dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 032 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 032 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naukowa

Włochy,Warszawa

891 200 zł56 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 55,7 m2 z tarasem otoczone zielenią! Mieszkanie położone jest na wysokim parterze w kameralnym budynku z windą z poziomu garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

570 000 zł37 m² 15 405,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na pierwszym piętrze w wysokim budynku z konca lkat 60-tych zlokalizowane na Starym Zoliborzeu przy ul.Dymińskiej. Osiedle ogrodzone, z tyłu bloku plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bazyliańska

Targówek,Warszawa

545 000 zł38 m² 14 342,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zakupu mieszkania o powierzchni 37,5 m , położonego w budynku z lat 70. na Bródnie (targówek). Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze z 10. Opis mieszkania: układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kompanii AK Goplana

Ursus,Warszawa

398 500 zł28 m² 14 232,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż, mieszkanie podzielone na dwa 2-pokojowych mieszkania na nowoczesnym osiedlu Next Ursus. Mieszkanie o pow. 59 m2, które już zostało podzielone na dwa mieszkania, każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

669 000 zł49 m² 13 653,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż widne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na parterze w 4-piętrowym bloku w zielonej i dobrze skomunikowanej części Pragi-Południe. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

460 000 zł38 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, idealne na start lub inwestycję pod wynajem. Przytulne mieszkanie na parterze o powierzchni 38 mkw., położone w spokojnej okolicy o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

1 550 000 zł50 m² 30 975,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie w 19 Dzielnicy! *kluczowe cechy Powierzchnia: 50 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 3 Rok budowy: 2018 *opis Witaj w swoim przyszłym domu! Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modzelewskiego

Służew,Warszawa

839 000 zł53 m² 15 741,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,3 m , zlokalizowane przy ul. Modzelewskiego na Mokotowie. Znajduje się na 2 piętrze w 10-piętrowym, odnowionym bloku z windą z 1975 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola,Warszawa

3 500 zł65 m² 53,93 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe w Warszawie w dzielnicy Wola- ul. Leszno Zaletą tej lokalizacji jest bardzo dobra komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopacka

Nowa Praga,Warszawa

599 000 zł34 m² 17 827 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie na Pradze-Północ w kamienicy (cegła) z 1939 roku 1-pokojowe mieszkanie o pow. 33.60m2 przy ul. Konopackiej (nowa Praga) składające się z: salonu Przedpokoju Łazienki Kuchni Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

1 289 000 zł35 m² 36 577,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Browarach Warszawskich prestiżowa lokalizacja w sercu stolicy. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klemensiewicza

Jelonki,Warszawa

729 000 zł58 m² 12 508,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży nieruchomość o powierzchni 58,28 m na 1 piętrze 3 piętrowego budynku w spokojnej okolicy na Jelonkach. Lokal do własnej aranżacji, co jest dużym plusem, gdyż można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

685 000 zł44 m² 15 568,20 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

| do sprzedaży przestronne dwupokojowe mieszkanie położone na Bielanach na ulicy Pabla Nerudy. Mieszkanie ustawne z odrębną dużą widną kuchnią. Dwa pokoje od strony południowej. Mieszkanie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasickiego

Wierzbno,Warszawa

1 140 000 zł52 m² 21 923,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 52 m , na którą składają się: salon z wyjściem na balkon, sypialnia z wyjściem na balkon, kuchnia, łazienka z prysznicem, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szlachecka

Annopol,Warszawa

649 000 zł40 m² 16 225 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ładne i przytulne mieszkanie z dużym (200m2) ogrodem! Mieszkanie w stanie idealnym, nie wymaga żadnych remontów. Oddane do użytku w 2020 r. zamieszkane tylko przez 4 lata. Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

799 000 zł56 m² 14 337 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,73 m , położone na 3 piętrze w zadbanym budynku z 1978 roku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

690 000 zł67 m² 10 298,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Dwustronne mieszkanie na Białołęce na zamkniętym osiedlu w bloku z 1988 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 67m2 przy ul. Głębockiej składające się z: przedpokoju Salonu Sypialni Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smocza

Wola,Warszawa

680 000 zł46 m² 14 821,30 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Z przyjemnością przedstawiam do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią z oknem, o powierzchni 45,88 m2 doskonałe dla osób dogodną lokalizację (bliska Wola | Nowolipki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

800 000 zł38 m² 20 997,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Śródmieściu, w ścisłym Centrum przy ul. Siennej. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Ursus,Warszawa

699 000 zł58 m² 12 072,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 57,90m2 usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym ocieplonym budynku z lat 70-tych zlokalizowane w Ursusie. Budynek jest dobrze ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

585 000 zł35 m² 16 600,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Okazja cenowa: 16.600 zł/m2! PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY jest komfortowy, klimatyzowany 2-pokojowy apartament wraz z miejscem parkingowym i piwnicą, położony w świetnej lokalizacji Wilanowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

499 000 zł37 m² 13 486,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z ogromnym potencjałem do własnej aranżacji. Lokal składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni z oknem, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ksawerów,Warszawa

1 049 000 zł50 m² 20 980 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowana na mokotowie(ksawerów) tuż obok Metra Wilanowska usytuowane w apartamentowcu z całodobową ochroną. Ta lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paszkiewicza

Ursynów Północny,Warszawa

5 000 zł104 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu przestronne, wygodne, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 104m2 z balkonem, garażem podziemnym i klimatyzacją, idealne dla rodziny 2+2. Budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Włochy,Warszawa

999 999 zł86 m² 11 564,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania na Warszawskich Włochach. Na sprzedaż jest przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o imponującej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

520 000 zł28 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie - kawalerka usytuowane na 8 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane na Bielanach. Mieszkanie jest w pełni umeblowane oraz wyposażone. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bródnowska

Praga-Północ,Warszawa

669 000 zł46 m² 14 543,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Narożne Mieszkanie na Pradze-Północ w bloku z zamykanym podwórkiem z 1980 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 46m2 przy ul. Bródnowska składające się: przedpokoju Salonu Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursynów,Warszawa

892 744 zł56 m² 15 999 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Poszukujesz mieszkania, które spełni Twoje oczekiwania pod kątem zarówno komfortu, jak i inwestycji? Oto idealna propozycja - kompaktowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Mokotów,Warszawa

4 500 zł64 m² 70,31 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 64M2, 2 pokoje, miejsce postojowe W garażu, mokotów, biały kamień budynek: apartament zlokalizowany jest w kameralnym budynku na osiedlu Przy Oranżerii, zaprojektowanym przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

3 782 000 zł124 m² 30 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Eurovilla prezentuje apartament na sprzedaż, o powierzchni 124 m2, położony w ścisłym Centrum Warszawy, na ulicy Emilii Plater. W budynku znajduje się winda, ochrona i całodobowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Bohaterów Września

Ochota,Warszawa

739 000 zł40 m² 18 475 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania z ogródkiem na sprzedaż. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 40m2 składa się z salonu z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

669 000 zł49 m² 13 653,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ciche 49 m kw mieszkanie na Bielanach blisko lasu. Mieszkanie dla rodziny albo inwestycyjnie. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji bardzo blisko linii autobusowej oraz linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Perkuna

Praga-Południe,Warszawa

1 500 000 zł102 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Przestronne mieszkanie 102 mkw w okolicy Promenady z garażem i dużym balkonem. Cztery jasne, przestronne pokoje z balkonem. - salon z kuchnią w częściowym aneksie- okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

509 000 zł20 m² 25 450 zł/m²

 

Piętro:16/26

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentowany lokal ma powierzchnię 20m2 na którą składa się: - salon wraz z aneksem kuchennym (zaaranżowany na sypialnie wraz z aneksem kuchennym), - łazienka z prysznicem. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Południe,Warszawa

1 150 000 zł64 m² 18 098,80 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Gocławiu, w dzielnicy Praga-Południe. Zamieszkaj w przestronnym i nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

660 000 zł44 m² 15 168,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bliska Ochota, słoneczne 2 pokoje na ul. Białobrzeskiej. Rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe - idealne "na start " lub pod wynajem. Doskonała komunikacja. Linie tramwajowe do centrum i na lotnisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

1 599 000 zł62 m² 25 666,10 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

**english version below ** Z przyjemnością prezentujemy nowoczesny, komfortowy apartament w samym sercu Mokotowa, w prestiżowej lokalizacji - ul. Chodkiewicza (eko Park). Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilcza

Krucza,Warszawa

1 209 000 zł39 m² 31 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe w samym centrum Warszawy, przy ulicy Wilcza 22a. Idealna lokalizacja, zaledwie kilka kroków od najważniejszych punktów stolicy, sprawia, że jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

680 000 zł47 m² 14 592,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty tel. Przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,6 m2 dostępne od ręki. Podstawowe informacje: w skład mieszkania wchodzi ustawny salon z wyjściem na balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

559 000 zł22 m² 25 409,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Jednopokojowe mieszkanie na Mokotowie w pobliżu Łazienek Królewskich w pełni wyposażone Nowoczesne stylowo zaprojektowane słoneczne mieszkania w najbardziej prestiżowym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrzycka

Gocław,Warszawa

629 000 zł49 m² 12 836,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Dwustronne mieszkanie na Pradze-Południe w bloku z 1974 roku - galeriowec. Mieszkanie jest szczytowe, znajduje się na końcu galerii, zatem jest pełna prywatność i nikt nie zagląda do.