dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 032 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 032 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

720 000 zł48 m² 15 157,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2 pokoje | 47,5 m | balkon | 2 piętro | Narwik 7a | piwnica Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m , zlokalizowane przy ul. Narwik 7a , na 2. piętrze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

592 000 zł32 m² 18 534,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1892

Klimatyczne mieszkanie w sercu Pragi - Targowa 62 Na sprzedaż oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 31,94 m , położone na 1. piętrze zabytkowej kamienicy z 1892 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopińska

Ochota,Warszawa

597 000 zł38 m² 15 710,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować genialną nieruchomość na Warszawskiej Ochocie znajdująca się na Ul. Kopińskiej. Kamienica po rewitalizacji, odnowiona elewacja, klatka schodowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Erazma z Zakroczymia

Tarchomin,Warszawa

630 000 zł50 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Przestronne mieszkanie dwupokojowe usytuowane na parterze w wysokim bloku z lat 90-tych zlokalizowane na warszawskiej Białołęce- tarchomin. Cicha i spokojna okolica. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

780 000 zł56 m² 13 928,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2, przy ul. Skarbka z gór 21a, na pierwszym parterze w 3 piętrowym budynku z 2008 roku, z dużym miejscem parkingowym (osobna księga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stanisława Kostki Potockiego

Wilanów,Warszawa

3 200 000 zł166 m² 19 219,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przedstawiamy Państwu bardzo elegancki , duży apartament na sprzedaż usytuowany nieopodal pałacu w Wilanowie tuż obok parku. 166 metrowy apartament położony jest na drugim ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kowalskiego

Bródno,Warszawa

875 000 zł46 m² 19 021,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Posiadamy w naszej ofercie eleganckie, świeżo wyremontowane, nigdy nie zamieszkane - nowoczesne mieszkanie wykończone W wysokim standardzie. Zamieszczone zdjęcia są wizulizacjią - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wawrzyszewska

Wola,Warszawa

1 150 000 zł70 m² 16 466,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 69,84 m , położone na 1. i 2. piętrze nowoczesnego, 8-piętrowego budynku z 2017 roku przy ul. Wawrzyszewskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

898 000 zł56 m² 15 754,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatyzowanego, przytulnego i słonecznego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 56 m2, usytuowanego w niskim, 4-piętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

735 000 zł50 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Dwustronne Mieszkanie na Woli w bloku z 1961 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 50m2 przy ul. Górczewskiej składające się z: przedpokoju Salonu Sypialni Pokoju Kuchni Łazienki Balkonu Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

634 000 zł58 m² 10 987,90 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkania o powierzchni 57,7 m , położone w wyjątkowo spokojnej i zielonej części Bielan. Nieruchomość wymaga remontu, co daje Państwu unikalną szansę na stworzenie wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

977 000 zł66 m² 14 702,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie idealne dla rodziny 4 pokoje | 66, 45m2 | duży balkon | zielone osiedle łatwa zmiana układu mieszkania na duży salon połączony z jadalnią + 2 wygodne sypialnie (pokazane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Bródno,Warszawa

749 000 zł54 m² 13 906,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Do sprzedania oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,86 m2 przy ul. Łabiszyńskiej składające się z : - salonu z wyjściem na balkon, - dwóch sypialni, - kuchni, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

699 000 zł44 m² 16 065,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam do sprzedazy mieszkanie z ogódkiem w stanie deweloperskim, położone w nowoczesnej inwestycji "osiedle Jutrzenki - Dzielnica Lawendy" przy ul. Jutrzenki 106 w Warszawie. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

609 000 zł35 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż: klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie przy Parku Skaryszewskim - ul. Grochowska. Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 35 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Burakowska

Wola,Warszawa

1 495 000 zł65 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

We speak pl / ukr / ru / eng Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone przy ul. Burakowskiej 16 w Warszawie. Opis mieszkania: - powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Śródmieście,Warszawa

698 000 zł28 m² 24 751,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Wyjątkowy apartament jednopokojowy w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Emilii Plater, zaledwie kilka kroków od Pałacu Kultury i Nauki. Położony na 6. piętrze, oferuje piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

798 000 zł47 m² 16 978,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkanie na klimatycznym Starym Żoliborzu, o powierzchni 47 m2. W skład lokalu wchodzą: - salon, - sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 230 000 zł50 m² 24 600 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej. Zapraszam do kontaktu telefonicznego również 6 stycznia! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

1 019 000 zł57 m² 17 997,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opis: do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie (2 sypialnie i salon z kuchnią) w budynku z 2015 roku z inwestycji Sakura firmy Ronson Development. Piętro 5/6. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Ursus,Warszawa

439 000 zł28 m² 15 678,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2-pokojowe mieszkanie 28 m w kamienicy z 1930 r. - ursus, ul. Władysława Jagiełły Na sprzedaż przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 28 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niska

Śródmieście,Warszawa

950 000 zł54 m² 17 592,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Świeżo wyremontowanego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54 m , które zachwyca kompletną metamorfozą i nowoczesnym wykończeniem. Lokal po generalnym remoncie, odświeżony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 360 000 zł60 m² 22 742,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy Państwu śliczny dwupokojowy apartament na sprzedaż usytuowany przy ul. Sarmackiej. Mieszkanie jest po całkowitym remoncie, nowe, śliczne i pachnące. Piękne podłogi - dąb bielony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

2 700 000 zł205 m² 13 170,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1999

Piękne 3-poziomowe mieszkanie o powierzchni 205 m2 położone w apartamentowcu przy ul. Racławickiej na Ochocie-Rakowiec w Warszawie. Apartament idealnie nadaje się dla wieloosobowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek Nowego Miasta

Śródmieście,Warszawa

700 000 zł29 m² 23 939,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

- rynek Nowego Miasta - powierzchnia 29,24 m2 * pokój: 17,30 m2 * kuchnia: 6,17 m2 * łazienka: 2,80m2 * korytarz: 2,97 m2 - rok budowy 1957 - wyjście z klatki bezpośrednio na Rynek - klatka odnowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

935 000 zł35 m² 26 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie o pow. 34,75m2 na III piętrze w kamienicy z 1900r. ( bez windy), śródmieście Południowe ul. Wilcza. Idealne miejsce dla osób aktywnych i przebojowych. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipie

Śródmieście,Warszawa

750 000 zł42 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 2 pokojowe w kamienicy z 1950r. zlokalizowane na warszawskim Muranowie. Doskonała lokalizacja - samo centrum Warszawy, a z drugiej strony zielono i cicho- idealne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Ochota,Warszawa

599 000 zł37 m² 16 348,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeżeli poszukujesz świetnej oferty inwestycyjnej lub atrakcyjnego mieszkania dla siebie w doskonałej lokalizacji zapoznaj się z ofertą sprzedaży mieszkania na pograniczu Ochoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kuratowskiego

Stegny,Warszawa

659 000 zł47 m² 14 147,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Prezentuję Państwu dobrze rozplanowane, 2/3 pokojowe mieszkanie na kameralnym, zielonym osiedlu w pobliżu Al. Wilanowskiej. Po przeprowadzeniu remontu lokal będzie wygodnym lokum dla pary lub małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

460 000 zł38 m² 12 234 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji - idealne na start lub pod inwestycję! Warszawa, ul. Łojewska 26 | 37,6 m | Piętro 4/4 Na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji - tylko 700.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

977 000 zł66 m² 14 702,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orla

Żelazna Brama,Warszawa

785 000 zł43 m² 18 328,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Możliwość 3 pokoi kamienica kino femina Wprowadzenie Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,83 m , zlokalizowane przy ulicy Orla 11 w Warszawie. Idealne dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

660 000 zł52 m² 12 692,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,8 m z tarasem w układzie L i miejscem garażowym, położone na 5. piętrze nowoczesnego bloku z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wyścigowa

Służew,Warszawa

1 050 000 zł59 m² 17 796,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mam do zaoferowania bezpośrednią sprzedaż dwupokojowego mieszkania o powierzchni 58,5 m2 wraz balkonem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polki

Ursynów,Warszawa

800 000 zł43 m² 18 501,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

- bez Prowizji - Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia się mieszkanie 2-pokojowe w inwestycji Osiedle Poloneza realizowanej przez dewelopera "arche". ****** atuty: - mieszkanie widne (ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

1 140 000 zł65 m² 17 538,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 64 m w Ursusie | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 63,5 m , zlokalizowane w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

749 000 zł61 m² 12 298,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję za sprzedaż rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,90m2 położone na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie składa się z: - salonu z otwartym przejściem do kuchni (16,85m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Wola,Warszawa

1 999 999 zł120 m² 16 735 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Serdecznie zapraszam Państwa do zakupu dużego przestronnego 3-pokojowego 120m apartamentu znajdującego się w sercu warszawskiej Woli. Nieruchomość o dogodnym rozkładzie znajduje się na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

530 000 zł28 m² 18 928,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

*Wyłącznie u nas* Szukasz umeblowanego mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Praga Północ, zabytkowa część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

799 000 zł53 m² 14 987,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

799 000 zł I Sprzedaż I Mieszkanie 3 pokoje 53,31 m2 I Warszawa I Mokotów ul. Modzelewskiego Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 9 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

830 000 zł70 m² 11 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością prezentuję trzypokojowe, dwustronne, ciche mieszkanie o powierzchni 70 mkw. Do mieszkania przynależy balkon, który wychodzi na prywatny ogródek, a połączenie balkonu.