dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z aneksem

Bielany,Warszawa

610 000 zł32 m² 19 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Doskonałe do zamieszkania jak I pod inwestycje. Atrakcyjna kawalerka o powierzchni 32 m kw. położona w apartamentowcu na ul. Sokratesa 5. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Apenińska

Bemowo,Warszawa

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Widne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ulicy Apenińskiej 1a. Mieszkanie usytuowane na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

840 000 zł35 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agencja Nieruchomości Digital Broker prezentuje 2 pokojowe mieszkanie usytuowane w kamienicy przy samym Placu Zbawiciela. Mieszkanie kameralne, z dużym potencjałem do własnej aranżacji. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Pasłęcka

Nowodwory,Warszawa

5 000 zł91 m² 54,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 91m2, piętro 2/3 z windą w budynku z 2007r. przy ul. Pasłęckiej, białołęka Nowodwory. Idealne dla rodziny. Oferta dla osób nie palących i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Powiśle,Warszawa

6 200 zł100 m² 62 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, 3 pokojowe mieszkanie 100m2 z tarasem 30m2, piętro 2/6 z windą w budynku z 2000 r. przy ul. Górnośląskiej, śródmieście Powiśle. Wysoki standard mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

6 900 zł64 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowy, świeżo wykończony w bardzo wysokim standardzie apartament w nowoczesnej inwestycji przy ulicy Narwik 16. Usytuowany w cichej, zielonej części warszawskiego Bemowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

650 000 zł38 m² 17 105,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedam bezpośrednio dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 zlokalizowane na warszawskim Gocławiu, na zamkniętym osiedlu Adria. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

2 020 000 zł90 m² 22 444,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowy, słoneczny apartament W doskonałej lokalizacji Z podpisaną umową najmu budynek: nieruchomość znajduje się na zamkniętym Osiedlu Ażurowych Okiennic projektu jems Architekci,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

670 000 zł38 m² 17 866,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

In brief: 2 pokojowe mieszkanie, kuchnia z oknem, 37.5 m2. Wysokie piętro zapewnia widok z okna w kuchni na wschód - Cmentarz Małzoleum Żołnierzy Armii Radzieckiej, a z pokoi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stegny,Warszawa

6 500 zł73 m² 88,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stegny I Aleja Wilanowska I 3 pokoje I taras z widokiem Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu Apartamentu z pięknym widokiem na Warszawę z 44 metrowego tarasu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

4 000 zł69 m² 57,80 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 69 m2, składające się z trzech pokoi. Nieruchomość znajdujące się w budynku z 2010 roku. Mieszkanie może zostać umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwanowa-Szajnowicza

Kabaty,Warszawa

9 000 zł94 m² 95,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Eng below Do wynajęcia stylowe / przestronne 4 pokojowe (3 sypialnie) mieszkanie / dostępne od stycznia/lutego 2024 rozkład I standard: mieszkanie składa się z: * otwartego, przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gościeradowska

Targówek,Warszawa

680 000 zł58 m² 11 724,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie z widną kuchnią, balkonem w cenie 680 tys. zł Mieszkanie w niskim budynku z lat 70-tych, na drugim piętrze bez windy. Budynek otoczony zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

569 000 zł39 m² 14 552,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedmiotem sprzedaży jest zadbane 2 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze na zamkniętym, kameralnym osiedlu na Białołęce. Zainwestuj lub zamieszkaj. Opis nieruchomości: 2 pokoje z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostródzka

Bródno,Warszawa

697 000 zł59 m² 11 736 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży lokali mieszkalnych na Targówku. 600 m do stacji Metro Kondratowicza! Na sprzedaż gotowy do sprzedaży lokal mieszkalny, dwupokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Służby Polsce

Ursynów,Warszawa

790 000 zł63 m² 12 480 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przedstawiam Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 63,30 m , na warszawskim Ursynowie, w bliskiej odległości Metro Stokłosy. Lokalizacja: warszawa, ul. Służby Polsce 3. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Targówek,Warszawa

419 500 zł26 m² 16 135 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Rezerwacja do dnia 29.02.2024 roku. Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej. Ustawna kawalerka z oddzielną widną kuchnią, usytuowana na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Sadyba,Warszawa

1 340 000 zł55 m² 24 363,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament zlokalizowany na warszawskim Mokotowie. Apartament to miejsce, gdzie komfort życia łączy się z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Wola,Warszawa

550 000 zł30 m² 18 272,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość usytuowaną na Bliskiej Woli, blisko ścisłego Centrum oraz Galerii Klif. Idealne mieszkanie pod inwestycję. Lokalizacja: 50m przystanek tramwajowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

7 000 zł55 m² 127,27 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasny i cichy apartament usytuowany na 7 piętrze w 8-piętrowym nowoczesnym budynku z 2018 r. na pograniczu Śródmieścia i Woli. Doskonała lokalizacja, blisko węzłów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

1 350 000 zł135 m² 9 992,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2008

Budynek jest obiektem pod ochroną, wyposażony w windę i garaże podziemne. Mieszkanie 135,1m2 składa się z 6 pokoi ( salon 32,2m2, pokój 16,6m2, pokój 15,8m2, pokój 13,0m2, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tczewska

Bielany,Warszawa

1 365 000 zł79 m² 17 256,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na ostatnim zdjęciu w galerii znajduje się rzut lokalu. Zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji lub uzyskania większej ilości informacji. Oferuję na sprzedaż przestronne, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Suwalska

Targówek,Warszawa

1 280 000 zł93 m² 13 763,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93m2, usytuowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku z roku 199 zlokalizowane na Targówku przy ul Suwalskiej. Osiedle jest zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 149 000 zł56 m² 20 419,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: lokalizacja! - tuż przy budowanej stacji metra - Chrzanów (ok 50 m od wyjścia z budynku będzie stacja metra)! Rewelacyjne miejsce pod wynajem! 56,27 m2, trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

540 000 zł44 m² 12 217,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44,2m2, usytuowane na 2 piętrze w budynku z windą zlokalizowane w Warszawie w dzielnicy Ursus przy ulicy Górna Droga. Osiedle zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ciołka

Koło,Warszawa

1 189 000 zł60 m² 19 976,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! Bez podatku od Cesji! Gotowe już na koniec czerwca 2024 r.! apartament o powierzchni 59,52 m2, trzy pokoje, garderoba, balkon, pierwsze piętro, w stanie deweloperskim, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Budki Szczęśliwickie

Włochy,Warszawa

1 500 000 zł71 m² 21 213,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedam przytulne 3-pokojowe mieszkanie na Ochocie w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Powierzchnia mieszkania wynosi 70,71m2. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu oraz komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Górce,Warszawa

939 000 zł66 m² 14 227,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne mieszkanie blisko M2 na Warszawskim Bemowie. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest bliskość do metra Bemowo i szybki wyjazd na obwodnice S8. Mieszkanie Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

6 250 zł90 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferujemy do najmu komfortowy, czteropokojowy rozkładowy apartament na warszawskim Mokotowie przy ul. Postępu 10. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze w 8 piętrowym budynku z 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł48 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotowska - piękna - mokotowska - piękna - mokotowska! top lokalizacja! Jedna z najbardziej pożądanych i prestiżowych lokalizacji Warszawy :) Tą lokalizację docenią osoby, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaliska

Stara Ochota,Warszawa

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwustronne mieszkanie 1 pokojowe 39 m2, w doskonałej lokalizacji. Stara Ochota przy ul. Kaliskiej. Piętro III, budynek z windą. Cena najmu 2.400zł miesięcznie +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

599 000 zł35 m² 17 017 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 35,20 m znajdujące się przy ul. Pełczyńskiego 20 w Warszawie. Nieruchomość położona jest na IV piętrze bloku mieszkalnego z windą wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 500 zł42 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem ładne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Woronicza 33c. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w bloku z 2017 z windą oraz ochroną. Powierzchnia 42m2. Układ: sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Torach

Raków,Warszawa

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe mieszkanie o powierzchni 44m2 z miejscem garażowym. Lokal jest umeblowany, wyposażony i gotowy do zamieszkania. Składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

795 000 zł57 m² 13 947,40 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Bez prowizji od Kupujących. Warszawa, mokotów, stegny, ul. Egejska Gotowe do wprowadzenia, zadbane, 3-pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 56,90 m2 z balkonem ok. 3 m2. Mieści się na 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Wola,Warszawa

1 702 730 zł83 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji 0% podatku pcc Bezpośrednio od dewelopera Oddany do użytku - Kupujesz i mieszkasz Nowoczesny 4 pokojowy apartament z dużymi oknami i z ogródkiem 147,30 m2 Osiedle znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Mokotów,Warszawa

990 000 zł41 m² 24 146,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupokojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Kazimierza. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 5-piętrowego bloku z windą wybudowanego w 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Północ,Warszawa

800 000 zł51 m² 15 838,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentuję Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na parterze o powierzchni 47,06 m , wraz z komórką lokatorską o powierzchni 3,45 m . Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia dostępną od zaraz umeblowaną kawalerkę o pow.38 m2 przy ul. Pileckiego na Natolinie w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Jasne słoneczne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Sielce,Warszawa

599 000 zł32 m² 18 955,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość usytuowaną na Mokotowie w bliskiej okolicy Parku Morskie Oko, parku Promenada oraz Łazienek Królewskich. Bardzo dobry dojazd do uczelni - bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pereca

Za Żelazną Bramą,Warszawa

4 300 zł48 m² 89,58 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 48m2, piętro 12/14 z windą, w budynku z 1970r. przy ul.Pereca, Wola Mirów. Idealne dla pary, studentów lub grupy przyjaciół. Cena:4300 zł + 838 zł.