dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 075 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 075 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

738 000 zł28 m² 26 508,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Muranów | Metro | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe i perfekcyjnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 27,84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

4 250 000 zł142 m² 29 824,60 zł/m²

 

Piętro:22/22

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronny, klimatyzowany lokal o powierzchni 142,5 m , zlokalizowany na 22. piętrze prestiżowego apartamentowca przy ul. Słomińskiego 5 w samym sercu Warszawy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

758 000 zł59 m² 12 869,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Czteropokojowe mieszkanie na warszawskim Ursusie na Niedźwiadku. Cicha i spokojna okolica. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 4 pokoje, osobna kuchnia, łazienka, oddzielne wc, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

1 199 000 zł48 m² 24 834,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

We speak pl / ukr / ru / eng Przedstawiamy Państwu komfortowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 48,28 m + loggia 11,62 m , w świetnej lokalizacji na Mokotowie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Środkowa

Praga-Północ,Warszawa

739 000 zł55 m² 13 322,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Narożne, przestronne mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni 55,47 mkw., zlokalizowane w dobrze skomunikowanej części Pragi Północ - przy ul. Środkowej 30. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wańkowicza

Ursynów,Warszawa

790 000 zł44 m² 17 995,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Szukasz przytulnego mieszkania na Kabatach? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,9 m2, położone na 4- piętrze przy ul. Jeżewskiego, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Książkowa

Nowodwory,Warszawa

560 000 zł40 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przedstawiam przytulne, dwupokojowe mieszkanie pełne ciepła, położone na cichym, zamkniętym osiedlu na Białołęce. Wyróżnia się własnym, ciekawym charakterem pokój dzienny, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Irzykowskiego

Bemowo,Warszawa

640 000 zł48 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 10 piętrze w 12-piętrowym bloku z windą z 1981 roku zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Karola Irzykowskiego. Budynek wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wandy

Saska Kępa,Warszawa

815 000 zł51 m² 15 980,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie Prezentowany lokal to prawdopodobnie ciekawe rozwiązanie dla kogoś, kto szuka trzypokojowego, a przy tym przestronnego mieszkania w okolicy, która sprawdzi się zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

4 600 zł52 m² 88,46 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przyjemnie urządzone, dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem. Dobra lokalizacja dla osób pracujących w centrum biznesowym Mordor, z alei Sikorskiego można łatwo dojechać do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magellana

Ursynów,Warszawa

745 000 zł56 m² 13 279,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Rezerwacja Metro Imielin i Stokłosy, zielony Ursynów i pełna infrastruktura miejska - wszystko w zasięgu spaceru! To idealna propozycja dla osób szukających funkcjonalnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Kobiałka,Warszawa

428 000 zł34 m² 12 588,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Rezerwacja do 30.01 Przytulne mieszkanie z ogródkiem na Osiedlu Regaty Żeglugi Wiślanej 5, Warszawa (Białołęka) 34 m + 27 m prywatnego ogródka, parter w 3-piętrowym budynku (rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 341 500 zł76 m² 19 992,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dlaczego to mieszkanie Prawdopodobnie jedyne mieszkanie w tej części Wilanowa w stanie deweloperskim - idealne dla osób z wizją, czujących satysfakcję z samodzielnie zaprojektowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dzielna

Śródmieście,Warszawa

580 000 zł33 m² 17 575,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Warszawa, ul. Dzielna - 32,15 m / kawalerka + piwnica 15 min spacerem metro ratusz arsenał! Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnej kawalerki o powierzchni 32,15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Obozowa

Koło,Warszawa

519 000 zł29 m² 17 896,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowana cicha kawalerka o powierzchni 29 m , zlokalizowana na 1 piętrze w 2-piętrowym budynku z cegły przy ul. Obozowej 78. Mieszkanie w niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pokorna

Warszawa,mazowieckie

2 595 000 zł92 m² 28 206,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 92 m2, usytuowany na 3. piętrze w budynku mieszkalno-biurowym z 2010 roku. Inwestycja wyróżnia się bardzo dobrym stanem technicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lasek Brzozowy

Ursynów,Warszawa

970 000 zł70 m² 13 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 4-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z cegły z lat 80-tych zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Lasek Brzozowy Osiedle charakteryzuje się niską zabudową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

730 000 zł41 m² 17 892,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupokojowego mieszkania narożnego z ogródkiem, zlokalizowanego w kameralnej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Targówek,Warszawa

730 000 zł61 m² 13 980,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wnętrze z potencjałem 3-stronna ekspozycja 3 niezależne pokoje idealne dla rodziny lub pod wynajem osobna kuchnia łazienka + osobne wc nowoczesne łazienki po remoncie (2024 r.) ogromne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przylaszczkowa

Wawer,Warszawa

980 000 zł67 m² 14 626,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje 3-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie w Wawrze na kameralnym osiedlu otoczonym sosnowym lasem. Mieszkanie bezczynszowe mieści się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł26 m² 146,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rewelacyjna lokalizacja. Klimatyzacja świetna kawalerka o powierzchni 27m. Mieszkanie wysokie 290 cm, w budynku z cegły. Kilka lat temu mieszkanie zostało wyremontowane. Wydzielona część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Wojska Polskiego

Żoliborz,Warszawa

695 000 zł35 m² 19 857,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Oferujemy do sprzedaży w klimatycznej kamienicy - wygodną i funkcjonalną kawalerkę z otwartą dużą kuchnią o pow. 34,8 m z balkonem, w poszukiwanej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

975 000 zł42 m² 23 017 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedaży mieszkanie na świetnym osiedlu wola park residence. Mieszkanie o powierzchni 42,36 m2 składa się z dwóch pokoi. Do mieszkania przynależy przestronna loggia, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

890 000 zł48 m² 18 541,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2-pokojowe mieszkanie na Ochocie, ul. Grójecka w sąsiedztwie Pl. Narutowicza, o pow. 48 m2, usytuowane na 2 piętrze w 5 piętrowej kamienicy z windą. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Topograficzna

Rembertów,Warszawa

818 000 zł63 m² 12 976 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Rembertowie. Mieszkanie o powierzchni 63,4 m składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

1 275 000 zł69 m² 18 569,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o pow. 68,66 m z tarasem w kamienicy Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na 6. piętrze przedwojennej kamienicy z windą. Nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

2 490 000 zł99 m² 25 156,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Opiekun oferty tel. 3-pokojowe mieszkanie o pow. 98,98 m Podstawowe informacje: kamienica z lat 18971898, wzniesiona w stylu neorenesansowym, od początku zachwycała bogato zdobioną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Sielce,Warszawa

985 000 zł50 m² 19 692,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Opiekun oferty tel. Rozkładowe mieszkanie z balkonem i dużą piwnicą - w kamienicy na Sielcach - dwustronne - 2 pokoje, 50,02 mkw Podstawowe informacje: z przyjemnością przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

529 000 zł27 m² 19 520,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 27,5 m (powierzchnia w akcie 27,1 m ale faktyczna po inwentaryzacji 27,5 m .) , położonego na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Gocławek,Warszawa

789 000 zł70 m² 11 336,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty tel. Dwustronne, rozkładowe mieszkanie 70 m2 - od zaraz! Podstawowe informacje: z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 69,60 m2, które znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Umińskiego

Winnica,Warszawa

1 050 000 zł67 m² 15 742,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Opiekun oferty tel. Trzypokojowe mieszkanie 66,7 m2 - gotowe do wprowadzenia! Podstawowe informacje: z przyjemnością przedstawiam Państwu dwustronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

910 000 zł57 m² 15 892,40 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Opiekun oferty tel. Dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie do remontu o pow. 57,26 m2 zlokalizowane w samym sercu Warszawy! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się przy ulicy Grzybowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

1 045 000 zł70 m² 14 995 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż oferuję rozkładowe mieszkanie o powierzchni 68,59 m, położone na 2. piętrze w czteropiętrowym budynku z 2002 roku. przy ul. Narwik na warszawskim Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Przytyk

Las Bielański,Warszawa

419 000 zł22 m² 18 823 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnej, funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 22,26 m , położonej na 3. piętrze zadbanego bloku na zielonych Bielanach, w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Racjonalizacji

Mokotów,Warszawa

1 840 000 zł61 m² 30 016,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Prestiżowe, strzeżone osiedle z całodobowym monitoringiem i ochroną. Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 61,3 m , wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żegańska

Wawer,Warszawa

830 000 zł52 m² 15 992,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje na sprzedaż przestronne, jasne, dwupokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy w pobliżu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Mieszkanie położone jest.