskich. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Służew,Warszawa

799 000 zł60 m² 13 428,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja - rezerwacja - rezerwacja Oferujemy do sprzedaży rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią o pow. 59,5 m z dodatkową komórką lokatorską na piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szałasa

Białołęka,Warszawa

779 000 zł63 m² 12 410,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

To przestronne, 3-pokojowe mieszkanie oferuje wyjątkowy układ z dwoma prywatnymi przestrzeniami zewnętrznymi - dużym tarasem i loggią, które stanowią idealne przedłużenie salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

572 000 zł44 m² 12 970,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1m2, usytuowane na 3 piętrze w 7 piętrowym w budynku z 2001 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Aluzyjnej. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Śmigielska

Skorosze,Warszawa

967 662 zł60 m² 16 252,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty śmigielska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartament nr 23 Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dionizosa

Białołęka,Warszawa

916 000 zł66 m² 13 855,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokojowe mieszkanie na Białołęce, o pow. 66,11 m2, usytuowane na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku z 2017 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, umeblowane w stanie do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

1 160 000 zł98 m² 11 836,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Dwupoziomowe mieszkanie Z potencjałem na mokotowie - twoja karta wolności W prestiżowej sadybie! Ul. Konstancińska | powierzchnia całkowita-100m2/-powierzchnia użytkowa-86,5 m | Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

999 000 zł74 m² 13 409,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe. rodzinne mieszkanie znajdujące się na warszawskim Bemowie w czteropiętrowym budynku bez windy. Lokalizacja: - świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Kamionek,Warszawa

700 000 zł55 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Z przyjemnością oferuję fenomenalnie położoną nieruchomość o powierzchni 55 m2 znajdującą się na warszawskim Kamionku! Dwupokojowe mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze (z 3) w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niska

Muranów,Warszawa

880 000 zł47 m² 18 843,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Sprzedaż bezpośrednia Nie współpracuję z agencjami, proszę nie dzwonić. Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,7 m , położone na 1. piętrze zadbanego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kowieńska

Praga-Północ,Warszawa

500 000 zł25 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie na Nowej Pradze Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25 m , położona na 1. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z 1973 roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dygata

Żoliborz,Warszawa

1 350 000 zł55 m² 24 545,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowy 3-pokojowy apartament na prestiżowym Żoliborzu Artystycznym ul. Dygata, nowoczesny budynek z 2016 r. Mam przyjemność zaprezentować przestronny i starannie zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

650 000 zł47 m² 13 727,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na sprzedaż, w kamienicy wzniesionej w 1965 roku, przy ulicy Wrzeciono 49a to przestronne i funkcjonalne lokum. Doskonała infrastruktura oraz bliskość szkół i usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przasnyska

Zatrasie,Warszawa

800 000 zł47 m² 17 021,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzy pokojowe mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Warszawy. Przestronność: mieszkanie ma ogromny potencjał, dzięki układowi, który można dostosować do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

839 790 zł27 m² 31 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie aktualnie wynajęte. Idealne dla osób ceniących życie w centrum miasta, z balkonem i pięknym widokiem na plac Trzech Krzyży. Nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Korczak

Błonia Wilanowskie,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 40m2, piętro 1/4 z windą, w budynku z 2024r. przy ul. Herbu Korczaka, błonia Wilanowskie. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 3000 zł + 665 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciszewskiego

Ursynów,Warszawa

630 000 zł47 m² 13 404,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Sprzedam mieszkanie spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu. Ursynów - powierzchnia 47,00 m2. Tuż przy sggw. 2 pokoje o powierzchniach Oddzielna kuchnia. Mieszkanie dwustronne wschód zachód, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komitetu Obrony Robotników

Włochy,Warszawa

489 000 zł30 m² 16 464,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż: kawalerka z ogródkiem znajdująca się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, na warszawskich Włochach, na ulicy Komitetu Obrony Robotników. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 039 000 zł56 m² 18 418,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 56,41 m , 2 pokojowe, z możliwością przerobienia na 3 pokoje: składa się Z: -salonu z wyjściem na balkon, -dużej i cichej sypialni, -oddzielnej kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polinezyjska

Ursynów,Warszawa

2 400 zł31 m² 77,42 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, jasne, przytulne z klimatem. Pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz sypialnia. Piętro 6/10. Idealna lokalizacja: stacja Metra 100 m, centrum handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

580 000 zł30 m² 19 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie - kawalerkę, 30m2, bemowo, ul. Coopera 6, w pobliżu powstającej stacji metra M2 Lazurowa (otwarcie w 2026r). Mieszkanie jest w pełni umeblowane gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

1 217 055 zł36 m² 33 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Avenue Estate prezentuje studio na sprzedaż w samym sercu Warszawy. Gotowe do wejścia! (english translation below) atuty Nowoczesny budynek z portiernią Doskonała lokalizacja i nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sosnowskiego

Ursynów,Warszawa

2 450 zł32 m² 76,56 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko dla osób polskojęzycznych wymagany najem okazjonalny czyli poświadczenie u notariusza adresu do wyprowadzki Do wynajęcia przytulna i umeblowana kawalerka położona w cichej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy

Wola,Warszawa

16 200 zł120 m² 135 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 120 m , 5 pokoi z tarasem i 2 miejscami garażowymi ul. Ludwiki, wola Na wynajem przestronny, elegancko wykończony apartament o powierzchni 120 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cynamonowa

Ursynów,Warszawa

819 000 zł62 m² 13 209,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż rozkładowe, dwustronne mieszkanie, położone na 5 piętrze w 10-piętrowym budynku na zielonym Ursynowie! W okolicy: - park Polskich Wynalazców, - 700 metrów do stancji metra. - 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Waryńskiego

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł23 m² 117,39 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni ok 23m przy Waryńskiego tuż przy wejściu do stacji Metra Politechnika. Idealne dla pracującego studenta Kawalerka składa się z: -przestronnego pokoju ok 16m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

535 000 zł31 m² 17 258,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Nowa oferta Atrakcyjny punkt Starej Ochoty. Spokojnie, dużo zieleni. Blisko pełna infrastruktura - uczelnie (m.in. UW, wum); hala Banacha, liczne sklepy, usługi, restauracje, teatr, parki itp. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Pustola

Wola,Warszawa

455 000 zł27 m² 16 977,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 27 m zlokalizowane przy ul. Pustola 14, na warszawskiej Woli. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 490 000 zł79 m² 18 751,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

1 490 000 zł | sprzedaż | 79,46 m2 | 3 pokoje | warszawa | sarmacka | miasteczko wilanów Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

785 000 zł80 m² 9 812,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na Bielanach, o pow. ok. 56 m + antresola (łącznie ok. 80 m użytkowej), usytuowane na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą z 2000 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

595 000 zł38 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części Warszawy przy ul. Grochowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Wiatraczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Muranów,Warszawa

2 250 zł45 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Zamenhofa 12 w Warszawie, niedaleko Parku Krasińskich. *Nieruchomość* Lokal o powierzchni 45m2 znajduje się na 4 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tołstoja

Bielany,Warszawa

1 080 000 zł74 m² 14 673,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,6m2, usytuowane na 3- piętrze w 10-piętrowym budynku z 1987 roku, zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Lwa Tołstoja. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Człuchowska

Chrzanów,Warszawa

2 800 zł44 m² 63,49 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[English Below] Bez prowizji, bez pośredników! Bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta mile widziane! Bądź pierwszym najemcą! 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

3 700 zł45 m² 82,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 45m2, piętro 1/2 bez windy, w budynku z 1955r. przy ul. Wyspiańskiego, stary Żoliborz. Idealne dla singla/singielki, pary lub małej rodziny. Cena: 3 700 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nugat

Ursynów,Warszawa

3 400 zł47 m² 71,73 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,4 m2 bezpośrednio po renowacji składające się z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym 22,8 m2 sypialni 11,9 m2 łazienki 6,0 m2 holu 6,7 m2.