dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 032 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 032 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tamka

Śródmieście,Warszawa

999 000 zł49 m² 20 292,50 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Budynek dwa kroki od Nowego Światu w samym centrum dla ceniących widok z okna na panoramę Warszawy oraz pełną infrastrukturę wokół. Okolica w pełni skomunikowana (metro, autobusy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

570 000 zł36 m² 15 629,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Agencja dobrachata prezentuje do sprzedaży: przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2 na 8 piętrze w doskonałej lokalizacji - w samym sercu warszawskiej Ochoty przy ul. Grójeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ledóchowskiej

Wilanów Królewski,Warszawa

4 200 zł51 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 51 m z prywatnym ogródkiem, położone w Miasteczku Wilanów w Warszawie, idealne dla singla, pary lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

795 000 zł53 m² 14 910 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskiej Pradze Lokalizacja & Komunikacja: - przystanek autobusowy oraz tramwajowy znajduję się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

749 000 zł61 m² 12 298,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja nowa cena nie czekaj zadzwoń Tylko w naszym biurze! mieszkanie do własnej aranżacji Szukasz mieszkania? Ta oferta jest dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Warszawa

Służewiec,Warszawa

668 000 zł28 m² 23 857,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka | Zaprojektowana pod wygodę | Idealna inwestycja Witam, zapraszam cię do nowego standardu budownictwa. Świetnie wykończona kawalerka z wydzielonym miejscem na spanie. takie rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

729 000 zł47 m² 15 510,60 zł/m²

 

Piętro:15/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż oferujemy zadbane i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 15 piętrze przy ul. Mickiewicza 72, w sercu zielonego Żoliborza. Lokal wyróżnia się niezwykle atrakcyjnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bonifacego

Stegny,Warszawa

1 999 000 zł117 m² 17 085,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Westate Śródmieście ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 117 m , zlokalizowane przy ul. Świętego Bonifacego 70 w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

970 000 zł69 m² 14 100,90 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Poszukujecie gotowego do wprowadzenia mieszkania tuż przy metrze, tuż przy pięknym parku a do tego z zapierającym dech w piersiach widokiem? Przedstawiam lokal z praktycznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Praga-Północ,Warszawa

560 000 zł25 m² 22 213,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowe, niezamieszkałe dotąd, widne mieszkanie z balkonem i klimatyzacją, idealne również jako inwestycja. Położone na Pradze-Północ, przy ulicy Grodzieńskiej, w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meander

Ursynów,Warszawa

759 000 zł55 m² 13 850,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rodzinne mieszkanie wśród zieleni 3 pokoje, 3 minuty do metra, 3 x tak! Wyobraź sobie codzienność, w której wszystko masz w zasięgu ręki: dzieci idą pieszo do szkoły, zakupy robisz po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Mokotów,Warszawa

3 800 zł54 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

1 sypialnia I balkon I garaż I metro I ciche i słoneczne ul. Bukowińska 26C, przy stacji Metra Wilanowska. Mieszkanie idelane dla pary lub singla. Rozkład pomieszczeń Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Muranów,Warszawa

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy przytulną kawalerkę do wynajęcia 27 m2 (I piętro) na granicy Śródmieścia i Woli ul. Miła. W bezpośredniej bliskości alei Jana Pawła II. Doskonała infrastruktura społeczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łuki Wielkie

Włochy,Warszawa

1 549 000 zł86 m² 18 074,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, przestronnego mieszkania wykończonego w najwyższym standardzie o powierzchni 85,7 m2, zlokalizowanego na granicy Włoch,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Gocław,Warszawa

899 000 zł64 m² 14 157,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem na 3-piętrze. Lokal posiada balkon, w cenie komórka lokatorska oraz piwnica. Charakterystyka: - 63,5m2 + balkon+ komórka lokatorska + piwnica; - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kraszewskiego

Włochy,Warszawa

391 300 zł28 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Sprzedam bezczynszowe mieszkanie ( odręba własność lokalu) w czterolokalowym wolnostojącym budynku mieszkalnym. Warszawa Włochy. Mieszkanie jest dosyc specyficzne poniewaz ma dwa poziomy. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurajska

Ursynów,Warszawa

930 000 zł48 m² 19 447,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50 m , zlokalizowane na zielonym, zamkniętym osiedlu Central Park Ursynów przy ul. Jurajskiej. Najważniejsze atuty: widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieczna

Lewandów,Warszawa

605 000 zł42 m² 14 404,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z 2011 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Siecznej w kameralnym budynku na osiedlu Lewandów II przy ul. Siecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolorowa

Ursus,Warszawa

539 999 zł33 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 1-pokojowe, 1 piętro w 4-piętrowym bloku z windą z 2001 roku -warszawa, ursus, ul. Kolorowa. Możliwość wydzielenia oddzielnej sypialni. Na powierzchnie mieszkania składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

570 000 zł29 m² 19 655,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Ładne, jednopokojowe mieszkanie z oddzielną jasną kuchnią na Starym Żoliborzu. Fantastyczna lokalizacja, widok na Park Żywiciela, kompletnie ciche, wschodnie. Idelanie skomunikowane, bo do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzech Budrysów

Ochota,Warszawa

580 000 zł38 m² 15 466,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Klucze U pośrednika Mieszkanie pełne światła i spokoju idealne miejsce do życia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania, położonego na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Borków,Warszawa

780 000 zł67 m² 11 642 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie 66,79m2 z ogródkiem 32m2 w Wawrze osiedle- borków w okolicy ul Trakt Lubelski/ul Skalnicowa Mieszkanie bez czynszowe znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

899 000 zł48 m² 18 551,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wygodnie rozplanowane, w pełni umeblowane mieszkanie z ogródkiem - Miasteczko Wilanów, ul. Franciszka Klimczaka. To prestiżowa część Miasteczka Wilanów, tuż przy ul. Sarmackiej. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jara

Zawady,Warszawa

1 560 000 zł72 m² 21 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Niezwykłe mieszkanie 3 pokojowe z tarasem o powierzchni 20 mkw. Wilanów-Zawady. Wyjątkowe, przestronne mieszkanie w Wilanowie, przy ul. Jara łączy komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bemowo,Warszawa

1 236 000 zł65 m² 19 015,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż: jasne, 3-pokojowe mieszkanie z tarasem - ul. Kluczborska, bemowo Najważniejsze atuty: 65 m wygodnej przestrzeni Funkcjonalny układ - 3 niezależne pokoje Naturalne drewniane podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna Droga

Praga-Południe,Warszawa

710 000 zł46 m² 15 434,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Warszawa, praga Południe, grochów, ul. Wspólna Droga Przytulne mieszkanie w kamienicy z 1963 roku, położone na pierwszym piętrze. Powierzchnia 45,53 m , 2 pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 170 000 zł71 m² 16 548,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję 3 pokojowe mieszkanie w doskonale skomunikowanej lokalizacji zaledwie 17 minut od ścisłego centrum Warszawy. Rozkład mieszkania: - salon 23 m - Sypialnia I 15 m - Sypialnia II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

550 000 zł47 m² 11 702,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią i loggią. Mieszkanie ma wymienione okna a na podłodze parkiet dębowy, jednak ogólnie rzecz biorąc, jest do remontu. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kamionek,Warszawa

729 180 zł41 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Skorzystaj ze wsparcia na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania po podpisanie umowy Porównaj tysiące ofert deweloperskich w jednym miejscu - całkowicie bezpłatnie Zgarnij wakacyjny rabat na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Studencka

Służew,Warszawa

898 800 zł64 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie przy metrze Wałbrzyska przy ulicy Studenckiej,trzy oddzielne pokoje( z największego wyjście na duży 8m2 balkon),kuchnia,łazienka,wc.Garaż w budynku na poziomie parteru zamykany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

762 000 zł48 m² 15 984,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie na Pradze-Południe (saska Kępa) w bloku z 1969 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47.67m2 przy al. Stanów Zjednoczonych składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu Kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sitnika

Wola,Warszawa

540 000 zł38 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 1948 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. ks. Jana Sitnika. Orientacja okien: -salon na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meksykańska

Praga-Południe,Warszawa

1 440 000 zł67 m² 21 492,50 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferuję 3-pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie, prestiżowa lokalizacja. Ekspozycja okien południe - północ. Z obu stron balkony - 6 i 12m2. Z sypialni i małego pokoju widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polinezyjska

Ursynów,Warszawa

850 000 zł63 m² 13 492,10 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Polinezyjskiej 1 Wyjątkowa Przestrzeń Życiowa w Sercu Ursynowa. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane na strategicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

595 000 zł38 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części Warszawy przy ul. Grochowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Wiatraczna.